Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Al-Kajda hrozí dalšími útoky

Představitel teroristické sítě Al-Kajda abú Lais Libí oznámil, že bojovníci svaté války vstoupili do další fáze bojů, které budou partyzánské a vedeny bez ohledu na hranice. Vůdce Al-Kajdy Usáma bin Ládin i šéf Talibanu mulla Muhammad Umar jsou podle něj vpořádku a skrývají se na neznámém místě. Útoky na USA a další země pohrozil i mluvčí Al-Kajdy Sulajmán abú Ghais.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Redaktor

KOMU TO PROSPIVA?!!
Pokdu se zamyslime, komu cela tzv. "kampan proti terorismu" prospiva, dojdeme k jednoznacnemu zaveru: Je to USA a jeji ropna prumyslova lobby. Je to komedie pro svet skryvajici vsak v sobe totalitni tendence soucasneho americkeho rezimu. Kde maji vest budouci ropovody jsou jiz dnes US jednotky a tak odhaduji ze pokracovani nepretrziteho boje bude trvat tak dlouho, dokud se svet nepostavi Americe. Ta jiz davno neni jen oazou demokracie a miru. Zkuste se zamyslet oc tady jde ve skutecnosti v dobe, kdyz nove vynalezy umoznuji nastup neropnych technologii a ropy ubyva cim dale vice, takze je nutne ziskan na ni v predstihu monopol. Kdo ma monopol, diktuje ceny. To plati vseobecne!
0/0
11.7.2002 12:52

Ondrej

Re: KOMU TO PROSPIVA?!!
redaktor A-Kontra?
0/0
11.7.2002 14:45

Machi

Re: KOMU TO PROSPIVA?!!
Pojdme si zaspivat americkou hymnu!!!! At podporime nase hrdinne bratry na amreckem kontinentu!!! Oni totiz nas miluji, stejne jako svoji zem!!
0/0
12.7.2002 8:40

jirka

al-kaida
al-kaida už nemůže ničím hrozit, páč Rumsfeld prohlásil, že jí USA prakticky zničili. Jenom při operaci Anakonda USA v hrdinném boji zabili vlastnoručně na 700 al-kaido-talibů!! Sice se našlo jen asi 20 těl, ale já Rumsfeldovi a USA věřím, protože tam bojují hlavně za mě a za mojí civilizaci!!
0/0
11.7.2002 9:51

Richard

Už běžte s podobnýma jobovkama do.......
Dodnes není jasné, kdo stál za událostmi z 11. září, ale vytrvale se omílají údajné hrozby Al-Kajdy??????????
0/0
11.7.2002 7:05

BlaBla

Re: Už běžte s podobnýma jobovkama do.......
Proc nenapises "dodnes ME neni jasne". Predpokladam, ze patris mezi ty, kteri pak tady budou nadavat a rikat az se neco stane a nikdo nebude pripravenej: "oni vedeli a nic nam nerekli". Zkus si dat svoji medicinu a bez do ........ ty.
0/0
11.7.2002 7:58

lubos milinovsky

0/0
11.7.2002 2:35

HOVNOUS

AAH CHCI SEX
A
0/0
10.7.2002 19:03

Frankie

Pro J. Zemana
Když už někdo řekne A, měl by dodat i B. Ta čísla (120.000 padlých Rusů a 120 Američanů při dobývání Československa) vypadají na první pohled impozantně, ale o nějakých zásluhách na osvobození nebo míře angažovanosti to vypovídá jen velmi málo. Je nutné přihlédnout také ke způsobu boje jednotlivých armád. Existuje takový nadsazený příměr popisující dobývání německé pevnosti. Zatímco Rusové na pevnost vystřelí 5 granátů a pošlou 1000 chlapů, aby ji dobyli, Američané vystřelí 1000 granátů a pošlou 5 chlapů, aby ji obsadili. Ne vždy však byly ruské ztráty důsledkem nedostatku zbraní a techniky. Mnohdy bylo na vině diletantské velení nebo Stalinova umíněnost.
Tím vším chci říct, že pokud pro ruské velitele neměl život jejich vojáků žádnou cenu a posílali je mnohdy nesmyslně do mlýnku na maso, tak bych z toho nedělal zásluhu. Když byla řeč o osvobozování ČSR, tak příkladem budiž Karpatsko-dukelský masakr (naprosto zbytečný), kde kromě 2.400 našich zařvalo 60.000 sovětských vojáků, tedy polovina z výše uvedeného počtu. Sám Koněv, Stalinem do akce dotlačený, na začátku operace prohlásil "To bude ale pěkný bordel".
0/0
10.7.2002 16:44

