Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Srba už není špion, ale důkaz neexistuje

Ve vojenské špionáži panuje buď absolutní nepořádek, nebo byl pro její vedení Karel Srba natolik nepostradatelnou osobou, že nad ním drželi ochrannou ruku i přes výslovný zákaz ministra obrany Jaroslava Tvrdíka. Toto jsou jediná možná vysvětlení, proč vojenská rozvědka až do minulého týdne neukončila spolupráci s bývalým Kavanovým tajemníkem Karlem Srbou, obviněným z přípravy vraždy a podezřelým z korupce.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Jan Hovorka Lohniského 901 Praha5

To jsme toho vyhráli
Někdo se snaží dělat ze mne vola. Křečovitá snaha establishmentu udržet kauzu Srba v kriminální rovině byla od samého počátku do očí bijící. Nikoho z Vás páni investigativní žurnalisté nenapadlo položit otázku, která s výjimkou retardovaných napadla snad každého. Co, proboha, dělal vojenský rozvědčík na našem vlastním ministerstvu zahraničí? Proti komu a hlavně pro koho tam rozvídal? Činnost vojenského rozvědčíka (nikoliv kontrarozvědčíka, jehož činnost tamtéž by byla do určité míry pochopitelná) si představuji poněkud jinak. Osobní zlodějny, ba ani připravovaná vražda se mi samy o sobě nezdají být důvodem pro vyhazov šéfovi rozvědky. Musí to být kazachstánští žurnalisté, kteří odhalí, že tady něco neklape. Následně ale praskne, že řídící orgán vojenské rozvědky řídící soudruha Srbu sedí na našem vyslanectví v Kazachstánu. Obráceně bych to ještě pochopil. Takto se nabízí otázka, kdo řídil tento řídící orgán. A to vše za ministrování soudruha ministra jehož minulost je krajně podezřelá (videozáznam není důkazem pro naše slavné soudy, leč pro mne ano) a po němž se na ministerstvu nacházejí záhadné tresory plné ještě záhadnějších peněz. Tohle je důvod pro okamžitou abdikaci celé vlády. U nás to nikomu to nevadí.
Ve své knížce Sametová špína tvrdí John ok, že se staneme expoziturou Ruska v NATO. Asi budu pečlivěji poslouchat, co lidé jako John ok a Petr Cibulka říkají. Pro mne je situace jasná. Vojenská rozvědka, díky naší sametové toleranci vesele pracuje pro bývalý Sovětský svaz, či jeho pohrobky. Všechny ostatní aktivity soudruha Srby byly pouze jeho soukromou přidruženou výrobou, protože se domníval, že je díky práci pro rozvědku naprosto beztrestný. Odtud také logicky vyplývá zoufalá snaha soudruhů sociálních demokratů vyvolat dojem, že se jedná výhradně o kriminální případ. Připadám si hůř, než v dobách semínkového generála Šejny. Ten byl rovněž obviňován výhradně z krádeže několika pytlů jetelového semene. Rozdíl je v tom, že generál Šejna rozvídal pro správnou stranu.
A tohle jsme si zcela demokraticky a svobodně navolili. Nikdy neplatilo víc než dnes, že každý národ má takovou vládu, jakou si zaslouží. Politik, který by voličům řekl: "Neptejte se co pro vás může vaše zem udělat, ale ptejte se co můžete udělat pro svou zemi", by si mohl okamžitě sbalit své politické nádobíčko a slíbit nám někdo jen krev, pot a slzy, s řevem přeběhneme k nepříteli, což jsme ostatně v minulém století dvakrát, ve své absolutní většině udělali. Ne, český volič chce slyšet, že dostane buřta bez práce. Přitom netřeba dotyčného buřta dotyčnému voliči ukazovat, natož mu ho dávat. Politik, který tohle pochopí, vyhrává.
Už se zase stydím za to, že jsem Čech a místopřísežně prohlašuji, že moje děti neudělají chybu, kterou udělal jejich dědeček v roce 1948 a jejich otec v roce 1968 a při první příležitosti tuto zem opustí. Toto není jejich vlast. To je pouze země, ve které měly tu smůlu se narodit.
Jan Hovorka Praha
0/0
5.9.2002 9:00

