Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Hrubý: O návratu na Štiřín zatím neuvažuji

Čtenářům iDNES odpovídal Václav Hrubý. Bývalý ředitel zámku Štiřín je opálený, chce se stěhovat a má rád jaro. Po soudních sporech, kdy byl obviněn, se postavil v souvislosti s chystanou vraždou novinářky Sabiny Slonkové na druhou stranu zákona. Strach svědčit nemá. Výhružky ho spíše motivují k tomu, aby se nevzdal. Odpovědi Václava Hrubého najdete ZDE. Podívejte se na rozhovor Hrubého s iDNES.tv.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

ledig1

Od kdy mluví bolševická prasata anglicky??
Look you communist asshole, speak Russian when you want to spread your communist shit here! Do not soil the English language with the criminal antics of the communist secret police and their disinformation campaign and unfounded lies against Hruby.
0/0
4.8.2002 23:58

ledig1

Estébáci měli příležitost, ne zkušenost s Hrubým!!
asi sis nevšiml, že Zielinec chodil pravidelně do Štiřína. Ne že špiclové jako Srba s Hrubým měli zkušenost, ale měli příležitost, aby padělky vypadaly hodnověrně, kdyby byl Hrubý gauner a Kavanovým a Srbovým požadavkům se podvolil a spáchal trestné činy, které po něm požadovali!!
0/0
4.8.2002 9:27

Jack Mehoff

Re: Estébáci měli příležitost, ne zkušenost s Hrubým!!
Chtelo by to trochu vic koherence do toho staryho syntaxu, hochu. Tve vete neni rozumet. At je to jak chce, stejne si nedokazu predstavit ze v pripade ze bych chtel vyrobit nejake kompromitujici materialy tak bych se obratil na nekoho (nebo ho dokonce vydiral) o kom nevim ze s timto jiz ma zkusenosti. Dokonce mi to prijde absurdni. As I said, it's six of one and half a dozen of the other ledigle!
0/0
4.8.2002 17:32

GhorX

Re: Re: Estébáci měli příležitost, ne zkušenost s Hrubým!!
Ano, takhle uvažuje demokrat - Hrubý je parchant, protože po něm chtěli sviňárny... Žaloba jako důkaz viny není originální nápad, vážený pane, projděte si dějiny inkvizice. Uvědomte si, že ministr Kavan tehdy "vymyslel" na objednávku vedení ČSSD, že Žielinec uplácel novináře právě na Štiříně, kterémužto zámku Hrubý velel - bohužel pro všechny Zeman stihl tento nápad vyžvanit dřív, než ho stihli propracovat. Kdo jiný, než Hrubý by mohl rychle vytvořit "hodnověrné" důkazy... Mimoto samozřejmě Hrubý od Srby dostal poměrně přesné instrukce, jak a co má udělat, že má vytvořit něco jako vysvětlující dopis, týkající se mimo jiné reprezentačních nákladů. V dopise mělo být explicitně uvedeno, že se jedná o výlohy na pohoštění novinářů, pozvaných na zámek Žielincem - a tedy důkaz, že jmenovaný pro vylepšení svého mediálního obrazu některé novináře tímto uplácel. Když to Hrubý odmítl (dopis, který napsal, byl nepoužitelný), poslal Srba do Štiřína nezákonnou kontrolu, která tolik potřebné důkazy měla najít - jedním z uvedených nedostatků závěrečné zprávy této kontroly byla právě (pozděj - již zákoným - auditem, stejně jako ostatní výhrady, jasně vyvrácená) nedostatečná evidence reprezentačních výloh; důkaz sice bez konkrétního spojení se Žielincem, ale použitelný pro základ dezinformační kampaně a později vytvoření "pravdy" o Žielincovi v podvědomí národa. Tato kampaň pochopitelně po odvolání Hrubého v prostředí "dozoru" medií nemohla začít (jsou-li zpochybňované již primární indicie, nelze na nich stavět, je vhodné počkat, až lidé zapomenou) a později vše vyvanulo do ztracena (Zeman se omluvil/neomluvil, následovala kauza IPB). Jsem přesvědčen, že Kavan Srbovi osobně nařídil, aby jako šéf Hrubého důkazy našel a to jakýmkoliv způsobem. Jsem přesvědčen, že Srba působil na MZV jako "Viktor Čistič", tzn. někdo, kdo řeší problémy. Jsem přesvědčen, že Hrubý se staral o jediné - o prosperitu zámku, který měl na starost a který díky němu vypadá, jak vypadá. A kde, jen na okraj, po svém odvolání dělal zahradníka za 9000,- měsíčně.
0/0
5.8.2002 0:52

rava

Re: Re: Re: Estébáci měli příležitost, ne zkušenost s Hrubým!!
Díky za příspěvek.Je přesný.
0/0
5.8.2002 16:10

