Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Bububu Václava Klause pokračuje

Další z protievropských článků předsedy Klause v MF DNES – „Evropa, ekonomika a euro“ nám sděluje jasně dvě zprávy: Václav Klaus si dále urputně buduje image Euroskeptika a jasnozřivého kritika EU a to „v zájmu naší země“. Je pevně rozhodnut permanentně strašit občany „nevýhodami, komplikacemi a riziky“ našeho budoucího vstupu do EU.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

BOB

KLAUS -- ZAKUKLENÝ MAFIÁN A DESPOTA !!!
Povědomost o členství v EU v Česku zákonitě nemůže být velká , protože ne každý měl možnost poznat praktický život na Západě . To , že byl někdo na dovolené např. na Malorce neznamená , že má představu o EU . Dokud v médiích , nejlépe v TV neproběhne srovnání všech vrstev - skupin obyvatelstva , jejich klasických nákladů na živobytí vzhledem k výdělkům a důchodům , do té doby lidé těžko budou chápat , co je to žít v EU . Nyní je to značný rozdíl ve srovnání s ČR v náš neprospěch ! Zájem Klause , aby si zajistil vobní hlasy je , zdůrazňovat , že to bude po vstupu ještě horší . Tímto podlým argumentem dostane na svopu stranu dost neinformovaných voličů . A o to mu jde především . Chce zde jako despotický monarcha neomezeně vládnout  Je opravdu chorobně posedlý neomezeným vládnutím . Navíc , pomocí rukojmích - občanů ČR bude tak moci dál pokračovat ve svých ekonomických experimentech . V EU takto nemá šanci !!!!!!!!!! Selským rozumem lze se vyjádřit takto , : "ČÍM POZDĚJI DO EU PŮJDEME , TÍM VĚTŠÍ ROZDÍL MEZI ČR A EU BUDE  Nemá cenu na nic čekat - horší to v EU nemůže být , ale bez EU určitě , protože v rozkradeném státě s nárůstajícím zadlužením to může jít jenom ne " od deseti k pěti , ale k nule "  A to jsem "nehrábl" do problému vymahatelnosti práva , soudů ....atd. Tento dnešní právní "bordel" logicky nejvíce vyhovuje Klausovi   Jeho herecké výkony před volbama jsou opravdu skvělé a pro naivky určitě lákavé . Není možné počítat jen do pěti a konečně již otevřít oči  
0/0
4.4.2002 21:55

plk

Ano.
Clanek je naprosto presny, neni co dodat.
0/0
17.3.2002 23:09

BOB

KLAUS JEŠTĚ POTŘEBUJE DOTUNELOVAT , CO TU JEŠTĚ ZBYLO !!!
A pak sbalí "kufry" a zmizne na tom odporném Západě !!! Potom budeme nejen na Klause vzpomínat , ale přímo jej proklínat . Ale to už nám bude houby platné . Pak zjistíme s brekotem , že K + K nejsou koberce , ale zkratka privatizačních podvodníků : K laus + K ožený . Jen mu to baštěte !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NAIVKOVÉ !!!!!!!!!!!!!!!!!
0/0
15.3.2002 23:10

Re: KLAUS JEŠTĚ POTŘEBUJE DOTUNELOVAT , CO TU JEŠTĚ ZBYLO !!!
Bobši, ty to máš v té své bobší hlavičce pěkně pomotané. Přestaň věštit a brečet nad vlastní blbostí a zkus něco dělat, ono se ti uleví.
0/0
18.3.2002 8:08

BOB

Re: Re: KLAUS JEŠTĚ POTŘEBUJE DOTUNELOVAT , CO TU JEŠTĚ ZBYLO !!!
 - tak nějak vypadají a mluví vlezdoprdelkové  po "návštěvě" zadních partií velkého profesora - bez jakékoliv kloudné oponentury k jiným názorům . Hlavně , že se jim v prdelce líbí !!!!!!!!!!!!!!!!! Dobré lízání přeje BOB  Fuj !!!!!!!!!!!! 
0/0
4.4.2002 21:33

