Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Havel a Bush: Zlu v Iráku je třeba čelit

V legendární Oválné pracovně Bílého domu se sešli český prezident Václav Havel a jeho americký protějšek George Bush. Prezidenti mluvili o blížícím se summitu NATO a o Iráku. Havel dal v souvislosti s Irákem Bushovi za pravdu, že zlu je třeba čelit hned v zárodku. Hovořilo se i o nutnosti určit hranice rozšíření Severoatlantické aliance.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

tech

to, ze nemecka ministrune justice rekla, ze Bush je podobny Hitlerovi, idnes nikdy ne napise, protoze idnes neni svobodny
to, ze nemecka ministrune justice rekla, ze Bush je podobny Hitlerovi, idnes nikdy ne napisou, protoze idnes neni svobodny
0/0
20.9.2002 12:16

Dan(1)

Re: to, ze nemecka ministrune justice rekla, ze Bush je podobny Hitlerovi, idnes nikdy ne napise, protoze idnes neni svobodny
Paní ministryně Däubler-Gmelin i její tisková mluvční to dementovaly a označily za nedorozumění. Viz www.spiegel.de
0/0
21.9.2002 17:07

taky občan

lidi zlatí,
co jste čekali, že v takové situaci jde dělat? Jedni jistě, že bez výhrad budě volat po zplynování všech arabů? Jiní, že označí Bushe za zlo? A jak diplomaticky říci, že zlo se má potírat od samého počátku, ale také, že zlem není jen tak automaticky to, co za zlo považujeme? No a kdo si děláte iluze, že se bude měřit stejným metrem, když víme že možná bude, ale ještě záleží na tom, jestli to měřené se nechá....Takže podle mne obsah jeho projevu i momentální stav je přiměřený situaci - zlu se má bránit, ale co je zlo, má rozhodovat širší plénum než jen zúčastnění....a možná dojde i na  "cíle a prostředky".
0/0
20.9.2002 11:17

Gimli

Já Vaškovi fandím. Ať si veme kanady, kalašnikova a KDčko na dva týdny (víc stejně nevydrží) a vyrazí do boje. I kytky na hrob mu rád přinesu.
0/0
19.9.2002 19:37

KILLER

Jak moc můžu bejt na prezidenta sprostej?
Podle mě je Havel totální ***** a ****** a ****** ***** a ****** a****** a další a další sprostá slova. Zajímá mne, do jaké míry je zde mohu natvrdo napsat, aniž by mě někdo začal buzerovat, jakože "tak tohle už si přepísk a zaplatíš pokutu" nebo... "hele vole tenhle člověk je chráněnej zákonem, takže o něm jen dobře, a aby sis to zapamatoval tak pudeš na x let za katr. apod..."
Takže mi prosím poraďte.
PS: Jestli je v tomhle království dovoleno zpívat - tak potom si tedy zazpívám tu svojí Killerskou. 
0/0
19.9.2002 18:17

Jan

příspěvek obsahoval nepřípustné výrazy
(Příspěvek zrušen)
0/0
20.9.2002 9:05

Syd

Re: Re: Jak moc můžu bejt na prezidenta sprostej?
Jane,z kterých mých slov jste usoudil,že je pro mně Havel Svatý.A že snad obhajuju jeho jednání či slova?Přečtěte si to pořádně...snad pochopíte.Syd
0/0
20.9.2002 12:39

Jan

Re: Re: Re: Jak moc můžu bejt na prezidenta sprostej?
usoudil jsem tak z toho, s jakou vervou - hodnou lepší věci nebo lepšího politika - jste se pustila do křížku s melah , jestli jsem nepochopil, tak se omlouvám, v úctě  Jan
0/0
20.9.2002 16:28

