Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Vláda dál rozdává miliardy, jež nemá

"Spanilá jízda" Zemanova kabinetu kolem země, na níž slibuje miliardy na nejrůznější projekty ze státních peněz, pokračuje. Přes kritiku politických konkurentů, že výjezdní jednání jsou jen zástěrkou pro volební kampaň, se vláda včera v pražském Obecním domě zachovala úplně stejně. Deseti krajům, které vláda od ledna navštívila, tak už naslibovala téměř dvě stě miliard korun. To je téměř třetina ročního rozpočtu republiky.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

-ed-

Jedina obrana
Neprispivat jim na to !
0/0
17.5.2002 13:01

Bubák

Proč se všichni rozčilují ...
 ... nad tím, co vláda slibuje v regionech. Pokud se budou o našich daních rozhodovat takovým způsobem je to jenom dobře, ne ? Kdo by měl rozhodovat více než lidé kterých se to nejvíc týká. Navíc investice takovým způsobem je to nejlepší co může být za daně pořízeno.
0/0
16.5.2002 12:42

Fritz

Co je to demokracie?
Demokracie znamená vláda lidu. Protože nemůže vládnout každý, podílí se na moci prostřednictvím voleného zástupce. Jak je to v reálu parlamentní demokracie u nás? Obávám se, že vládnou vůdcové politických stran. Strana rozhoduje, kdo bude v Parlamentu sedět, strana rozhoduje, jak budou její členové volit. Je to ještě demokracie? Podle mě ne! To je partajničení! Ať se volič rozhodne pro nějaké řešení, zvolené partaje si z toho udělají stejně guláš pro sebe. Volič je hříčkou v rukách partajnického politikaření. Je z toho nějaké východisko? Ano, ale kdo ho prosadí? Partaje samy proti sobě? Nebuďme naivní. A čekat až se všichni "nažerou"? Snad na svatýho Dyndy.
0/0
16.5.2002 10:42

Igorek

To je zajímavý...
Nic proti, ale není to tak dávno, co jsem tu četl, že přesun nádraží v Brně bude stát 18-28 miliard korun. Že by za dva týdny tak poskočila inflace? To se mi ani nechce věřit. Nebo to je tak, že když si MF Heute potřebuje do někoho kopnout, tak je jedno jaká částka se vytáhne. Dvě miliardy sem dvě miliardy tam. Sere pes...
0/0
16.5.2002 10:24

bubak

nase vlada
no tak proc je sakra lidi volite?
0/0
16.5.2002 10:17

Bubák

Re: nase vlada
Zvol si prosím Tě jiný pseudonym, já jsem ho měl dřív. Dík.
0/0
16.5.2002 11:49

mgr Antonín Žiška, Traplice.-Kandidát v zlínském kraji.

Když zvolíte socany, zadlužíte???? ........
LEVCE PRAVCE PLETE LDEM PALCE Tvrdí, že nemáme šanci dostat se do parlamentu My ji ale máme Tvrdí, že nemáme šanci vytvořit koalici My ji ale máme Tvrdí, že nemáme osobnosti My je ale máme Tvrdí, že nemáme recept na nezaměstnanost My jej ale máme T vrdí, že nemáme recept na sociální jistoty My jej ale máme Tvrdí, že si nemáme recept na důchodovou reformu My jej ale máme Tvrdí, že jim bereme hlasy My jim je nebereme, oni je berou nám Tvrdí, že nejsme schopni zajistit za dobrou práci mzdu My víme, ž e ji zajistíme Tvrdí, že neumíme zabránit druhotné platební neschopnosti My víme, že to umíme Tvrdí, že jíme brouky My víme, že žádné brouky nejíme Tvrdí, že nedovedeme chránit mládež před drogami a násilím My víme, že to dovedeme Volte nejsilnější mimoparlamentní stranu ! Volte Stranu za životní jistoty - kandidátku číslo 26
0/0
16.5.2002 10:12

mgr Antonín Žiška, Traplice.-Kandidát v zlínském kraji.

Re: Když zvolíte socany, zadlužíte???? ........
Ano, správně! Volte Národní Stranu Důchodců A Pracujících (NSDAP)! Náš předseda Rudolf Kremrole vám vysvětlí, proč mu všichni říkají "brouk" a řadu dalších věcí! Není pravda, že naše kandidátka vyhyne do voleb! Až po volbách! Já, Magor Antonín Žiška, vím vše!
0/0
16.5.2002 10:17

Tlusta

Re: Když zvolíte socany, zadlužíte???? ........
Ty seš tak chytrej, to je úžasný. Jenom bych ti chtěl říct, že písmenko I je vedle U a O, pod 8 a 9 - až zase budeš někam psát ty vaše duchaplný a vtipný hesla, aby to pochopili i ostatní. (Možná by stačilo svoje výplody před odesláním přečíst ?)
0/0
16.5.2002 15:30

xmolly

Tak by Miloš měl udělat výjezd na hřbitov, aby věděl kam to dotáhne.
0/0
16.5.2002 6:38

karber

Naše současná vláda=hrůza a děs!
A která vlastně byla lepší? Snad ta úplně první po "revoluci". Ta ještě neuměla krást a byla tam zřejmě upřímná snaha poměry zlepšit. Bohužel nástupem vychcanců v dalších vládách se poměry skutečně "změnily", ale pro koho?
0/0
16.5.2002 6:10

Hugo

Re: Naše ... Stejně si je zvolíme znovu :-(
A stejně si je zvolíme znovu. Je mi z toho na zvracení
Nejlepší vláda byla asi ta několikaměsíční Tošovského
0/0
16.5.2002 8:37

Re: Re: Naše ... Stejně si je zvolíme znovu :-(
To ani nemohlo dopadnout jinak. To byla přece vláda odborníků (cha,cha,cha...), bohužel jsou z nich dnes i špatní politici.
0/0
16.5.2002 9:00

www.hajzlove.cz

Slibotechna
a navíc si připadá s ručením neomezeným :-(
0/0
16.5.2002 0:12

Najdete na iDNES.cz