Bubák1

Re: Re: Re: Estébáci měli příležitost, ne zkušenost s Hrubým!!
To je ale pěkná blbost. ČSSD a Kavan nemají na starosti nic jiného než pomlouvat Zieliniece. Co by z toho proboha měli, vždyť Zieliniec nezastával žádnou významnou funkci a nebyl s ČSSD v nějakém sporu. Pochybuji, že by Kavan spouštěl akci, která by mu v ničem nepomohla. Proč? Už jsem to psal někde jinde: Kavan  prostě v určitý moment věřil, že Zieliniec opravdu uplácel. Pak důkazy buď zmizely, zjistilo se že byly podvržené nebo co já vím co. V každém případě si někdo dal práci s tím aby na to Kavan naletěl. Ovšem nechápu, proč Kavan vůbec sháněl nějaké důkazy a nepomohl si osvědčeným novinářským fíglem: mám to z nejmenovaného zdroje. To přece bohatě stačí, aspoň čtenářům MfD.
0/0
5.8.2002 16:27

Jack Mehoff

Hruby - Vydirani
Prijde mi absurdni ze by tenkrat the chlapik pozadoval vyrobu nejakych kompromitujicich materialu po Hrubem, kdyby s tim Hruby nemel nejakou zkusenost, i.e. jiz to neudelal predtim. Zdaji se mi byt jeden za 18, druhy -2 za 20.
0/0
4.8.2002 6:32

ledig1

Konec estébácké desinformační kampaně od Srbových kumpánů!!
Tady se to estébáky jenom hemží. Tak já Vám tu desinformační kampaň trochu zjednoduším, holenkové!! (1) Nikdo nezpochybňuje, že Srba byl tajný špicl za komunistů. Kolik lidí asi udal a kolika tak zničil život?? Nebo si myslíš, že špiclové jako Srba, byli za komunistů jen takoví roztomilí pánové, kteří rozsévali lásku k bližním? (2) Nikdo nezpochybňuje, že za Hrubého stát vydělal na Štiříně miliony korun ročně a ihned po jeho odstranění, stát na Štiříně začal prodělávat miliony korun. Kdo asi kradl holenkové, Hrubý, nebo Zoufal a jeho nadřízení, Srba a spol?? (3) Nikdo nezpochybňuje, že policie našla u  Srby 30 milionů korun, ne v bance, ale zastrčené v igelitových taškách. Odkud asi ty peníze pocházely? Ze Štiřína nebo Českého domu v Moskvě?? Nebo je pan Srba taky našel v nějaké krabici od bot jako těch 15 milionu na statek u Kladna, nebo 8 milionů na dům ve Zdibech?? (4) Nikdo nezpochybňuje, že u Srby policie našla nelegální útočné zbraně, včetně zákeřných střílejích tušek. Měl pan Srba tyto kriminální zbraně jenom pro potěšení, nebo je potřeboval, aby mohl někoho zákeřně zavraždit?? Tak tady to máte páni estébáci a nemyslete si, že veřejnost je úplně blbá a nechá si od Vás vymývat mozky jako za komunismu!!!
0/0
3.8.2002 19:07

rava

bubaci
Proboha,nevěřím vlastním očím!Co je to za lidi co píší na tento chat?Ten jed a zášť a zřejmě i závist v řádcích které napsali bubák a spol!Lidi,stravujete své vlastní vnitřnosti a otravujete si život.Přeju vám slunce v duši a aspoň kapku lásky.To je to,co vám asi chybí.
0/0
3.8.2002 11:04

0/0
3.8.2002 10:52

m

tunel
JASNY ZE TO JE TUNELAR NE?
0/0
3.8.2002 4:43

Muromec

Něvěřím Ti darebáku
Jen hyena rychle se snažící skočit někomu ze zadu na krk tohle dokáže jako Hrubý, Ten idiot ještě do dnešního dne nepředložil ani jediný důkaz,že to co dnes tvrdí ,že je pravda jen a jen kecá,ostatně kriminální pohled po fotrovi se mu nedá upřít. Osobně ho považuju za psychopata. využíval Tomšovičové služeb,která se zabývala již tvrdými podvody od počátku 1995. Existují skutečné písemné důkazy i na Kodedu,kterého si najal Hrubý. atd. Nebudu se dál špinit se špínou jako je Hrubý.
0/0
3.8.2002 4:30

