Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Firmy zbytečně předražují pohřby

Některé pohřební služby v metropoli účtují pozůstalým i služby, které proplácí pojišťovna. Už tak nákladné pohřby se ještě více prodraží, ve městě přibývá skromných až nedůstojných pohřbů. Některé pražské nemocnice totiž neprovozují samy zařízení pro ukládání těl zemřelých, ale pronajímají je pohřebním ústavům. Ty si pak účtují téměř tisíc korun za vydání těla svým konkurentům.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Červenec

Chrochtají a nemají dost...!
A co další osůbky v tom marastu? Kdo všechno na tom chce hrabat? Stačí pátrat po dalších věcech a souvislostech...
0/0
26.2.2002 20:27

Věra

Re: Chrochtají a nemají dost...!
Za to, že vydá zaměstnanec mrtvolu z márnice, což trvá cca 10 minut, má cca 80Kč za minutu!!!!!! Kde to prosím jsme? TO JE DÁ SE ŘÍCI NÁDENICKÁ PRÁCE BEZ KVALIFIKACE!!!! KOLIK MÁ NAPROTI TOMU VĚDECKÝ PRACOVNÍK NA HODINU, JEHOŽ KVALIFIKACE MNOHOKRÁT PŘESAHUJE TOHOTO ZAMĚSTNANCE? NĚCO PROHNILÉHO JE VE STÁTĚ ČESKÉM - NEZDÁ SE VÁM, VÁŽENÍ????
0/0
1.3.2002 9:11

Zahnal Jan

Kdybych si to neprohlédl nevěřil bych....
Na základě doporučení pisatele předchozího příspěvku jsem nalezl seznam radních Magistrátu včetně jejich zastoupení v komisích.Něco neuvěřitelného.Buďto radní pracují 36 hodin denně a nebo jsme úplní pitomci.Proč?Protože po podrobném prozkoumání jejich úkolů by jich muselo být alespoň třikrát tolik.Pak to má v Praze k něčemu vypadat.
Lumpové.Lumpové.Lumpové.
0/0
26.2.2002 14:18

Červenka Miloš

Dvořák stále nemá dost.
Radní Dvořák je jeden z těch kteří z titulu své funkce v Radě Magistrátu trvale obohacuje.Pokud někoho zajímá v jakých funkcích, nechť se podívá na Informační server hlavního města Prahy členové rady zastupitelstva /Filip Dvořák/.Co tenhle gauner všechno stihne !
0/0
26.2.2002 9:41

Chenye

Tvrzení je ůčelové.
Nenažraná Magistrátní pakáž vycítila další možnost jak přijít k penězům.Pod záminkou regulace cen vypíše již předem rozhodnuté výběrové řízení.Příbuzní některého z členů Rady event.přítelíčků ochotných přispívat mastným bakšišem se tak dostanou jako v minulosti již mnohokrát k lizu.
0/0
26.2.2002 9:26

Najdete na iDNES.cz