Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Hučín je po roce na svobodě

Bývalý důstojník BIS a disident Vladimír Hučín je na svobodě. Krajský soud v Olomouci ho po roce pustil z vazby. První kroky Hučína vedly k jeho blízké známé Zdeně Mašínové, která se za něho zaručila, když byl přijat do BIS. Vladimír Hučín je obviněn ze sedmi trestných činů. U soudu, který byl už po prvním jednání odročen na neurčito, mu hrozí až deset let vězení.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Vlasta

jen zírám
Jen zírám na názory lidí. Zajímalo by mě, kdo tohoto člověka zná, že se ho zastává!! Já znám jeho činnost jen z vyprávění lidí žijících v oklolí a to stačí. Rozhodně jsem ráda, že konečně soudí někoho, kdo je paranoidní a za vším vidí spiknutí. Když by měl větší moc, tak by začal věšet lidi, kteří se mu znelíbí.
0/0
7.3.2002 13:40

Nataša C

Vsem zastancum pana Hucina
vrele doporucuji film zhlednuti filmu Cista duse.Mozna pochopite problem. Paranoia nekdy konciva schizofrenii...
0/0
1.3.2002 12:26

-ed-

Re: I jdi ty jeden transvestito !
Vkládat někomu do huby jiná slova a podat něco jako úplně něco jiného, na to zde byli vyškoleni naprosto špičkoví demagogové. A pokud vím, tak Hučín byl na psychiatrickém vyšetření s negativními výsledky.
0/0
1.3.2002 16:54

Věra

Re: Re: I jdi ty jeden transvestito !
Vždyť ze Sládka také chtěli udělat "blázna" a zavřít ho do blázince. On se však před cestou do Anglie o této skutečnosti dozvěděl a předešel mašinérii v tom, že si nechal udělat lékařské vyšetření ve Velké Británii s negativními výsledky a když se vrátil, tak jim "vypálil rybník"...
0/0
5.3.2002 11:32

Petr

Tak už máme co jsme chtěli
Kolo se uzavřelo fingovaná sametovka a dnes už zde máme vykonstuované politické procesy ala 50átá léta. Komunističtí vrazi chodí po svobodě a některé ( kde ještě žijí svědci jejích mučících praktik)se nedaří je dostat k soudu, nekomunistu vláčí po kriminálech jen proto, že ví o bolševických piklech. Čes vaši práci soudruzi soudci a spol. ale boží mlýny melou.
0/0
1.3.2002 7:57

Ludvík Kalma

Hučíne,
Okamžitě zmizet do Švýcarska a psát , vysvětlovat, publikovat !
Ve vězení tě sejmout si dovolit nemohli , ale venku tě může srazit auto, anebo se utopíš.
0/0
28.2.2002 19:18

Otakar

Re: Hučíne,
Okamžitě zmizet do Švýcarska, psát, vysvětlovat, publikovat? To by se komunistům hodilo, na to čekají! Pak by ho podle starého receptu mohli prohlásit za "zrádného emigranta", které uprchl před trestem ("spravedlivým hněvem pracujícího lidu"), když ve skutečnosti jeho jediným "zločinem" je to, že příliš mnoho ví a tím je komunistům nebezpečný. A vysvětlovat, publikovat? Svobodný svět to už dávno všechno ví, stačí se na př. podívat na webovou stránku amerického žurnalisty www.JNNyquist.com V České republice se sotva najdou media, která by byla ochotna publikovat Hučínovu výpověď v neskreslené formě. I když cenzura oficiálně neexistuje, každý šéfredaktor nebo vydavatel si dá zatraceně pozor, aby se nedostal pod kola státní mašinerie....Vladimíre Hučíne, jestli Vás ještě nezlomili nebo nezastrašili, pokračujte v boji a kandidujte do parlamentu!!!
 
 
0/0
1.3.2002 0:09

-ed-

Re: Re: Hučíne,
Ta www adresa nesedí, ani žádná podobná, .Jinak Hučín bude cennější venku, než tady doma.Mohl by tady skončit jako ten Ludvík Kalma.(Mladoboleslavský škodovácký manažer, který zemřel při autonehodě těsně předtím, co se chystal zveřejnit dokumenty o korupci ve Škodě Mladá Boleslav.)
0/0
1.3.2002 20:14

Věra

Re: Hučíne,
UDĚLEJ TO TAK, HUČÍNE!!!! VYCESTUJ - DO ŠVÝCARSKA!!!!
0/0
5.3.2002 11:33

Mirek Rudzinskyj

Nezávislé soudy?!
Nechci posuzovat zda je p. Hučín vinen nebo ne, ale překvapuje mne rychlost uvalení vazby, a ostatních nepříjemných věcí. Co by se stalo, kdyby použil taktiku Grebeníček. Taky by soud neustále odkládal jednání, taky by ho nevzal do vazby i když se vyhýbá soudnímu jednání?
NE!
Je v tom rozdíl, p. Hučín prokazatelně bojoval proti lidem typu Grebeníček, a p. Grebeníček ten vlatně nic nespáchal. U něho platí presumce neviny a u p. Hučína ne? Stále je v tomto státě a u určitých soudů být souzen za mučení antikomunistů než být souzen za bůh ví co.
Miroslav Rudzinskyj
Deštné v Orl.horách
 
0/0
28.2.2002 18:46

Re: Nezávislé soudy?!
Mirku neblázni cožpak nám komunisté nevládnou podívej se pozorně kolem sebe.Znáš soudce který byl za své komoušovské rozhodování potrestán? Kolik jich převrátilo kabát? A ve vládě-je to hnus.A co prezident? Být to zloděj,tunelář,nebo jiný mafián z jeho okolí, tak už je dávno volný. Bohužel lidé mají vládu jakou si zaslouží.Jenom jsem zvědav kolikrát musí dostat přes držku aby na to přišli.Kdo na to nemá žaludek-bude trpět.
0/0
28.2.2002 23:13

Věra

Re: Re: Nezávislé soudy?!
PÍŠEŠ MI Z DUŠE.
0/0
5.3.2002 11:36

pozorovatel

Kdo je ta Mašínová?
Je to sestra těch vrahů co se "probojovali" na svobodu za cenu cizích životů?
0/0
28.2.2002 17:52

Emil

Re: Kdo je ta Mašínová?
Ne, je to sestra těch 182 nezákonně popravených a desetitisíců neopávněně vězněných komunisty.
0/0
1.3.2002 9:41

Karel

smrt komunistum, Hucin na Hrad!
0/0
28.2.2002 16:53

Karel Kačmařík

Re: Grebeníček na hrad! Nejlépe do Daliborky
Poznámka: nechci se chlubit cizím peřím, to jsem nevymyslel já, ale Jan Beneš! Jinak se domnívám, že případ Hučín je dalším důkazem nejdříve plíživé, pak zcela otevřené a nyní již zcela dokonalé bolševisace společnosti. Ostatně, mám - li věřit citacím podřadných bavičů, tak podle Bubílkové měl Pithart údajně prohlásit: Nešlo o revoluci, ale o předání moci. A ještě připomínám, abyste nebyli lhostejní k velkorysé toleranci, s jakou naše udatná policie přistupuje k výstřelkům anarchistů a jiných levicově extrémních blbečků.
0/0
1.3.2002 19:51

Věra

Re:
Presne tak, jak pises. Hucin na hrad - a treba jako president.
0/0
5.3.2002 11:37

Najdete na iDNES.cz