Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Nemocnice nařídila Klausovi domácí léčbu

Předseda ODS Václav Klaus odchází do domácího léčení. Po třech dnech opustil pražskou Nemocnici Na Homolce, kde ležel s otokem vnitřního ucha. Zdravotní problémy by mu neměly zabránit ve svolání a řízení ustavující schůze sněmovny. "Pan předseda ji svolá na 9. července," řekla iDNES Klausova tisková tajemnice Eliška Klepalová.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Tramtarára jatata

Pro paní O. Tajovskou a nejen pro ni
Klausi náš jenž budeš presidentem, zvěčni se funkce tvá, jak ve vládě tak v parlamentu. Buď vůle tvá : peněz bohatým a smrt chudým.  Odpusť nám naše viny jakož mi neodpouštíme tvým odpůrcům a zbav nás všeho zlého (Havel, Pehe, Svoboda, Špidla)
KLAUSÁMEN!
0/0
28.6.2002 12:31

Vaclav Klaus

Moc a moc dekuji
Dekuji Vam vsem co jste mne v tom nenechali, dekuji hlavne panu Vetrnemu, ano ja sam vim ze se za sva slova pane magistre opravdu ale opravdu nemusite stydet, cely tento proradny ano opakuji proradny komplot vsech co si nevidi ani na spicky nosu je predem odsouzen k zahube. S takovymi jako jste Vy a s dalsimi podobnymi vybudujeme trzni system a ocistime tuhle republiku od vsech co nepreji a odporuji pravicovym reformam. Rikal jsem to Lucii na Staromestskem namesti - az prijde doba a budu mit svoji sochu vedle Jana Husa, musime nejak najit zpusob jak malinko zviditelnit sympatizanty a co bojovali za lepsi modre zitrky. Treba takovou malinkou tabulku tam nekde dole s tim co jste rekl  treba " Jste banda trhanů a lůzy, která musí časem vymřít. Aspoň vystrčte ty vaše duté palice, ať se do vás můžou jiní taky trefit" ach tak krasna slova .Dekuji a jsem opravdu dojat ...
0/0
27.6.2002 19:16

Posleda

Druhá výzva Větrnému magistrovi! (posleda@post.cz)
Magistře Josefe! Když už se zase aktivně zapojujete do debat, musím vám připomenout, že stále ještě čekám na informaci, z které "moudré" knihy jste načerpal svůj obdivuhodný  argument, že se ješitnost a arogance vylučují.
Prosím co nejpřesnější informaci - tedy alespoň základní bibliografii (což pro vás při vašem vzdělání nemůže být problém), abych si mohl tuto vědeckou práci zapůjčit a rozšířit si obzory.
Pokud je ale uvedené tvrzení (vámi vícekrát v komentářích opakované)  ale pouze váš subjektivní názor, buďte alespoň trochu chlap a přiznejte to!
0/0
27.6.2002 18:26

Olivie Tajovska

Re: Druhá výzva Větrnému magistrovi! (posleda@post.cz)
Pan magistr Větrný je zřejmě zaneprázdněn, vyučuje totiž manažery v jazyce francouzském. Odpovídám Vám tedy já, PhDr. Olivie Tajovská, CSc. Ješitnost a arogance se naprosto zásadně nevylučují. Z tohoto zlatého pravidla však existuje jediná známá výjimka (potvrzující zlaté pravidlo), a to právě a jen tehdy, je-li zkoumaným subjektem pan profesor Václav Klaus. On je naše sluníčko, naše hvězdička na večerní obloze ztmavělé levicovými představiteli. Popřemýšlejte o tom, pane Posledo, přeji Vám krásnou dobrou noc.
0/0
27.6.2002 23:02

Posleda

Re: Re: Druhá výzva Větrnému magistrovi! (posleda@post.cz)
No, soudě podle bohatosti a zaměření slovní zásoby větrného magistra, mohl by vyučovat tak maximálně kopání latrín  - pokud ovšem právě nepracuje na vývoji nějakého duševního projímadla, to by ovšem bylo něco jiného...
0/0
28.6.2002 18:08

cheeman

No vidíte, opuštěné ovečky bez pastýře...
No vidíte, opuštěné ovečky bez pastýře, můžete vyvěsit státní vlajky a oprášit mávatka. Máte Vencu zdravýho jak řípu doma.
0/0
27.6.2002 18:10

