Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Nehraju!

Právě jsem si pustil na deset minut soutěž o nejkrásnější dívku. Jen proto, abych mohl napsat tuto glosu a utvrdil se v tom, co už vím. Je to idiotská, úplně nevkusná šou. Já vím: ty mladé dámy se tam producírují dobrovolně. Skoro za polovinou z nich, i kdyby nebyly načančané, by se muži na ulici ohlídli.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Pepa S.

Nehraju!
Musím říci, že jsem se na Miss taky nedíval. Hodnocení, zda jsem povrchní snob nechám na jiných. Znám však kupu lidí, kteří se na Miss nedívali a nejsou povrchní snobi. Předpokládám, že ani pan Komárek se za povrchního snoba také nepovažuje.
Ale hlas boží ???? Tedy, to jste, pane Komárku, opravdu přehnal. Již jsem si všiml, že Vám přehnané sebevědomí nechybí, ale tohle je příliš. Myslím si, že by si naši novináři měli uvědomit, že dělají normální práci, jako jiní lidé - např. doktoři, prodavači,metaři a pod. a ne hrát si na svědomí národa nebo hlasy Boží. Zvláště při kvalitách informací, které poskytují.
0/0
9.4.2002 14:39

mojo

Re: Nehraju!
Nepochopil jste, co Martin Komárek říká! Nikoli "můj hlas jest hlasem Božím", ale "uvnitř ve mně něco křičí a možná je to Bůh, kdo ke mně promlouvá".
0/0
9.4.2002 18:08

tom

komarek na dovolenou
diskuse o misskách se jako obvykle hezky rozjíždí, rozhodně ale za to nemůže Komárkova glosa - totálně bez nápadu a bez vtipu. Žádám tímto vedení mfdnes a idnes, aby nechala kdysi docela originálního psavce vydechnout - nebo ho vyždímáte do IQ tyQ.
ještě k těm misskám - oblíbená postava Bruce Willis - smrtonosná past rovnáse reklama na následující program na Nově. To už si z nás někdo z těch mediálních "odborníků", co těm misskám vkládájí do úst ty ubohosti, vážně dělá srandu.
0/0
8.4.2002 15:32

kamo

Pozor - Nedráždit tygra
Martine, to jste "jim" neměl dělat. Vy jim berete či zpochybňujete jejich poslední jistotu! Jako křesťan, byste to neměl dělat. Vždyť co jim zbylo? Všechno je už vytunelované, do životní úrovně západní Evropy daleko, ani ten jackpot jim nevyšel a vedle sebe na gauči stárnoucí stále ošklivější manželka, která je čím dál tím více finančně náročnější. A tak si aspoň jednou za čas zapnou připitomnělou Novu a při přiblblé šou se těší nad zábavou založenou na jejich nejnižších pudech a pokud mají to štěstí a manželka je mimo a děti spí, ještě si zamasturbují a s blaženým pocitem si řeknou: "Ještěže aspoň ty hezké baby nám občas Železný pustí". A vy jim teď jejich poslední jisté poplivete. Pozor ať se nerozčílí. Sám jste přece říkal, že rozčilování není zdravé. :-)))))
0/0
8.4.2002 13:48

0/0
8.4.2002 11:13

Kaca

Re: No nic moc
To sem teda vazne rada, ze jsem se na tu p**ovinu vubec nedivala. Je mi smutno z toho, kde vidi velka rada lidi kvality a prednosti. Kdyby sly alespon ty prachy na nejakej humannejsi ucel!
Duke: Ty asi potrebujes vedle sebe nejaky tupy odlitek, co nejlepe aby pusu vubec neotviral, vid?
0/0
8.4.2002 11:12

Marie Metlická

Miss = topmodelka?
Nejenom, že Miss vypadala úplně stejně jako polovička zbývajících dívek (kdyby tvrdily, že mají stejné rodiče, klidně se tomu dá věřit) ale v modelingu nemají šanci. Všimli jste si, že modelingové agentury vybírají dívky nejen sošně krásné (i když,  naše Miss mi tak nepřipadá) ale především zajímavé a výrazné typy. Proto má "sedmnáctka" v této oblasti mnohem větší šanci. Protože takových jako je naše současná Miss potkáte denně na ulici několik, ale "sedmnáctky" si určitě všimnete, protože  je nejenom krásná, ale taky jiná. Co se týče toho, že se počítá s tím, že porota a veřejnost mají rozdílné názory, to je sice pravda, ale ještě se snad nestalo, aby to bylo natolik markantní jako letos.
0/0
8.4.2002 8:43

Zdenda

Hlas Komárka
Žádný hlas boží - jen hlas Komárka. A to stejně blbý jako jeho hlas dřív (zdaleka nejen co se týče Benešových dekretů). Na tom nic nemění ani skutečnost, že (pokolikáté už?) byl názor poroty opět až skandálně jiný než názor veřejnosti.
0/0
8.4.2002 8:13