Agent Profous č.452635

Je věci armády, že se jejich špion provalil-proč nadáváte novinářům, jste banda hulvátů.
Před Velkou listopadovou revoluci 1989 jste se všichni mohli posrat vzteky, že je vše utajováno a volali jste po demokratické informační společnosti. Tak ji máte, nebo chcete zpět předlisopadový politický systém. Proč nadáváte sprostě novinářům. Když se někdo neumí v rozvědce opohybovat, aby nebyl provalen, tak ať tam neleze. Místo, aby jste nadávali na neuměly v rozvědce, tak si vylívate zlost za průval na novinářích.
0/0
2.8.2002 18:33

Emrich Korož

Vidíte, kdyby šéfem rozvědky byl kpt.Minařík, tak by tam taková sodoma-gomora nebyla.
Tak to je, když ideologické pohnůtky jsou důležitější než skutečné odbornost v určité profesi. Tak si teď nemá armáda na co stěžovat.
0/0
2.8.2002 18:21

Hombre

Bordel
Za komancu platilo, ze "Vojna (armada) je organizovanej bordel" A ejhle,funguje to doposud, mozna jeste vic!
0/0
30.7.2002 15:51

Bubák1

Nejsem špion.
Taky nejsem špion i když na to nemám důkaz.
0/0
30.7.2002 15:30

Libor

Žádný bordel, vše je přesně řízeno, je to mafie
0/0
30.7.2002 15:05

Jakub Obligace

Friedrich Durenmat Soudce a jeho kat
Je tam krasna citace, ktera je velmi aktualni asi v pripade Srba: "Nemuzu te odsoudit za neco co jsi udelal, odsoudim te tedy za to, co jsi neudelal." - bez naroku na presnost ale smysl je tyz. A hledme, ono to funguje. Mozna jsou policajti chytrejsi, nez nekdy vypadaji..
0/0
30.7.2002 15:04

Bob

Utajované skutečnosti
Nechápu, jak mohou podepsaní redaktoři vykazovat papíry,které pocházejí z pracoviště rozvědky. Dokumenty mají jistě utajovaný charakter. Jestliže se redaktorům dostaly do ruky, bylo jejich povinností je odevzdat a hlavně o nich mlčet. Jsem zvědav, jak na to bude reagovat Národně bezpečnostní úřad, protože zákon o utajovaných skutečnostech hrubě porušil ten, kdo materiál předal redaktorům isamotní redaktoři, viz výše uvedené.
0/0
30.7.2002 11:59

JSkrhák

Kavan se Zemanem chtěli zabít Slonkovou atomovou pumou
Absurdita obvinění Fantomase Srby přesahuje jakýkoliv rozměr okurkové sezony, ale hlavně lidské blbosti. Bylo by to zábavné, kdyby šlo jen o nevinnou prázdninovou kratochvíli, ale bohužel jde o velmi vážné věci. Ne o vraždu jedné novinářky, nebo jak si po letech vybavil pan Hrubý několika dalších novinářů, ale útok politického bulváru na věrohodnost tohoto státu. To by si měli naši novináři, kteří mají kouska cti v těle uvědomit a propátrat, co je skutečnou příčinou tohoto nevybíravého tažení proti sociální demokracii a Janu Kavanovi v jeho funkci v OSN. 
0/0
30.7.2002 11:53

Balabán

Re: Kavan se Zemanem chtěli zabít Slonkovou atomovou pumou
A vůbec proti všem voličům sociální demokracie !!!!
0/0
30.7.2002 12:00

