Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Železný je na svobodě

Vladimír Železný je volný. Ředitel televize Nova opustil v 18:45 v doprovodu svých právníků pražskou policejní budovu v Kongresové ulici. Na svobodě se ocitl poté, co soud zamítl návrh na jeho vzetí do vazby. Nesdílí totiž obavy státního zástupce, že by mohl ovlivňovat svědky. Propuštění předcházel několikahodinový výslech v cele předběžného zadržení.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

DW

Nechápu, proč není tento rozhovor mezi komentáři.
Autor: SABINA SLONKOVÁ Ředitel úřadu vyšetřování Miroslav Antl přiznal, že jeho lidé v kauze Vladimír Železný čelí silným tlakům. Odmítl je sice specifikovat, nicméně připustil i anonymní výhrůžky vyšetřovateli Vladimíru Machalovi. Antl navíc trvá na tom, že šéf televize Nova měl skončit ve vazbě. Soud neuznal návrhy vyšetřovatele a žalobce na vazbu. Akce tedy byla špatně připravená? Byla spuštěna i připravena správně. Materiály ve spise podporovaly naše tvrzení, že tam důvody k vazbě existují. Skutečně totiž hrozí nebezpečí, že Vladimír Železný bude ovlivňovat svědky. Nakolik ovlivnilo práci vyšetřovatele, že se tažení proti Železnému předem prozradilo? Na nás na všechny byl vyvíjen obrovský tlak. Po zatčení Aleše Rozehnala se čekalo na ten druhý krok, tedy na zadržení Vladimíra Železného. To všechno skutečně urychlilo naše počínání. Ale nemyslím si, že by to bylo na úkor kvality. Veškeré materiály, které vyšetřovatel opatřil, včetně těch ze závěrečné fáze při domovních prohlídkách, podporovaly žádost o vazbu. Mrzí mě, že to nakonec dopadlo jinak. Jaké tlaky máte na mysli? Určité tlaky při vyšetřování takto vlivných osobností jsou vždycky. Sehrály v tom roli i politické zájmy? Já bych to nechtěl specifikovat. Případy jako tento vyžadují velký díl osobní statečnosti vyšetřovatelů. Proto je potřeba vyšetřovatele podržet a říct, že to, co v případě Železný dělá, dělá velmi správně. Může nás jen mrzet, že rozhodnutí soudu může narušit další vyšetřování. Čelí vyšetřovatel výhrůžkám nebo zastrašování? Když se mě takhle zeptáte, já vám to vyvracet nebudu. I něco takového se vyskytlo. Existují na to důkazy? Kdo a proč to dělá? Pracujeme na tom. Dostali jste k zatčení Vladimíra Železného "zelenou" z nejvyšších míst? Konzultovali jste to s ministrem vnitra? Bylo mi slíbeno, že s nikým tyto věci nemusím konzultovat. Když něco je na stíhání, tak budeme stíhat. A hotovo. Nebyla tu žádná brzda. Nikomu jsem se nemusel zpovídat. Ani vyšetřovatel. Připravuje se další obvinění Vladimíra Železného? To záleží na další práci vyšetřovatele. Nechci mluvit za něj a nechci nic vyzradit. Myslím, že už se toho vyzradilo až moc, aniž bychom my něco řekli. ------------------------------------- Chtěla bych panu Antlovi vzkázat, že obdivuji osobní statečnost vyšetřovatelů a že jim držím palce. Kdo se ke mně přidá?
0/0
16.11.2001 14:10

Marie

Re: Nechápu, proč není tento rozhovor mezi komentáři.
Já se ráda přidám. A jak znám pana Antla, ten se zastrašit nedá.
0/0
16.11.2001 14:20

Demosthenes

Re: Re: Nechápu, proč není tento rozhovor mezi komentáři.
Vzhledem k urovni objektivity MF-Dnes se take divim ,, jsem rad ze ma Nas narod tolik "zdatnych odborniku" schopnych odsoudit pana "Zbohatlika" z fleku . Pan Antl mel zustat tam kde byl , v jeho nove funkci pusobi spise groteskne ,, chapu ze asi neni lepsi inaugurace noveho postu nez se svest na populisticke vlne "Anti Zelezny" .. lec nastesti ne kazdy trpi populistickou horeckou .. Viz nezavisly soud .
0/0
19.11.2001 14:13

