Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Královéhradecká univerzita má rektorku

Akademický senát zvolil rektorkou královéhradecké univerzity Jaroslavu Mikuleckou. Hlasovalo pro ni třináct z dvaceti členů senátu. Dosavadní děkanku Fakulty informatiky a managementu musí ještě do funkce jmenovat prezident Václav Havel. "Druhý kandidát prorektor Bohumil Vybíral získal sedm hlasů, student Radim Štěchovský ve volbách nedostal ani jeden hlas," dodala předsedkyně volební komise akademického senátu Petra Poulová.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

XRadim J. StechovskyX

Divka neni chudinka aneb vse je jinak!
Takze divku jsem nenapadl, vse jsem minil ironicky a byl jsem nucen vydiranim, vyhruzkami k priznami. V Pravu jsem vse uvedl na pravou miru - 23.4. str. 19 - vychodoceske vydani. Napadena neni zadna chudinka ani obet - neni a nebyla, vse je jinak, ja jsem nevinen, obvinen jsem nebyl. Divka je moje byvala pritelkyne - vse dela z osobni i verejne nenavisti a zarlivosti. Je priznivkyni extremne levicovym hnuti, pomaha jim osobne, organizacne, materialne a moralne. V minulosti se dopustila zharstiv, meho napadeni - ke kteremu se priznala - prestupek, napadla mne i jindy, dale se mi dostala do mailu, kradla, vydirala, vyhrozovala. Podal jsem na ni nekolik trestnich oznameni a ozn. o prestupcich. Nesmyslne mne v minulosti obvinovala z neceho co jsem neudelal a trikrat to stahla ve trech pripadech! I po udajnem napadeni mi vola, pise, nechava vzkazy a chce se se mnou intimne stykat. Je lepe fyzicky disponovanejsi nez ja a dela kick box. Styka se s levic. extremisty, pomlouva, lze podili se na letacich dehonostujicich mohou osobu. V minulosti uzivala drogy, vyrabela je i distrobuovala. Nema rada sudetske Nemce, je xenofobni, podporuje Bin Ladina, cerny rasismus, palestinske extremisty, vytahuje se s neprimymy styky s Haiderem. Kdysi bojovala proti levic. extremismu. Pri volbe rektora vedle ni sedel - lze zdokumentovat z videa a fotek - levicovy extremista - kdysi souzeny kvuli drogam, ktery mne napadl,ktereho ona kryje a kryla. Divka je podezrela z kradeze vloupanim a z napadeni. Jako nezletila se dopustila zharstvi.
0/0
27.4.2002 13:10

Student UHK

Re: Divka neni chudinka aneb vse je jinak!
Samozřejmě, že vše je jinak... Jinak, než sis zřejmě představoval, a já se ani nedivím, že se Ti to nelíbí. Ve volbách kandidáta na funkci rektora jsi skutečně skončil BEZ JEDINÉHO HLASU, což o mnohém svědčí. Máme (my, spořádaní studenti) rektorku, na kterou můžeme být hrdí, protože má za sebou víc než 6x NEDOKONĚNÝ PRVNÍ ROČNÍK na pajdáku. Máme, co jsme mít chtěli, a jsme tomu věru rádi. Co se týče Tvého VEŘEJNÉHO PŘIZNÁNÍ, byla to od Tebe hloupost, ale to, jak jsem se dočetl ve Tvém příspěvku, sis už zřejmě uvědomil. Nicméně doufám, že právo tentokrát nebude naslouchat Tvým pomluvám a lžím a spravedlnost nebude slepá, jak to u lidí s vyhrocenými postupy (tedy extrémisty) bývá. Největší křiklouni mívají nejméně co říct, žel jsou nejvíce slyšet. Je velmi pohodlné označit nepohodlné (myslím, že Tvůj klíč pro označování lidí ještě nikdo nerozluštil) za "extrémisty", "fašisty", či "sympatizanty", a odvrátit tím pozornost od vlastních úchylek od normálu. Myslím, že po Tvém posledním "vystoupení" by ses měl přestat navážet do druhých, pomlouvat a očerňovat je na veřejnosti, křivě obviňovat a udávat (jak s oblibou označuješ "podávat trestní oznámení"), ale naopak se zamyslet spíše nad sebou a svým postavením na kraji (dle Tvých slov "na hraně", překládám-li správně "edge") společnosti za hranicí normálních projevů. Tedy na závěr: ani Ti nepoděkuji a věřím, že je velmi málo těch, kteří by to udělali (jsou-li vůbec nějací). Zajímalo by mne jen, jakými pohrůžkami nebo sliby jsi donutil 10 lidí, aby Tě navrhlo jako kandidáta na funkci rektora. bez podpisu (samozřejmě - nejlépe zničit agresora tím, že jej necháme žít bez reálného nepřítele)
0/0
10.5.2002 21:56

