Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Nelepší ministr je Gross

Tahle republika je snad plná obyvatel, kteří si myslí, že nejlepší je ten, kdo nic nedělá a nic nepokazí. S nikým se nepohádá, nikomu nreuškodí, a je proto velmi oblíbený. Prázdné řeči pana Grosse z televizní obrazovky mě občas nadzvedají ze židle. Hloupé a falešné názory paní Buzkové a její naivní odpovědi z neznalosti, vycházející ze staré zkušenosti do roku 1989 a ne z toho, co prožíváme teď, mě přivádí až k zuřivosti.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Honza

Pěkný darebák
Největší kreatura na naší politické scéně. Ještě že se ho podařilo prokouknout včas.
0/0
22.5.2002 13:02

Ufon

Nic strašnějšího jsem neviděl ani u nás.
Tenhle mladej stařík, přemoudřelej s opakováním slova - "samozřejně" je odpudivej svou ukecaností, až je nebezpečnej. Všichni, kdo nedávají pozor, jak se umí vyvléci ze všeho, jak působí předem na podvědomí lidí - tak ať se pak nediví. Je to v polistopadovém období jedna z nejnebezpečnějších figur v politice. Jeho žena má průšvih a on to umí zabalit do pozlátka, aby nebyl cítit pravý puch toho svinstva, začne občany vydírat, že holka je těhotná a co že si to dovolujeme! Jako by podvod měl být omluven těhotenstvím! On sám inklinuje k podvodům, když měl reklamní telefon a teprve až se na to přišlo, tak s pompou ho vracel, stejně tak s jeho bytem, o jeho sebechvále už je zbytečné mluvit, o včasném zaútočení na všechny, kdo mu odhalí ledví se přesvědčili všichni, jen na to zapomínáme, protože nás ukecává k smrti. Lidi, dejte pozor, nedáte-li, váš problém na několik let dopředu!!!
0/0
21.5.2002 13:47

Josef

Re: Nic strašnějšího jsem neviděl ani u nás.
To víte, mladí se učí rychleji. Když ho člověk porovná třeba s chudáčkem Lánským, když měl vysvětlit svůj devizový účet u zahraniční banky ... Je hned vidět, že Lánský se začal učit někdy v 60, no a Gross ve 20. A vůbec, co po něm chcete, je to přece krásný příklad zodpovědného člověka: založil si novou rodinu - a kdo nekrade, okrádá přece rodinu!
0/0
23.5.2002 13:36

Ufon

0/0
21.5.2002 13:37

Anežka

je mladej,hloupej,ale je krásnej!
0/0
17.5.2002 21:06

Najdete na iDNES.cz