Libor

Re: Pro J. Zemana
Frankie, víš kolik při vyloďění v Normandii poslali spojenci svých vojáků na jatka, tj. na jistou smrt? Kolik tisíc jich bylo obětováno při fingovaném útoku na jednom místě, aby jinde mohlo úspěšně proběhnout vylodění? Při osvobozování Československa to bylo tak, že Američané s Němci v podstatě nemuseli bojovat zatímco Rusové ano. Možná, že kdyby se Němci k vylodění spojenců stavěli stejně tak jako když bojovali proti Američanům při osvobozování části západních Čech, byla by ta čísla podobná.
0/0
11.7.2002 8:17

bohouš

Re: Re: Pro J. Zemana
Když někdo řekne A, měl by říci ještě B. A já dodám C. Kolik svých vojáků obětovali Američané při japonském útoku na Pearl Harbour? Americký president byl předem o tomto útoku informován a přesto jich tam nechal zařvat tisíce.
0/0
11.7.2002 8:27

Frankie

Re: Re: Pro J. Zemana
Malý rozdíl je v tom, že vylodění v Normandii (nebo někde jinde) proběhnout muselo, aby se spojenci dostali na kontinent. I tak se Spojencům úspěšně podařilo Němce přesvědčit, že vylodění bude u Calais, a tím ztráty minimalizovat. Spojenecké ztráty necelých 10.000 mužů mi vzhledem k rozsahu, obtížnosti a přelomovému významu operace nepřipadají vysoké.
Naproti tomu masakr na Dukle byl naprosto zbytečný. Šlo se údajně na pomoc povstání, které však již prakticky neexistovalo. Ze slovenské strany měly pomoci slovenské divize, které již před začátkem operace byly odzbrojeny a rozpuštěny. Jak už jsem řekl, Stalinova umíněnost. Velký vožď dal prostě zadáču, a žádná řeč se nevede. A to je jen jeden z mnoha příkladů filozofie "nas mnógo". 
Myslím, že i na Omaha Beach budeš u Spojenců marně hledat prvky boje, které hojně praktikovali Rusové třeba na té Dukle. Mám tím na mysli třeba likvidaci německých kulometných hnízd spočívající v zavaření těchto kulometů díky zahlcení živým materiálem. V ostrém kontrastu s tím jsou třeba americké rozsáhlé pátrací akce kvůli jedinému pilotovi ztracenému v Pacifiku. Je to zkrátka o přístupu k lidem.
0/0
11.7.2002 11:39

bohouš

Re: Re: Re: Pro J. Zemana
Jistě, různé věci lze hodnotit různě. S tím souvisí objektivita či subjektivita pozorovatele, stejné věci si najedné straně "správně" zdůvodnit a na druhé straně je "správně" odsoudit... Ale k věci: Tím přístupem k lidem myslíš také to, když americký president nechal provést japonský útok na Pearl Harbour, bez toho, že by své vojáky o tom dopředu informoval a zabránil obrovským ztrátám na lidských životech? Nebo to, když Američané v Tichomoří zkoušeli jaderné zbraně (výbuchy atomových bomb) a na svých vlastních vojácích sledovali, co to s nima udělá?
0/0
11.7.2002 12:39