laco

Když už je Klaus opět zdráv
bylo by dobré připomenout, že většina voličů po době pracovní neschopnosti pobírá nemocenské dávky. Jejich maximální výše je upravovaná a v dnešní době se pohybuje něco nad 11-ti tisíci za celý měsíc. Dle zákonů, které prosadila ODS se to však netýká některých vybraných elitních osbob. Pane profesore co jste to vyvtořili za postkomunistické zákony a na základě čeho jsou někteří privilegování. Mgr. Větrný sice přispěchá s prohlášením, že to ne ODS ale komunisti vytvořili tento rozhazovačný sociální systém a má pravdu. On si totiž uvědomuje, že ve vaší straně bylo a je pořád dost bolševiků a ti také hlasovali pro (např. Tlustý).
0/0
27.6.2002 16:06

Mgr Větrný Josef

Re: Když už je Klaus opět zdráv
Ale Laco, zase "vaříte z vody". Moc dobře víte, že co do procent má ODS nejmenší počet bývalých členů KSČ. Když už plácáte ty Vaše nesmysly, aspoň trochu přitlačte na mozek. PS: Tlačte ale opatrně, při Vaší orientaci by mohlo dojít - a teď mě napadá - větrnému efektu.:-)
0/0
27.6.2002 16:20

laco

Re: Re: Když už je Klaus opět zdráv
Odmítáte sportovně přiznat, že v ODS jsou bolševici a že jí kritizovaný, rozhazovačný sociální systém je vlastně jejím dílem. Autor Vodička-ministr ODS. Naivně si myslíte, že si voliči nedovedou vzpomenout několik let do zadu.
0/0
28.6.2002 7:43

Mgr Větrný Josef

Jste zbabělé hyeny...
Ti, kteří zde kopou do někoho, koho lze nazvat, když už ne přímo nejúspěšnějším tak alespoň jednoho z nejúspěšnějších politiků polistopadového vývoje jsou skutečně komunističtí pohrobci. Vám měli rodiče nakopat ten váš bolševický smradlavý zadek. Zřejmě asi ne, sami byli jeho přisluhovači. Jste banda trhanů a lůzy, která musí časem vymřít. Aspoň vystrčte ty vaše duté palice, ať se do vás můžou jiní taky trefit. To by ale nešlo co, přizdisráči(s prominutím slušnému čtenáři), vy umíte s lidmi jednat pouze tímto způsobem.
0/0
27.6.2002 15:34

Tlusta

Re: Jste zbabělé hyeny...
Bacha aby tě nekleplo...
0/0
27.6.2002 15:50

rado

Re: Jste zbabělé hyeny...
A ty jseš kokot i s tím Klausem.Kdo to vlastně je ? Politická nula.A do lůzy nadávej svým rodičům.
0/0
27.6.2002 16:03

Mgr Větrný Josef

Re: Re: Jste zbabělé hyeny...
Jen se doma pěkně rozhlédni a pochopíš pojem lůza, nic si z toho nedělej. blbci mají taky právo na život. Jenom neotravujte a nenadávejte schopnějším a chytřejším, ve Vašem případě to není nic neobvyklého.
0/0
27.6.2002 16:12

přátelé, nevolte ODS

Re: Re: Re: Jste zbabělé hyeny...
Věterný JOsef není ani magistr, ani Větrný, ani Josef. Je to nějaké hovado placené ODS, aby blilo na tyhle stránky. Takže mu neskákejme na lep a politujme ho. Je to jen hovado za prachy, špinavý, jiný už klaus nerozdává. Tak čau, ty hovado ODSsácký, a běž se picnout. Už nokoho nerajcuješ kromě Langra a pražských zastupitelů. Jo, a Zahradila, málem bych na ten výkvět¨zapomněl.
0/0
27.6.2002 16:40

Mgr Větrný Josef

Re: Re: Re: Re: Jste zbabělé hyeny...
To víš, odvádím dobrou práci za své špinavé peníze. Jo - a jseš tlustej a neumíš plavat.
0/0
27.6.2002 16:58

Uni

Re: Re: Re: Re: Re: Jste zbabělé hyeny...
Jo - a jseš tlustej a neumíš plavat.- ????????
0/0
27.6.2002 17:01

