Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Gottvaldův útěk byl žert?

Bývalý fotbalový funkcionář Jan Gottvald, propuštěný minulý čtvrtek z vazby na historicky největší, dvacetimilionovou kauci, způsobil jen několik hodin po svém odchodu z věznice zmatek. Příbuzní bývalého místopředsedy Českomoravského fotbalového svazu, podezřelého z rozsáhlé trestné činnosti, začali šířit zprávu, že odjel do zahraničí, konkrétně do slovenské Bratislavy.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

www.hajzlove.cz

Dik za info
0/0
10.7.2002 10:36

Marty

Souhlasim
Mam pocit ze se obeti "zertu" asi stala v prvni rade slovutna Idnes a ted se z toho hodla elegantne vykroutit, poukazovanim na klamani uradu
0/0
10.7.2002 9:24

YAREX

0KURKOVA SEZONA ?
 
   TO SNAD NEMATE CO NA PRACI ? NEMATE O CEM PSAT NEBO VAS PANI NOVINARI ZASE NEKDO UKOLUJE ????DRAMA ZA KAZDOU CENU !!!! JAKO UPLEST  "Z HOVNA BIC". ANI SE MU NEDIVIM , ZE SE PRED VAMI DEKUJE !!! NA CO TAK DULEZITEHO SE JEJ CHCETE ZEPTAT ??? ZE MUSITE OBVOLAVAT KDEKOHO !!! KDYBY VAM JEHO PRAVNI ZASTUPCE NEBO SEKRETARKA REKLI ,KDE JE,TAK SNAD MAJI OKAMZITE PADAKA !!!!!!!!                                                      NEBO CHCETE MIT SENZACI A ZPUSOBIT ,ABY MU PROPADLA KAUCE ??? TO BY SI VASE ZAVISTIVE DUSICKY PRISLY NA SVE ! CO!!!                                                  ABSOLUTNE SE JEJ NEZASTAVAM,ALE SNAD JE TO VEC SOUDU !?!?!?!?! NE !!!    PANI NOVINARI BEZTE SE VYPCHAT' !!!!!!! TETINY U MLIKA MAJI VYSSI UROVEN'.
0/0
10.7.2002 6:29

BB

Zloděj
Chm takový zloděj okrade stát a najednou má 20 melounů na kauci, kde je vzal ???? Najednou mu byl krim dobrej, aby ho galerka nesejmula. Takovýmu parchantovi obstavit veškerý majetek, rozprodat to v aukcích a dluh aspoň minimálně a částečně vrátit. Já bych mu dal kauci, do lochu ke Kajínkovi, tam by se hezky vyjímal. Inu jsme benevolentní stát. Je zajímave , že Mach dostal 5 let za melouna a jiní grázlové posvěcení modrým ptákem jsou volní !?!?
0/0
10.7.2002 6:29

Honza Votava

Re: Zloděj
Uklidni své emoce pane soudce Lynchi. Jsme právní stát, kde platí presumpce neviny.
0/0
10.7.2002 8:02

Danuše Kubcová

Re: Re: Zloděj
Hele ty chytrolíne, myslím kdyby se všichni tuneláři a zloději rázně odsoudili, byl by klid. Zřejmě jsi patolízal ODS, neb ti takovou to formu " podnikání " podporovali, neb jejich kapsy jsou zeširoka otevřené. Lobby, uplátky atd.
  Zdraví Danuše.
0/0
10.7.2002 8:25

Keramik

Re: Re: Re: Zloděj
Milá paní Danuše, pán před Vámi neřekl ani slovo o ODS. Ale řekl věc, která by měla v demokratické společnosti platit. Že dokud někoho neodsoudí soud, je nevinný. To, že je u Vás grázl, způsobilo jen to, že jste si o tom přečetla v novinách, o celé kauze nevíte vůbec nic. Nemůžete mít tušení jestli je pan Gotvald vinný nebo nevinný. Jediné co Vás vede k tomu si myslet, že je vinný je to, že na rozdíl od Vás má peníze. Bohužel nenávistiví, závistiví tupci jako Vy způsobili, že se u nás stíhají lidé na objednávku, že stráví čtvrt roku ve vězení aniž by cokoliv udělali. Když na to pak přijde i nejvyšší soud, tak už jim nálepku tuneláře nikdo nevezme. Mám stejně málo informací jako Vy, ale přesně takhle momentálně vypadá kauza Šrejbr. A že lobby, úplatky apod. = ODS o tom se s Vámi asi vůbec nemá cenu bavit. Co třeba Grippeny, Internet do škol, dálnice do Ostravy, ....  
0/0
10.7.2002 9:51