Frankie

Re: Re: Re: Re: Pro J. Zemana
... zabránil obrovským ztrátám na lidských životech (míněno zřejmě amerických)? Co když právě tohle Roosevelt udělal, a to tím, že neprozradil znalost japonského námořního kódu? To je jen jedna z hypotéz a pravdu se dnes už asi nikdo nedozví. Jiná zase třeba říká, že informace o chystaném japonském útoku byly podobně "konkrétní", jako informace o útoku na Twins, a kvůli tomu už teprve nestálo za to prozrazení kódu riskovat.
Pokud jde o ty zkoušky atomových bomb, tak bych prosil nějaký odkaz, pokud možno vyjma Blistů, Zvědavce, Guardianu či spřízněných periodik. Níže přispívající Honzík z Kosova by ti ale mohl vysvětlit, že Američané by na něco takového nepoužili vlastní vojáky, ale výhradně podřadné civilisty z Vietnamu, Jugoslávie, Iráku nebo Velikonočního ostrova.
Na závěr ještě k tomu přístupu. Za komančů se u nás tradovalo, že CCCP ztratil  během WWII 20 miliónů lidí. Posléze však to číslo vylezlo až téměř ke 30 miliónům, přičemž těch 10M navíc jaksi neměli na svědomí Němci, ale sami Sověti (gulagy, popravy atd.). Jistě budeš schopen uvést také americký ekvivalent k tomuto.
0/0
13.7.2002 1:22

Jan

Re: Pro J. Zemana
Na druhou stranu pro americké velitele má cenu obtížného hmyzu život civilistů , viz Vietnam, Jugoslávie, Afghanistán a další drobné incidenty jako lanovka v Itálii a japonská rybářská loď. Americký komsomolec Franta Dvořák sám se přezdívající jako Frankie, kdysi "odborník" na Kosovo, se teď  etabluje jako odborník na druhou světovou, přečetl si knížku a dva články a rozumí válečným operacím od svého PC víc než kterýkoliv tehdejší velitel. Škoda, že takový expert nevelel před 60 lety Rudé armádě. Hitler by to zabalil 100 kilometrů za Užhorodem a na Letné už mohla stát dávno Dvořákova socha v nadživotní velikosti.
0/0
11.7.2002 12:02

Jarda

Re: Re: Pro J. Zemana
Hail hero! Honzik se vratil z dovoleny! Vyplavily te deste?
0/0
11.7.2002 13:31

Oswald

Re: Pro J. Zemana
Jo, strejda povídal, jak válčil na ruské frontě. "Přišel první útok, tak jsme je postříleli, přišel druhý útok a také jsme je postříleli. Přišel třetí útok a začaly se nám zasekávat rozžhavené kvéry. Při čtvrtém útoku už jsme neměli čím střílet." Ivane, máš na vybranou, buď zemřeš jako hrdina nebo jako zrádce. Tumaš vodku a URAAA V PERIOOOD!
0/0
15.7.2002 9:11

VCERAPOZDE

pro blba
blbe vyadruj myslenku a ne vulgarni slova ,- kdo te vychoval ,ze pises takova vulgarni slova ,me by se prsty vole zkroutily.
0/0
10.7.2002 12:54

VCERAPOZDE

president
je jenom jeden clovek ktereho si dovedu predstavit na miste presidenta a to je Lukas Pollert.
Lukasi jestli to ctes vem to,  nebo tem blby narod vymre.
0/0
10.7.2002 12:49

Šafařík BLB z LEA

Mrdat
Chci píchat, není tady nějaká děva ? Pište mmě na adresu LEA !
0/0
10.7.2002 12:45

VCERAPOZDE

premyslejte hlavou
Pozor na utecenecke tabory , jsou to husiti cili kalisnici cili taboriti. Taboriti jsou zvykli vsude stavet tabory a tak se rozlezaji do sveta a plotama si chrani svoje imperium.
 
0/0
10.7.2002 12:40

Kvech Maven

Re:Premyslejte hlavou !!! (Ludek , 10.7.2002 12:12)
Ludku, dekuji.
Kvech
0/0
10.7.2002 12:26