Vašek

Re: Něvěřím Ti darebáku
Hloupý Iljo Muromče, napřed si přečti všechny odpovědi pana Hrubého na ON-LINE, pak zahoď své komunistické TY  a pak se teprve vyjadřuj (tím myslím - s rozumem)! Chápu, že některým lidem dělá soudné přemýšlení problémy. Ale takový už je život...
0/0
3.8.2002 12:58

bcd

Co to je ?
O návratu na Štiřín zatím neuvažuji. On se ho na to někdo ptal ? Co to plácá ?
Tady Veškrna prohlašuje před volbami, že je připraven přijmout presidentskou funkci, teď Hrubý - kam se to řítíme ? Kdo se jich na to ptal ? Nejprve snad musí někdo, komu Štiřín patří, položit otázku: Pane Hrubý, přijal byste takovou funkci ?
Já bych nikdy nedovolil, aby byl jmenován někdo, kdo rozděluje funkce ještě před jejich uvolněním. A je mi zcela jedno, že tam předtím léta byl.
0/0
2.8.2002 12:09

Bubák1

Re: Co to je ?
Asi si myslí, že je Štiřín jeho. Proč nikomu nevadí, že tam stále bydlí? Stejné to je v případě školníka ve školním bytě. Když ve funkci skončí, musí se odstěhovat.
0/0
2.8.2002 12:26

bcd

Re: Re: Co to je ?
To je sice pravda, ale nejhorší na tom je, že aniž se ho někdo ptal, on ohlásí, že je připraven. Kdy už konečně budou tyhle blbce posílat do ...... Co si o sobě myslí ? On ho tam někdo chce ?
0/0
2.8.2002 15:57

Bubák1

Re: Re: Re: Co to je ?
Hrubý je vůbec taková podivná postava. Napřed napíše knihu o tom jak ho vyhodili, potom si vzpomene, jen tak mimochodem, že měl být zavražděn novinář (taková lapálie, co je to proti tomu, že ho vyhodili ze Štiřína), což nemohl sdělit dřív protože by mu nikdo nevěřil a bylo mu vyhrožováno.  Trošku podivné, napsat knihu i se zvukovými záznamy se nebojí ale oznámit přípravu vraždy ano. Navíc hodnotí Srbu jako mstivého člověka. Viděl jsem Srbu v pořadu "Na vlastní oči" tento týden, o nalezených odposlechových zařízeních ve Štiříně. Klíma v rozhovoru se Srbou se ptal na možnou spojitost zařízení s Hrubým. Srba se odmítl k nějakým spekulacím v tomto směru vyjádřit, spíše Hrubého bránil než se mu snažil uškodit. Zato Hrubý na něj kydá a kydá.
0/0
2.8.2002 16:27

GhorX

Re: Co to je ?
Milé bcd, laskavě si přečtěte otázky a odpovědi - samozřejmě, že se ho někdo ptal. Otázka zněla: "Dobrý den, pane Hrubý. Vrátil byste se na místo štiřínského šéfa, kdybyste se dočkal plné rehabilitace?" - odpověď : "Zatím takto daleko neuvažuji. Jde mi o očištění svého jména, neboť celá aféra mě vážně poškodila, jak profesně, tak i zdravotně. (...)". Umíte přece číst ?
0/0
3.8.2002 11:14

Bubák1

Čí je Štiřín?
Co to je za podivné místo ten Štiřín? Rekreační zařízení pražské smetánky za státní peníze nebo konferenční centrum? Proč se Hrubý chová jako by mu pomalu patřil? Protože tam 25 let dělá správce a bydlí? Tím mu ale žádné další nároky nevznikají. Jak je možné, že na zámku bydlí doposud? Proč má mít někdo nárok bydlet v luxusním státním zařízení? Proč si všichni myslí, že je Hrubý čestný člověk, když sloužil oddaně i Husákovi? Proč se mu zdá nenormální, když má odevzdat nadřízenému seznam členů golfového klubu (doufám, že ten golf nehrají za naše peníze)? Proč by měl mít na zámek přístup bývalý ministr Zieliniec, proč tam chodil? Jak je možné, že stojí za Hrubým tolik prominentních osobností, odkud ho tak dobře znají, že jsou ochotni se ho zastat? Proč jsou stále Hrubý se Zieliniecem v rádiu, televizi, novinách? Určitě ty novináře neupláceli? Přístup médií k nim by tomu i nasvědčoval.
Trošku moc otázek, které zůstávají bez odpovědi.
0/0
2.8.2002 10:49

Jura

Rozdíl
Víte jaký je rozdíl mezi psychiatrem a chovancem psych. léčebny. Psychiatr má klíče!!!
 