Miry

Re: Kavan se Zemanem chtěli zabít Slonkovou atomovou pumou
Jak muzes hajit takovou svini ve jmenu CSSD vzdyt nevidis ,ze hrabal kde se dalo nalezena hotovost hovori za vsechno.Takove k..... se nezastavi pred nicim,kdovi kolik lidi uz kvuli nemu zarvalo.Kdyby to byl cileny utok na socany vysel by na jevo pred volbami.
0/0
12.8.2002 8:44

jsi

myslím, že tito reportéři zacházjí daleko
Jestliže už někdo prokecl tu informaci o umístění našeho člověka v Kazachstánu,  Slonková by to neměla dál troubit, ale držet hubu potože ohrožuje státní  zájmy a toho člověka, tyto noviny ale s tím má již zkušenost,  protože už jednou prozradily identitu agenta zpřátelené rozvědky, bohužel ta kráva nemá žádnou odpovědnost, stejně jak te člověk, který ji to vykecal. Toho by měli zavřít Slonkovou ne, protože je nesvéprávná . Jinak agent, který se namočí do takových sraček je na nic. Ovšem je ještě nutno zjistit, zda ty prachy nemá od rozvědky nebo zda to byly úplatky, stejně jako ty střílecí tužky, jestli je měl služebně?  
0/0
30.7.2002 10:30

Verdi2

Re: myslím, že tito reportéři zacházjí daleko
Chybka: Hurrana neprozradila Slonkova ale Tomas Smrcek z Novy. Jinak doporucuji vysetreni u doc. Chocholouska.
0/0
30.7.2002 11:07

libor

A to neni vsechno!
Znam jmena daslich 2 lidi, ktere chtel Srba nechat oddelat. Znam dalsi novinarku, kterou chtel nechat oddelat Jiří Zoufal, mam informace o tom, jak ji zastrasovali. Vim, od koho koupila Tomšovicová semtex. A povim vam, jede v tom i Slouf. A Krizenecky at si necha teorie o Srbove inteligenci pro sebe, Srba je psychopat. Zeptejte se byvaleho namestka Jana Kavana - Jana Wintra, proc odesel z uradu...
0/0
30.7.2002 9:49

Guderian

Bordel v tajných službách
Pokud sledujete aféry a prů-tento českých tajných služeb, tak víte, že jediná tajná služba, na kterou zatím nic neprasklo, je civilní rozvědka (ÚZSI). Tak buď tam nedělají vůbec nic nebo jde o unikát mezi českými úřady.
0/0
30.7.2002 8:43

Filipek

Re: Bordel v tajných službách
Je to opravdu unikat! :-)
0/0
30.7.2002 8:55

Antisrba

Re: Bordel v tajných službách
bordel je  V Š U D E - čím výš, tím větší a za větší (naše) peníze
0/0
30.7.2002 9:20

Verdi2

Re: Bordel v tajných službách
Mylite se, pred lety praskla afera, kdy pracovnikovi UZSI byl ukraden notebook s
nejkaymi seznamy(zrejme nepodstatnymi)
0/0
30.7.2002 11:03

Guderian

Re: Re: Bordel v tajných službách
To nebyl ÚZSI, ale VOZ. Ale moje paměť je chatrná, tak do ohně bych za to ruku nedal.
0/0
30.7.2002 13:09

Josef E.Dolecek

Problém je i v ambiciozním Tvrdíkovi
Zaslechl jsem jakým způsobem se za bývalého šéfa Volarezy ( Vojenská lázeňská a rekreční zařízení ) pronajímaly některé objekty ( pro armádu nepotřebné ). Zkuste se na to Tvrdíka někdo zeptat. Co se týká VOZ tak je to jedna z mála profesionálně fungujících složek armády a měla štěstí na vynikající polistopadové šéfy.
Jinak jsem osobně ( a asi nejen já rád, že souduh Šedivý končí ve vedení armády, byl to jeden z nejarogantnějších velitelů, který se na místo šéfa  GŠ dostal nevybíravým prostředky. Nevím jaký názor na něj mají bývalí podřízení z Jugoslávie ale pro lidi na Ministerstvu Obrany to vyl vždy kretén.
Josef E.Dolecek
Germany
0/0
30.7.2002 8:38

stephano

Odhalení....
Já si myslím, že to je úplně jasný. Během druhé části okurkové saissony se ukáže, že Srba díky své minulosti na ministerstvu zdravotnictví obchodoval s lidskými orgány které skladoval ve freonové ledničce své exmanželky, která má nyní pletky se Železným a je pravděpodobně autorkou právě ukradeného originalu od Chagalla (že byl ukraden padělek se zatím ještě neví, to přijde za 14 dní). A pak v září přijde to hlavní odhalení..............SRBA JE FANTOMAS!!!!!
0/0
30.7.2002 8:28