Ondrej

Re: Re:Premyslejte hlavou !!! (Ludek , 10.7.2002 12:12)
Kvechu prosim te bud tak laskav a odpovidej lidem, kdyz uz trpis predstavou ze o tve odpovedi nekdo stoji, standartnim postupem - tj. klikni na reagovat, vypln okenko a odesli. Takhle sem cpec kazdej svuj blabol jako hlavni prispevek a ver mi ze pro nekoho, kdo se o svetovou politiku a problemy s islamskym terorismem v posledni dobe zabyva, jsou tvoje (a napr. Ludkovy) kecy neskutecne otravny. Konspiracni teorie o vsudepritomne zidovske klice nebo americke vlade, ktera si vycuca z prstu bouracku na WTC aby mohla kropit chude staty na planete B52kama, vam uz zjevne zastrely mysl, ale to neznamena, ze tu musite exhibovat mobilizacni letaky. Ludku, obavam se, ze si budes muset vytirat zadek sam pekne dlouho a jelikoz je to tvoje svoboda, budou ji muset USA respektovat. Vy mate ale starosti. Dle vasich prispevku lze vyvodit, ze jediny, kdo premysli hlavou je Usama.Genius,co?Jenom nechapu, proc se svou sickmind otravujete lidi a proc uz ste se davno nevrhli do boje za lepsi svet bez USA a Zidu. Premyslejte hlavou. Diky, Ondrej.
0/0
10.7.2002 12:44

hovnival

Re: Re: Re:Premyslejte hlavou !!! (Ludek , 10.7.2002 12:12)
0/0
10.7.2002 16:47

Kvech Maven

Re:02Re: Hospodske keci (ne vsechny) (jenda , 10.7.2002 11:32)
Jendo,
protoze nehodlam nekoho manipulovat, nak na konci pisu ;Pokladejte otazky a zadejte odpovedi.A bude te se divit.
Kvechu, at si kdokoliv a at mas jakekoliv "zkusenosti", jedno je jiste, jses zamindrakovanej chudina,Jedno je pravda; Jednu vec ZIDUM zavidim. A to jejich vzdelanost, kterou si po staleti udrzujou. Jedna vec mi na nich vadi. Oni breci jak je nema nikdo rad a my na to doplacime. hazet vsechnu spinu na Zidy a blavolit o "svetove/americke zidovske konspiraci" je argumentem jenom lidi s IQ spaleneho drivi.
0/0
10.7.2002 12:18

Ludek

Premyslejte hlavou !!!
Nevim, proc si to nikdo neprizna, diky mediim dnes zrejme neni vubec nikdo, kdo vi, jaka je presne pravda.
Pokud se ale rozhodnete verit mediim (a nic jineho nam asi dnes nezbyva), a trochu premyslite, je vice nez patrne, ze Amerika se dostava do prilis vysadni pozice.
Nezavisle na tom, zda za 11.zarim stoji Al-Kajda, nebo americka vlada (pravdepodobne to byla Al-Kajda, ale rekneme si na rovinu, ze americka vlada je schopna zinscenovat v podstate cokoliv - vzpomenme si treba na davnou potycku se Spanelskem, kde doslo k necemu podobnemu), nezavisle na tom je Amerika v soucasne dobe v takove pozici, kdy si muze dovolit cokoliv, bez vetsiho rizika. Jak treba napadnout v podstate kteroukoli zemi bez dukazu, duvodu. V poslednich dnech - treba zkousi jak daleko muze jit, kdyz bojkotuje novy mezinarodni soud a pozaduje imunitu (), nebo bombarduje svatebni hostinu v Afghanistanu, a mavne nad tim posleze jen rukou. (A nikdo proti tomu nerekne ani slovo ). A ono jim to vsechno projde.
Protoze, v dnesni dobe uz si nikdo netroufne proti Americanum otevrit pusu. Ani Evropska Unie ani Rusko. Amerika ma v soucasne dobe prilis mnoho koncentrovane moci. A at uz jsou zarijove utoky realne nebo zinscenovane - jedno je jasne, Amerika to opet vyuziva k zvetseni sveho vlivu ve svete.
Takze se za par let nedivte, az se nic ve svete nestane bez souhlasu USA. Kdy si nebudete moct "ani poradne utrit prdel" bez americanu.
V dnesnim svete uz neplati, ze Rusko, Velka Britanie, Francie nebo Nemecko jsou velmoci. Existuje pouze jedno centrum moci - USA.
Muzete si myslet, ze Meky je idiot. Ale on neni tak daleko od pravdy.
0/0
10.7.2002 12:12

roxana

Re: Premyslejte hlavou !!!
 Vy oba jste idioti  . Ctes moc bulvar ale uz asi vubec nepremyslis , co ? , a nechas si naklavirovat kdejalou blbost . Wake up .....
  
