Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Politici nemusí jednat, ale peníze obdrží

Jen málokdo z členů výborů a komisí Olomouckého kraje, které radí krajským radním a zastupitelům, by mohl říct, že byl "u všeho". Přesto jim na konto každý měsíc putuje 3500 korun. A to i tehdy, když na jednání nepřijdou. Měsíční paušál schválili krajští zastupitelé podle nařízení vlády loni v únoru. Alarmující je, že někteří členové komisí nepřišli za rok ani na jedno jednání.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

král

MAJÍ TO "VÝBORNĚ" VYMYŠLENO A MY TO PLATÍME
Vždyť je to pořád dokola . 13. a 14. platy - viz. článek : Politici a soudci jsou bez 14. platu . Nejtrapnější to bylo u soudců . Ti si klidně dovolili veřejně říci , že když nebudou mít 14-té platy , tak nemohou zaručit objektivitu rozhodování , že jsou ohroženi úplatky !!! To je vrchol !!! To je morálka - FUJ VY DAREBÁCI V ROUCHU NEJSPRAVEDLIVĚJŠÍCH !!!
0/0
4.1.2002 21:49

volič

Starý komanče novým kouskům nenaučíš!
Těmto lovcům funkcí bych nejen nedal ani korunu, ale naopak bych je pokutoval za neomluvenou docházku nebo odchody před koncem jednání. Oni by si snad napříště svědomitěji rozmysleli, jestli tu určitou funkci mohou smysluplně a plnohodnotně vykonávat či nikoliv. Jsem si však jist, že se bohužel tento neduh jen tak nevymýtí a z toho bych zhořk´. Nevím, koho v červnu volit, abych si to osladil.
0/0
4.1.2002 17:04

volič

Starý komanče novým kouskům nenaučíš!
Těmto lovcům funkcí bych nejen nedal ani korunu, ale naopak bych je pokutoval za neomluvenou docházku nebo odchody před koncem jednání. Oni by si snad napříště svědomitěji rozmysleli, jestli tu určitou funkci mohou smysluplně a plnohodnotně vykonávat či nikoliv. Jsem si jist, že běh věcí se nezmění a z toho bych zhořk´.
0/0
4.1.2002 16:47

karber

Doufat v dobrovolné krácení?
Doufat, že si tito flákači za státní peníze se svým souhlasem za neúčast na zasedáních nechají zkrátit odměnu je naprosto zcestné. Tomu už nevěří ani malý školáček. Takoví optimisté by neměli dělat starostu. Viz parlament!
0/0
3.1.2002 13:18

Najdete na iDNES.cz