Uni

Re: Jste zbabělé hyeny...
řekni mi v čem je kokotKlaus nejůspěšnějuší, kromě levot jeho modro (mord)party
P.S proč k němu tak vzhlížíš?
0/0
27.6.2002 16:49

Mgr Větrný Josef

Re: Re: Jste zbabělé hyeny...
To víš, každý máme někoho. Někdo Klause, někdo Grebeníčka. Tak už se za "své" politiky nestyď a s pravdou ven. PS: A kdo není soudruh, ten je kokot, že?
0/0
27.6.2002 17:06

Uni

Re: Re: Re: Jste zbabělé hyeny...
jestli chceš jít na mně s Grebeníčkem - smůla.Manžel kvůli rudým zmrdům emigroval ven, takže fakt to moji koně nejsou.Takže výraz KOKOT už snad nemusím vysvětlovat(je to výraz nejen pro soudruhy)
 
0/0
27.6.2002 17:11

Mgr Větrný Josef

Re: Re: Re: Re: Jste zbabělé hyeny...
Jenom jestli emigroval kvůli rudým, napadá mě ještě někdo jiný s podobnými názory a slovníkem raněného imbecila, co Uni?
0/0
27.6.2002 17:16

Uni

Re: Re: Re: Re: Re: Jste zbabělé hyeny...
asi pro tebe jako rudokožce nepředstavitelná představa, že by někdo kvůli  vám radši utek za kopečky.Co se týče tvé nadávky, nechám to bez komentáře - dneska jsi o sobě prozradil víc než dost
MGR - taky jsem slyšela i druhý výraz pro tuto zkratku
jinak se větrovče s tebou loučím , odcházím za lidmi kteří mají stejné názory jako já
0/0
27.6.2002 17:27

Mgr Větrný Josef

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jste zbabělé hyeny...
Před Hlavní nádraží.
0/0
27.6.2002 17:29

Majathurup

Re: Re: Re: Jste zbabělé hyeny...
jste banda grafomanu, nevite co byste delali, tak placate bludy na foru, ne? jeden prispevek sou dve novy cihly ve zdi, nebo cokoliv jinyho, ale neco, co ma nejaky SMYSL, ci hodnotu. Placate tu casem a slovama a nic klaudnyho jsem tu nevidel ani na jednom radku
0/0
27.6.2002 17:34

Olivie Tajovska

Re: Jste zbabělé hyeny...
Hezký podvečer pane magistře, opět jste, mohu-li to tak říci, trefil hřebíček na hlavičku. Ti nekultivovaní bolševici zde skutečně předvádějí své pravé ego. Nechápou, že pan profesor je nejelitnějším politikem v naší zemi. Jeho myšlenky jsou jako perličky - jeho nenávistiplní odpůrci jako pánové Havlové, Peheové, Svobodové, Špidlové a další jej neustále dehonestují. Před rokem a půl dohnali takto téměř k smrti skvělého člověka - pana Jiřího Hodače. Nezapomínejme na to a věřme, že pan profesor se brzy uzdraví a jim ztuhne úsměv na rtech.
0/0
27.6.2002 17:35

Karel Vysoký

Re: Jste zbabělé hyeny...
Vážený pane Větrný! Je jedno komu a z jakých důvodů je určena tato vaše douška snažící se moralizovat, ale (a to přes to že s Vámi částečně souhlasím, avšak v obecné rovině) vaším vyjádřováním se řadíte přesně k těm které odsuzujete. Vulgarismy přesně odpovídají argumentům pubescenta kter¨ý ve skutečnosti nemá argumenty žádné a nebo (a to je možná horší) jste fanatickým uctívačem pana Václava Klause jako modly a nejvyšší bytosti. Je jedno jakého politického "vyznání" jste, ale pokud se bude na vulgarismus odpovídat ještě větším, tak se lidské ani politické kultury nedočkáme.
Přeji příjemný den 
0/0
28.6.2002 12:23

chacha

Vy kokoti,
jsem zvědav, jak budete arogantní, až někdy sami náhle onemocníte a nebudete schopni dále vykonávat svou práci? Nebo, až pomine společenská potřeba vaší profese. Jestli budete taky tak vševědoucí, až jiná 20letá jelita nebudou chápat, jak to, že nemůžete najít zaměstnání..........
0/0
27.6.2002 15:25

Tlusta

Otok ucha
Treba az mu to splaskne a prestane tlacit na mozek, zacne se chovat zase jako clovek.
0/0
27.6.2002 15:21