0/0
11.7.2002 0:33

Kvech Maven

re:Re: Hospodske keci (ne vsechny) (jenda , 10.7.2002 11:32)
Rada 4 zemi oblast byla jako raj pro mnoho Ashkenazi Jews, neco jako Ottoman Empire pro Sephardim.
Chmielnickeho pogromy 1648-/ Podle nekterych vypoctu slo az o 100000 mrtvych zidu Tisice utekli do Germany and Lithuania ktere staly hlavnimy stredisky vzdelanosti a cultury na dalsich 300let.Jinak bych to spis prirovnal k etnickym cistkam v pozdnich 90tych letech v Srbsku a Chorvatsku.
0/0
10.7.2002 12:04

jenda

Re: re:Re: Hospodske keci (ne vsechny) (jenda , 10.7.2002 11:32)
Rada 4 zemi byla komise demokraticky zvolenych funkcionaru z nejvetsich zidovskzch obci v Polsku a ne tajny komplot, o raji bych tady nemluvil, jednalo se o cestne funkce a byly velice narocne a volilo se nejvic na dva roky. Tech mrtvych bylo vice nez uvadis, ale s tebou se obavam neda diskutovat, protze za vsim hledas jenom Zidy, a tudy cesta nevede.
0/0
10.7.2002 12:11

Šaron

Re: Re: re:Re: Hospodske keci (ne vsechny) (jenda , 10.7.2002 11:32)
HELE TY PITOMEJ ZIDE JENDO ZKURVENEJ CIM TEDA CESTA VEDE TY POZUSTALEJ HOLOKAUSTEM?? TY ZMRDE JEN VY VY ZIDE ZA VSE MUZETE JSTE PROSTE SPINA NAVEDETE SOUSEDA ABY SE POHADAL S TIM DRUHYM SOUSEDEM A SAMI ZIDE SPINAVE JDETE NA STRANU A CUMITE Z DALKY, TOHLE JE VASE IQ TO ZE JSTE PLATILY DANE CELE TYHLE STOLETI TO NEBYLO KVULI VASEMU IQ ALE KVULI TOMU ZE JSTE ZILY JEN PRO PENIZE, BEZCESTNE, ODPORNE, ZRUDNE, BYLI JSTE JAKO DNESNI SLAPKY CIKANKY CO STOJEJI NA VACLAVAKU VYDELAT SI-----TOHLE BYL TYPICKEJ ZID A PROTO BYLO DULEZITE PROTI TEM SMRADUM ZBYTECNYM NECO UDELAT.
0/0
10.7.2002 19:00

Kvech Maven

Re:Re: meky je idiot (Jan Zeman <lbr@centrum.cz>, 10.7.2002 10:43)
Re: meky je idiot (Jan Zeman < lbr@centrum.cz >, 10.7.2002 10:43)
Souhlasim s tebou. Nejde jen o to ze ve vlade sedej valecnici, ale i lobisti a ti co za podepsani kotraktu dostanou obalku, kterou ulijou do bahamskenebo svycarske banky a uniknou americkym danim.
0/0
10.7.2002 11:40

Kvech Maven

Re:meky je idiot (kira , 10.7.2002 10:27)
meky je idiot (kira , 10.7.2002 10:27)
Kiro nesnasnaz se zamlcet tu strilecku v LA na 4th July.
0/0
10.7.2002 11:32