XRadim J. StechovskyX

Re: Re: Divka neni chudinka aneb vse je jinak!
Jste ubohý, naprosto neobjektivní, ustrašený anonym. Pročpak se nepodepíšete, nenapíšte mi to, či mi to nesdělíte do očí! nepřestanu se navážet do druhých, nikoho nepomlouvám a pokud očerňuji, tak objektivně. Je to hloupý anonym, ještě na něj odpovím více a lépe! Styďte se, omluvte se, uvědomte si co děláte a toto své odporné jednání už neopakujte! Žádné pohrůžky a sliby jsem nepoužil v souvislosti s 10 lidmi, co mne podpořili a navíc jich bylo 11 a mohlo jich být více. Straight Edge je hnutí o něčem jiném než vykládáte. Já nemám 6 x nedokončený ročník, je to jinak! Spořádaný student může být totéž co vyčúraný a ustrašený student bez názoru, a bez podpisu - jako ve Vašem případě! Mluvte sám za sebe! Ještě napíši, i když si to nezasloužíte! Čecháčkovská špíno!
0/0
15.5.2002 17:20

XRadim J. StechovskyX

Re: Re: Re: Divka neni chudinka aneb vse je jinak!
Ještě dodávám, že patolízalství a servilita bez argumentů - ohledně Vašeho přilísání se k paní Mikulecké je ostrašující.  Jinak o extremismu asi nic nevíte, mne neznáte a paní Mikuleckou ještě prezident nepodepsal. Dále právo nepůjde proti mé osobě a já nečekal v podstatě lepší výsledek. Nešlo o hlasy, ale o to projevit názor, postavit se odporné maloměšťácké většině na UHK, kam i vy patříte, hnusný anonyme! Ještě napíši, i když je to pod mou úroveň. Odchýlený od normálu nejsem a jsou lidé, kteří za mnou stojí! Za mnou stojí fakta, práce, protesty, kdo jste vy, bojíte se podpisu! Pak Váš názor je k ničemu, je stejně nepodložen. Od A až do Z ostuda a k ničemu,  v komunistickém - normalizačním či česko-fašistickém duchu (takoví co dostali Karla Čapka či K. Biebla nebo K. Tiegeho k smrti!) Nejste hrdý či hrdá! Ale typický český odpad! já se podepisuji! Kopat anonymy do RJS to je hrdinství!
0/0
15.5.2002 17:25

XRadim J. StechovskyX

Re: Re: Divka neni chudinka aneb vse je jinak!
Nesouhlasim a protestuji!
0/0
13.9.2002 18:20

XRadim J. StechovskyX

Re: Re: Divka neni chudinka aneb vse je jinak!
Na anonymy, nicky, nekorektnosti, anarchisty, komunisty a nacisty a spol. jiz nereaguji!
0/0
12.2.2003 17:45

KUBA

konec Radima v Cechach a nebo alespon na UHK
Konecne zvitezil rozum nad byrokracii polistopadove doby.
0/0
22.4.2002 12:45

XRadim J. StechovskyX

Re: konec Radima v Cechach a nebo alespon na UHK
Sotva je to konec Radima v Cechach, nemas pravdu, je to jednoduchy, trapny a nepravdivy prispevek. Mel by ses stydet, omluvit se a podepsat se! Naprosty nesmysl! Cechackovske, buranske recicky! Nevim jak zvitezil v souvislosti s mou osobou rozum nad byrokracii polistopadove doby. To mne osobne i verejne urazi, nejsem byrokrat a vubec ne polistopadove ani zadne doby! Byrokrat tedy v negativnim slova smyslu!
0/0
27.4.2002 13:04

XRadim J. StechovskyX

Re: konec Radima v Cechach a nebo alespon na UHK
Na anonymy, nicky, nekorektnosti, anarchisty, komunisty a nacisty a spol. jiz nereaguji!
0/0
12.2.2003 17:46

Najdete na iDNES.cz