Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Kasl: Nemohu volit stranu demagogů

Hostem iDNES byl bývalý primátor hlavního města Jan Kasl, který se své funkce vzdal minulý týden. Odchází i z ODS. Na otázku, zda bude volit tuto stranu, odpověděl: "Těžko mohu volit stranu demagogů a zlotřilců." A koho tedy bude volit? "Pro voliče, který je pravicově orientován, je letošní volba velmi obtížná. Koalice předvedla sebevražedný pokus, ČSSD má pro mne nepřijatelný program a žádná z malých nových stran nemá velkou šanci sama o sobě," řekl během on-line rozhovoru Kasl.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

BOB

Braňme Kasla - takových je málo !!!
Klaus chtěl Kasla odstranit - uklidit ihned po volbách . Instrukce již byly rozeslány !!! Kasl se to k zuřivosti Klause dozvěděl a .......  nečekal . Dnes mám obavu , aby ho Klaus nenařídil uklidil už nyní a zrovna na dno Orlické přehrady . Vůbec bych se nedivil .
0/0
3.6.2002 0:43

Lucie

Komunální a vůbec celá politika potřebuje více takových lidí jako je pan Kasl. Vážím si ho.
0/0
31.5.2002 13:03

Jan KASL

Koala se koalí a dále kalí vodu
Je Vás tu na těchto stránkách ale požehnaně- 1 čestný Kasl a čestní občané, co mu fandí. Téměř ideální svět. Nutně si kladu otázku, když je tu taková krásná idyla, proč tato idyla nepanovala tam, kde Kasl primátoroval. Ach jo.
0/0
30.5.2002 11:37

Eva

Re: Koala se koalí a dále kalí vodu
Protože neměl žádný exekutivní pravomoce aby s těma šmejdama co se na magistrátu roztahujou mohl zatočit, chytráku.
0/0
30.5.2002 12:11

Horst Schimanski

Re: Re: Koala se koalí a dále kalí vodu
aby se mohl roztahovat sám, že áno
0/0
30.5.2002 17:03

Bubák1

ODS je výtah, k moci.
Je to tak z důvodu pevného voličského jádra, podobně jako u komunistů. ODS má silnou základnu skalních voličů, získaných v počátku 90. let, kdy se Klausovi, za pomoci našich objektivních a nezávislých médií podařilo přesvědčit o správnosti jím prosazované "pravicové" politiky a o své genialitě. Této kampaně se ráda účastnila MfD i ČT (namátkou stačí vybrat cyklus GEN, který jako prvního českého génia představil nikoliv Cimrmanna ale V. Klause). 
0/0
29.5.2002 11:44

taky obcan

Re: ODS je výtah, k moci.
no, v jistém smyslu to možná vyjde nastejno, ledaže se o Cimrmanovi ještě něco zjistí
0/0
30.5.2002 17:34

dan

Musel soudruhy z magistratu urcite hodne stvat
Kdyz byli ochotni verejne ukazat se tehdy jako debilove, kdyz ho chteli odvolat. V podstate rekli, ze nechce splnit neco, co od nej potrebujou, ale nemuzou to rict nahlas. A cekali, ze to je OK. Bezvadni kluci sou to...
0/0
29.5.2002 11:32

Klonus

Další osvícenec
Konečně další osvícenec, to to ale trvalo, který pochopil a teď pozná na vlastní kůži, co je to být v bandě korytářské a odejít z ní (ne po vzoru Macka). Přeju silné nervy.
0/0
29.5.2002 11:07

Ron

Se vztyčenou hlavou
Myslim si, že dokázat odejít v pravý čas je výsadou mála lidí v téhle společnosti. Valná většina si hraje (a především na politických postech) na toho pověstného pštrosa s hlavou v písku.Jinak není co dodat, vše je již řečeno ve všech ohlasech. Souhlasim s tím, že p.Kasl se ve svych nazorech naprosto odlišoval od soustraníků modroptáků. Byl mi sympatický se svými názory. Jenže hrát si v dnešní době na Mirka Dušína a jemu podobným může jak vidno velmi rychle zlomit vaz. Znelíbit se v přízni páně profesora znamená jasný konec kariéry...
0/0
29.5.2002 11:01

taky obcan

Re: Se vztyčenou hlavou
...no, je otázka, jestli je o co stát... Spíše možná jde o poznání, že u neobolševiků jde sotva něco zachraňovat nebo napravovat ...(kdo se diví, že ODS považuji za bolševiky, pak proto, že bývalý režim je evidentně jejich snem - komu se podařilo udělat si podnik z celého státu?).
0/0
29.5.2002 14:37