Michael

Klaus a EU
No jo, ale ci politika muze za to , ze do EU "pujdeme s holym zadkem" . Na 40 let komunismu se porad vymlouvat nemuzeme. To ze jsou vytunelovane banky , podniky a pod. je nas problem. Kdyz nemuze slibovat stastne zitrky - na vlastni usi jsem ho slysel v Brne na nam. Svobody mluvit o zdvojnasobeni ci ztrojnasobeni platu - to by me zajimalo , jak to chtel podnikatelum naridit :-) (Pro upresneni dodavam ze jsem tam prochazel nahodou , aby si nekdo o mne nemyslel ze jsem ho snad sel schvalne poslouchat) , tak zase strasi nejakym vnejsim nebezpecim. Za komunistu taky za vsechny nase problemy mohl zapad.
0/0
15.3.2002 19:43

LADA

KLUS A EU
JESLI NEKDO ZIL NA ZAPADE TAK VI , ZE SE ZADARMO NEDAVA NIC. AJESTLI SI NEKDO MYSLI , ZE SE VSTUPEM DO EU BUDOU V CESKU VETSI PLATY , VSECHNO LEVNEJSI TAK SE VELICE MYLI. KLAUS NEDELA BUBUBU, ALE CHCE VSTUP DO EU  SE STEJNYMA PRAVAMA JAKO OSTATNI STATY.A NE VSTUP S NEJAKYMA VYJIMKAMA A OMEZENIMA. AZ BUDE CESKY TRH ZAPLAVEN LEVNEJSIMA ZAPADNIMA VYROBKAMA A CESKE ZBOZI BUDE NEPRODEJNE , PROTOZE BUDE DRAHE A TO SE NEZMINUJI O CESKEM ZEMEDELSTVI... PAK SI VZPOMENME NA KAUSE
0/0
13.2.2002 21:54

BOB

Re: KLUS A EU .... A CO TAK OBNOVIT KOMUNISMUS V ČR ???
Takže lado : na Západě se nedává nic zadarmo , zato v ČR ano !!!??? Skvělé . Tak to si musíme bránit !!! O tom , zda půjdeme do EU , rozhodneme v referendu - doufám . Věřím , že budeme mít i jiné informace , než ty , co nám předhazuje Klaus . Pokud budou podmínky opravdu nevýhodné , tak se to v referendu odrazí . Ale pokud budou politici dělat všechno pro to , abychom tam už nyní nešli , aby oni tady měli klídek na své vládnutí , tak to do EU nemáme šanci nikdy . Oni totiž v EU na nás nečekají a rádi se na nás z vysoka vy..rou !!! Zatím můžeme EU nabídnout akorát ( až na vyjímky ) lumpárny . Jak vytunelovat banky , kde koho okrást apod. Dobře to o nás vědí a tak nám to dávají jasně znát . Já se nedivím !!!!!!! A když se k tomu přidá poučování Západu od Klause , jak to tam dělají špatně , tak co asi od nich chceš slyšet ????????
0/0
14.2.2002 0:41

jenda venda

tak se mi zdá,
že přiliš mnoho lidí pokládá vstup do EU za jakýsi kšeft - cože to přinese a čím za se za to zaplatí. Příliš často to má podtón, komu že to cosi přinese a kdože za to bude platit....ačkoliv je jasné, že všude na světě mívá chleba dvě kůrky. Člověk nemusí být "informován", aby usoudil, že i v EU se bude vydělávat i pracovat, a to "jak u koho", jak již vědělo Rádijo Jerevan blahé paměti....Svět není právě růžový a jako skeptik (je příliš mnoho věcí, co se podělati může...tudíž dříve nebo později se podělá, jestliže..) naim dětem dost věcí nezávidím. Ale jsem taky jistý optimista, dokus i navzájem příliš mnoho nepodřezáváme krky, vždycky to nějako šlo.....A tak, kdzž se kouknu na naší vnitřní scénu, kromě nějakých zisků a ztrát nějakých skupin obyvatelstva to přinese jeden hlavní zisk - buď se naučíme soužití s jinými lidmi nebo prostě nebudeme.....
0/0
22.1.2002 3:08