Jinak nezdá se vám, že se nám to nějak vytrácí do neznáma.
0/0
2.8.2002 9:33

Honza Adamkovic

Mozna se konecne rozkreje ta skupinka kolem prezidenta Vaclava Havla
jsem prazak a kazdeho koho znam, mluvi o V.Havlovi s velkou uctou, i mi kamaradi z vysoky skoly. Nikdy nikoho ani ve snu nenapadlo, co je V. Havel zac a co v teto republice provedl za  akce. mnohokrat umyslne poskodil temer nevinny lidi a zcela vedome podava prekroucene informace v mediich. Nevim jak je to konkretne ted, ale od otce vim, ze byl napojen na nejvyssi lidi z KSC v predlistopadovem obdobi. Jeho manzelka Olga Havlova se podilela na trestuhodnem rozhazovani penez z fondu, do ktereho posilali penize hlavne nasi krajane ze zahranici. nekdo by to mozna oznacil i za podvodne jednani. Vaclav Havel se obklopil lidmi zpravidla ze zpravodajskych sluzeb z byvaleho disidentu. Muj otec V.Havla nemel nikdy rad, uz tehdy vedel o jeho napojeni na ridici skupinu snazici se prechod do noveho politickeho systemu a take vedel o jeho zbusobu zivota, malokdo vi, jak ma Vaclav Havel rad zeny. Mozna prave pri teto situaci (akce Srba, atd.)nekdo vyuzije toho, aby se odkryly informace o cinnosti Vaclava Havla a lidi z jeho nejblizsiho okoli z pocatku 90.let , pokud se to verohodne podari, lide nebudou chtit verit. Lide ho znaji jako vzdelance a intelektuala, kvalitniho umelce, dramaturga. Asi nejlepsi by bylo, poradne rozebrat to jeho uzasny literarni dilo, pak by vyslo najevo, co to uz tenkrat bylo za popagandu a zpravodajsky komplot. lide vetsinou nemaji potuchy o tom jak dopredu se vypracovavaji zpravodajske varianty. nastesti ja uz jsem za vodou, takze mi je celkem jedno, jestli V. Havel bude zostuzen nebo ne, jen mne tak napadalo napsat par radku lidem.  treba Vam to k necemu bude.   s pozdravem honza    (adresu Vam mila redakce nenapisu, protoze by mi nekdo prinejmensim zlomil nohy, snad staci to, ze napisu, ze jsem z prahy, ikdyz ted momentale pisu z mista vzdalenyho asi tak 1700km)
0/0
1.8.2002 19:39

Lachman

Re: Mozna se konecne rozkreje ta skupinka kolem prezidenta Vaclava Havla
Pane Adamkovic, nepotřebujete vysetřit - jsem psychiatr!
0/0
1.8.2002 21:37

Věra

Re: Re: Mozna se konecne rozkreje ta skupinka kolem prezidenta Vaclava Havla
PANE PSYCHIATR - NEJSTE VY NAHODOU PSYCHOPAT? OBET PROFESIONALNI DEFORMACE? PSYCHIATR BYVA NA PUL SAM BLAZEN, O TOM NEVITE?
0/0
2.8.2002 9:28

Věra

Re: Mozna se konecne rozkreje ta skupinka kolem prezidenta Vaclava Havla
Vis - vse co pises nevim, spise tusim a davam ti za pravdu. Podivej se na pani Dasenku, jak ta ho ziskala!!! A jak se s nim ma ted dobre. Vzdyt byla rozvedena a zila sama jenom s dcerou, tak ji "teklo poradne do bot". Sama vim, jake je to zit jen z jednoho mizerneho platu a mit syna na studiich.. Rika se tomu "zivoreni". A mam ted odpracovano 41 let a kdybych odesla do duchodu, tak mi zustane 1000 korun ceskych na vsechno po zaplaceni najmu. A to jsem poctive pracovala... Mozna to sem nepatri, ale za komunistu jsem byla tzv. cerna ovce a nyni jsem jeste cernejsi... Tak kde je vlastne pravda? Vaclav Havel - zrejme nema jenom rad zeny, ale i alkohol... A TO SLUSNY CLOVEK NEDELA...Vis, ja kdybych nedelala VPP tak snad ani nemohu byt normalne ziva. A rikala jsem si, kdyby me nejaky Nemec nebo Rakusan vzal do sveho domu jako UKLIZECKU, tak bych se mela lip nez ted... Jsem pecliva a poctiva... Mej se pekne. Vera
0/0
2.8.2002 9:18

