Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Černý míří ke Škromachovi. Nebo do televize

Někdejší televizní moderátor a dosavadní mluvčí ministerstva zdravotnictví Otakar Černý má zajištěno teplé místo v sousedním vládním resortu. Podle důvěryhodných zdrojů z ČSSD by se mohl stát pro změnu tiskovým mluvčím nového ministra práce a sociálních věcí Zdeňka Škromacha, s nímž si je blízký.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Laik

Občan se ptá...
...... kde tenhle "borec" skončí (a kdy?). Ale ono je to jedno, tenhle patolíz by asi škodil všude.... Holt je nutno se smířit.......  
0/0
15.7.2002 13:47

Jitka

Jak je to možné?
Když pročítám příspěvky na idnes, které se zaměří na charakteristiky jednotlivých protagonistů a nebo alespoň mediálně známých tváří polistopadové scény zjišťuji jaké bezcharakterní kreatury vypluly k hladině. Domnívala jsem se, že jen v mém okolí se na důležité posty dostaly bezcharakterní typy lidí, dobře je ve většině případů znám. Z Vašich příspěvků vyplývá, že podobně je to i ve Vašem okolí. Jímá mě z toho hrůza a pocit beznaděje, pokud i Vy máte pravdu, tak je s touto republikou amen. Nedovedla jsem pochopit jak je možné, že některé tyto kreatury se objevily na kandidátkách politických stran, na tyto kandidátky je však prosadilo ústředí. My voliči jsme však neměli možnost skutečně zjistit jakými charakterovými vlastnostmi ten či onen kandidát oplývá, abychom ho pomocí kroužkování buď podpořili a nebo vyřadili. A dopadlo to jak to dopadlo. Dnes z hrůzou zjišťuji jak se mluví o Zaorálkovi a o dalších, jsem ze všeho totálně zhnusena.
0/0
15.7.2002 6:56

freespeech

Je to cyklista
..nahoře se krčí a dole šlape..
0/0
12.7.2002 13:17

Standa

Otakare Černý,
máš-li trochu úcty ke sportovním příznivcům, zastavíš se před bránou ČT, smekneš a půjdeš pryč. Protože diváci Tě prostě nechtějí. Doba, kdy jsi stál zády ke kameře a točil svoje krátké šoty, minula. Už tam nemáš co dělat.
0/0
12.7.2002 12:49

bradley

Čený & Škromach
Když nad tím tak přemýšlím, k nikomu ze současných hlavounů se Ota Černý nehodí víc, naž právě ke Škromachovi. To bude správné duo-boys!!! Skutečnost, že by tato postava měla šéfovat takovým profíkům, jako jsou pánové Záruba, Bosák a spol. je nepředstavitelná a ještě méně představitelná je idea, že se tito fanatici své profese nechají řídit právě Otou Černým. A proto: raději do vlády, než do ČT.
0/0
12.7.2002 11:29

Karel

Ota
Nadchází smutná doba pro sport v naší , tedy České televizi ?
0/0
12.7.2002 10:43

0/0
12.7.2002 10:29

Viki

"Učitel"
Je to hulvát! Jeho výroky typu "Spal bych i sám." při hodinách v době jeho učitelování milovali pubertální spolužáci. Kdykoliv ho vidím v televizi, říkám si, co na koho ví, že je takhle u lizu!
0/0
12.7.2002 10:29

arnošt Burget

Chce se vidět
Mýlíte se. Černý nikdy nebyl v KSČ. Oni ho tam nechtěli hlavně pro jeho podlézvost, kariérismus. Mám v ruce dopis, v němž ho odmítli. Nepomohla mu ani jeho žena členka KSČ do lisopadových revolučních dnů. Takže měl štěstí, že ho nechtěli.
Obdivovat na něm lze jen to, že dokáže přešlapovat na místě třeba celou noc, aby se zeptal, zda vstřelil někdo branku levou nebo pravou nohou. Dokázal přešlapovat vždy před šéfovou kanceláří, aby se vetřel do přízně.
K podřízeným je hulvát k nadřízeným patolízal. Přeji mu, aby mohl držet mikrofon a někdo na něj mířil nikoli pistolí ale kamerou
0/0
12.7.2002 10:17

xx

Otik je mamlas :)
... ale ma, jak vidno, dobre zname ....
.. to ovsem nemeni nic na tom, ze je to MAMLAS
0/0
12.7.2002 10:10