Petr Wagner

EU
Mam pocit ze vec je lehce slozitejsi Na jedne strane je velmi mala povedomost v Cechach co EU je jaka je rezie organu EU, kdo ji plati a proc to tyto staty delaji. A naopak proc bychom to meli delat my tj. Cesko. Vzhledem ke komplikovanosti problemu je asi nutne si rici dve fakta: 1/ ke vstupu do EU neexistuje alternativa 2/ naklady budou a jejich vycisleni versus profit by nam mel byt predlozen, protoze ne stat ale my ucet budeme platit! a proto bych prosil kolik a za co!
0/0
21.1.2002 20:55

BOB

Re: EU a spíšš zbytečné obavy !!!
Nic není jednoduché . Povědomost v Česku zákonitě nemůže být velká , protože ne každý měl možnost poznat praktický život na Západě . To , že byl někdo na dovolené např. na Malorce neznamená , že má představu o EU . Dokud v médiích , nejlépe v TV neproběhne srovnání všech vrstev - skupin obyvatelstva , jejich klasických nákladů na živobytí vzhledem k výdělkům a důchodům , do té doby lidé těžko budou chápat , co je to žít v EU . Nyní je to značný rozdíl ve srovnání s ČR v náš neprospěch ! Zájem Klause , aby si zajistil vobní hlasy je , zdůrazňovat , že to bude po vstupu ještě horší . Tímto podlým argumentem dostane na svopu stranu dost neinformovaných voličů . A o to mu jde především . Chce zde jako monarcha neomezeně vládnout ! Je opravdu chorobně posedlý neomezeným vládnutím . Navíc pomocí rukojmích - občanů ČR bude tak moci dál pokračovat ve svých ekonomických experimentech . V EU takto nemá šanci !!!!!!!!!! Selským rozumem lze se vyjádřit takto , : "ČÍM POZDĚJI DO EU PŮJDEME , TÍM VĚTŠÍ ROZDÍL MEZI ČR A EU BUDE !!!!!!!! Nemá cenu na nic čekat - na jaké účet ???( horší to v EU nemůže být - ale bez EU určitě ), protože v rozkradeném státě s nárůstajícím zadlužením to může jít jenom ne " od deseti k pěti , ale k nule " !!! A to jsem "nehrábl" do problému vymahatelnosti práva , soudů ....atd. Tento dnešní právní "bordel" logicky nejvíce vyhovuje Klausovi .
0/0
21.1.2002 22:06

Šumavský

Re: Re: EU a spíšš zbytečné obavy !!!
Naprosto souhlasím
0/0
4.2.2002 13:00

BOB

KLAUS NECHCE DO EU - PŘIŠEL BY O CHOROBNOU MOC VLÁDNOUT
Klaus je za zastrašování obyvatel již zralý na trestní stíhání za šíření poplašných zpráv !!! Článek je celkem zbytečný , protože většině národa je to jasné . Navíc je to jasné i té první polovině zbývající menšiny , která ho podporuje , protože se z toho má dobře . Ta druhá polovina zbývající menšiny - KSČ , stejně disciplinovaná jako "fanclub" ODS , čeká na nevstup do EU stejně , protože potom se z toho budou mít stejně dobře . KSČ podepíše Oposmlouvu s ODS .... A BUDE TO !!! Jsou to již dnes obě , byť extrémní strany , s mnoha společnými znaky a cíli ( jedni znárodňovali a ti druzí rozkrádali ), které je dovedou buď do koalice , nebo do již zmíněné Oposlmlouvy . Mám pro ně SPOLEČNÉ VOLEBNÍ HESLO na billboardy : S ODS A KSČé , DO EU TO NEPŮJDé !
0/0
21.1.2002 20:21

Jan Netopil

Re: KLAUS NECHCE DO EU - PŘIŠEL BY O CHOROBNOU MOC VLÁDNOUT
Naprosto souhlasím. Nesouhlasím jen s tvrzením, že většině národa je to jasné. Myslím, že to tak bohužel není. Ale jinak to sedí.
0/0
21.1.2002 21:09

Šumavský

Re: KLAUS NECHCE DO EU - PŘIŠEL BY O CHOROBNOU MOC VLÁDNOUT
Naprosto souhlasím. Díky
0/0
4.2.2002 12:59

Thunderbird

Mr. Frýda vševědoucí
V příspěvku mi chyběla jen poznámka o plíživé kontrarevoluci,
0/0
21.1.2002 15:34

Najdete na iDNES.cz