Honza Adamkovic

Mozna se konecne rozkreje ta skupinka kolem prezidenta Vaclava Havla
jsem prazak a kazdeho koho znam, mluvi o V.Havlovi s velkou uctou, i mi kamaradi z vysoky skoly. Nikdy nikoho ani ve snu nenapadlo, co je V. Havel zac a co v teto republice provedl za  akce. mnohokrat umyslne poskodil temer nevinny lidi a zcela vedome podava prekroucene informace v mediich. Nevim jak je to konkretne ted, ale od otce vim, ze byl napojen na nejvyssi lidi z KSC v predlistopadovem obdobi. Jeho manzelka Olga Havlova se podilela na trestuhodnem rozhazovani penez z fondu, do ktereho posilali penize hlavne nasi krajane ze zahranici. nekdo by to mozna oznacil i za podvodne jednani. Vaclav Havel se obklopil lidmi zpravidla ze zpravodajskych sluzeb z byvaleho disidentu. Muj otec V.Havla nemel nikdy rad, uz tehdy vedel o jeho napojeni na ridici skupinu snazici se prechod do noveho politickeho systemu a take vedel o jeho zbusobu zivota, malokdo vi, jak ma Vaclav Havel rad zeny. Mozna prave pri teto situaci (akce Srba, atd.)nekdo vyuzije toho, aby se odkryly informace o cinnosti Vaclava Havla a lidi z jeho nejblizsiho okoli z pocatku 90.let , pokud se to verohodne podari, lide nebudou chtit verit. Lide ho znaji jako vzdelance a intelektuala, kvalitniho umelce, dramaturga. Asi nejlepsi by bylo, poradne rozebrat to jeho uzasny literarni dilo, pak by vyslo najevo, co to uz tenkrat bylo za popagandu a zpravodajsky komplot. lide vetsinou nemaji potuchy o tom jak dopredu se vypracovavaji zpravodajske varianty. nastesti ja uz jsem za vodou, takze mi je celkem jedno, jestli V. Havel bude zostuzen nebo ne, jen mne tak napadalo napsat par radku lidem.  treba Vam to k necemu bude.   s pozdravem honza    (adresu Vam mila redakce nenapisu, protoze by mi nekdo prinejmensim zlomil nohy, snad staci to, ze napisu, ze jsem z prahy, ikdyz ted momentale pisu z mista vzdalenyho asi tak 1700km)
0/0
1.8.2002 19:38

Honza Adamkovic

Mozna se konecne rozkreje ta skupinka kolem prezidenta Vaclava Havla
jsem prazak a kazdeho koho znam, mluvi o V.Havlovi s velkou uctou, i mi kamaradi z vysoky skoly. Nikdy nikoho ani ve snu nenapadlo, co je V. Havel zac a co v teto republice provedl za  akce. mnohokrat umyslne poskodil temer nevinny lidi a zcela vedome podava prekroucene informace v mediich. Nevim jak je to konkretne ted, ale od otce vim, ze byl napojen na nejvyssi lidi z KSC v predlistopadovem obdobi. Jeho manzelka Olga Havlova se podilela na trestuhodnem rozhazovani penez z fondu, do ktereho posilali penize hlavne nasi krajane ze zahranici. nekdo by to mozna oznacil i za podvodne jednani. Vaclav Havel se obklopil lidmi zpravidla ze zpravodajskych sluzeb z byvaleho disidentu. Muj otec V.Havla nemel nikdy rad, uz tehdy vedel o jeho napojeni na ridici skupinu snazici se prechod do noveho politickeho systemu a take vedel o jeho zbusobu zivota, malokdo vi, jak ma Vaclav Havel rad zeny. Mozna prave pri teto situaci (akce Srba, atd.)nekdo vyuzije toho, aby se odkryly informace o cinnosti Vaclava Havla a lidi z jeho nejblizsiho okoli z pocatku 90.let , pokud se to verohodne podari, lide nebudou chtit verit. Lide ho znaji jako vzdelance a intelektuala, kvalitniho umelce, dramaturga. Asi nejlepsi by bylo, poradne rozebrat to jeho uzasny literarni dilo, pak by vyslo najevo, co to uz tenkrat bylo za popagandu a zpravodajsky komplot. lide vetsinou nemaji potuchy o tom jak dopredu se vypracovavaji zpravodajske varianty. nastesti ja uz jsem za vodou, takze mi je celkem jedno, jestli V. Havel bude zostuzen nebo ne, jen mne tak napadalo napsat par radku lidem.  treba Vam to k necemu bude.   s pozdravem honza    (adresu Vam mila redakce nenapisu, protoze by mi nekdo prinejmensim zlomil nohy, snad staci to, ze napisu, ze jsem z prahy, ikdyz ted momentale pisu z mista vzdalenyho asi tak 1700km)
0/0
1.8.2002 19:37