Zdeněk

Pan Kasl se rozhodl správně a je jen
dobře, že ODS zavařil. Jsem rád, že už vím, komu straní Nova, protože ta se o odstoupení pana primátora vůbec nezmínila. Pokud by se jednalo o politika mimo ODS, byla by to zpráva na první minuty zpravodajství. Je mně z toho špatně. Konečně se ukázalo, že do ODS lezou lidi hlavně proto, aby  z toho měli nějaký užite. To ale není jen na Magistrátu v Praze, ale zřejmě po celé ČR. ODS šílí, protože je stranou jednoho pana profesora, a bez něj by ti ostatní byli v čudu. Doufám, že se dočkáme toho, že budeme volit primátora přímo a pak se pan Kasl vrátí a snad s těma úředníkama n vrcholných postech něco udělá. Naprosto nechápu, jak mohli členové pražské ODS uvažovat o tom, že by Kasla nahradili Igorem Němcem, vždyť ten chlap nic nedokázal, nikdo ho nezná, lidi he nepodporujou - je to proto, že se všechno upeče mezi těma skalníma - Švec, Dvořák, Němec, Blažek - a ostatní musej držet hubu. Pane Kasle, díky za Vaši práci a držím Vám palce do další politické činnosti.
0/0
29.5.2002 11:01

BOB

Re: Pan Kasl se rozhodl správně a ...... AJENOM ABY TO NYNÍ PŘEŽIL !!!
Klaus chtěl Kasla odstranit - uklidit ihned po volbách . Dnes mám obavu , aby ho neuklidil už nyní a na dno Orlické přehrady . Vůbec bych se nedivil .
0/0
3.6.2002 0:35

Horst Schimanski

Vlk v beránku aneb Juro Jánošík
Pane Kasl, vypadá to že se v médiích stavíte do role Jánošíka pronásledovaného zlobnou mocí za to, že bojuje za slabší, za spravedlnost, za to že poukazujete na nešvary. V první řadě jste politik a kdo jiný má šanci problémy řešit, ještě k tomu v takové pozici jako jste byl vy. Pokud nejste schopen toto dělat s ostatními a musíte se stavět před očima veřejnosti do role oběti bylo by lepší z politiky odejít. Tyto problémy budete mít stále, chyba není jen v ostatních, ale také ve vás a té se tím, že opustíte jedny a přidáte se ke druhým nezbavíte. Pokud ovšem vůbec něco s ostatními chcete dělat, pokud to vše není jen otázka velkého egoismu a ten ze všech článků, přes horlivé ujišťování jak vás tak i některých novinářů opravdu nepěkně zavání. 
0/0
29.5.2002 10:39

Pepa

Re: Vlk v beránku aneb Juro Jánošík
Milý pane, tady se to dobře kecá, samé silácké řeči, chtěl bych vidět Vás, jak byste si počínal v pozici sám proti ostatním. neznám Vás, ale jak znám českou povahu, většina raději uhne a přidá se na stranu těch kdo jsou právě u lisu. Možná byste nebyl lepší, že?
0/0
30.5.2002 18:20