Jan

Re: příspěvek obsahoval nepřípustné výrazy
slovo "buzerovat" jest Killerovi povoleno a můj příspěvek kvůli větě "že obrázek pos...ý  od much spadl do haj...u" byl zrušen?? Nejste pane cenzore při pátku už poněkud unaven ? Haškův Švejk vás taky pohoršoval?
0/0
20.9.2002 16:22

melah

Re: Re: příspěvek obsahoval nepřípustné výrazy
Zdejší dohlížitel má ted fofr.Na fóru židi kontra Arafat v poledne lítaly trestní oznámení jak vlašťovky zjara.Tvůj problémeček mě ovšem zaujal.Vskutku bych uvítala, a to úplně vážné, oficiální iDnesácký seznam neprůchodných výrazů, slovních spojení a výrazů neprůchodných ve spojení s jednotlivými subjekty a objeky.To by bylo fér , když už tady iDnes poskytujeme celkem dobře a mnohostranně využitelnej matroš.  
0/0
20.9.2002 16:52

Syd

s MELAH na věčný časy......
Lidi zlatí,já už na to přišla.Po přečtení těchto stránek je jen jedno řešení:MELAH na hrad.A co na hrad,ještě se rozkrájet a obsadit všechny ministerský posty a vůbec všechno tu pěkně řídit.Z jejich příspěvků mám jen jeden jedinej pocit:Ona fakt ví jak na to.Všechno zná,všechny zná,všude byla,všechno viděla,ona to jedině rozřeší a všechno vyřeší.Ona to fakt zvládne,má argumenty proti všemu proti všem,dost pádný a dost vulgární na to abychom se konečně teda opravdu někam dostali.Takže ještě jednou s MELAH do Evropy!!!A pod jejím vedením se už budeme mít všichni moooooooc a moooooooooc dobře.
0/0
19.9.2002 17:54

cel

Re: s MELAH na věčný časy......
Je to opravdu vyzva anebo vykrik bezmoci?
0/0
19.9.2002 18:39

Syd

Re: Re: s MELAH na věčný časy......
je to výkřik první pomoci
0/0
19.9.2002 19:16

melah

Re: s MELAH na věčný časy......
Drahá  Syd, no konečně to někoho trklo.Díky.Já jsem vždycky věděla, že jsem chytrá jako rádio.Ty si ale taky eso.Takže, Tvůj návrh samozřemě beru, doufám, že nezůstane jen u Tebe.Promysli si, jakej postík by se Ti šiknul,zlato,a je Tvůj.Co takhle tisková mluvčí, to je přece Tvoje parketa.
0/0
19.9.2002 18:40

Syd

Re: Re: s MELAH na věčný časy......
Chápu, a děkuji za Vaši pochvalu. Ale ve Vaší vládě jednoho člověka být fakt nemusím.Dyť jak jste se sama pochválila,jste opravdu ta nej a určitě to zvládnete a já se budu snažit dělat Vám čest v jiném oboru.Ještě jednou se omlouvám,ale tu Vaši nabídku opravdu nemohu příjmout.A vaše verbální schopnosti jsou na takové úrovni,že nakonec ani žádného tisk.mluvčího nepotřebujete.Vaše oddajná poddajná  Syd.                  Ps.Už se moooooc na Vaše Fotografie v našich školách.
0/0
19.9.2002 19:14

melah

Re: Re: Re: s MELAH na věčný časy......
Nerada, ale beru na vědomí.A mimochodem,  v jakém oboru se budete snažit dělat mi čest? Jistě chápete,že mě to zajímá.Jako chytrý rádio znám cenu informací.Nebojte se a pochlubte se,Syd.
0/0
19.9.2002 19:54

Syd

Re: Re: Re: Re: s MELAH na věčný časy......
A když jste to rádio,tak by jste to pravděpodobně měla dávno vědět.A to by mně osobně docela mrzelo,že jsem se ve Vás trošičku zklamala a nejste opravdu vševědoucí.Jaká to škoda,já už fakt plánovala tu kampaň.A s mým oborom bych Vám nebyla ve Vaší jednočlenné Vládě moc užitečná.Vaše trošku zklamaná Syd.
0/0
19.9.2002 19:59

melah

Re: Re: Re: Re: Re: s MELAH na věčný časy......
Když už se rozhodnete být osobní,Syd, tak byste na měla mít nervy.Moje vláda by jistě nebyla jednočlenná.Nechte mě posoudit kapacitu Vaší užitečnosti.Tak jaký je Váš obor,Syd?   
0/0
19.9.2002 20:23

