Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Bez Hany a s bázní

Zmužilé gesto, nebo zbabělý útěk? Zachovala se žena jako jediný muž v Unii svobody, nebo jako slepice hloupě trvala na svém? To, co udělala Hana Marvanová, je prostě politicky normální. Nenormální je naopak situace Unie svobody - chce setrvat v krajně levicové vládě navzdory svému liberálnímu programu i přesvědčení. Paní Marvanová toto dilema vyřešila po svém a lze ji buď obdivovat, nebo alespoň její čin chápat.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Daňový soumar

Jediná Marvanová se postavila komančům,
všichni ostatní jen hledají způsob, jak se s nima spářit. A třebaže prohrála volby, protože není ohebná a má aspoň náznak charakteru, což je v politice naprostý zázrak a příčina neúspěchů, má jako antikomunistka nejvyšší kredit mezi současnými politickými kreaturami.
0/0
8.7.2002 17:56

astream

Asi obojí, pane Komárek, asi obojí
platí oboje, ale neměl byste tak zuřivě urážet lidi, kteří nejsou větší packalové než je standard. Jak Vám, Vy pražská holota už jednou vysvětlit, že z hovna bič neupleteš a když upleteš, tak s ním nezapráskáš. Po přímočarém liberalismu není a za jen trochu běžných poměrů nemůže poptávka být prostě proto, že dostatečně liberální je už sám společenský systém a vybrat si ještě ve volbách forsáž takového systému a "zesílit vlny" dané podstatou věci může kromě typického kapitalisty - zaměstnavatele jen blb anebo Pražák žijící v idylickém skleníkovém prostředí, se kterým život zatím nikdy pořádně nezamával.
0/0
8.7.2002 16:11

em

Re: Asi obojí, pane Komárek, asi obojí
A co děláš ty, závistivá holoto nepražská ? Taky jen zuřivě urážíš jiný lidi, v daným případě Pražáky. Jen si sem přijeď pobejt, do tý naší pražský skleníkový idyly, do dvaadvacítky si připrav pár rezervních peněženek, na ksicht si vem kyslíkovou masku a až půjdeš do spořitelny, vem si neprůstřelnou vestu. Ostatně s takovými kecy je pro tebe v Praze stejně jen jediný bezpečný místo - Bohnice.
0/0
8.7.2002 23:04

Najdete na iDNES.cz