Georg

Re: Odhalení....
hmmmmmmmmmmmmm... je to horší, on Fantomase řídí.
0/0
30.7.2002 14:30

Deveroux

Vaše volba
Dali jste hlasy Socanům a tady to máte. Jak to s tím souvisí? Jedoduše. Zatím se nikdo nezamyslel nad jednoduchou rovnicí. Srba - rozvědka - ta je plná bývalých agentů STB. Kavan (Kato) - bývalý spolupracovník STB, dnes Socan. Takže jedna velká STBácká rodina. 30 miliónů v tašce Srba rozhodně nenaspořil - úplatky, korupce, Barák v Moskvě, Kato vše smete pod koberec.
Zkrátka bordel jako nikdy, člověku je z toho špatně. Pro odreagování - vědomostní soutěž na www.datainter.cz o tiskárnu.
 
0/0
30.7.2002 8:27

PAM

Re: Vaše volba
...hele, ono to spis bylo jedno spolecenstvi vzajmne se podporujicich gauneru a to zleva doprava, kdo byl ochotnej se pridat...takze socany bych do toho netahal...Stepanek, Kucera, Paroubek, Dvorak - to jde zcela mimo partaje, to je vec charakteru...takze mne spis zajima, jestli ty naznaky, ze politicke kryti ted zacina padat - a spousta svinstva se jeste ukaze - jestli ty naznaky jsou pravda nebo jenom zdani...
0/0
30.7.2002 9:20

Eman

Re: Vaše volba
No, on Srba se kolem vlády motal už od počátku, navíc byl u rozvědky už před listopadem, tolik noviny. Takže socani mají stejnou odpovědnost jako ti před nimi, ani větší, ani menší, zase tu někdo bagatelizuje, to je snad naše národní povaha.
0/0
30.7.2002 11:14

Inkvizitor

Re: Vaše volba
Jděte si odpočinout ! Přesně to popsal bcd o jednu stránku dál. Trváte-li na tom co jste napsal, jste hlupák. Já velmi nerad používám silná slova, ale Srba byl agentem rozvědky po celou dobu vlády VK -  troubo.
0/0
30.7.2002 13:17

deveroux

Re: Re: Vaše volba
Nevzpomínám si, že by Srba "za vlády Václava Klause" najímal feťáky na vraždu nepohodlných novinářů. To až přišel kámoš od STB fochu Kato a společně se dali do práce. Domeček MZ v Moskvě a už se penízky sypaly. Viz 30 melounů. A že jej zapoměli odvolat - někdo asi inkasoval. Takže odpočinek potřebuješ Ty, Ty levičácký blbe
0/0
30.7.2002 13:51

Inkvizitor

Re: Re: Re: Vaše volba
Jak to víš ? Tys tam byl se Srbou. A on za Klause z rozvědky odešel a za Zemana se vrátil ? Když jej nikdo neodvolal za vlády VK, tak to taky inkasovali spolupracovníci VK ? Ty blbe - já netvrdím, že Srba je beránek. Ale nesváděj na jiné to, co tví oblíbenci sami zaspali. Ty najednou při popisu líhnutí kuřete zcela zapomeneš napsat, že se na tom také podílela nějaká slepice, která to vejce snesla a začneš tvrdit, že za všechno můžou v té líhni. A tohle dokáže vytočit i jiné kliďasy než jsem já.
0/0
30.7.2002 14:31