Laik

Re: Re: Re: Re: Zloděj
V něčem souhlasím s Danuší, v něčem s Vámi. Ano presumpce neviny má platit. Rozhodovat o vině má pouze soud. Co se týče různých lobby a úplatků ODS a situacích jak Vy píšete - holt v tomto ohledu si člověk tady nevybere, je to o lidské úplatnosti jako takové bez ohledu na ptáka, růži nebo kohokoliv jiného. Ale Vy opravu věříte tomu, že Gotwaldové, Chvalovští, Šrejbrové a spol. jsou čistí jak slovo boží ? A proč se teda nejdřív vždycky skrývají, vyhýbají, jsou nezvěstní, když nic neprovedli - přece se nemají čeho bát ......?  Proč Šrejbr (když ho vzpomínáte) dávno dříve neřekl - ano prachy pro ODS byly ode mě a co má být ? Závistiví tupci jako paní Danuše a jí podobní mohou za stíhání lidí na objednávku  - to snad nemyslíte vážně ? Tyto objednávky pocházejí od podobných borců a fešáků jako jsou ti sami dotyční ....(protože ti dotyční hodně vědí nebo kříží plány...). Nebo si myslíte, že člověk "normální smrtelník" či "řadový občan" - pokud to tak mohu nazvat, i když to přesně nesedí  - má chut a čas a sílu se starat, aby dostal tyhle lidi do lochu ?  Je to pak vždycky o tom , jak dobrého má dotyčný advokáta, který dokáže najít kličky v paragrafech ...... Podle Vás asi žijeme v zemí, kde se vlastně nic neděje, a každý jen vymýšlí konstrukce, aby dostal někoho do chládku (nejspíš bezdůvodně..). Ano rozhodne o tom jedině soud, ale soud už nerozhodne o tom, aby se občas používal selský, zdravý rozum ...
0/0
10.7.2002 10:35

krušnohorec

Re: Re: Re: Re: Zloděj
Milý keramiku, nemohu s Tebou souhlasit. Vrátím se ke Šrejbrovi, který dal ODS sponzorský dar 5mil. Kč. Nevěřím, že by se v ČR našel rozumně uvažující člověk, který by uvěřil tomu, že by je dal jenom z lásky k této straně. Za desítky let svého povolání jsem se setkal s řadou velmi bohatých lidí i ze zahraničí a vždycky ty nejbohatší byli největší škrti a nechali si i za kávu v restauraci vystavit účet, aby to odepsali ze zisku. Totéž se týká podivných sponzorů sportovních klubů /Chvalovští,Machové,Gottwaldové,Zubíkové/,ale i ti, kteří zatím stíháni nebyli a jejichž zdroje jsou stejně pochybné /Starkové,Čekanové či Charouzové/.A mezi ODS a ČSSD je jeden obrovský rozdíl, že ČSSD se dovede těch zkorumpovaných zbavit /Šľouf,Lachnit,Schling,Březina,Kučera/.Souhlasím s uznáváním presumce neviny. Na př. pan ředitel ČT Balvín se skutečně žádného trestného činu nedopustil, ale ČR je možná jedinou evropskou zemí /pardon ještě snad Albánie/, kde může dál v této funkci pokračovat. Všude jinde vč. Slovenska by ho tlak NEZÁVISLÝCH médií donutil k odstoupení.
0/0
10.7.2002 11:09

Tomáš Kubín

To snad není pravda!
Tak Gottvald si tropil žertíky? A vy ho za to káráte?
Vážení pseudonovináři, vždyť jste to byli vy, kdo si opět neověřil fakta a tupě opisoval jeden od druhého blbinu, kterou vám někdo podstrčil! Tohle je jenom další důkaz neschopnosti našich tzv. novinářů a tento článek je trapnost nad trapnost!
0/0
10.7.2002 5:01

Najdete na iDNES.cz