Marjanka

Opět
se ukazuje jak málo u nás umí lidé přemýšlet. Panu Klausovi přeji brzké zotavení a dost sil do dalšího politického života. Nikdo není dokonalý. Nevím proč by právě on měl být tím zázrakem doby. Ale je to člověk který myslí. Byl to on kdo veřejně upozorňoval lidi, aby nedávali peníze do kampeliček, kde slibují 10 a více % úroků. Kdo tvrdil, že je potřeba zprivatizovat banky. Kdo se snažil vysvětlovat, že se musíme snažit také my, abychom něco dokázali. Když začnete stavět dům, taky nemáte ze dne na den honosnou vilu, ale musíte se propracovat od výkopových prací. Na druhou stranu jak jste proboha přišli na to, že ten kdo pobírá sociální dávky je flákač? Já pracuji jako prodavačka, můj muž jako svářeč, ale platy nejsou nijak závatné. Nevím kde se pořád platy zvyšují. V podniku mého muže se dělníkům nezvýšil plat už čtvrtý rok. Nebýt soc.příspěvků nevím jak bychom dokázali dát dětem to základní. Našetřit na tábor, snažit se je kulturně vést a nenechat je vyrůst do stereotypu - práce-hospoda-postel. A protože máme málo - zákonodárci jsou na nás psi. Když budeme bohatí, tak můžu dopřát synovi, aby šel na brigádu a vydělal si třeba na svůj první vlastní přehrávač. Jenže nejsme, a musíme i synovo brigádnické peníze vykázat pro účely sociálních dávek. A ty se nám okamžitě zkrátí. Tak syn te n přehrávač mít nebude, protože by nám peníze chyběly v domácím rozpočtu. Já bych taky byla raději kdybych nemusela každé tři měsíce chodit žebrat na kontaktní místo.
0/0
27.6.2002 15:14

Uni

Re: Opět
tenhle příspěvěk píšeš odkud?Z internetový kavárny, z práce, z domova....?
0/0
27.6.2002 16:51

Uni

Re: Opět
ještě dodatek - máte málo peněz ? Tak jděte dělat něco co víc vynáší.Trh práce je docela slušný a vybírat se dá z čeho, tak neběduj a scháněj práci.Kdo si jak ustele, tak si i lehne
0/0
27.6.2002 16:53

Inka

Frustrovaní pisálci
No tak se zamyslete nad tím, kdo nám bude opět vládnout. Pan Špidla bydlící v 1+1,(když je tak geniální, jak to že už nebydlí ve svém větším bytě) mašinfíra pan Gross a jeho velice úspěšná manželka (která ho vlastně živí) a další a další, kteří se ještě vůbec neobohatili a teprve je to čeká. Dejte prosím, panu Klausovi pokoj, protože jestli si myslíte, že tahle vláda zajistí všem práci (nicnedělání), event. braní sociálních podpor na cokoliv, tak se zamyslete, kde na to, co všechno slibuje chce brát. Jak asi dlouho si bude hrát na Janošíka=bohatým brát a chudým dávat.  A hlavně teď se už nesmí vůbec vymlouvat na předchozí vládu, to by museli páni ministři nadávat sami na sebe. Nechme se překvapit, a Vám, kteří jste volili socdemáky, přeji, abyste se optimisticky tvářili třeba i za dva roky. Pevně v to nevěřím.
0/0
27.6.2002 14:53

Socyjálňí volyč

Re: Frustrovaní pisálci
Vi proti socialistycká buržousko!!!  Pan generálňí tajemňík Špidla má velmy chitrou man želku Vyktorku která mu nesvjeřý aňy korunu a proto je pan generálňí tajemňík nejlepšý premier cosme kdy mněly. A fšem nam slušnejm lydem Špidlovo vláda zajysťý socyjálňý dáfky abysme nemysely už pratsovad jako voly a prachi žádný.  Gde na to vezmeme? Vezmeme fšem těm zlodějům tunelářum a podňykatelum jejych majetky a povjesíme je hajzli. Výte vy vubec kolik si nakradly? Roskradly vlastňe celou republyku.
0/0
27.6.2002 15:02

