Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Policie posiluje, bojí se střetu Romů

Střetu mezi Romy z Jiříkova a Českolipska se obávají policisté na Děčínsku. Napětí vyvolal incident, při kterém v Jiříkově zamřel mladý Rom z Nového Boru. Policie proto ve Šluknovském výběžku posílila své hlídky, aby případným srážkám mezi Romy zabránila. Za střelbou jsou zřejmě obchody s rumem.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Sebr

Cenzura iDNES má dvojí metr???!!!
Úvodem citace stanoviska redakce na konci této strany:"Redakce iDNES si vyhrazuje právo smazat příspěvek uživatele, který v diskusi použije vulgární slova a společensky neúnosné výrazy....". Rád bych si přečetl odpověď, proč páni redaktoři necenzurují (nevymazávají) příspěvky s "vulgárnimi slovy a společensky neúnosnými výrazy" stejně razantně, jako pod článkem "Za přestřelkou může být obchod s rumem" z 25.1.2002? Nebo se dají duševní zvratky pana JUDASE PRIESTA pokládat za normální, ne-li přímo učebnicový, příklad normální a společensky únosné diskuse? Ve zmiňovaném článku jste vymazali velkou část příspěvků, které ani zdaleka nedosahovaly úrovně příspěvku zmiňovaného autora jak ve výrazech, tím méně v obsahu. Pouze reflektovaly názory svých tvůrců. Bohužel se vám tyto názory nehodily do krámu. Tak jste je zrušili. Je vidět, že nejste žádní nezávislí novináři, ale pouze ubohoučké loutky, kterým stačí malinký pšouk tím správným směrem a už vesele plápoláte. Vivat Havel, Uhl, Mlynář a jim podobní. A ubohému JUDASI PRIESTOVI bych chtěl vzkázat, byť mám od nynějška tu jeho hroudu titulů, že můj děda říkával na adresu podobných dementů jako je on sám jedno:"Tobě patří do ruky bič, abys mohl vodit slepé koně chcat. Tam nemůžeš nic zkurvit"! (...opět mně vymažete???)
0/0
4.2.2002 23:20

judas priest

jste maloměštácky!!!!!!!!!!!
prasata rasistický kreteni chcípněte!!!!!!!!!!!zmrdi ,mrdky hovada buzeranti a kdo první bude reagovat tak největší zmrd :::::::::!!!!!!!!!FUCK OFF NACI!!!!!ANARCHIE!!!!!!!!!!!!
0/0
3.2.2002 23:27

Pavel Budil

A kde je Havel ?
Koneckonců jde o stejné Romy, které už jednou omilostnil, když se vrhli na Sládka, "hanobícího" "první" "dámu". I na Hrad je pozval, kafem pohostil, hosudar náš, slunéčko jasné, sokolík bystrý ....
0/0
1.2.2002 11:07

gerd

já nevím proč policie posiluje
Posiluje snad když se někde postřílejí Češi? - To jsou cigáni tak vzácní že je musíme ještě chránit aby jich neubylo? Není škoda každé koruny na ochranu těch otravů, co z Čechů jenom tahají peníze a jediná jejich námaha spočívá ve výrobě děcek ze které si udělali živnost?
0/0
31.1.2002 18:24

Robos

Vy se tady ale nalbnete
Co to je zase hergot za rasistické kecy? Dyť je to podle všeho normální mafiánské vyřizování účtů. Střílej po sobě Češi, Rusové, Ukrajinci, Bulhaři, Albánci no a taky Romové. Mafiánskej business je přece všude stejnej. Tomu asi policie sotva zabrání. Bylo by od těch chlapíků slušné, aby si své obchody chodili vyřizovat do lomů někam za městem, ať to nekoupí normální lidi. Tam ať si klidně střílej do aleluja a policajti ať seberou ty co to přežijou...
0/0
31.1.2002 18:24

ndavid

Proč nehlídáte bezúhonné občany před cikánskou lůzou
Ať se postřílejí, když chtějí. Koho to sere. Já umím počítat. Dnes emigrovalo deset cigánů, pět se postřílelo, tak je to 15:0 pro Čechy.
0/0
31.1.2002 17:04

CANADIAN ROM

Re: Proč nehlídáte bezúhonné občany před cikánskou lůzou
Poprve v mem zivote se v romske komunite proti sobe strilelo.Ale co to je proti kazdodenni strelbe mezi Cechy a to v mnoha pripadech za veci, ktere stoji za velky hovno a kde prichazeji o zivoty temer mlade lidi jako byl tenhle Rom z N. Boru. Co myslis DOBYTKU , ze me to sere ? Ani nahodou SMRADE a take umim pocitat, protoze skore mezi nami a Cechy je 1000 : 15 . A proto se strilejte a strilejte, umite to vic !
0/0
31.1.2002 17:57

Honny

Re: Re: Proč nehlídáte bezúhonné občany před cikánskou lůzou
Ty hajzle,dostat tě do rukou tak bych si tě napřed vykoupal v dehtu a potom obalil v peří.
0/0
31.1.2002 18:15

Platt

Co k tomu říct?
Co k tomu říct? Jeden grázl zabil jiného grázla, protože se mu chtěl montovat do jeho nezákonných obchodů. Pokud nebudou stíháni a trestáni zločinci, a vrazi budou mít větší práva než oběti. Mohu pouze přihlížet jak si spolu vyřizují Cikáni účty tím, že jeden druhého postupně zapíchne. Věřte, že mě to v žádném případě nemrzí. Představte si kolik díky takovému činu stát ušetří. Nemusí platit sociální a pokud by tento Lacko nevypustil duši hned na místě , taky nemocnici, a krimonál později. Nakonec zase sociální a ...
0/0
31.1.2002 16:58

Michal

Re: Co k tomu říct?
Samozřejmě ! Z ekonomického hlediska je toto jasně nejvýhodnější způsob. Bohužel však je v naší ústavě cosi o tom, že stát musí chránit zdraví a životy občanů ... Ale stát by se měl starat podle této ústavy o ČESKÉ občany a ne o špinavé a nepřizpůsobivé omyly přírody.
0/0
31.1.2002 17:12

Tonda

pryc s cikany
Ja jim drzim palce vole,at se vymlati navzajem....
0/0
31.1.2002 16:24

Michal

Policie posiluje ?
To je přece nesmysl! Proč má Česká policie, kterou platí čeští dáňoví poplatníci, plýtvat náklady a prostředky na zabraňování vzájemných bitek v neasimilovatelném a parazitujícím etniku ? Vždyť je to pozitivní vývoj, když se mezi sebou trošku pročistí ! :-)))
0/0
31.1.2002 15:49

Jirka

Re: Policie posiluje ?
Ba ba, zlatá slova
0/0
31.1.2002 16:41

Maryman

Re: Policie posiluje ?
A když pomineme etnikum (ať to není o rasismu), tak proč by měla policie chránit jednu skupinu organizovaného zločinu před druhou?Tohle už hodně smrdí lezením do zadku a ne rovností.
0/0
31.1.2002 18:20

Najdete na iDNES.cz