Syd

Re: Re: Re: Re: Re: Re: s MELAH na věčný časy......
Na mém příspěvku přece není nic osobního,já jsem pouze z vašich vyjádření k danému tématu a z Vašich květnantých projevů usoudila,že pouze Vy byste vyvedla tenhle národ z krize jak politické tak ekonomické a nejen národ náš,ale v podstatě celou planetu.Asi se bude celý svět divit,kde jste se celou dobu schovávala.A k té Vaší neustále žádosti:jsem technik,strojař a ve vymýšení vulgarismů Vám opravdu nebudu nic moc platná.Ale i nadále Vám držím palec a doufám,že Vám to s tím prezidentováním výjde.Pokud ne,byla by to škoda nejen pro náš národ.......!!A na Váš názor posouzení mé užitečnosti se už moc těším,doufám,že bude co nejkladnější,když už jste si mně jednou dovolila oslovit "zlato".       Stále s obdivem Syd.
0/0
19.9.2002 20:48

melah

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: s MELAH na věčný časy......
Dík za Vaši odpověď,Syd.Zcela bez ironie myslím, že jste solidní,poctivá a docela milá osoba.Dále soudím, že si velice upřímně vážíte prezidenta Havla a trápí Vás, že ve své funkci končí.Proč jste zareagovala jenom na moje vstupy,Syd?Čím jsem Vás tak rozlobila? 
0/0
19.9.2002 21:25

Syd

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: s MELAH na věčný časy......
Děkuji,za vaše milá slova.A máte pravdu v tom,co jste napsala,že jsem solidní,poctivá,docela milá osoba.A tyto vlastnosti vlastnosti najednou objevuji i u Vás.A proč jsem reagovala pouze na Vaše příspěvky?Snad proto,že jste žena či slečna a Vaše projevy mi připadaly poněkud tvrdé.Hlavně v tom smyslu,že ani já a troufám si tvrdit ani Vy osobně jak Havla tak Bushe neznáte a tolerovala bych jakýkoliv Váš názor na jejich jednání,ale pouze bez urážek a vulgarismů.A dělat si legraci s něčí nemoci je opravdu hodně i na mě.Věřím tomu,že o Vás by se oni taky nevyjadřovali tak drsně.Přeji jen to nej,hlavně to zdravíčko ........Syd
0/0
19.9.2002 21:46

melah

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: s MELAH na věčný časy......
I já děkuji,Syd.Jak si vysvětlujete,že osoba, u které máte za to, že možná vykazuje vcelku lidsky přijatelné osobnostní charakteristiky, se o Havlovi (Bushe bych si dovolila pominout) vyjadřuje tak jednoznačně zle?A to já bezpochyby a zcela otevřeně činím.Tak abychom to zbytečně neprotahovaly, řeknu Vám proč.Jsem naprosto přesvědčena,že Havel je velmi tvrdý,bezohledný a nebezpečný člověk.A věřte mi, že vím o čem mluvím.Zároveň jsem přesvědčena, že jeho skutky (skutky ne slova,Syd) nedojdou nikdy spravedlivého trestu. Takže on má své skutky a já mám svá slova.Taky tvrdá.Ale jsou to jenom slova.A ty si sama před sebou hladce zodpovím.Mějte se, Syd. I já Vám přeji to nej....Mel
0/0
19.9.2002 22:46

Syd

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: s MELAH na věčný časy......
Vaše naprosté přesvědčení je Vaše právo.A mé naprosté právo je s ním nesouhlasit.A opravdu si nemyslím,že je vše v dnešním světě tak jednoduché,aby se to dalo vyřešit pár větami na nějakém diskusním fóru.A v podstatě to,žádnému politikovi nezávidím,Pokud ano,už bych tam určitě byla taky,Ale bohužel na to nemám.Vy snad ano?    S úctou Vaše Syd
0/0
19.9.2002 22:57