Koudelka

Re: Mozna se konecne rozkreje ta skupinka kolem prezidenta Vaclava Havla
Ty máš tu palici ale fakt vypatlanou...sorry!
0/0
4.8.2002 7:14

vendelín

H R U B E J = T A J N E J
DNESKA MLUVIL AGENT HRUBÝ V RADIOŽURNÁLU A ŘÍKAL, ŽE PRACOVAL NA ZÁMKU ŠTIŘÍN 25 ROKU !!! ŠTIŘÍN BYLO A JE HNÍZDO RUZNÝCH LIDÍ, KTEŘÍ MĚLI A I DNES MAJÍ JAKO JEDNU Z PRACOVNÍCH NÁPLNÍ PROVÁDĚNÍ RUZNÝCH ŠPIONÁŽÍ A KONTRAŠPIONÁŽÍ. Z TOHOTO POTOM KRÁSNĚ VYPLÝVÁ TO, CO SE DĚJE NYNÍ : SOUBOJ RUZNÝCH ZÁJMOVÝCH SKUPIN UVNITŘ BIS A VOJ. KONTRAROZVĚDKY!! SLONKOVÁ DO TOHO PADLA A ASI ANI NEVÍ JAK , ALE O NÍ PŘECE NEJDE. "PŘÍPAD" BUDE NYNÍ KONČIT, PROTOŽE NITKY VEDOU PROKLATĚ VYSOKO - BAŠTA, KAVAN ATD. VS. HAVEL, ZIELENEC ATD. A DO TĚCHTO LIDÍ NIKDO NEPUJDE!!!!!!!!!!!
0/0
1.8.2002 16:29

Veronika

Tři přání
Hezké odpoledne pane Hrubý.Ráda bych se Vás zeptala, co byste si přál,kdyby se objevil kouzelný dědeček a splnil Vám tři přání.Přeji mnoho úspěchů k Vašim brzkým narozeninám!Vypadáte skvěle!
0/0
1.8.2002 15:58

Jarda

Komunista zůstane komunistou i kdyby trakaře padaly.
Za vším hledejte Šloufa a jeho obhájce Bubáka1. Oba dva o demokracii nevědí vůbec nic.
0/0
1.8.2002 15:57

Věra

Re: Komunista zůstane komunistou i kdyby trakaře padaly.
JISTĚ - PROTOŽE KOMUNISTÉO O DEMOKRACII NIKDY NIC NEVĚDĚLI A VĚDĚT ANI NECHTĚJÍ!!! A ŽE JICH JE PLNO U VESLA, TO SNAD VÍ U NÁS KAŽDÝ!!!! DOLŮ S NIMI - S HRUŠKY DOLŮ!!!!
0/0
2.8.2002 9:20

Santa

Zloděj křičí: Chyťte zloděje!
0/0
1.8.2002 10:10

takak

Děkujeme pane Hrubý, že jste se zapojil do diskuze!!!
Pan Hrubý ( nebo pan Kurfirst - doufám, že to píšu správně ) se potřebuje vlichotit novému ministrovi!! Co kdyby se třeba za nějaké info o předchozím vedení ( pravděpodobně vyvraždění všech zaměstnanců zámku a blízkého okolí )  rozhodl  ho znovu jmenovat ředitelem na věčné časy a nikdy jinak. Rodina Hrubých má přece na zámek Štiřín dědičné léní právo už dob JUDr. Husáka
0/0
31.7.2002 23:01

Kamil

Pojďme žít , ne jako češi, ale jako Češi
Dobrý den, všem slušným lidem. Panu „Bubákovi1“ bych doporučil restauraci minimálně IV. cenové skupiny, ale hlavně patřičné informace o kauze Štiřín, tedy nemluvit o něčem o čem nic nevím. Znám p. Hrubého 13 let a na zámek jezdím od roku 1989. Pomáhali jsme s nadšením budovat celý areál, až do jeho dnešní krásné podoby. Stal se pro naší zemi ozdobou, kterou ocenili i odborníci v zahraničí. To vše díky p. Hrubému a také všem , kteří tomuto místu věnovali s láskou kus svého života od srdce a ne pro peníze či slávu. Místo uznání se dočkal jen české malosti. Je mi smutno z lidí, kteří u ničeho nebyli a přesto ničí vzduch svoji nepochopitelnou závistí. Je mi smutno z jednání Ministerstva zahraničních věcí v letech 1999 až 2002, kdy jsem na vlastní kůži pocítil, jak vypadá zneužití moci, jak vypadá pro moc zničit člověka, jak vypadá, když v této zemi vlastně není demokracie. Dokud to nepoznáte sami, neuvěříte! Prosím nového pana ministra, kdyby nám mohl zpět navrátit důvěru ve vlastní zem, důvěru v jeho lidi, že zas budou myslet na všechny a ne jen na sebe. Důvěru, že třeba na Štiříně bude zase dobře…..
0/0
31.7.2002 21:46