Zdeněk

Re: Frustrovaní pisálci
Milá dámo, ČSSD neslibovala všem práci. To jste si popletla s KSČM. A jen tak pro Vaši informaci. Daňové prázdniny zahraničním firmám byly stanoveny na 10 let. Tak počítejte.
0/0
27.6.2002 15:16

Klikař

fackovací panák
Je výhoda, že Klaus existuje. Jak plyne z níže vedené diskuse, v případě jeho neexistence by se lidé u nás zfackovali mezi sebou. Takhle mají alespoň fackovacího panáka, o kterého se mohou pomyslně tahat, aniž by byl jakýkoliv účastník této hry vážně zraněn. Účastníci téhle “hry s Klausem” si nevšimli, že jim ho do arény předhodili politici, kteří též nesou svůj velký podíl odpovědnosti za uplynulých 12 (a někteří ještě více) let . Teď se mohou klidně tvářit jako “nové tváře” a mají “klid na práci” , neboť pozornost všech je soustředěna na to jak na kopat co nejvíc bývalému premiérovi, jehož vládnutí skončilo již před 4,5 roku . O d té doby se tu vystřídaly již dvě vlády. Bylo by tedy spravedlivé nechat si taky nějakou tu jedovatou slinu pro ně. Připadá mi, jako kdyby všechny ty frustrace z vlastní neúspěšnosti či nesplněných přání (tu mercedes, tu větší dům, hezčí manželka, atd.) někteří zosobnili ve V.K., jenž byl bezpochyby n ejvýznamnějším politikem 90. let, rozhodně ne však všemocným. Nebyl sám strůjcem dosažených úspěchů , zárove ň však nebyl samotným viníkem toho, co se udělalo špatně. Pro hodně lidí je však snazší najít si jiného viníka místo sebereflexe či pozitivního dopředu hledícího positivního postoje.
0/0
27.6.2002 14:16

zaber vyber

Re: fackovací panák
Souhlas. Tahle spodina si nic jiného než komanče nezaslouží!
0/0
27.6.2002 14:22

Lenka

Re: fackovací panák
velmi výstižně řečeno - plně souhlasím!!!!!!
0/0
27.6.2002 14:44

Vědec

prof. Ing. Václav Klaus, CSc.
0/0
27.6.2002 14:00

Fanda ne fanoušek

Hezky, zajic. Ale bacha, aby tě národ klausovský neušlapal.
0/0
25.6.2002 13:18

Fanda ne fanoušek

Panu Klausovi přeji brzký a úplný odchod z politiky - především proto, že jsem ho, bohužel, zažil.
0/0
25.6.2002 10:44

kunde ra

Já nevím, co všichni blbnete. Vždyť je pan profesor jako rybka. Tak se mu zamotala šiška - no a co. Je přepracovanej - to se stává každýmu. A navíc poprvé po jedenácti letech nebude mít v téhle zemi hlavní slovo. A to musí být pro člověka jeho typu opravdu ale opravdu nesnesitelné. No tak sebou kvůli tomu praštil o zem a už je zase v klidu. Tak nač ty kondolence? A vaše nenávistné reakce - myslím klausovy ovečky - dokazují, jak silná je vaše láska k němu a nenávist ke každému, kdo ho nemá rád? Tak to byste se nad sebou měli zamyslet, protože jinak se vás - a podotýkám, že ani pan profesor není nesmrtelný (opravdu i on je jenom člověk) až zemře, zesne (abych neurazil) skoná, zhroutí svět. A to bych nerad.
0/0
25.6.2002 10:39

barbudo

Panu Klausovi přeji brzké a úplné uzdravení....
..jednak proto, že jsem podobný problém sám zažil a vím, jak je to nepříjemné, jednak proto, že s jeho názory nesouhlasím. Je dobrý politik, protože tyto názory prezentuje jasně a konzistentně (a jsou to i názory velmi významné části společnosti). Svůj "dres" nosí poctivě a to je základní princip zastupitelské demokracie. Jemu přeji zdraví a sobě, aby jeho názory sdílelo méně voličů.
0/0
25.6.2002 10:05

zajic

Usni potize profesora Klause jsou pouze dusledkem stresu z volebniho vypeti.
Ve skutecnosti trpi pan profesor jinou usni chorobou, a to dlouhodobe, uz nejmene 12 let. Jedna se o takzvany cirkularni usni efekt, pri kterem pacient ma selektivni slyseni a slysi pouze sam sebe a vnejsi nazory ktere jeho nazorory potvrzuji. Tato choroba je bohouzel nelecitelna a s vekem se silne zhorsuje.
0/0
25.6.2002 0:11

