Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Václav Klaus x Smoljak

V.Klausovi by se patrně lépe vládlo v Africe nebo v Jižní Americe. Velká část zdejšího obyvatelstva (do které přísluším) nevolila, případně se nesmířila se zvolením tohoto politika coby vládce, nýbrž coby vysokého vládního úředníka, který díky své vysoké kvalifikaci bude napomáhat realizaci záměrů této většiny. V okamžiku, kdy se kdokoliv domnívá, že tento nebo kterýkoliv jiný zastupitel jedná v rozporu s tímto pověřením, je právem a dokonce občanskou povinností této osoby zjistit, jak se věci mají a v případě potvrzení svých obav se snažit zjednat nápravu, v krajním případě usilovat o odstranění tohoto zastupitele z jeho postu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

plk

Doporucuji pozornosti vsech ...
... clanek pana Smrcka na http://www.mfdnes.cz/mfdnes.asp?r=Anazorya&c=nazorya_6_5
0/0
20.1.2002 14:44

Jupík

Pan Hart špatně četl.
Text londýnské i stockholmské arbitráže je k dispozici v angličtině na internetu. Londýnská vyjmula z odpovědnosti stát, protože odkázala na nekorektní jednání soukromé osoby - Železného. Stockholmská určila viníkem český stát, protože tam šlo o ochranu investic a tu pro pochybení svých institucí, zejména Rady pro televizní a rozhlasové vysílání, skutečně nedokázal zajistit. Až určí výši újmy, kterou utrpěla strana investora, budeme cvakat všichni, protože chudinka pan ředitel Železný od té doby, co řediteluje Nově na Barrandově mezitím upadl do takové bídy, že už nemá vůbec, ale vůbec nic, přesto, že to dělají skvěle a mají mnohem větší zisky a úspěchy než kdykoli dříve, jak nám ukazují koláče píplmítrů!
0/0
19.1.2002 23:32

plk

Velmi presne, pane Kotiku.
Diky. Je mi lito prispevku nize podepsanych fanousku, nikoli obcanu.
0/0
19.1.2002 17:25

Stanislav Hart

Lži.
Pane ing. Kotíku, lžete. Ať už záměrně nebo záměrně, lžete. Dovoluji si vás upozornit, že jednu arbitráž o ochraně investic už R. Lauder prohrál a že v případě arbitráže č. 2 podala ČR protest proti rozhodnutí arbitráže. Dále asi nevíte, že arbitráž je vedena proti ČR a ne proti TV Nova. Nevím, proč je napadán V. KLaus za to, že se sešel s V. Železným. Do rozhodnutí soudu je V. Železný bezúnhonná osoba, jako Vy nebo já. Váš příspěvek je jako vystřižený z novin z 50. let. Nespletl jste si dobu? S pozdravem Stanislav Hart
0/0
19.1.2002 10:19

Iron Eagle

Klaus vs. spravedlivý děd vševěd
Tak je to tady, za všechno může Klaus se Železným, kteří se svým patrně židozednářským spolkem ruku v ruce se světovým imperialismem atd... Tak Vážený čtyř- (no vlastně už patrně dvou-) koaliční fanatiku, samozřejmě, že politici v rámci U.S. a spol jsou čistí jako lilie. Nikdo z nich nikdy nebyl v jediné vládě, nikdy o ničem nerozhodovali a za nic nemohou, když se něco v oblasti práva, zemědělství, průmyslu, obraně atd. nepovedlo, nemohly za to KDU, ODA, a piláti z ODS, ale vždy jen ten podlý Klaus. Také náš pan všeznalý a skvělý pan prrrrezident nebyl celou tu dobu ve svém úřadě a nic jistě nemohl ovlivnit, ať už prostřednictvím svých kamarádíčků nebo těch jeho mladých nadějných politiků typu Pilipa a Svobody.
0/0
17.1.2002 14:12

Jan N.

Re: Klaus vs. spravedlivý děd vševěd
Ty plechova vrano! Na levoboku Ti odprejskava modry logo! Za kolik piv bys prenechal svy volebni pravo? Vydelas na tom!!
0/0
17.1.2002 14:44

vendelín

Re: Re: Klaus vs. spravedlivý děd vševěd
JE PUL ROKU DO VOLEB A X- KOALA A PRAVDAALÁSKA JSTE NERVNÍ, JAK STARÝ PANNY. A O CO JDE?? BUĎ BUDETE MÍT VÍC %, NEŽ O D S - PAK BUDETE VLÁDNOUT SE ŠPIDLOU, NEBO BUDETE MÍT MÍŇ - BUDE NA VAŠEM MÍSTĚ O D S. JINÉ ŘEŠENÍ JE PRAKTICKY NEMOŽNÉ, ALE AŤ UŽ TO DOPADNE, JAK TO DOPADNE, TAK NEMÁ CENU HYSTERČIT ANI TEĎ, ANI POTOM............
0/0
17.1.2002 15:41

chiropraktik

Duševní poruchu utrpěl autor příspěvku Václav Klaus x Smoljak
Doporučuji aby byl zbaven volebních práv.
0/0
17.1.2002 14:00

Najdete na iDNES.cz