Kvech Maven

Hospodske keci (ne vsechny)
Reaguji na nektere prispevky.Nejsem žádný spisovatel ani ceštinár, tak tu najdete spousta chyb. Moje síla neni ve slovu psaném.
Re: Chehct (australena , 24.6.2002 3:23)O podstoupeni pohranici Nemcum, bylo rozhodnuto jiz pri zakladani republiky v roce 1918.(Zdroj-Pozustalost po byvalem generalovi ceske armady. Materialy byly nalezeny po jeho smrti pri uklidu pudy (prostoru pod strechou) jeho domu.
Muhu potvrdit rozpinavost muslimu v U.K. Na vlastni oci jsem videl vylepene letacky (na sloupech u BUS zastavek) pozadujici muslimskou Anglii. Bangladeska mensina v EASTEND (cast Londyna prirovnatelna k Ziskovu v Praze) pozaduji zavedeni bangladestiny jako uredni jazyk.
Toto je prispevek k vydani PC Hry Americkou Army na jedne ze stranek iDNES
Nemohu reagovat jako "a gamer", ale jako nekdo žije v Americe.Mel jsem možnost si projít  náborem US Army a dodneška si gratuluji, že jsem to nepodepsal. Oni se mnou mluvily jako s blbým americanem, který se zajímá jen o to co se deje v jeho okolí. Pro kterého již Washington DC je príliš vdálené, natož aby vedel co se deje za Velkým jezerem, s americanem který ví o histori jen to co mu nalili do hlavi na High School.
Asi tak po hodinové diskusi, celkem dobre vypadající verbující seržantka (trik na nadržený mladase) byla velmi spokojena s mojim profilem (chemik, horal, kanoista, pracoval jsem na základne RAF v U.K.(sice jako civilista,ale tim bych mel být již "prokádrovanej" pro NATO) atd.), ale nenadchnul jsem ji, když jsem prohlásil, že "Nehodlám nasazovat kejhák za zájmi amerických židu."   A nehodlám se podílet na židovské propagande a oblbovaní GOYIM americanu. 
 Tohle neni AMERICKO-SPOJENECKA válka proti terorismu, ale JEWISH BUSINESS, kterí sedi ve vláde, vlastni veškerá zdelovací media (nedávno tu pomlouvali Evropské cítení vuci židum) vcetne filmového prumyyslu (americká televize je až nechutne plná válecných  filmu) a samozrejme i fabriky které dodavají vybavení pro  armádu. Je to válka v který vy umírate a židi s muslimama si mastej kapsy. I am such a kvech.
 Tak až si budete vychutnavat tuhle hru. Tak verte , že nekde za Velkou louží americká mládež (i holky) odkojená a zblblá reklamou, se hlasí do armády na základe hry ,která se snaží vsugerovat nesmrtelnost, nekvácivost a která neukáže skutecnou bolest pri zranení.
 Tak až ji budete hrát, skuste ji nejen hrát, ale i prožívat utrpení. Vychutnejte si  treba tropi-Vlhkost, dusno, moskyti, plísen na hohách a mezi prstama u nohou( jinak na to pomáhá, když si na ne mocíte a chvilku v tom tapete predtím než si dáte sprchu) ,bolest zubu, opruzeniny a pak k vám priletí granat a ten si pochutna na tom co nekrzje vesta nebo helma. Skuste si procítit streva vylejzající z bricha.
Váš  Kvech
P.S. To jsem zvedavej jak dlouho tento clánek  vydrží než ho prožidovská klika zakáže. Shalom aleichem. Podtrzena jsou slova z Yiddish. Jinak  moc nete. Neni to prekvapeni (Jirka , 23.6.2002 15:12) Chci pripomenou, u nas se za komancu taky cvicili protiamericti teroristi. Krasna  politika multikulturni spolecnosti, kdy pristehovalci v ramci podpory jejich spravedliveho boje za svobodu dostavaji vyhody na ukor "domacich".  Nikdo se nepozastavuje nad tim, ze oni prijdou do ciziho statu a ziji uplne stejne jako zili doma. V ramci sveho pusobeni v U.K. jsem byl na nejakou dobu zarazen do ubytovny pro politicke utecence.Prisel jsem do styku i s muslimskymy utecenci z Albanie. "Chudackove zachranovoli vse co jim zbylo, sve hole zivoty.Bylo jich 8-9 a vsichni ve veku 17-26.Britska vlada za ne platila 20 Liber/den a osobu.Oni nesmeli pracovat, ale protoze nemeli celi den co delat, tak makali (pravdepodobne na stavbach). Tim delalali penize "cista ruka"(zadny dane, zadne naklady za stravu a byt".)To by mi tak nevadilo "Vojak se stara, vojak ma." Kdyz jsme vsak zjistovali co by chteli k jidlu,(aby sme je nekrmili furt jen skopovim,tak ty muslimsti chudinkove hladovi a zbidaceny valkou pozadovali" COCA-COLU, SRITE, SUNKU,a uvitali by i PIVO". K dispozici meli TV+VCR a asi tak 70. videokazet ruzneho zanru. Oni vsak "chudinkove" VYZADOVALI pornokazety a akcni filmy s Van Dam( omlouvam se za spelling).Jeden z nich mi dokonce vyhrozoval podriznutim, ale to uz je jina kapitola a jiny pribeh.Stat jim umozni zakladat komunity, kde se nezije podle platnych zakonu dane zeme. V ramci humanismu. Zkuste totez provest v jejich zemi s tim, ze kaslete na jejich pravidla ci zakony. Dlouho by vam to asi nevychazelo. Staci spocitat kolik je krestanskyh kostelu v muslimskyh statech.   Krmí nás blbinama (bcd , 10.7.2002 8:32) Ten kdo nas hlavne krmi blbinama po mnoha stoleti je JEWISH PARTY. Jestli se chcete skutecne dozvedet pravdu tak se ptejte historiku a philosophers. Ptej te se na zidovsky vliv na vyvoj v Evrope.Ptej te se na to, kdo si kupoval slechticke tituly, kdo byl Burzoa, kdo udelal VRSR a proc (podivejte se na seznam prvnich 500set revolucionaru), proc mel Havel kratke nohavice pri prvnich volbach, kolik bylo zidu v prvni porevolucni vlade, kteri cesti herci a herecky byli a jsou zidi(herci byli jedni z prvnich namoceni v Sametove Revoluci), kolik zidu bylo v Clintonove vlade, kdy a jak se dostali zidi do Ameriky, jak je mozne, ze Polsko je katolicky stat (Polsko jako "Zidosky Stat" ve 13 a 14 stoleti),"Coucil of the Four Lands", "The Chmelnicki Massacres",.. Pokladejte otazky a zadejte odpovedi.A bude te se divit.<
0/0
10.7.2002 11:17