Lenka

Re: Usni potize profesora Klause jsou pouze dusledkem stresu z volebniho vypeti.
....dost trapné !!!!
0/0
27.6.2002 14:48

Keynes

Re: Usni potize profesora Klause jsou pouze dusledkem stresu z volebniho vypeti.
Dost dobré :-))
0/0
27.6.2002 16:21

Uni

Re: Usni potize profesora Klause jsou pouze dusledkem stresu z volebniho vypeti.
hodně dobré a výstižné
0/0
27.6.2002 16:58

cormic

pokud by mel byt nekdo hospitalizovan..
tak vetsina sem prispivajicich....v bohnicich je dost luzek volnejch...
0/0
24.6.2002 23:48

bleen

to je fakt sila...
..neverim svym ocim jak se "luza" bavi.....docent . Chocholousek by zajasal..tady je teda studijniho materialu...
0/0
24.6.2002 23:45

Ales

Odpověď na spodinu
Chtěl bych tomu vtipálkovi co tvrdil, že 80 proc. voličů volilo KSČM a ČSSD poradit, ať se zamyslí. Jestli si myslí, že ostatní strany volili samí inteligenti, tak to je pěkný pitomec, který patří do těch jeho 80 procent. Každou stranu volil určitý počet lidí a z toho počtu je těch 80 procent. Takže to nemůžeš tvrdit zrovna o těchle dvou. A jestli si to myslíš, tak si fakt největší pitomec ze všech!!!!!!!!
0/0
24.6.2002 22:47

bub

Statistický úřad měl pravdu, volby vyhrála spodina
No nazdar. Takovou snůšku blivajzu jsem už dlouho nečetl. Naposledy někdy začátkem osmdesátých let v Rudém právu, když plivali na disidenty. Všimli jste si ? To co tady plodí podivná sestava "lidí" je kompletní estébácký a rudoprávnický slovník. Statistický úřad měl pravdu, když zveřejnil informaci o tom, že osmdesát procent voličů ČSSD a KSČM jsou osoby s nejnižším vzděláním. Dnešní debata je nejlepší důkazem s jakými kreaturami musíme žít v tomto státě. Je to hnus. Nikdy jsem moc nechápal co to podle bolševiků je dělnická třída. Ale jsem doma. Jen to označení mírně změním, je to tupý dělná lid. Banda zapšklých nevdělanců, primituvů, kteří kromě každodenného sezení v hospodě nic v životě kloudného nedokála. Za komunistů dostali kus žvance, metál a byli schopni všeho. Za okupace makali jejich dědci jak diví za pár korun a mimořádný příděl cigaret. Když v padesátých letech chcípali na šibenicích spisovatelé, vědci, politici a vojáci ze západní fronty, tak ve fabrikách tato svoloč trhala za pár potravinových lístků navíc stachanovské rekordy. V roce 1969 tato verbež v mundůrech milicionářů vraždili vlastní spoluobčany při srpnových demonstracích. Po listopadu konečně dostali to co jim patří, jejich místo je u soustruhu a v dolech. Na nic jiného nemají. A dnes jsou vzteky bez sebe, došlo jim, že je nikdo zbůhdarma živit nebude a zadarmo nedostanou nic. Navíc jsou velmi dobře nahraditelní - doktor, profesor, nebo manažer se na soustruhu makat naučí. Ale tupan z fabriky jen těžko může léčit nebo vyučovat. A pokud se vám tohle nelíbí tak zkuste vyskakovat. Žádná Moskva už vám dnes nepomůže a vám i beze zbraní natrhneme zadky. A mimochodem - přeji hodně zdraví panu Klausovi. Nejsem jeho volič a můj hlas nedostal. Ale je to slušnost.
0/0
24.6.2002 22:03

Modrý pták

Re: Statistický úřad měl pravdu, volby vyhrála spodina
To,že vyhrála spodina máš naprostou pravdu.Stačí se podívat na čísla o nezaměstnanosti a zjistíš,že nepracují flákači, bezdomovci a lidi kteří vzhledem k výhodám finančním od špidlifüků nikdy pracovat nebudou.
0/0
24.6.2002 22:12

Najdete na iDNES.cz