Syd

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: s MELAH na věčný časy......
A opravdu Vaše politické i lidské názory nezdílím,ale taky Vám je nevyvracím.I když bych Vás odhadovala na zhruba stejnou věkovou skupinu,stejně si myslím,že my dvě bychom se nikdy nedomluvily.Ale tak to má v podstatě asi být,jinak by byla na světe nuda,no néA na závěr přes všechny moje dosavadní sympatie k Vám si stejně na tom Hradě představuji někoho hmmm....  Vám i nadále spřízněná Syd.
0/0
19.9.2002 22:50

Syd

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: s MELAH na věčný časy......
Smím ještě poslední otázečku?I když se to prý nedělá,smím vědět kolik vám je?
0/0
19.9.2002 22:52

jurasek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: s MELAH na věčný časy......
ale no tak, devcata..odkdy se ptame na takove intimni informace...pak to zacne jaka znacka podprsenky je nejlepsi, jestli bavlna nebo microfiber, kdyz zacit s hormonovou terapii a skoncite s tou vasi zajimavou politickou vymenou nazoru..
melah vede, syd.....smir se s tim
0/0
19.9.2002 23:00

melah

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: s MELAH na věčný časy......
Dík Jurasku, já vždycky ráda vyhrávám.Neeviduješ někde nějakej zajímavej pokec?Mel
0/0
19.9.2002 23:14

jurasek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: s MELAH na věčný časy......
holt, clovek ma vzdycky povzbudit kone, ktere zavodi v mych barvach.....  :)
jinak neeviduji nic neobvykleho, jka se dela to evidovani?
0/0
19.9.2002 23:22

melah

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: s MELAH na věčný časy......
Myslela jsem jestli nejsi na nějakym foru,kde to trochu odsejpá.Kdekoliv.Povzbudit koně.... na tak dík, no. 
0/0
19.9.2002 23:34

jurasek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: s MELAH na věčný časy......
to spis nejaky chat room na odsejpani, melah, fora jsou na hlubsi myslenky, ktere se vyslovi a nechaji se zvolna dopadnout......s tim konem to byl kompliment, melah, no tech opravdu dobrych dostizich se jezdi pod zastavami nebo barvami...ty jsi mela moje barvy, devce  :)
0/0
19.9.2002 23:43

melah

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: s MELAH na věčný časy......
Na chatu jsem byla asi 3x v životě,to je rychlý (a většinou blbý) až moc.Ty jsi poznal, že to tu moc neznám, že.Takže taky kompliment.Líbí se mi ta poslední část...to je fakt pěkný. Děvče říkaj lidi od koní kobylkám, ne? Proč jsem měla Tvoje barvy,když Tě Havel neštve?Mel  
0/0
20.9.2002 0:07

jurasek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: s MELAH na věčný časy......
dobre jsi argumentovala......neni dulezite, o cem argument je, ale jak se pouzije......ne, havel mne nestve
ja mel psa marusku a rikal ji devce zlaty.....kdyz nejsi devce, tak co jsi?
0/0
20.9.2002 0:14

melah

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: s MELAH na věčný časy......
Já jsem neřekla, že nejsem děvče.Nejspíš jsem děvče.Do kolika let je děvče děvče?....začíná to bejt nějaký divný....to jak řadíš slova mě docela vzrušuje...to je teda pro mě nóvum..uf...zajímavý.
0/0
20.9.2002 0:33

melah

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: s MELAH na věčný časy......
Tímhle se fofrem snažím zneviditelnit svý Re (toRe:Re:už mě seRe:) z 0:33. Ty jsi profík!!!(Projela jsem si pár fór)Sakra,kruci a já už málem ujela via:Zavolej nám,zavolej 077 nebo co to tam cvrlikaj. Ale máš to tam a já jsem člověk slov.A taky ješitná holka. Takže to tak nějak víceméně zapomeň.Děkuji.Dobrou chlapče.      
0/0
20.9.2002 1:28

melah

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: s MELAH na věčný časy......
Sorry Syd, já nikdy nepodávám osobní informace.Neber si to osobně, už takhle jsem žvanila jako amatér.
0/0
19.9.2002 23:08

melah

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: s MELAH na věčný časy......
O.K.SydPo prezidentování vskutku nikterak netoužící Mel.A končíme Syd - začínáme vypadat jak dvě lesby.
0/0
19.9.2002 23:01

