Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Slánského servis

Komunističtí předáci se zmocňují obchodu se zbraněmi, podnikají s lokomotivami, nebojí se obohatit, kapitalismus je jim terénem jako rybě voda. Spojí se s Rusy, Korejci, Vietnamci, vykřesávají staré styky v novém světě. Vše, co na odporném kapitalismu kritizují, je jim dobré: zisk a prachy. Co voličům haní, sami dobře využijí.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Jan Herna

Slánského servis a morálka komunistů
    Psali jste o ukradení Slánského servisu.Pominu,že Slánský až do té doby než svým soudruhům začal vadit pro svůj původ,byl komunistou a s komuni-  stickými vlky svorně vyl.Ti se mu za to odměnili tím,že ho popravili.Komunisti vždycky jenom slibovali a vždycky lhali.Aby se obohatili nebylo jim nic špat-ným.Okrást menševiky(Lenin),podporovat nemravnou komunistickou stra-nu  penězi získanými z bordelů (které sám vlastnil) a prostitutek (Stalin),o- kradením úspěšných i drobných zemědělců,řemeslníků,obchodníků,úředníků (Gottwald a spolů),vyhazováním ze zaměstnání úspěšných a schopných pracovníků a jejich nahrazování neschopnými,ale jinak všeho schopnými ko- munisty,vybudováním mohutné sítě udavačů,práskačů a bonzáků,použitým proti obyvatelům republiky,vražděním všech,kdo s nimi nesouhlasili (ať ju- stičními vraždami,nebo tzv."zastřelením při útěku" z komunistického "ráje") a pak samozřejmě ukradením jejich majetku (který většinou nebyl vrácen dodnes a pokud byl vrácen,tak zcela v podstatně horším stavu než byl ukraden.To,čemu říkali komunisté ráj,bylo ve skutečnosti peklo:celá republika oplocena jako vězení,odsuzování a věznění nevinných,uranové koncentráky, popravy.Rozumný člověk nemůže nikdy komunistům věřit,komunista je scho- pen nalhat a slíbit cokoliv.I když nám hlásal,že kapitalismus je fuj,nyní jim vůbec nevadí podnikat-jen,když na tom vydělá a bude se mít lépe,než ti slu-šní!Jejich volební program to je pohádka pro všemu věřící hlupáky.Ale nic jiného než pohádka.také se nikdy nemůže uskutečnit.A zkušenosti z doby nedávno minulé nám říkají,že je to dobře. Pamatujme:u komunistů mluví o demokracii syn vyšetřovatele Stb.Tento StBák pro prosazování nemravných komunistických názorů byl a mučil vyslýchané,bez ohledu,že třeba byli staří a nemocní.Dnes se vyhýbá spravedlivému trestu výmluvami na nemoce.Jeho syn mu při vyhýbání se soudu pomáhá-podporuje tedy trestný čin. Propagace komunismu je stejný zločin jako propagace nacismu a fašismu! 
  
  Pamatujme si:u komunistů mluví o demokracii syn vbyšetřovatele StB z 5O.let,jehož otec při výslechu mlátil vyslýchané a dnes využívá demokracie,
aby se vyhnul spravedlivému soudu.Dnes je tento gauner strašně nemocný,aby se vyhnul soudu,ale když byl vyšetřovatelem,to mu nevadilo,že jím vyslýchaní byli opravdu nemocní.
0/0
27.4.2002 9:22

Jan Ledl

Správný článek,
 Američané by ho v padesátých letech zajisté ocenili hodně vysoko. Své hony na čarodejnice má každá doba. Za každým rohem číhají komunisté, aby nás okradli, ideologicky zaslepili a pak rozbili naši drahou demokracii a nás uvrhli do okovů pod okovanou botu dělnické třídy! Já znám jednoho bývalého komunistu, který vyváží repasované lokomotivy do Severní Koreje. Politicky se na rozdíl od jiných bívalích komunistů (dnes pravicových demokratů) politicky neangažuje. Platí daně. A neporušuje při svém podnikání zákony. To že někdo obchoduje se zemí, kde kvůli embargu často používají k údržbě těchto lokomotim dřevěné a kamené nástroje, a místo ponožek nosí igelitové pitlíky, protože ponožky nejsou, není nic zavrženíhodného. Narozdíl od počinů lidí typu Marek Benda, díky jejichž zákonům je slovo právní stát pouze mýtem a národní hospodářství je tam kde je.  Pište neviditelným inkoustem pane Steigerwald!
0/0
18.4.2002 21:22

přátelé

Špatné místo
Jo, článek je super, ale je ve špatných novinách. Měl by být na každé straně v Halo novinách, kterou ta správná bolševická chátra čte. Takhle je to přesvědčování přesvědčených. Nebo myslíte, že skalní volič komančů kupuje "německou" MF Dnes? A tak je to se vším. Chybí správný adresát.
0/0
18.4.2002 14:27

Bron

Super článek!
Super článek! Už jsem na Idnes něco tak dobrého dlouho nečetl. A navíc jsem si nevšiml žádných pravopisných chyb, v článcích na Idnes nepochopitelně tak častých...
0/0
18.4.2002 8:33

Najdete na iDNES.cz