Ivo

Re: Pojďme žít , ne jako češi, ale jako Češi
Nemám, co bych dodal...
0/0
31.7.2002 23:15

Věra

Re: Re: Pojďme žít , ne jako češi, ale jako Češi
KAMILE - DÍKY. TAKÉ NEMÁM CO DODAT.
0/0
2.8.2002 9:23

Bubák1

Re: Pojďme žít , ne jako češi, ale jako Češi
I ty jeden budovateli. Pochybuji, že takový kolos vybudují nějací nadšenci, proto si nepřisuzujte něco co je zaplaceno z peněz daňových poplatníků. Jistě jste na to budování nepoužili vlastní úspory. Stejně tak nám vybudovali komunističtí tajemníci spoustu paláců po celé republice. Hrubý je pouhým zaměstnancem, nikoliv vlastníkem zámku a je s ním podle toho zacházeno. To už tak někdy bývá, že je ředitel odvolán, ať jsou důvody jakékoliv, avšak ne každý odvolaný manažer má to právo hájit se ve sdělovacích prostředcích, tak jako Hrubý. Jestli ono není spíš tak, že Hrubý si ten zámek nějak moc přisvojil. Milý Kamile tím co jste napsal, jste prokázal, že jste úplně mimo. Odvolání někoho z funkce není ničení člověka a zneužívání moci ale právo jeho nadřízeného. Vidím, že někteří lidé se ze socialismu ještě neprobudili. Víte ostatní lidi v zemi tyto Vaše Štiřínské problémy až tak moc nezjímají, neorientují se v nich. Takové problémy jako Vy popisujete, má v zemi každý druhý občan, každý musel odněkud odejít a začít znovu.
0/0
1.8.2002 9:38

GhorX

Re: Re: Pojďme žít , ne jako češi, ale jako Češi
Velevážené strašidlo1, proč ve svém komentování vynecháváte některá fakta ? Vždyť i podle kontrol MZV Hrubý hospodařil velmi dobře, dále soud potvrdil, že (negativní) závěr poslední kontroly byl nepravdivý. Ke snížení výsledků hospodaření začalo docházet AŽ po jmenování jeho nástupce. Během jeho spravování a vedení skutečně došlo k zásadní rekonstrukci, která ze zámku vytvořila kvalitní místo reprezentace. Tvrdíte, že okamžité odvolání z funkce pro vážné nedostatky v hospodaření, není zničení kariéry ? Naštěstí uvedený důvod později soud označil za fabulaci, ovšem ten člověk dělal podle všeho rád velmi náročnou práci 11 let (?) a asi ji dělal i dobře - musíte mít opravdu hodně otrlou povahu, aby Vás to duševně nepoznamenalo, když z Vás najednou šéf udělá neschopného podvodníka a dá Vám padáka. Pravděpodobně Vám také unikla souvislost s kauzou vydírání - tu nahrávku mohl slyšet každý v rádiu i v TV. Považujete za vyloučené, že byl odvolán kvůli pomstě ? Je toto to právo nadřízeného, o kterém mluvíte ? Děkuji za odpověď.
0/0
1.8.2002 10:03

Hobler

Re: Re: Re: Pojďme žít , ne jako češi, ale jako Češi
Ještě pro pana Bubáka. Mluvte prosím pouze za sebe. Nikoli za ostatní lidi této země. Já si za tím účelem zvolil zástupce do poslanecké sněmovny....
0/0
1.8.2002 10:52

Bubák1

Re: Re: Re: Pojďme žít , ne jako češi, ale jako Češi
Jenom pro upřesnění: Hrubý nebyl na Štiříně 11 let ale 25 let, jaké funkce tam po tuto dobu zastával, nevím. Těch 25 let říkal on sám ve včerejším rozhovoru na ČRO. Pochybuji, že se v takovém zařízení za komunistů pohybovali neprověření lidé. Ředitel zámku není doživotní funkce. Rekonstrukce, která probíhala za Hrubého, je jeho zásluha sporaidcká. Pokud mám dostatek financí, není tak velký problém zrekonstruovat cokoliv. To co říká ten pán přede mnou, je chlubení se cizím peřím. Hrubý je pouze správce ale chová se jako by mu Štiřín téměř patřil. Bodejť by se mu to nelíbilo. Pobíral určitě nemalý plat, bydlel na zámku, kontakty získal určitě taky dobré, soudě podle toho jak snadný má přístup do médií. Pěkně to formulovala jedna posluchačka v reakcích na včerejší rozhovor: "kdyby měl každý kdo přijde o práci napsat knihu tak je jich plný Václavák". Celé je to jenom taková podivná hra kde normální člověk neví o co vlastně jde.
0/0
2.8.2002 10:09