jenda

Re: Hospodske keci (ne vsechny)
Kvechu, at si kdokoliv a at mas jakekoliv "zkusenosti", jedno je jiste, jses zamindrakovanej chudina, hazet vsechnu spinu na Zidy a blavolit o "svetove/americke zidovske konspiraci" je argumentem jenom lidi s IQ spaleneho drivi. Posledni vety tveho prispevku jsou z historickeho hlediska zavadejici, Polsko ve stredoveku nebylo zidovskym statem, natoz aby se tam Zide v te dobe mali nejak dobre. Byli to prave oni, kteri byli nejvic zatizeni danema, prave z tehoz duvodu vznikla ona Rada 4 zemi, aby mohli provadet celoplosne zdanovani svych souvercu pro krale a slechtu. Jaky meli dopad Chmielnickeho pogromy na Zidy je taky vec srovnatelna s holokaustem za 2. svetove valky. Kdyz jiz budes nejak argumentovat, tak se nejprve hezky nadechni, otevri oci a pak rikej ty sve kydy.
0/0
10.7.2002 11:32

kira

meky je idiot
Ty pitomej magore,vubec nevis o cem pises!!!Ziji uz delsi dobu v USA a tak vim co se deje.To nebezpeci je realny a vsichni tady maji strach.Na letistich kontroly ,prisny Amici se snazej jak muzou.A nemysli si,teroristi muzou napadnout i Evropske cile.Tobe konkretne bych prala,aby ti ustrelili prdel az poletis nekam na dovcu...ale magori jako ty ani nejsou schopny si na letenku vydelat.hahahahahah
0/0
10.7.2002 10:27

Jan Zeman

Re: meky je idiot
No jo, tak holt jste posrani i z mouky. Asi vubec nechapete, ze mate ve vlade valecniky, kteri potrebuji plno penez na zbrojeni. Tak udelame medialni baf baf a penizky na zbrane se posypou. Stare naboje vystrilime do Jugoslavcu, Afghancu, Palestincu... Hlavne hodne daleko od nas. Tak az si tvuj soused prdne, a ty ucitis nejakej divnej smrad, rychle skoc z okna. Ty fazolu jsou natuty z Afghanistanu!
0/0
10.7.2002 10:43

petra

Re: Re: meky je idiot
jo mi tady nic nechapeme...hlavne ze to vsechno chapes ty chytraku zemanovskej!
0/0
10.7.2002 11:04

