Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Policie políčila na myslivce

V lese a v hospodě překvapili v sobotu vsetínské myslivce policisté. Prověřovali zbraně lovců a zacházení s nimi. Kontrolovali rovněž, zda střelci nepožili před lovem alkohol či jiné návykové látky.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Pražák

Odborníci...
Když někdo nemůže odolat touze střílet na pohiblivé terče, měl by jít na střelnici a "pozabíjet" jen pár asfaltových holubů. Ti rádoby ochránci, kteří střílí na všechno, co se v lese pohne, jsou společnosti i přírodě spíše nebezpeční než prospěšní. Splést si sáňkující dítě s divočákem může jen šílenec, slepec, opilec nebo myslivec. A nebo že by všechno dohromady?
0/0
26.11.2001 17:08

Alois Malý

Re: Moravák
Než vypustite toto tvrzení z ust tak byste se měl Vy Pražaku vybatolit stoho panelaku a podívat se co všechno obnáší myslivost.Když někdo přejede v autě člověka,tak jsou všichni řidiči jak píšete slepci,šílenci a opilci.
0/0
28.11.2001 5:50

Hobby

Zelené kamizolky,banda...
Pane Alois,ono se říká: "kde nic není ani smrt nebere",ve vašem případě to platí přesně.Přirovnávat myslivost k řízení auta je pěkná pitomost,však hodná duchu mysliveckého,jednoduchého.Myslivost je činnost úzké skupiny lidí,kteří touto činností porušují soukromá práva ostatních občanů,přímo je ohrožují na životě i majetku,rozhodují o smrti nebo životě (nejenom) lesní zvěře atd.Tyto privilegia jim samozřejmě posvětil Parlament,kde sedí notná dávka stejných hňupů v zelených kamizolkách (ono,vždycky se jednalo o zábavu zbohatlíků,stranických funkcionářů nebo obtloustlých přihlouplých vesnických buranů, kteří však měli jedno společné-psychickou retardaci (Freud by mohl povídat)).Vaše tzv.přínosná činnost pro přírodu je výrazně škodlivá,nevidím na ni ani jediný pozitivní chlup (a kecy o přikrmování zvěře v zimě apod. si strčte za klobouk,jsou to bláboly,šelmy by se s tím vyrovnaly líp a naše lesy by alespoň vypadaly k světu a nebyly by sežrány "do posledního semenáčku").Hobby.
0/0
28.11.2001 12:42

Údiv

Myslivci neopilci ???
Srdečně blahopřeji policii k velikému štěstí při kontrole myslivců. Najít i jen jediného střízlivého příznivce vraždění v lepším případě lesní zvěře, v horším případě i nás spoluobčanů, je obrovský úspěch. Je věčná škoda celého lidského pokolení, že se tito hromadní vrazi všeho živého na této planetě nejsou schopni postřílet vzájemně sami mezi sebou!!!
0/0
26.11.2001 16:09

Ol

Myslivci
Skoro všichni myslivci jsou komunisti nebo STBáci, protože před listopadem by nikomu jinému zbraň nedali. A ještě si klidně spletou kňoura s koněm... A střílejí lidem psy klidně i kousek od domu. Všem bych zbraně sebral.
0/0
26.11.2001 12:06

Karel

Re: Myslivci
Pes nema v lese ani na poli co delat. A nemel by se tam pohybovat ani na voditku. Vsichni psi a kocky mimo obydlenou zonu je treba postrilet.
0/0
26.11.2001 15:05

Hobby

Re: Re: Myslivci
Všechny myslivce mimo obydlenou zónu je taky potřeba postřílet (mimo obydlenou zónu proto,aby nepřišli k úhoně ostatní,psychicky nenarušení lidé,kteří si neléčí své komplexy zabíjením bezbranných na dálku).Hobby.
0/0
28.11.2001 12:33

Pepa

Namatkova kontrola
"Jo vy mate ty spatny jatra, tak nam pojdte dejchnout ... "
0/0
26.11.2001 10:25

shoot

Re: Namatkova kontrola
No gdo zná trochu vsetinské myslivce, tak se asi diví - že nigdo neměl vypito....to mi hlava nebere....
0/0
26.11.2001 11:52

Najdete na iDNES.cz