deveroux

Re: Re: Re: Re: Vaše volba
Tajné služby jsou přeplněny STBáky od začátku sametu a žádná vláda neměla dostatek moci, aby je oddamtud vykopala. Jedinou možností bylo hned po sametu všechny STB hošany pěkně pověsit na lampách pouličního osvětlení a spolu s nimi i soudruhy z vyšších postů. Proti tomu se však postavili "Pravda a Láska" a ostatní rádobydisidenti. Za VK alespoň "Srbové" nevystrkovali růžky, drželi hubu a byli jako myšky. Socani jim propustili uzdu, aby ne, špinavou práci pro ně musí někdo dělat. Tak si to srovnej, Socane
0/0
30.7.2002 15:30

Inkvizitor

Re: Re: Re: Re: Re: Vaše volba
Kybys nenapsal poslední 3 věty - dalo by se souhlasit. Ty poslední 3 věty - to je opravdu natvrdlost. Umíš si zavázat tkaničky ? Nebo ti to taky dlouho vysvětlovali až jsi to pochopil ?
0/0
30.7.2002 15:38

deveroux

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vaše volba
Ale, ale NAŠE PROFESIONÁLNÍ MÉDIA OD ROKU 1990 DO ROKU 1997 NEZAZNAMENALA ŽÁDNÝ POKUS O VRAŽDU NOVINÁŘE ZE STRANY VYSOCE POSTAVENÉHO ÚŘEDNÍKA, NAVÍC KÁMOŠE BÝV. SPOLUPRACOVNÍKA STB, DNEŠNÍHO MIN. ZAHRANIČÍ. Vy ano????
0/0
30.7.2002 15:52

Inkvizitor

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vaše volba
To není možné - přemýšlíš taky někdy? Naše profesionální media toho nezaznamenala tolik, že v souhrnu je toho více nezaznamenaného více než zaznamenaného. Já to vzdávám. Nelze diskutovat s člověkem, který papouškuje stále pouze to, co si přečetl ve štvavých plátcích poplatných ODS.
O těch lidech z tajných služeb nevíš vůbec nic a stále opakuješ dvě věty. Uznáváš chyby VH, jelikož se ti to hodí - popíráš chyby VK ( a přitom já si myslím, že on sám by je i přiznal ). Problém všech těch mocných spočívá v tom, že mají kolem sebe "připrcávače" jako jsi Ty a oni je utvrzují v jejich neomylnosti. Tam kde není ani dobře míněná občasná opozice ve vlastním týmu spolupracovníků, tam není ani sebereflexe a ta strana se nemůže poučit a opakuje stejné chyby. A přitom by stačilo, aby VK řekl: připrcávači, já vás stejně příliš neposlouchám. Připrcáváte nyní mně a budete klidně připrcávat i komukoli jinému, pokud se vám to bude vyplácet.
Ale už nehodlám ani reagovat na další píčovinu co napíšeš.
0/0
30.7.2002 16:19

Deveroux

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vaše volba
Socani zkrátka neradi slyší pravdu. Kecáte pořád dokola jaký tady byl za vlády VK bordel, poučujete jak to tu vymetete (Akce čisté ruce - spíš špinavá prdel) a ve vlastních řadách máte tolik svinstva, kolik by nenadělalo ani 10 vlád. Akce Olovo, Zemanovy kufříky, Bamberská aféra, benzíjové karty, Svoboda - tunelář, STBák ministrem, komunista Křeček, který chce rekvírovat soukromé byty, mám pokračovat Ty BOLŠEVICKÁ NULO?
0/0
30.7.2002 20:21

ja

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vaše volba
Pravicove nekonecno se ozvalo...boze muj nebudes ty nakonec samotny Klaus??
0/0
31.7.2002 17:08