Syd

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: s MELAH na věčný časy......
Dobrá,dobrá,už tu máš i klaku..A pro Jur...,já se nerozhodla s nikým bojovat a tím pádem taky nemůžu vyhrát.Tak otázka na věk byla opravdu asi netaktní.Omlouvám se.Ještě jednou měj se fajn..... Syd
0/0
19.9.2002 23:10

jurasek

příspěvek obsahoval nepřípustné výrazy
(Příspěvek zrušen)
0/0
19.9.2002 23:38

Syd

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: s MELAH na věčný časy......
ale hochu,já přece v podstatě nereagovala na Havla.Já reagovala na Melah a její urážky a jednostrané vidění světa:Havel-vůl,Bush-vůl atd.............Chápu že pro tebe a taky pro ni nemůžu být žádný soupeř,nemám ve zvyku se vyjadřovat jako dlaždič.S Melah jsme to utli a s tebou doufám tak též.Osobní útok?Ještě jednou opakuji nebyl to žádný boj-tedy opravdu nemůžu prohrát natož tak vyhrát.A oto mi ani nešlo..A jak jsem četla tvé názory i jinde,chápu,že je ona tvůj kůň.Tak si spolu pogratulujte,jak jste mě pěkně dostali do kolen.S a Tobě Melah,opravdu jen to nej.    Syd
0/0
20.9.2002 0:08

jurasek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: s MELAH na věčný časy......
mila holka, k devcatum jsem slusny, a to temer za vsech okolnosti........k hulvatum jsem hulvat, to je nejlepsi zbran.....
sarkasmus je zrejme tvoje zbran, v mych ocich je vsak sarkasmus nedostatek argumentu.....nikdo te holka na kolena nedostal! jenom ty a nikdy jiny te muze dostat do kolen....znas hudsonsky sify? zvedni hlavu kamarade....he?
vzdyt je to vsechno tady jenom hra .....!!
loucim se, devcata, dobre spete.....
0/0
20.9.2002 0:22

Syd

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: s MELAH na věčný časy......
Vy mně pořád nechcete pochopit.Jaký argumenty a proti čemu?Od toho mýt opravdu pádné argumenty viz:Kdo,kde ,s kým,jak,proč,jste tady přece Vy.Já jsem nepřišla vykřikovat své názory na dění a kometovat jednání politiků.To mi nepřísluší.Z mých příspěvků je snad jasné,že jsem reagovala na vstupy slečny MELAH a její přesné a velmi květnaté definice chyb u všeho a všech.A proto jsem dospěla k názoru,že když tak přesně ví ,co je špatně,samozdřejmě taky přesně ví,jak to udělat správně a proto jsem přesvědčená,že by opravdu měla bát dávno ve Vládě a řešit.Mně osobně řešení těchto problému nepřísluší a taky jsem ani náznakem netrvrdila,že přesně vím "proč je co špatně" a " jak by to bylo správně".Očekávám,že mě znovu napadnete,že mi chybí argumenty a já ještě jednou opakuji,že nemám potřebu.A sarkasmus?Proč ne?I ten přece patří k povaze člověka. Pěkný denSyd
0/0
20.9.2002 9:55

Syd

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: s MELAH na věčný časy......
Omlouvám se,ale ještě jednou se musím vyjádřit k těm Vašim "argumentům".Ať čtu příspěvky Melah z kterékoliv strany žádný pádný argument,který by mně měl přesvědčit o její pravdě nevidím."Argument" typu Havel je špatný člověk "Já vím o čem mluvím" mi taky moc nepřipadá jako průkazný,dostačující a pžřesvědčující argument.Proto nemá význam argumentovat.Vy máte argument a hned se objeví zase ten jediný správný,důkazný proti.Tím pádem opravdu nemá cenu argumentovat.Já ten správný,důkazný a přesvědčivý "argument"proti nikomu ani na jeho obhajobu nemám.Proto se s Vámi nemůžu rovnat. Výkřik bezmocnosti: Dargumentováno jest.Syd
0/0
20.9.2002 10:54

