Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Židé mají víc času požádat o zabavená díla

Poslanci prodloužili lhůtu, kdy mohou Židé a jejich příbuzní žádat o umělecká díla zabavená v době druhé světové války. O své nároky se podle schválené novely mohou hlásit až do konce roku 2006. Stávající norma jim dávala čas do konce tohoto roku, což ale podle vlády a poslanců nestačí. Předlohu ještě posoudí Senát a prezident.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Jan

Zpráva pro nezloděje (údajného)
Chodějí i dobré zprávy. "Nezlodějský" mluvčí světa nám zvěstoval zprávu přímo biblickou. Konečně zpráva, která má hlavu a patu a na které vyděláme. Prý žádná lhůta neexistuje! Čeká tě nezloději hodně práce! Takže si piš. Jen tak namátkou a po paměti. Svatá stolice a Svatá říše římská nám nahradí škody způsobené křižáckými vpády. Na náhradě za upálené Mistra Jana Husa a Jeronýma Pražského se dohodneme později, aby toho nebylo na tebe moc. Švédové nám vrátí rozkradené sbírky Rudolfa II a samozřejmě nahradí škody způsobené jejich vpádem.  Slyšel jsi ty nezlodějský troubo někdy o Bedřichovi Velikém? Nevadí. To se hravě doučíš. Jeho Prusové nám totiž vrátí dědičné země Koruny české Lužici a Slezsko (jak se přitom vyrovnají se současným Polskem je jejich věc) a rovněž nahradí škody způsobené válkami o dědictví rakouské a škody způsobené později později v r.1866, kdy je do země rovněž nikdo nezval. Největší balík přijde od Německa za 380.000 mrtvých a zničené hospodářství a samozřejmě přiloží už jednou zmíněné ukradené insignie Karlovy university. Samozřejmě jsem na mnohé zapomněl, ale to doplní ostatní. Ne abys ty lumpe nezlodějská zapomněl na úroky za ta dlouhá léta! A na to všechno dohlédneš ty, nositel zpráv pro zloděje. Čekám, že gratis samozřejmě, vždyť co bys ty "nezloděj" neudělal pro Spravedlnost!
0/0
24.3.2002 11:20

Petr

Re: Zpráva pro nezloděje (údajného)
0/0
24.3.2002 12:09

nezlodej

zprava pro zlodeje
Narode Cesky , na vraceni ukradenych veci zadna lhuta neexistuje, to je jen vymysl Cechacku, tak jako byl vymysl "opozicni smlouva". Nedivte se , ze se na vas svet diva jako na hordu plundrujicich zlodeju.
0/0
23.3.2002 10:44

SSforever

...............
Mýmu prapra........dědovi museli uříznout nohu na Bílý Hoře dostanu něco?Bude se vracet židům ještě za 100 let a my jim to budeme žrát.
0/0
22.3.2002 22:09

vašek

Re: ...............
Jo,jo,a mojí pra,pra přivedl lichvářskej úrok od žida na žebrotu.Dostanem něco?Možná tak flastr za antisemitský výroky.
0/0
23.3.2002 15:32

Najdete na iDNES.cz