Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Městská policie se snaží udržet své muže

Vedení pražské městské policie je nuceno dělat vše pro to, aby udrželo v zaměstnání své muže. Proto strážníci, kteří slouží u policie déle než pět let, dostávají v těchto dnech stužky za věrnost. Není divu - strážníků je ve městě stále nedostatek. O tuto práci navíc není mezi lidmi velký zájem a i mnozí z nových členů brzy odcházejí do jiného zaměstnání.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

DjK

asi ano, asi ne...
Kdybych to neznal zevnitř, tak bych řekl "asi ano, asi máte pravdu". Ale znám to a říkám "asi ne, pane řediteli". Pár lidí mi o stužkované vyprávělo, slouží i 9 let, a nepotěšilo je to. Ten způsob. Existovala, existuje a bude existovat velká propast mezi prvním a druhým patrem na ředitelství a ulicí. Vždyť víte kvůli komu... Ale nechme toho!
0/0
10.1.2002 19:47

petr

Re: asi ano, asi ne...
jsou mezi strážníky pak další, kteří jsou zde deset let, resp. je to o pár měsíců více. propastná vzdálenost mezi ředitelstvím a ulicí. No, nevím. I na ředitelství jsou lidé, kteří pracují spolehlivě a poctivě. A jestli existují rozdíly, poukažme na ně. Vím o nich rovněž. A protože sám jste uvedl, že jste ve věci znalý, víte sám, že se v mnohém nedá dělat nedá nic. Z velké míry se na věci podílí nezralost některých zastávat funkci. Víte, pokud jsou ve vedení lidé od jejich příchodu k MP a jejich předchozí zkušenost s ulicí je minimální nebo žádná, pak na tom něco asi bude. Ovšem opět nelze generalizovat a shodit vše do jednoho pytle. Vždy to bylo a bude o lidech. A ruku na srdce, je to v tom druhém patře vždy a všechno v pořádku????? Není. A víte to sám. jste přeci v obrazu.
0/0
18.1.2002 0:53

Radek

Opodstatnění...
..., pane Chybo, mi zcela uniká. Mimochodem, na prazskenoviny.cz byla donedávna černá kronika, která popisovala, co strážníci kde řešili. Teď už je zrušená, zřejmě ten humor co z ní čišel šel někomu na nervy.
0/0
10.1.2002 13:43

Kolenatý Igor

Pane veliteli jste neskutečný vůl.
0/0
10.1.2002 13:37

Harry

Murphyho zákony po česku.
Na městskou policii platí ve zvýšené míře zákony pana Murphyho.Prostě Kocourkov.
0/0
10.1.2002 13:35

Dittrich Kamil

Ilustrační foto jenom dokresluje zoufalost.
Kdyby strážník na fotu neměl uniformu mohlo by jít třeba i o recidivistu.Strážníci berou situaci příliž vážně prostě u nich postrádám lidskost a smysl pro humor.
0/0
10.1.2002 10:57

Červenka Miloš

Fabrika na buzeraci /z našich daní/.
Kde si město neví rady,co nespadá do kompetence policie ČR /trestné činy/ objeví se městský strážník a pod záminkou že jemu to vyhláška dovoluje /nařizuje/ buzeruje.Stará se tak o přijmy do městské kasy která je díky bandě lumpů na Magistrátu bezedná.Zdůvodnění pana Chyby /mimochodem bývalého lampasáka/ je čistě účelové.Také postavy které se v řadách městské policie objevují svědčí o vztahu a stylu jaký v řadách městské policie trvají.Bývalý vojenský prokurátor který je nyní souzen pro organizování vražd byl také ve velení této bohulibé organizace.To svědčí o mnohém.....
0/0
10.1.2002 10:51

Najdete na iDNES.cz