Otík

Koukám,že naši rozvědku řídí maďaři nebo co.Samozřejmě nikdo za nic nemůže,to je prdel-Kocourkov.To je možné akorát u nás.
0/0
30.7.2002 8:12

demokrat

Andor Šándor
Nejsem ani tak moc xenofobní člověk. Ale zajímala by mne národnost šéfa vojenského zpravodajství Armády ČR. Jak to, že do takovýchto choulostivých funkcí jsou jmenováni nečeši ? Která jiná armáda zaměstnává cizince ve funkcích šéfů své vlastní špionáže? Pamatuji se, jak ministr vnitra - pastevec Ruml měl svou mluvčí torpidní Slovenku. I tento krok jsem považoval za nepřijatelný. Těžko si představit absolutní loajalitu cizince v takovém postu - a důsledky vidíme všichni. A ministr Tvrdík by si měl sám odpovědět, kdože nese odpovědnost za takovouto personální politiku.
0/0
30.7.2002 7:01

Snork

Re: Andor Šándor
Proboha, člověče, Vy si opravdu myslíte, že Andor Šándor je jeho skutečné jméno? Jak by se někdo mohl takhle debilně jmenovat? To je skoro jako když se někdo jmenuje Snork nebo Demokrat. Vzpamatujte se, Vy vybrakovaná palice!!
0/0
30.7.2002 7:17

Jan Herna

Re: Re: Andor Šándor
   V žádném státě se nezveřejňují skutečná jméná šéfů rozvědky.I když to uváděné je velice zajímavé.Obě půlky jsou totiž identické.Rozdíl je jen v chybějícím "R" v první polovině a krátkým "a" tamtéž.
   Myslím,že na této cause vůbec není důležité,zda byl nebo je agentem rozvědky.Podstatné je něco jiného:Snaha tento případ zastřít domněnkou "zpravodajské hry".Je to nesmysl.Takhle blbě se jistě nedělá.
   Podle mne jde o obyčejnou násilnou kriminální činnost,na které je jediné zajímavé:"Kdo měl být obětí"!
 
0/0
30.7.2002 8:05

fill

Re: Re: Andor Šándor
Pomalu, pomalu pane. Nikdo neříká, že se skutečně jmenuje Andor Šandor, ale kdyby jste se ho na něco zeptal, vsadím se, že první slova, která z něj vylezou budou "Hento, toto, oné ..."
0/0
30.7.2002 8:27

Petr

Zajímalo by mne
Zajímalo by mne, jestli po dobu, kdy se Srbou "u rozvědky nic nepodnikali", bral od rozvedky prachy ???
0/0
30.7.2002 6:58

marek

takže to byl vobyč práskač, ale ve štiříně "určitě" nebonzoval
0/0
30.7.2002 6:54

12 let si kladu otázku.
Je v ČR, alespoń v důležitých oblastech, vůbec něco v pořádku? Můžu vůbec nečemu a někomu věřit? Má někdo z vládních a "různě stranických" činitelů a pohlavárů vůbec zájem na tom, aby se občané měli lépe a republika šla nahoru alespoň ekonomicky? Stále jde zřejmě jen o podvody, obohacování a hlavně koryta a moc.
0/0
30.7.2002 6:33

Josef Koprnický

Tajne sluzby pod kontrolou.
Podle odpovedi pana Sandora, to vypada, ze kdosi, odkudsi porouci i nasim tajnym sluzbam, co maji delat, koho maji mit za spolupracovniky, prikazy ministru nejsou respektovany. Bojim se jen domyslet odkud ony prikazy prichazeji. Nejsme svobodna a svepravna zeme, ale bananova republika, rizena zlocinci a vrahy.
0/0
30.7.2002 6:15

aladin

sto roků
Je to tak a nikdo s tím nic neudělá. Jediný, kdo by s tím mohl něco dělat je momentálně Klaus, protože by na tom mohl získat politické body, ale je v tom taky namočená jeho partaj a jeho lidi........ A navíc je tak krásně, ale opravdu krásně zahleděn do sebe. Myslím, že než se v tomhle státě něco změní, bude to trvat nejméně tak dlouho jak prorokoval už Petr Bezruč....
0/0
30.7.2002 5:45

chapmanka

To je k zoufani.Kam utect......
0/0
30.7.2002 3:57

Jirka Vanek

Vrabci si zacinaji stebetat.
> DIE PRESSE, Austria, 29/7/2002 > Prag: Jan Kavan nach Mordkomplott in Erklärungsnotstand > Der geplante Mord an einer Journalistin macht Prags Ex-Außenminister und > frisch gewähltem UN-Diplomaten Kavan zu schaffen. > http://www.diepresse.com/detail/default.asp?id=300870
0/0
30.7.2002 3:05