Robert Němec

Re: Hlas Komárka
Náhodou, pan Komárek mi občas přijde jako novodobý prorok. Ale pozor, žádný prorok neříká vše "od Boha", každé jeho slovo nelze vydávat za "slovo Boží".
0/0
8.4.2002 13:28

přátelé

Re: Hlas Komárka
Pane Komárku, dík. POměrně přesně jste vystihl důvod, proč se už měsíce na Novu nedívám. Cítím se přitom skvěle. Navíc v sobotu byl na ČT 2 skvělý Oblomov. A jsme zase u toho. Národ ty zvířecké stupidity na Nově chce, na nic jiného nečumí, people metry nelžou. Je-li konzum jinde či větší, otře i nejpokleslejší z pokleslých NOva. Je to našimi spoluobčany, ne Novou. Ta má jen za šéfa neslušného a nepoctivého jedince, který to za prachy umožní. Bohužel, je to vizitka naše a naše společnost, a nejen naše, jde tím pádem do hajzlu. Stačí si na těchto stránkách chvilku číst. Možná musíme začít u svých dětí. to je jediná naděje. Kromě Boha.
0/0
8.4.2002 17:32

Kupido Kos

A není to hlas strupa?
Kterému vše, co zavání vznešeností a aristokratičností (i kdyby to třeba mělo být jen předstírání vznešenosti), působí nepříjemné pocity? A říká si: "nejlíp je u nás v hospodě na růžku". Třeba to tak není, ale každopádně, pane Komárku, ten váš článek je tak povrchní, tak ubohý, že i poměrně uvalená letošní Miss byla proti tomu velká podívaná. Příště zkuste napsat něco konkrétnějšího, zkuste vypotit nějakou tu myšlenečku... Ave
0/0
8.4.2002 8:11

Villy

Re: A není to hlas strupa?
Obavam se, ze co vyrazili Martina z MfD, ztraci chlapec soudnost...
0/0
8.4.2002 13:30

Komárku, to není o tom, že nejsi snob...
ani skrze tebe promlouvající hlas boží - to je tvůj projev, hlas blb, vzpamatuj se, tuneláři :-)
0/0
7.4.2002 12:46

Janka

No nic moc
Koukala jsem na miss jedním okem a musím říct, že mě to opravdu zklamalo... Vzhledem k tomu, že jde čistě o volbu vzhledu, jsou adeptky většinou poněkud "mdlejšího" rozumu. Jejich napapouškované odpovědi typu "Já bych si přála světový mír!" a pod. jsou víc než ubohé. Co mě ovšem letos obzvlášť dorazilo byla odpověď jisté krásky na dotaz : "Jakou ženskou filmovou postavu byste si chtěla zahrát?" A slečna odpověděla "Demi Moore!". Myslím, že i na Martina Dejdara to bylo trochu husté kafe... :-) No budiž, přičtěme to řekněme nervozitě... Každopádně letos bylo vidět, že se i "prostému lidu" líbila jiná dívka než byla konečná vítězka, přestože ta byla nevýrazná a arogantní, ale hlavně s předpisovými mírami... Škoda. Možná by bylo fajn, kdyby vznikla i soutěž poněkud jiného rázu, kde by u adeptek záviselo především na inteligenci, vtipu, šikovnosti a schopnostech. Také myslím, že by měli volit jenom obyčejní lidé a ne odborná porota, která má značně zkreslené představy o tom, jak má vypadat ideální dívka. No posuďte sami - nezdály se Vám všechny stejné? Osobně se mi povedlo rozeznat pouze tři typy dívek a to v závisloti na typu a barvě vlasů... Myslím, že po Čechách běhá spousta hezčích dívek, které možná nemají na centimetr přesné míry, ale jejich vzhled je zajímavý, osobitý a tím pádem hezký. Snad příště.
0/0
7.4.2002 10:36

Duke

Re: No nic moc
No moc nerozumím, vo co ti de. To co napsal Komárek taky moc nechápu, ale on se podobně vyjadřuje ke všemu, jako např. k politice, k politikům, k ekologii, rozumí i právu atd. je to takovej všeuměl, ale to je jeho práce. Ale ta vaše poznámka je opravdu debilní. Soutěž Miss je normální regulérní soutěž ve který jde jenom o peníze a tato soutěž má svoje pravidla. A taky je to soutěž spíš pro chlapi, než pro ženský. Já jako chlap hezkého chlapa nerozeznám a ženská hezkou ženskou asi taky ne. To že většina z těch holek nestuduje práva je asi normální, protože ty co studují práva se uživí jinak. Tyhle holky si řekli, že se pokusí živit vlastním tělem a tuhle soutěž k tomu potřebují. Je jasné, že po republice běhá spousta stejně hezkých holek, no a? To jako vyhlásíme referendum, abychom našli tu nejhezčí? A taky nechápu, co je divného na tom, že u lidí vyhrál někdo jiný, než u poroty. Ono se stím asi počítá, jinak by ty další tituly nerozdávali, ne?
0/0
7.4.2002 18:06

Brbla

Re: Re: No nic moc
Co ten pravopys chlape?
0/0
8.4.2002 15:13

Pietro

Re: No nic moc
Ono plati, ze kdyz Panbu prida na strane jedne, na te te druhe ubere. Malokdo ma vsechno. No apokud touzite po zenach s inteligenci, vtipem, šikovnosti a schopnostmi? Bezte se podivat na MatFyz :-).
0/0
8.4.2002 16:26

kamo

Re: @le Mart^o kuuurn^j@!!! Snad nesi na og@ry _:O_ ? =zejoo=
Kurňa Zenne, sakra, jak si na to přišel?? :-))) myslíš, že bych ho nechal napokoji?? _:)))_
0/0
9.4.2002 17:45

Najdete na iDNES.cz