Jaromir

Děkuji
Do strany naprostých grázlů bez sebemenší zpětné vazby, zda dělají něco špatně, mi pan Kasl jaksi nezapadal. Nikdy bych ODS nevolil - pokud budete kdokoli ze čtenářů bydlet vedle novodobých zbohatlíků z řad této strany a jejich dozadkuvlezům (pokud už tu smůlu náhodou nemáte), kteří vám vyvedou jakékoli svinstvo den po přistěhování, rychle na jakékoli ideály zapomenete. Ale pan Kasl působil jiným dojmem. Tak jsem si vždy říkal, že člověk má v politice (a v ODS na prvním místě) šanci buď se rychle zkazit a nebo odejít. Takže se stalo to druhé. Souhlasím s většinou přispěvků, které jsem si na těchto stránkách přečetl. Odchází vyjímka, člověk, o kterém jsem si vždy říkal, že pokud slušný skutečně je, co tam vůbec dělá. Jeho odchod je jen důkazem toho, že zůstal jakým byl, a na druhé straně naprosté zkorumpovanosti a zkaženosti prakticky všech členů ODS. Nikdy bych tu stranu nevolil, protože o slušnosti dovede jenom mluvit a praxe je neuvěřitelné svinstvo! Pokud kdokoli v tomto státě neco pořádně dělá, ví, že dokazovat věci jako korupce je neobyčejně obtížné a riskantní, zvl. když vás dovede i deset z deseti vyšich "kolegů" podrazit, aby nepoukázalo i na vlastní svinstva. Lepší důkaz strana grázlů přinést nemohla včetně příspěvku ubohého individua, který si, krom jiného, musí léčit komplexy titulem "profesor". Pokud člověk skutečně něco znamená a má hodnotu, lidé to poznají sami a vážnost a respekt u nich dosáhne automaticky. U ubožáků je to opačně. Pane Kasl, moc děkuji za Vaši činnost i za tento poslední krok. Vážím si Vás! Kdybyste ještě někdy kandidoval, i když naprosto nevím, za jakou stranu, počítejte s mým hlasem. Kdyby byla alespoň desetina současných pablbů, kteří si hrají na politiky, taková jako Vy, byla by tato země asi už dávno někde jinde a ne se topila v současném marastu. Jste fajn člověk! Jaromír
0/0
29.5.2002 10:34

Miloš

Re: Děkuji
Vážený pane Kasl,
naprosto souhlasím se vším co napsal Jaromír, jste férový a slušný člověk a máte i mojí podporu. Držím Vám palce a přeji hodně štěstí!!! Miloš
0/0
29.5.2002 13:36

Monika

Re: Děkuji
Souhlasím se vším, co bylo výše napsáno. Také já děkuji panu Kaslovi za statečnost, kterou svým činen prokázal.
0/0
29.5.2002 21:33

Monika

Re: Děkuji
Souhlasím se vším, co bylo výše napsáno. Také já děkuji panu Kaslovi za statečnost, kterou svým činen prokázal.
0/0
29.5.2002 21:33

Eva Silna Zeneva

Re: Děkuji
Souhlasím ve vsem s Jaromírem. Pane Kasl, je hrozne málo ceských politiku, kterým verím.  Ale Vám verím. Dekuji Vám .Eva
0/0
30.5.2002 10:17

Petr K.

Hm..... takže varianta tři.
Aha, takže od 11:30 chystá ODS mimořádnou tiskovou konferenci. Čili nastupuje varianta tři z těch, které jsem tu včera večer načrtnul: házení špíny na Kasla. Dovíme se něco o tom, že je zbabělec (jak už včera večer prohlásil tandem JaKlaus), zaprodanec etc. No, doufám, že je Jan Kasl připraven se bránit a ODS si v tom bude pár dní pořádně máchat rypák...
0/0
29.5.2002 10:17

V. Lipovský

Slušný člověk
Pan Kasl byl od doby p. Kořána první primátor, za kterého jsem se nemusel stydět. Okolnosti jeho odchodu by měly voliče donutit k zamyšlení, jaká že vlastně je pražská ODS. V jednom z příspěvků bylo uvedeno Občas Demokratická Strana. Nyní se vytrácí i ono občas. Jsem zvědavý, který z kovaných radních bude instalován na místo ing. Kasla. Momentálně je to asi jedno, ale já si NEPŘEJI V PRIMÁTORSKÉM KŘESLE ČLOVĚKA, KTERÝ BYL PRAVOMOCNĚ ODSOUZEN ZA KRÁDEŽ, přestože mu byl trest zahlazen.
Pane primátore Kasle, vážím si Vás, odcházíte se štítem. 
0/0
29.5.2002 9:55

Václav Novák, Praha 8

Pana Kasl - děkuji
za vše co jste pro Prahu jako její primátor bez ohledu na osobní prospěch udělal.
Obávám se však, že na velikého manipulátora a lháře (pana K.) a na zloděje stříbra (pana B.) ve vedení ODS a její pražské pobočky tento krok nebude mít žádný kladný vliv.
A proto doufám, že se škůdcovství ODS projeví ve výsledku voleb a zejména pražských, kde kandiduje její předseda.
0/0
29.5.2002 9:54

vendelín

KROMĚ TOHO, ŽE PROHÁNĚL NA ÚŘADĚ DĚVKY A S JEDNOU Z NICH SE ZAPLETL, NEUDĚLAL POŘÁDNĚ NIC.
0/0
29.5.2002 9:54

Macek

Re:
Lituji tě, ubohý odeesesáku.
0/0
29.5.2002 10:12

Klonus

Re:
Jestli proháněl tebe a zapletl se s tebou, byl na tebe dost mírný ty modrej blbečku.
0/0
29.5.2002 11:13