Syd

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: s MELAH na věčný časy......
Ale mně přece nešlo o Havla,ale o vyjádřování slečny Melah o něm a o ostatních.....Syd
0/0
20.9.2002 9:58

mp56

Zajimaloby mne jak se do tekstu dava ty smejliky.
0/0
19.9.2002 13:48

Dan(1)

Re:
Použijte MSIE. Pod okénkem, kam vkládáte text, máte na výběr několik "smajlů".
0/0
19.9.2002 16:58

mp56

Re: Re:
Co je MSIE?
0/0
20.9.2002 10:16

Kominík

Vašku nedělej nám prosím ostudu...
0/0
19.9.2002 13:11

Krut'as

Re: Vašku nedělej nám prosím ostudu...
Neboj uz brzo budete mit  svyho vysnenyho Krale a Kralovnu a Vasek Havlovic pujde od valu
 
Pri poslednim zasedani EU, ktere projdnavalo prijeti novych clenu unie bylo rozhodnuto nasledujici: Prijeti CR do EU za predpokladu splneni poslednich nekolika podminek.
1) Zmena nazvu CR na CZVTEEaPMS. CiganskoZlodejskVietnamskoTunelarskeEmiratyEvropske a Protektorat MoravskoSlesky.
2) Nastoleni krale Vaclava Jedineho Jesitu Prvniho "Klause" Velikeho a kralovny Miluse Zemanovny Prvni na CZVTEEaPMS trun. Kralovne bude po ukonceni starovekeho ceremonialu "Objimani Stromu na Vysocine", provedena operace zmeny pohlavi. Jen tak, lze zajistit potrebnou stabilitu Emiratu, pred jejich prijetim do EU. Ze spolu umi kralovat a domluvit se, dokazali behem poslednich 4 let.
3) Zruseni hlavniho mesta Prahy a prestehovani sidla vlady do obce Hrdlorezy a prejmenovani Prahy na Magorov. Brnane aspon prestanou zavidet Magorovu status hlavniho mesta a lepe bude vystizena dana situace!
4) Prestehovani Velke ceny CR a BVV do Magorova, Magorovsti aspon prestanou zavidet Brnanum suche z nosu a bude klid! Aby ale Magorovsti neprisli o vsechno suche, bude toto 1x tydne dodavano do Magorova a spravedlive rozdelovano Magorovskym.
5)Zmena statni vlajky CSSR za novou vlajku CZVTEEaMSP. Velky zluty kosoctverec s tunelem uprostred a rudou zari na jeho konci. Vse predesle uvedene vyjadrujici zbabelost obcanu vytunelovane diry a jejich vysnenou budoucnost.
6) Povinne nenavideni USA, obcany CZVTEEaMSP.
7) Povinne nenavideni Madaru, Rakusaku, Nemcu, Polaku a vzduchoprazdna na vychod od  hranic MoravskoSleskeho Protektoratu. (At' nas ti Slovaci nesejou!)
8) Zavedeni povinneho 5x denniho modleni se k Velkemu Allhovi s modlitbami predrikavanymy samym Sadamem Husajnem v pripade nemoci nahradi Velky Jusaff Araffat. 9) Odkloneni toku Vltavy od pramene smerem na jih, aby jiz nemohla ohrozovat Metro v obci Magorov. 10) Emiraty za vydatne a neunavne pomoci EU dohoni 21 stoleti, ze sveho stredovekeho Status Quo. Po splneni techto podminek nema EU namitek, proti prijeti Emiratu do EU  
0/0
19.9.2002 13:46

Jan

Re: Re: Vašku nedělej nám prosím ostudu...
ty jsi jak kolovrátek Bl'basi, ještě ten blábol pošli do rubriky sport a do zpráv o počasí
0/0
19.9.2002 14:04

taky občan

Re: Re: Vašku nedělej nám prosím ostudu...
koukám, že tu sklerozu pořád nezvládáte, neměl byste si upravit krevní tlak? A což tak k vyhledání využít nápovědu z publika, když přítel na telefonu je k ničemu (to víte, hlas lidu...)? no, což tak lov po americku?
0/0
19.9.2002 15:13

Najdete na iDNES.cz