Jirka Vanek

Vrazi a zlodeji.
Jak dlouho si nechate srat na hlavu? Copak nevidite ze to jsou vsichni zlocinci?
A to teprve az to praskne v Bisce. To se budete divit. Manzelky dustojniku vedouci ruzne charitativni organizace, z tech se to tuneluje.
Vyzivame vsechny lidi aby se zucastnili demonstrace na Vaclavskem namesti 31.7.2002 v 16:00 za ODSTOUPENI KAVANA ze vsech funkci - v kterych zastupuje cesky narod !!!! Nepredpokladam, ze by prisly  statisice lidi jako v unoru 48 , ale kdyz jich prijde 200 (dveste), budu to povazovat za uspech. Te dvoustovce lidi neni lhostejne rozkradani zbytku toho co z rozkradeneho Kocourkova jeste zbylo. A taky jim neni lhostejne, ze zemi vede   estebacka a bolsevicka havet. Nekteri jsou jak stenice, ne a ne se jich zbavit. Zarnym pripadem nam muze byt Jan Kato Kavan. http://www.bohemia.htmlplanet.com/shopping_page.html To, co se deje ve stredu Evropy v zemi zvane Ceska Republika se da srovnat snad jen s Afganistanem a to mi lhostejne neni. Vam jo? Preji Vam vsem uspesny pracovni tyden Jirka Vanek PS: Nejlip to udelal Vasek,  v dobe vazne politicke krize zmizel do Portugalska. Vudce kmene Pashtun v Afganistanu udelal neco podobneho pred par lety.
 
0/0
30.7.2002 2:54

bcd

Re: Vrazi a zlodeji.
A za co budete demonstrovat ,
Budete taky demonstrovat proti tomu, že Srba byl tajným agentem rozvědky za vlády Václava Klause ? A jakou krizi tady vidíte ? Stb tady řídila stát hodně dlouho . To Vám to této chvíle nevadilo a nyní jste se probudil?
0/0
30.7.2002 10:28

tom

Re: Re: Vrazi a zlodeji.
A kdy ste se probudil vy? V okamžiku kdy ste hodil do volební urny lístek ČSSD?Mám pocitže pan KATO do vlády nepatří a je mi nepříjemné že reprezentuje tuto republiku a tím i mne právě on.Máte pravdu ti estébáci to tu řídili dost dlouho a tak by měl odejít právě Kavan-Kato.
0/0
30.7.2002 11:03

bcd

Re: Re: Re: Vrazi a zlodeji.
Určitě dříve než Vy. Já se směju lidem, kteří na nadávají ČSSD, jsou vzteky bez sebe a přitom zapomínají, že to je pouze pokračování "pořádků vlád minulých. Všichni vidí, že Srba byl agentem rozvědky, ovšem nechtějí vědět, že už byl od dob komunustů a byl i po celou dobu vlády VK. Tak za co chtěl bojovat autor původního příspěvku ?
Za co bojujete Vy ? Kato do vlády nepatří ? Souhlasím. Ale patřili do vlády Čermákové, Rumlové, Ježkové a další pakáž, která tam byla za VK s tichou podporou VH ? Patřili tam Dybové, Dlouzí, Kočárníkové a jiní. Budete-li soudný, prosím, svolávejte si demonstrace. Jenže řvát pouze na Kavana - to bych potom nemohl říci nic jiného než  že nadávají pouze hlupáci.
Svolávat demonstrace proti grázlům a "tiše" zapomínat na verbež ve vlastních řadách - to je velmi hloupé.
0/0
30.7.2002 13:11

Najdete na iDNES.cz