Eva

Re:
Vendelín je opravdu, ale opravdu, nenapravitelný BLB!!!
0/0
29.5.2002 13:09

Nazdárek

Pane Kasl . . .
 . . . Vaší povinností je vydržet ten tlak nevzdělanců, příživníků, zkorumpovaných úředníků a populistů, kteří Vás obklopují na Magistrátu. Přeci je nenecháte zvítězit! Na magistrátu nejste jenom sám za sebe, ale reprezentujete zájmy většiny občanů Prahy, kteří, myslím si, s Vaším jednáním souhlasí. PANE KASL, NEVZDÁVEJTE TO! Proboha, co na Vás našli, že balíte kufry? Zůstaňte kde jste a dělejte dál svoji práci tak, jak ji děláte.    
0/0
29.5.2002 9:52

XXX mailing

Nejchytřejší pan profesor určitě najde náhradu!
... třeba takovou Libušku Benešovic, té se určitě už po nějakém korýtku stýská...
 
0/0
29.5.2002 9:45

jana

Re: Nejchytřejší pan profesor určitě najde náhradu!
Tu snad ani ne. Vždyť neumí ani uvařit polívku. A volební neúspěch si zdůvodňuje nízkou účastí.
0/0
29.5.2002 13:24

Macek

Re: Re: Nejchytřejší pan profesor určitě najde náhradu!
Benešovou, já chci Benešovou, ta je tak blbá, že je nejlepší kandidát. Ať všichni vidí co je ODS zač.
0/0
29.5.2002 14:03

Anglicky pacient

Diky, pane Kasle
Tohoto Vaseho kroku si velmi vazim. Diky za to, co jste pro Prahu udelal. Na jednu stranu jsem rad, ze jste pochopil, co je ODS zac, na druhou stranu me to mrzi, protoze po tomto Vasem kroku v ni opravdu mnoho slusnych lidi nezustalo a tudiz nadeje, ze se ze strany zlodeju a hajzlu stane slusna moderni strana, je prakticky ztracena :-(
0/0
29.5.2002 9:36

Tomas

Skoda, prijde dalsi pablb
Myslím si , že pana Kasla je velká škoda. Bohožel patřil k málu politiků ptákostrany, kteří nebyli servilními blby. Vypadá to, že příjde další Kondr nebo Koükal. T.
0/0
29.5.2002 9:24

glox

Volič Občasně demokratické strany
  1. Odsuzuje sociální stát. Stačí mu levné nájemné a platy, které se každé 4 roky zdvojnásobí. 2. Nadává na bolševíky, ale dobře snáší Bobošíky. 3. Zmlátí každého, kdo řekne, že Václav Klaus není nesmrtelný. 4. Chrání podnikatelské prostředí, pokud ovšem nejde o odporné zbohatlíky, co se cpou do Senátu. 5. Raději odmítá spočítat, kolikacípý je symbol ODS. 6. Honosí se železným přesvědčením, že Nova je lepší než ČT. 7. Při zmínce o české cestě privatizace nasadí kožený obličej. 8. Dřív čítával Rudé právo, teď má raději Super aneb Modré právo. 9. Tvrzení, že každá Super-Nova musí vybuchnout, je podle něj výmysl buržoazní pavědy. 10. Pravidelně si odplivne na Havelském trhu, u klecí s koalami a každým záhonem rudých růží. 11. Odbočení doleva signalizuje mobilizací. 12. Po dlouhá léta nenáviděl pohled na mechanický vysavač. 13. Nevstoupil by do Nezávislé erotické iniciativy, protože žádná iniciativa přece nemůže být nezávislá. 14. Sype si do poklopce ledovou tříšť, aby měl modrého ptáka.
0/0
29.5.2002 9:13

Martin

Re: Volič Občasně demokratické strany
:-) Ten peticipy modry ptak nema chybu ...
0/0
29.5.2002 10:45

