Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Otevřený dopis Ing. Františku Brožíkovi, místopředsedovi Poslanecké sněmovny ČR a kandidátu na viceprezidenta Nejvyššího kontrolního úřadu

Vážený pane místopředsedo, v poslední době sílí kampaň, ve které se na veřejnost dostávají zcela konkrétní informace o Vašich aktivitách, které dehonestují nejen Vás osobně, ale především Nejvyšší kontrolní úřad, do jehož čela jste byl jako kandidát na funkci viceprezidenta NKÚ Poslaneckou sněmovnou navržen prezidentu republiky. Vzhledem k tomu, že obsah těchto informací je nejen pravdivý, ale je už dlouhou dobu obecně známý, jsem přesvědčen o tom, že Vaše předchozí postoje a činy, ať už se týkají Vaší neochoty odstoupit z funkcí v představenstvech, finančních přiznání, kampeličkového zákona a mnoho dalších jsou zásadní překážkou k Vaší kandidatuře na funkci viceprezidenta NKÚ. Zákon č. 166/1993 Sb. o Nejvyšším kontrolním úřadu totiž stanoví v §10, že "Prezidentem Úřadu nebo viceprezidentem Úřadu může být jmenován občan České republiky, který…je bezúhonný… a jeho zkušenost a morální vlastnosti dávají záruku, že bude svoji funkci řádně zastávat…"

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

posledni emigrant

Mily magistre
Co chcete? Obesel Vas? Dal malo nalit?
Nebo jste to opsal z proklamci poddanych na Josefa II.?
Na jakem plzenskem ucitelaku jste ziskal sva moralni kreda?
vasemu dopisu by sluselo, kdyby zustal zavreny.
Brozikovi by sluselo, kdyby ho odhalila ceska udavacska dvojka s kormidelnikem Klausem-                    Slonkova-Kubik.Vic tam neni.
Je to o nicem. Marie Metlicka, Marie haisova, bdete!!!
P.E.
0/0
31.5.2002 19:47

cestin

pravopis
"Žádám Vás proto, pane místopředsedo, aby jste..." - pise se "abyste", pane magistre :o)
0/0
30.5.2002 16:12

Najdete na iDNES.cz