Pllat

Právní stát !
Demagok a manipulátor Dr.Železný je na svobodě. To, že není doposud odsouzen je výsměch právu i v tomto Kocourkově. Jeho jednání se rozhodně neshoduje s dobrými mravy. Ale komu čest, tomu čest. Vystupuje v pozici mučedníka. Pokud se do této role ještě lépe vžije a bude si dostatečně dlouho stěžovat národu, i diváci TV Nova ho tak budou vidět. A že jich není věru málo. Stokrát opakovaná lež se stává pravdou. Nebo ještě lépe a přesněji. Po delším opakování lži již není možno najít pravdu. Ale pozor, není pouze výsadou pana Železného vodit lid této země za nos. Státní moc to dělá s úspěchem již mnoho let a je hlostejno kdo je nebo byl zrovna u moci. Arogance úředníků, etika a morálka v háji. Zloději a lumpové mají ústavou zaručena práva, kterých se ale oběti zločinu těžko domáhají. Pirát z východní Evropy je v těchto končinách pomalu národním hrdinou. Prezident úřaduje celých 79 dní do roka (365 - 286 nemoc = 79), a občane těš se! Budou volby.
0/0
16.11.2001 12:55

vendelín

17. LISTOPAD
VČERA NA ČT 1 DÁVALI : TA NAŠE POVAHA ČESKÁ , KTERÝ SE TÝKAL 17. LISTOPADU A STUDENTI Z KARL. UNIVERZITY TAM ODPOVÍDALI, CO SE TO TENKRÁT UDÁLO A CO, ŽE TO BYLO V ROCE 1939 A CO O 50 LET POZDĚJI A PROČ? JEJICH ZNALOSTI BYLY ÚPLNÁ TRAGEDIE!!! ASI BY DOVEDLI DOBŘE KRITIZOVAT ŽELEZNÝHO, ASI BY MU I VĚTŠINA Z NICH PŘÁLA TEN NEJHORŠÍ KRIMINÁL, ALE TY JEJICH ZNALOSTI?? JAK ŘÍKÁ PAN FAJST KOZÍ KUNSCE " TO JE HOLT TA NAŠE MLÁDEŽ, NADĚJE VLASTI...". BĚŽTE SE RADŠI MÍSTO BEZDUCHÝCH NADÁVEK ŽELEZNÝMU VZDĚLÁVAT A NA "JEHO" PŘIHLOUPLÉ SERIÁLY NEKOUKEJTE. JSOU URČENY PRO JINOU SORTU DIVÁKU, VÁM PAK ZBYTEČNĚ ZAPLEVELUJÍ MOZKY A NEMÁTE ČAS NA SEBEVZDĚLÁVÁNÍ!
0/0
16.11.2001 9:59

Stefa

Re: 17. LISTOPAD
Sež zabednenec a zblblej ze sledování NOVY,protože to co včera vysílala ČT 1 neznamená,že naše mládež je špatná. Ano je málo informovaná,hlavně z TV NOVA,protože tzv."zpravodajství" je jenom směska drbů a senzací.Jestli jseš jiná sorta diváků,jiste čteš k tomu Blesk,možná ještě PŘEVAPENÍ.Zamysli se nad sebou a pak rozdávej rozumy.
0/0
16.11.2001 11:06

vendelín

Re: Re: 17. LISTOPAD
NA TO, ABYCH VĚDĚL, CO SE STALO 17. LISTOPADU 1939 NEBO 1989 NEPOTŘEBUJI ANI TV N O V A ANI NIKOHO, KDO BY MĚ TO UČIL. BUĎ NĚKTERÉ INFORMACE POTŘEBUJI A ZJISTíM SI JE, NEBO SE CELÝ ŽIVOT VYMLOUVÁM, ŽE JSEM TEHDY VE ŠKOLE CHYBĚL, PŘÍPADNĚ ŽE MI JE NA TV N O V A NECHTĚJÍ POVĚDĚT...
0/0
16.11.2001 15:17

Stefa

Re: 17. LISTOPAD
Sež zabednenec a zblblej ze sledování NOVY,protože to co včera vysílala ČT 1 neznamená,že naše mládež je špatná. Ano je málo informovaná,hlavně z TV NOVA,protože tzv."zpravodajství" je jenom směska drbů a senzací.Jestli jseš jiná sorta diváků,jiste čteš k tomu Blesk,možná ještě PŘEVAPENÍ.Zamysli se nad sebou a pak rozdávej rozumy.
0/0
16.11.2001 11:08

alf

Re: 17. LISTOPAD
skutečně vendelín, to se musí nechat, trochu "SEBEVZDĚLÁVÁNÍ" by mu skutečně slušelo, ale nevím, jestli je toho vůbec schopen..
0/0
16.11.2001 11:16

Stefa

Re: Re: 17. LISTOPAD
Bohužel,takových Vendelínů máme u nás dost,pak se divíme co se to vlastně děje,protože jsou i ve vládních a podnikatelských špičkách.
0/0
16.11.2001 12:42

