Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Má šanci KSČM?

Může vyhrát Miroslav Grebeníček volby? Otázka není tak prostoduchá, jak se zdá. Pokud strany politického establishmentu utrpí pětadvacetiprocentní remízu a komunisté získají jen o pár bodů méně, faktickými vítězi budou oni. Všechny volební sociologické prognózy po jejich selhání v Maďarsku a ve Francii nutno brát s obrovskou rezervou, shora uvedenou kombinaci však zdaleka nevylučují.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Ivo

Žháři?
Ad text Martina Komárka: Problém není v tom, že lidé, kteří mají málo peněz, pracují špatně, zatímco lidé, kteří pracují dobře, mají peněz dost. Potíž je v tom, že ti, co dělají užitečnou a nelehkou práci, mají zpravidla mnohem nižší příjem než lidé, kteří se věnují činnosti snazší, neužitečné či škodlivé, ale privilegované. Vzhledem k situaci bychom se nemohli divit, kdyby žhářská nálada byla rozšířenější.
0/0
22.5.2002 21:04

Marie Metlická

Co lidi...
Nevím jak dalece může KSČM uspět ve volbách (zrovna v našem kraji - Severočeském - je to na pováženou), ale na druhou stranu, po Grebeníčkově výroku v Kotli, že přece sedláci se svých statků chtěli zbavit , hodně starších a starých lidí naštval. Prodávám v trafice a s lidmi, kteří u mne nakupují tisk a pod. si hodně povídáme. A nejčastější reakce byla, že Grebeníček není normální, navíc po tom, co se nechal slyšet že na vesnici žil a ví jaká to byla dřina, konstatovali lidé, že byl nejspíš "línej jako prase". Nazbývá tedy než doufat, že si tímto způsobem KSČM podřízne větev sama.
0/0
20.5.2002 9:23

Martin

To by nebylo dobré...
Pepan nám tady ukázal svou inteligenci... pravda, chabou.... každopádně lidi by si měli uvědomit, že KSČ(M) nepatří do demokratické společnosti a nemá tady co dělat. Zrušit, zavřít, rozpustit! Prezident dělá moc dobře, že je na předvolební jednání nepozývá... Nechápu lidi, kteřé je volí... Nechápu.
0/0
18.5.2002 22:32

Jarda

Re: To by nebylo dobré...
Jo kamáráde, ty jsi to vyřešil se svým svědomím. Nebudeš sice volit KSČM, nemusíš se pak stydět, ale to vůbec neznamená, že nezvolíš nějakého komouše na volitelném místě z jiné strany.
0/0
27.5.2002 14:45

pepan

Může KSČM......
Komárek ty jsi ale debil,co to tady na lidi trénuješ.Sám dobře víš,že je úplně jiná doba,ve které je jedno která strana je u vesla.Ať je Pavel nebo Havel nic se nakrásně nezmění blbečku co akorát strašíš nevědomé a tupé stádné občany.To chceš nám nakecat že když bude mít KSČM úspěch tak se vrátí 50. léta nebo přijedou Moskali S tanky?Hodně lidí však ví že tu nevládnou Havlové Kausové a Zemanové,ale Sidonové,Schoenfeldové a podobní.
0/0
18.5.2002 9:26

Najdete na iDNES.cz