VLADKA

pana Kasla si nesmirne vazim!!!
OTAZKA PRO PANA KLAUSE: To se tak bojite,ze by se mezi Vas zkorumpovane grazly dostali po letech konecne i slusni lide? PAN KASL TAK VEROHODNE ODPOVEDEL NA NEZODPOVEZENOU OTAZKU. ODS TAK DEFINITIVNE PROKAZALA, ZE O SLUSNE LIDI NESTOJI, NEBOT KAZDY PROJEV SLUSNOSTI JE V ODS CHAPAN, JAKO PROJEV "SLABOSTI", KTERE SE NESMI ZADNY CLEN TETO FASIZUJICI SEKTY DOPUSTIT!
0/0
29.5.2002 9:12

Ivo Horák

Kolbouk dolu
S primátorem Kaslem jsem nesouhlasil ohledně bezohledné komercializace a automobilizace Prahy. Zároveň jsem však viděl, že pan Kasl je z jiného těsta než velká většina jeho vlivných spolustraníků. Nyní před ním smekám. V Česku neobvyklý krok, vítězství svědomí nad loajalitou. Důstojnost v porážce. Pane Kasle, mé oblíbené rčení je: Správný gentleman bojuje jen za předem ztracenou věc. Udělal jste dobře.
0/0
29.5.2002 9:10

Honza

První se štítem
Kasl je asi první popřevratový pražský primátor, který odchází se štítem a bez ostudy a nevyválen v bahně korupční ostudy jako jeho předchůdci. I když nejsem voličem ODS, zastupitele typu Kasla bych neváhal podpořit. V boji proti korupci opět lumpové zabodovali.
0/0
29.5.2002 9:01

Mila

Odchod primatora - bohuzel pro ODS
Musim rici take: Diky pane Kasle. Konecne se totiz nasel clovek, kteremu se dela z korupce spatne. Tomuhle cloveku slo totiz skutecne o cistost politiky na magistratu. Je tak jasne, ze radni si hned tak nenechaji sahnout na jejich tucne vydelky dohazovanim magistratnich zakazek jejich firmam, popripade kamaradickum. Chtel jsem volit ODS. Ale po reakci pana Klause, ktery misto, aby nechal celou vec ( tedy korupci) prosetrit, radeji voli slova o zbabelosti, jiz volit ODS nebudu. Mam totiz pocit, ze vetsine lidem v ODS jde o koryta nez o lidi. Ted opravdu mam dilema, koho volit. Nicmene - Kasl si zaslouzi spis slovo - statecnost a hlavne cestnost.
 
0/0
29.5.2002 8:59

Emilio

Diky pane Kasle,
v Praze jsem byl naposled pred peti lety a rozhodne se tam nechystam. A tak by mi vase problemy mohly byt ukradene. Ale vase rezignace perfektne nakopla toho sedovlaseho knirace primo do kouli. Obavam se ale, ze jste jediny. Do ODS se vzdy vstupovalo jenom kvuli osobnimu prospechu. Kdyz jsem vcera v novinach videl celostrankovou barevnou fotografii Klause, tak jsem se lekl, ze je Stalin zpatky. Neni, je to mnohem horsi. Je to Klaus...
0/0
29.5.2002 8:15

Frankie77

"
O tom, že Kasl skončí s velkou pompou těsně před volbami, tak aby to ODS co nejvíce poškodilo se v kuloárech mluvilo již před rokem. Nakonec budoucnost dokázala, že je opravdu dobrý herec. Kasl se chová jako malé dítě, kterému někdo šlápnul na bábovičku. Nemá jistou funkci pro příští volební období, tak proč by za sebou nespálil mosty ?
0/0
29.5.2002 8:13

Emilio

Re:
Myslim, ze ta rozdupla babovicka patrila panu profesorovi. Ale on si to nejak vysvetli a Livia se synackama mu uplaca novou.
0/0
29.5.2002 8:23

