Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Vražda v Česku

Je tohle vůbec zpráva z Česka? Za mřížemi sedí bývalý vysoký státní úředník obviněný z přípravy vraždy přední novinářky. Nechce se věřit, ale je to zpráva z Česka. Kdo je chladnokrevným objednavatelem vraždy a kdo stojí za případem, který nemá u nás obdoby? Celá ta odporná věc od samého začátku vyvolává řadu otázek i pochybností.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Zbyněk Šimůnek

Zlo se šíří jako voda a v Čechách je povodeň
Pokus o vraždu je v Čechách už od časů bratří věrozvěstů trestným činem zmiňovaný už v první písemné právní památce "Listy ljudom súdným", tedy listy soudcům, jež jsou připisovány samému Konstantinovi. Nevím, proč by to mělo být jinak, jde li o lidi "nahoře."Snad ne proto, že za takovým aktem likvidace žurnalistů  může stát někdo z vlády? Připomeňme si, že novináři byli napřed zbiti, když publikovali materiál o Janu Kavanovi...Tehdy a není to dávno, jejich syndikát zcela selhal, když vyjádření k tomu bezpráví vydal se zpožděním několika dnů(!). Je dobře, že se nyní  lidé už ozývají. Neboť je pravdou tvzení, že zlo se šíří jako voda, nestavíme li mu hráz.  Poučení: Vzhledem ke značné korupci mnoha soudců v České republice, nezbývá, než o věcech informovat ihned. Tedy budiž řečeno, že v Čechách je už povodeň! Nebudou li novináři stavět hráze, mohou být brzy oni sami stavěni před pistole nájemných vrahů.
0/0
24.7.2002 21:54

jena

prirozený vývoj
celá kauza slonkové je jen přirozeným vyústěním přehlížení problémú polistopadového vývoje. je vlastně jen náhoda že to padlo zrovna na sabinu slonkovou protože tolerance ke kriminalitě zpúsobuje že tito pochybní lidé mají pocit absolutní moci a je jedno jestli ji uplatňují mafiáni a zločinci nebo politici. 
0/0
24.7.2002 18:38

SOLDAT

dobrá
To Sabinka ještě nemá chlapa, co by ji ochránil?
0/0
23.7.2002 21:34

Jana

Velmi pekny komentar
Velmi pekny komentar.
0/0
23.7.2002 14:06

Daňový soumar

Je to zpráva od českého koryta
Zvykejme si, takových zpráv bude přibývat! Důvodem jsou obrovské sumy peněz protekajících státní žumpou, které plní koryta podobným sviním. Tyto sumy budou do budoucna narůstat, koryta budou výživnější a boje mezi sviněmi i proti těm, kdo v nich ty svině odkryjí, nelítostnější. Jediné skutečné řešení této situace je snížení státní žumpy (rozpočtu) pod 25% HDP, omezení státní moci její veřejná kontrola a podřízenost pozemské spravedlnosti.
0/0
23.7.2002 10:57

Najdete na iDNES.cz