Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Plameny opět ničily na Výstavišti

Z dětského pavilonu na pražském Výstavišti v neděli znovu vyšlehly až dvacetimetrové plameny. Hořet začalo na stejném místě jen osm hodin po prvním zásahu hasičů. Ráno hořel sklad kvůli závadě na elektroinstalaci. Večerní požár vznikl v prvním patře stejné budovy. "V horní místnosti bylo skryté ohnisko ve skladovacích věcech," řekl iDNES šéf hasičských vyšetřovatelů Václav Hladík.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Pavel Škorpík

Zase ta gramatika...
Chápu, že rozčílený hasič může mluvit jako dlaždič. Ovšem přepisovat to stylem "...pracovali naši chlapy...", to je snad přehnané...
0/0
18.2.2002 13:52

Radek Kislinger

Bobešovo kuří oko
Je jasné, že trpíš nedostatkem informací. Nikdy jsem si nevšiml, že by hasiči poskytovali komukoliv osobní data. To, že hasiči řeknou, že se něco stalo, kde se to stalo, jak se to stalo a proč se to stalo, není nic trestuhodného a ani zakázaného. To, že je práce hasičů obecně presentována kladně, znamená jen jedno, že svoji práci dělají dobře. Neboj se, že by si novináři nesmlsli na nějakém pochybení hasičů. Každopádně kladná prezentace hasičů má jeden efekt a to ten, že veřejnost díky této prezentaci hasičům věří a neváhá je okamžitě volat o pomoc. A věř, že hasiči svou prací veřejnost málokdy zklamou. Jinak to, že se na veřejnost dostávají informace o případech také pomáhá tomu, že se lidem neustále připomínají a opakují rizika např. spojená s požáry. Vem si kolik lidí ročně zemře při požárech v obytných místnostech. Včera to byli zrovna dva lidé v Praze. Myslím, že hasiči tu nejsou proto, aby chybovali.  A jestli jsi daňový poplatník, pak můžeš být jenom rád, že tvoje peníze nejsou utráceny u hasičů zbytečně.
0/0
17.2.2002 16:06

Mati

Bobeši Bobeši !!!!!!!!
Nevím co ti Bobeši vadí na nás na hasičích ? uvědom si jen nediné že mi chodíme tam odkud ostatní utíkaj a podstupujem riziko o jakém se ti nezdá když hezky spíš. Tak se hezky uklidni a nepomlouvej tu nikoho protože až je budeš potřebovat tak mi přídem i přesto že nám plno takových "dobráků" jako ty ztrpčuje život.
0/0
17.2.2002 15:08

Pavla

Chytrý Bobeš...
!Hasiči,novináři i policajti dělají svoji práciA takovej chytrák jako Ty Bobši,se najdou všude.Až je budeš někdy potřebovat,tak jim řekni ten svůj názor!!!
0/0
17.2.2002 14:10

Bobeš

Zase hasiči...
Už je nějak přehasičováno! To nikomu nevadí? Všude jsou nám předhazováni jako nejlepší z nejlepších. Koukají na nás z reklamy na vše možné a veškeré informace jsou právě od nich. A co ochrana dat? Jak je možné, že jedna z bezpečnostních složek dává informace mediím? Protože je to za něco! Za to, že v mediích nebudou negativní informace o nich. A je jich možná více jak jinde. Ještě jste si nevšimli, že negativa jsou jen o Policii a záchrance? I o dalších organizacích města (TSK, DP, pohřební služby...) a oni jsou jen Ti nej, nej... Novináři spíte nebo jste zaplacení informacemi a obrazovými materiály?!
 
0/0
17.2.2002 13:18

Petr

Re: Zase hasiči...
Teda Bobeši, ty seš ale trouba.
0/0
17.2.2002 15:42

Plutonium

Re: Zase hasiči...
 
 Maly Bobes , maly ...:)))
0/0
18.2.2002 14:28

Najdete na iDNES.cz