Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Přímá volba prezidenta

Propagace přímé volby prezidenta čtyřkoalicí je ukázkovým příkladem demagogie, kterou toto uskupení oplývá. Výkřiky typu, že se tato funkce nesmí stát předmětem politických obchodů ap., představují přesně ty krásné bezobsažné myšlenky, kterými se v současné době provádí vymývání mozků voličům.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Antonín

Z BOŽÍ VŮLE PREZIDENTEM
Hlas lidu hlas Boží, říká se. Z Boží vůle byli prezidenty zcela jistě T.G.Masaryk a pokud mě paměť neklame V.Havel./Havel na hrad!/ Z Boží vůle králem Valašska je Bolek 1. Polívka řečený. Přál bych proto novému prezidentu České republiky aby byl zvolen z Boží vůle a ne z Boží milosti /parlamentem/. Ty človíčku, co se bojíš, že přijde málo lidí volit a rok dopředu počítáš procenta z procent,ty človíčku by jsi předem prohrál. Moje rada zní: Neboj se a vzhůru! Komu fandím já? Já fandím panu Václavu Klausovi!!! Přeji mu aby našel odvahu utkat se v přímých volbách s kýmkoliv!Přeji mu aby byl zvolen prezidentem České republiky z Boží vůle! Přeji mu jasnou volbu! Přeji mu - vzhůru srdce! Se vší úctou Antonín.
0/0
15.1.2002 17:56

Nemelhobe Antonín, Brno

Centralisté jsou vždy proti přímé demokracii
co říká centralista: 1. Jsem proti přímé volbě presidenta 2. Nechci decentralizaci (chci co nejmenší kraje) 3. Lidé by měli nést zodpovědnost za to komu dají hlas ve volbách 4. Co nejvyšší kouce 5. Nevolte malé politické strany. 6. Žádné referendum 7. Přerozdělovat prachy a neprůhlednost rozpočtů
0/0
14.1.2002 15:43

Najdete na iDNES.cz