RV

Proč ?
Já si hlavně kladu otázku, proč se vůbec ve sportovní redakci dělá konkurs. Od dob Baumruka se myslím tato redakce stabilizovala profesionálně natolik, že je to zcela zbytečný krok. Vůbec bych se nedivil, že kdyby Černý nahradil Bosáka, tak se polovina redaktorů sbalí a půjde jinam. A může se začínat znova ...
0/0
12.7.2002 9:44

Dáda

Ještě jednou
Jak je vidět, Otakar nemá moc příznivců a slušně se dá asi těžko pojmenovat. O to zajímavější je zájem o jeho osobu z tak exponovaných míst. Asi se tam slušnost moc nenosí. Jiné vysvětlení mne nenapadá.
0/0
12.7.2002 9:36

bcd

Re: Ještě jednou
Je otázka, zda na těch exponovaných místech o slušnost stojí. Vy znáte ( a bez ohledu na stranickou příslušnost ) z těch exponovaných míst někoho mimiřádně slušného ? To by možná byl tak ten Špidla ( můžeme být politických názorů různých, ale nevím, že by na někoho udělal nějaký podraz nebo levárnu ). To je spíše takový "úředník s klotovými rukávy" řekl bych že převážně bez emocí....
Jinak kam se podíváte, to je "výběr":Ruml,Havel,  Marvanová, Wagner, Macek, Payne, Svoboda (ČSSD) a z té politické garnitury vlastně dalšího můžete jmenovat namátkou.
0/0
12.7.2002 10:12

karel19

Černého prosadí ČSSD kam chce
Nad profesionálními kvalitami Černého se nelze pozastavit, protože NEJSOU. Vím, že ministr Fišer si svého mluvčího nevybral, ale STRANA mu jej přidělila. Černý je zaseknutý drápkem hodně vysoko, takže nějaká fakt dobrá trafika se vždycky pro něj najde. Osobně pana Černého neznám, ale jeho mediální obraz je KATASTROFICKÝ. Pokud takové lidi měl kolem sebe Zeman, Špidla by se jich měl zbavit.
0/0
12.7.2002 9:21

boxer

Je to vůl,
hoďte na něj plachtu!
0/0
12.7.2002 9:11

Suk

ucitel
Ja vam hlavne preju, ze jste ho nepoznali jako ucitele. Ano, on za stareho rezimu krome toho, ze delal sportovniho redaktora CST (jeho klasicka otazka: Vyhrali/prohrali jste tak a tak.... CO VY NA TO?) taky 'ucil' na Kladne na ucilisti fyziku.
Jeho chovani pri hodinach bych vam nepral zazit :(
Takze at si dela co chce, jen kdyz nejde nikam ucit - jinde nemuze udelat takovou skodu.
0/0
12.7.2002 8:56

Lojza E.

Cerny jako sportovni sef ?
Mistr kratkych otazek - protoze delsi nebyl schopen vymyslet. Mistr vytacek a lzi - protoze pravda casto boli.... Je to sila, kam se dokaze neschopny clovek vecpat. Ale celkem to CT preji, jen at si ho dosadi do cela sportovni redakce, bude si tam rozumet s dalsim antimoderatorem Capkem...
0/0
12.7.2002 8:23

Severka

Klobouk dolů!
No to je síla.Ta vepřová hlava se vetře všude.Jako tiskový mluvčí se už "ukázal".Teď ještě může komentovat závody divokých prasat a hrochů.Dobytek jeden slizský!!!
0/0
12.7.2002 7:58

bcd

Je zajímavé jak jeden člověk
může vzbuzovat tak protichůdné pocity. Tady mnozí nadávají na jeho komunistickou minulost, já "socan" jej zase nemohu ani cítit za jeho podlézání polistopadové politické špičce v čele s Klausem, Ježkem, Tošovským...... Když si vzpomenu na jeho účinkování s Bubílkovou v televizi - jak oni byli "pravicově založení", jak někomu pochlebovali, jiné nepustili ani ke slovu a jak tam na ně křičeli...
Kdo tedy je vlastně Ota Černý - kde končí ? Škromach mi příliš "pravicově" nepřipadá.
Mně je jedno, kolik je komu roků - tuhle orázku neustále rozehrávají v tomto státě pouze hovada. Já znám miliony mladých a neschopných, znám samozřejmě i staré a neschopné. Dokonce jsem přesvědčen, že spojí-li kdokoli otázku věku se schopností nebo neschopností, okamžitě by měl dostat z každý strany jednu po držce - protože je blb. Znalosti a schopnosti nejsou otázkou věku.
0/0
12.7.2002 7:51