0/0
31.7.2002 21:44

0/0
31.7.2002 9:35

qak

Hrubý je loutka v rukou Devátého, Zielence a Grosse
Je zajímavé, že se ještě nikdo nezeptal pana Hrubého o čem se bavil na všech těch setkáních s paní Tomšovicovou. Jestli třeba na těch setkáních nebyl také pan Devátý a jestli jim náhodou nepředávala nějaké " dárky " ! Asi by bylo zajímavé zjistit jaké dobré rady jí pan Devátý dával a jak s nimi naložila. Možná nebude bez zajímavosti se přesvědčit jestli ty "dárky" neskončili u pana Zielence. Těch setkání nebylo málo a pokud pan Devátý s panem Hrubým dnes tvrdí, že jim ty "dárky" přišli poštou tak je to velice legrační ( třeba je někdo viděl že). Na závěr bych pouze se smutkem konstatoval, že novinářská obec předvádí zoufé představení plné naivity, salóní investigace založené na účelových únicích z policie, lenosti a nedůslednosti při prověřování informací. Je to velice smutné, když se zároveň v těchto dnech dozvídáme, že si pan Gross před rokem v tichosti založil svou soukromou policii na sledování politiků, soudců a jiných VIP!! Nezaznamenal jsem informaci, že by se ho někdo zeptal co tam ti lidé celou tu dobu dělali ( necelý rok před volbami !!). Možná se jednou dozvíme, že případy, na kterých pracovali ( reálné nebo provokace ) budou velmi podobné těm, o kterých shodou okolností následně informovala paní Slonková.  Hlídací psi demokracie už jsou dávno uvázáni na řetězu pana Grosse, který si je vykrmil a ochočil. Dnes už nejsou schopni uhlídat ani starý trakař!! Jinak by nepsali takové do nebe volající hlouposti v kauze Slonková ( záměrně neuvádím kauza Srba).  S pozdravem vyšetřovatel
0/0
30.7.2002 16:37

Věra

Re: Hrubý je loutka v rukou Devátého, Zielence a Grosse
Díky za zprávu. O tom, že DEMOKRACIE chcípla v této zemi na ÚBYTĚ není pochyb...
0/0
2.8.2002 9:26

Inkvizitor

Hrubý neuspěl
V mnohých článcích si kdekdo osobuje právo nabízet řešení celé situace. Tady to máte. Hrubý se pokoušel žalovat a světe div se, on ho nikdo nechce poslouchat ??? Tak jak byste to potom chtěli řešit ?
0/0
30.7.2002 15:23

0/0
30.7.2002 11:13

Bubák1

Divadlo.
"Doufá, že mu teď budou konečně všichni věřit". Opravdu důvod pro otevření případu, teď už určitě vyhraje. Případ se otvírá pokud nastanou nové okolnosti nebo se získají nové důkazy, ne když se změní situace a někdo se domnívá, že je najednou důvěryhodnější. Proč to neřekl Hrubý hned? Skvělé. Hrubý si dává záležet aby byl případ řádně medializován, proč by jinak šel přímo za policejním ředitelem? Ten přece případ nevyšetřuje. Proboha to je horší než ochotnické divadlo.
0/0
30.7.2002 10:34

libor

A to neni vsechno!
Znam jmena daslich 2 lidi, ktere chtel Srba nechat oddelat. Znam dalsi novinarku, kterou chtel nechat oddelat Jiří Zoufal, mam informace o tom, jak ji zastrasovali. Vim, od koho koupila Tomšovicová semtex. A povim vam, jede v tom i Slouf. A Krizenecky at si necha teorie o Srbove inteligenci pro sebe, Srba je psychopat. Zeptejte se byvaleho namestka Jana Kavana - Jana Wintra, proc odesel z uradu...
0/0
30.7.2002 9:46

Marcela

Re: A to neni vsechno!
Pokud by jste byl ochoten se podělit o své informace,kontaktujte mne prosím.Pracuji jako reportérka pořadu Na vlastní oči.Díky.Můj e-mail: navlastnioci@seznam.cz
0/0
30.7.2002 11:21

bcd

Re: Re: A to neni vsechno!
Určitě tam napište. Pořad na vlastní oči - dovolím si tvrdit - zcela jistě nemá adresu na seznamu, která je zadarmo. A pokud ano, tak to jsou diletanti, kteří si nezaslouží žádnou informaci. Solidní program kterékoli televize bude určitě mít vlastní adresu domény té příslušné televize.
0/0
30.7.2002 15:53

Najdete na iDNES.cz