Macek

Nic se nestane
Nedělejme si plané iluze, že v ptákostraně se někdo zamyslí, jestli náhodou není vina i na nich. To se projevilo již z prvních reakcí páně profesora. Kdo nejde s námi, jde proti nám. Od nich se můžou komunisti učit jak člověka ohnout a přetvořit k obrazu svému. Jinak se nic nestane, stačí si přečíst Blbou frontu Dnes s velkou anketou koho budou volit známé "osobnosti" (bavič Novotný, hostinský Vízek, spisovatelka Nesvadbová, "podnikatel" Kendík, tenista Ulihrach (hned mu přeju, že vypadl ve Francii)) a stádní typy lidí mají vždy tendenci být jako oni. Samozřejmě, že BF Dnes se svými "novináři" Slonkovou s Kubíkem významně přispěla k tomu, aby ODS slavně zvítězila. Celé čtyři roky bylo zřejmé, čí zájmy hájí. Jen chvíli zaváhala když se utvořila 4-3-2 Koalice. Ta se ale dokázala znemožnit sama, dřív než mohla něco udělat. Co jiného se dá očekávat od strany, kde je Rumpl, Pilip, Svoboda apod. Děsím se nadcházejících čtyř let.
0/0
29.5.2002 8:08

Pavook

Divne
Podivne gesto pred volbami... Proc to neudelal driv? Pockal, az si nahrabe a ted dela hrdinu...
0/0
29.5.2002 8:02

CUBA

Pražská ODS
Slušného člověka aby na kandidátce pražské ODS pohledal. Pražská ODS: krademe a nestydíme se mlaskat. Vždyť rozpočet Prahy je pár set miliard a nikdo do toho nešťourá... ať žije Koukal, Dvořák a Burgermeister. CUBA
0/0
29.5.2002 7:56

adam bernau

všemudrc promluvil
opravdu již nechápu tento národ, jak neustále může dostávat hlasy člověk typu pana Klause. Opět přesvědčil svou hordou arogance a sprostoty, že jen on má svou pravdu. Mě ale " pane profesore" již nepřesvědčí ani vaši mediální konzultanti, ani PR agentury.
0/0
29.5.2002 7:51

au

Vstříc novému osudu !
A bez zrádců, samozvanců a ztroskotanců !
Má pravdu režisér Hřebejk v MF Dnes, že ODS není konzervativní strana, ale strana pragmaticko-machiavelistická.
Skutečně je to strana ideově vyprázdněná, kde jde jen o technologii moci a osobní nebo úzce skupinové zájmy. Co je tohle za národ, když reálně hrozí (průzkumy : pevně rozhodnutí+příklon řady nerozhodnutých k nejsilnějšímu+neúčast řady znechucených voličů konkurentů ve volbách), že se volební výsledek ODS vyšplhá až někam ke 40 % ? Vzpomeňme na historii.
0/0
29.5.2002 7:24

Pepa

Re: Vstříc novému osudu !
Nevěřte průzkumům jsem přesvědčený, že to je uplacené divadlo. Chtějí zblbnout lidi, aby mohli vykřikovat- podívejte kolik procent nás bude volit. Jsem přesvědčený, že skutečnost je úplně někde jinde. Je to komedie pro ty, co nejsou dosud rozhodnuti a tápou. Myslím, že bychom byli všichni velice překvapeni, kdybychom zjistili, jak že to agentury vlastně dělají průzkum.
0/0
30.5.2002 18:35

sluncevsobe

Škoda!
Byl mi sympatickej! Klausovská verbež se zase předvedla! Nedivím se mu! Přece se kvůli nim nenechá přivést do hrobu! Jeho návrat je, alespoň pro mne, žádoucí! Zdraví Jirka
0/0
29.5.2002 6:42

jenda venda

volte!
Takto to dopadá, když jeden nechce jet ve vyjetých kolejích... Platí to, co platilo i za bolševika : sytém si své lidi vybírá a žák musí být "dokonalejší" svého učitele. A proto máme "vůdce" partají, jaké máme, a proto víceméně normální člověk s širšími zájmy než jen zmáknou spoluobčany nemůže "obstát". A to bude naše "svobodná demokretická volba nového osudu" (všimněte si, už se neříká lepšího, neboť jak u koho¨.....Nechme vlastní máslo pod čepicí - tenhle systém jsme si "zvolili" jako vhodného následníka minulého, a to nikoliv ve volbách, ale každodenním jednáním, neboť "zájem soukromníka, bude vždy lepe fungovat" než nějaký "zájem všeobecný", každý "potřebuje svého fuehrera"....atp. Proboha, kdo to má držet v mezích ... volte! Nevíte-li koho, pak tak, aby se tito zájemci o věci veřejné aspoň navzájem pohlídali a tak snížili škody, které napáchají....
0/0
29.5.2002 5:13

Najdete na iDNES.czmobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.