holmes

likvidace ministerstva
Škromachu, Škromachu, řežeš si pod sebou větev...Vem tam prosím Tě někoho inteligentního, slušného..... může být přece i mladý, těch je mnoho, jsou bez práce a dokonce mají i vzdělání.
0/0
12.7.2002 7:36

boxer

Re: likvidace ministerstva
Vrána k vráně sedá!
0/0
12.7.2002 9:12

skeptik

Otík
To je ten Otík tak dobrej, že lítá z dobrýho místa na jiný jak motejl(pardon motýl). Napište někdo, kdo ho zná!!!
0/0
12.7.2002 7:24

daparo

Re: Otík
a/ má bezpochyby dobré kontakty v politice a to hlavně díky moderování po jistou dobu jednoho z nejsledovanějších politických diskuzních pořadů b/ ví co může dovolit a v těchto mezích přesně bránil ministra Fišera, což byl jeho úkol po totálním krachu předchozího ministra c/ nikdy nebyl moderátor (ačkoliv zkoušky má), jako dlouholetý externí pracivník sportovní redakce je velmi znalý sportovní problematiky, a to i v současnosti
0/0
12.7.2002 8:56

daparo

Re: Otík
a/ má bezpochyby dobré kontakty v politice a to hlavně díky moderování po jistou dobu jednoho z nejsledovanějších politických diskuzních pořadů b/ ví co může dovolit a v těchto mezích přesně bránil ministra Fišera, což byl jeho úkol po totálním krachu předchozího ministra c/ nikdy nebyl moderátor (ačkoliv zkoušky má), jako dlouholetý externí pracivník sportovní redakce je velmi znalý sportovní problematiky, a to i v současnosti
0/0
12.7.2002 8:57

Danuše náboženská fanatička !

Prase
Je to tlusté a arogantní prase, bez citu.
0/0
12.7.2002 7:18

starec

Re: Prase
Moje milá.Neurážej prasata,ty jsou aspoň užitečná.Černý je jen a pouze HOVADO.
0/0
12.7.2002 7:23

Danuše náboženská fanatička !

Re: Re: Prase
Omlouvám se je HOVADO !
0/0
12.7.2002 9:44

geroc

Re: Prase
Z podstaty věci nemám rád žádné fanatiky, ale v tomto případě s tvým hodnocením plně souhlasím.
0/0
12.7.2002 7:58

Dáda

Otakar Polistopadový
Kdo a jaký je Otakar Černý? Na tuto otázku znají nejobjektivnější odpověď  předlistopadoví sportovní novináři. V každém případě existoval Otakar Černý (předlistopadový) a existuje Otakar Polistopadový(Černý). Zeptejte se se sportovních novinářů proč.
 
0/0
12.7.2002 5:18

gogo

Černý není arogantní prase!
Černý ja arogantní hajzl, který si už dávno nepamatuje, že byl kdysi novinářem...teď je z něj něco, co ani nejde spláchnout do žumpy, protože by to ucpalo rouru.
0/0
12.7.2002 1:47

Andrea

Černý- to arogantní prase
Tohle je konec ČSSD ve vládě.
Chlap,který  coby tiskový mluvčí nepovedeného ministra zdravotnictví urazil snad všechny, nejen zdravotníky ale i pacienty -  teď bude vysvětlovat nezaměstnaným  kroky svého ministra. Jako bych to slyšela:" Nestihli jsme připravit zákon o důchodové reformě a myslím,že vám to může být jedno. Až ho uděláme,tak bude hotový".  
A protože právě lidé potřební volili ČSSD, příště už zvolí raději rovnou komunisty. Ti nevysvětlují nikdy nic a rovnou jednají- nejlépe ruku v ruce s Lidovými milicemi.
0/0
12.7.2002 0:32

Frenk

Re: Černý- to arogantní prase
Tak ten smajlik na konec je pomerne docela drsnej sarkasmus. Vzhledem k minulosti KSC a soucasnym volebnim vysledkum bych radeji volil  nebo .  by taky nebylo spatny.
  Ohledne duchodovy reformy si myslim, ze tahle vlada ji jeste nestihne, a kdyz tak to bude prezentovano jako provizorium, ktere bylo nutne vzhledem k neunosnemu stavu soucasneho duchodoveho systemu. Ktery ovsem je uz v tomo stavu nejaky ten patek. Ministr Spidla nebyl prvni ministr, kterymu tenhle strasak kazil naladu kazdy den.
0/0
12.7.2002 0:50

Najdete na iDNES.cz