Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Starosta si najal mediální agenturu

Starosta Prahy 1 Jan Bürgermeister si najal agenturu, aby mu pomohla zlepšit jeho tvář v médiích. Starosta již nechce být zmítán mezi jednotlivými aférami jak radnice tak své osoby a kontaktoval profesionály. Dohodl se proto s pracovnicí mediální agentury Jitkou Vondrákovou, že mu bude poskytovat konzultace v mediální oblasti a ve vystupování. Jeho poradkyně mu také bude zajišťovat kontakt s novináři.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Jiří Šulc

ad Starosta si najal mediální agenturu
Starosta Prahy 1 Burgermeister, radní Dvořák na magistrátu (kdysi byl vedoucím kanceláře starosty Prahy 1), šéf finanční komise zastupitelstva hlavního města Steiner a další - těch lidí, kteří si s Burgermeisterem rozumí, jelikož jde o velmi zajímavé prachy, je skutečně moc... Obhájci Burgermeistera, kteří o zákulisí pražské ODS nic nevíte, začnětě se o tyto věci zajímat, než začnete psát do novin. Ten člověk je gauner.
0/0
30.1.2002 16:02

Toníček

neslýchané
Myslím si, že čtenáři jsou již unaveni absurditami. Pan starosta si najímá mediální agenturu, která mu změní image. To si ze mě děláte legraci? Jean Valejan šel jinudy, pane starosto.
0/0
29.1.2002 20:30

Anna

kandidáti ODS
Zdá se mi, že pan Burgermeister je pro čtenáře nezajímavý. Nestojí za komentář. Přesto,přes všechny aféry, které jej provázejí, přesto, že je nezajímavý, nedůvěryhodný a nesympatický, stane se pravděpodobně kandidátem ODS na post primátora hl. m. Prahy. Vřele bych doporučila vedení ODS, aby si objednala u kterékoliv agentury průzkum veřejného mínění s jednoduchým zadáním: volil(a) byste ODS ve volbách do zastupitelstva hl. m. Prahy, pokud by lídrem byl: 1) p. Burgeimeister, 2) p. Kasl? Možná by si potom předseda ODS p. Klaus odpustil hloupé dopisy, ve kterých se vyjadřuje v tom smyslu (přesnou citaci si nepamatuji), že je vina primátora, že si nezískal podporu členů ODS v zastupitelstvu. Možná by se i on zamyslel nad tím, co je pro úspěch ve volbách pro ODS důležité. Zda podpora voličů nebo tolerance k předem dohodnutým sestavám na kandidátkách, kam se nedostane nikdo, kdo není kamarádem (v Praze např. kamarádem p. Koukala). Zdá se, že nezbývá, než si říci společně s p. Koreckým z Lidových novin: Kdo chce kam, pomozme mu tam.
0/0
29.1.2002 17:27

HC

Re: kandidáti ODS
No ano, souhlasím!
0/0
30.1.2002 8:21

Božena

Re: kandidáti ODS
Pokud vím, také primátor Kasl měl mediálního poradce. A ten svoji práci, s ohledem na konečné výsledky veřejného mínění a "hlasu lidu", odvedl opravdu dobře.
0/0
30.1.2002 9:06

Najdete na iDNES.cz