Jan Zeman

Re: Re: Re: meky je idiot
to petra: ten pravopis.... to kira: co tak brzo vzhuru? strach z mouky?
0/0
10.7.2002 11:12

Petra

Re: Re: Re: Re: meky je idiot
co je s pravopisem? myslis tim tvuj kdyz jsi psal: TADY V TOM HORKO? jojo...zlepsi si to a pak pis komentare
0/0
10.7.2002 11:33

Jan Zeman

Re: Re: Re: Re: Re: meky je idiot
a ty pises mi misto my! to je chyba primo velika!! mas babu!!
0/0
10.7.2002 11:36

Jan Zeman

Usama - to je jasny
Ne kdo je to Usama, ale co je to Usama. Takze USAMA = United States American Army. Je to ten nejhorsi a nejvetsi terorista na svete. Zabiji plno nevinnych bezbrannych lidi. A ted kdyz to prasklo se jdu schovat.
0/0
10.7.2002 10:22

martin

Re: Usama - to je jasny
US army jsou teroristi???no tak se podivej na to asi takhle: bez amiku by se dneska v evrope mluvilo jenom nemecky....a ty a nebo tvoji predci by skoncili nekde v plynu!
0/0
10.7.2002 10:26

Jan Zeman

Re: Re: Usama - to je jasny
Chudacku... Jen pripomenu. Pocet obeti 2. sv. valky na ceskoslovenskem uzemi:
Rusove 120 000, Rumuni 60 000, Amici 120 hosiku. Toz jen tak, kdo nas to vlastne osvobodil...
A hadej, ktery stat vedl od roku 1945 nejvic valek? A myslis, ze aspon jedna valka byla na uzemi USA? He, blbecku...
0/0
10.7.2002 10:38

martin

Re: Re: Re: Usama - to je jasny
tema tvyma urazkama jako CHUDACKU, BLBECKU etc. tady nikoho neohromis. spis ukazujes svoji inteligenci houpaciho kone.
takze ty nam tady chces rict, ze evropa neosvobodili USA ale rusove?aha..zajimavy pohled. takze asi nic nevis o tom, ze diky usa bylo otevrena 2. fronta a ze to byli prave USA, kteri zasobili rusy zbranema aby to ivan zvladl na vychode proti nemcum?takze podle tebe invase v normandii neexistovala?no nevim chlapce ale nejak tady kecas blbosti
0/0
10.7.2002 10:50

Jan Zeman

Re: Re: Re: Re: Usama - to je jasny
Nesahej na myho houpaciho kone, nebo te rafne! Jestli sis nevsiml, psal jsem o Ceskoslovensku. Vyrazy CHUDACKU a BLBECKU nepouzivam v tvem pripade jako nadavku, ale jako vyjadreni stavu tveho vedomi, popr. bezvedomi.
0/0
10.7.2002 10:56

martin

Re: Re: Re: Re: Re: Usama - to je jasny
a jestli sis TY NEVSIML..tak ja jsem psal v uvodnim textu o osvobozovani EVROPY....
0/0
10.7.2002 11:08

Jan Zeman

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Usama - to je jasny
Vsiml. A ja osvobozovani Ceskoslovenska. To tys me posilal do plynu. A ja si plyn poustim doma...
0/0
10.7.2002 11:16

martin

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Usama - to je jasny
jo pust si ten plyn doma trochu vic....bude klid..
0/0
10.7.2002 11:18

Jan Zeman

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Usama - to je jasny
Mas smulu. Je zemni. A v tom horko musim vetrat, takze vybuch taky nehrozi.
0/0
10.7.2002 11:20

Petra

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Usama - to je jasny
a v tom horko?aha..problemy s gramatikou?
0/0
10.7.2002 11:23

Najdete na iDNES.cz