Macek

Re: 17. LISTOPAD
Vážený pane Vendelíne, asi sem raději nepište, protože je to tu samý imbecil. Kdokoliv projeví názor opačný typu :železný je podvodník, do vězení, pověsit, zmlátit, je ihned sprostě odsouzen a uražen. Světší to bohužel přesně o nevzdělanost, neúctě k čemukoliv, vyvyšování, lidi si zde tím nadáváním léčí svoje komplexy a sami jsou nespokojeny sami se sebou. Intelekt a morálka s mládou generací vymírají, vymírá tak lidstvo samé a mění se na dobytek.
0/0
16.11.2001 11:59

jouda

Re: Re: 17. LISTOPAD
děkuju, taky jsem dostal od těch mravokárců sodu...
0/0
16.11.2001 19:15

Honza

Re: Re: 17. LISTOPAD
:-))) Líbí se mi, že někdo kdo dokáže napsad slovo "světší" tady polemizuje o nevzdělanosti:-) V O L E vrať se do lavice. Víc se k tomu napsat nedá.
0/0
17.11.2001 1:59

Vašek

Láska a pravda zas dostala na frak
Jeden z největších miliardových podvodníků na světě je na svobodě a bude ovlivňovat nejen svědky ale většinu národa svými demagickými řečmi z darované televize NOVA a nejhorší je podle některých ohlasů, mu i někteří prosťáčci věří ty jeho kecy.A to přesto, že proběhly mezinárodní arbitráže a my poplatníci budeme za Železného platit miliardy škod které napáchal a to je fakt, navíc svúj majetek zašantročil jak malý kluk. Je vidět že všichni jsou podplatitelní záleží jen na výši úplatku. Dodávám že televize NOVA by byla úspěšná i kdyby ji vedl kačer Donald, národ byl vyhladovělý po rocích totality po trezorových a zahraničních filmech.
0/0
16.11.2001 9:51

Jana

Re: Láska a pravda zas dostala na frak
Tedy milý Vašku, nevíš co je pravda a láska. Největší miliardový podvodník je Viktorek Kožený. Píšeš a neumíš si dát dohromady 2+2 a necháš se klidně a zcela totálně ovlivňovat našimi "senza" chtivými novináři, kterým na krk dýchají ješitní politici a neschopný Lauder. Tomu zkrachovaly podobné televizní projekty v Maďarsku aj.postkomunistických zemích a chce se hojit na té jedné, které to šlape díky skvělému managementu a vedení pana Železného. Nejsem prosťáček a zcela mi slouží selský rozum. Zeptej se pokrytecké ČT1, kam šantročí miliardy z poplatků za TV. Jak proti té "krvavé" Nově dává v sobotu 17.11. v 00.00 hod. ten "nekrvavý" Útěk z Absolomu? Nedej si vysmát.A není ti divné, že v Londýně, na půdě té korektní a konzervativní anglické zemi, proběhla arbitráž zcela ve prospěch Česka? Že si mohl Lauder a spol. do Švédska připravit podraz na českou stranu? Za většinu národa tě zdraví neovlivněný svědek.
0/0
17.11.2001 4:09

Stefan

Co jiného jste čekali???
Co jiné někdo čekal,ten nežije v naší vlasti.Jen se podívejte co vše prováděla tato vláda,kolik mezinárodní vostudy provedla svým jednáním a chováním těch nejvyšších,takže kauza Železný je jen zlomkem a výsměchem nám všem.
0/0
16.11.2001 8:03

Vlastička

SÍLA PENĚZ ... !
0/0
16.11.2001 6:58

Zpelenský Antonín

Jděte do prdele Klausové a Zemanové
Všude dobře tak co tady,se svou spravedlivostí jděte do prdele páni politici.
0/0
16.11.2001 6:25

karber

Co jste čekali?
0/0
16.11.2001 6:01

kuč

železný
Zase jsme se jednou projevili. Pošpinit, zostudit na to jsme kanóni. Přestože mám své výhrady k vysílání TV NOVA smekám a hluboce se klaním panu Železnému za to, co dokázal vybudovat a zároveň mu držím palce s přáním pro něj šťastného konce.
0/0
16.11.2001 4:39

ing Kelar Tomáš

Re: železný
No nedovedu si představit zdali by jste se tak lámal v pase kdyby Železný v kriminále zůstal.Pro mne je Železný představitel té nejprimitivnější manipulace,nejneserioznější TV která sleduje jenom svoje cíle.Na rozdíl od Vás považuji Železného za gaunera který obklopen svými advokáty připraví české veřejnosti nejedno šokující překvapení.To že považuje své diváky za nesvéprávné je známo již dávno.
0/0
16.11.2001 6:11

Johny

Re: Re: železný
Pane ingenýre rád bych se Vás na něco zeptal. Čí zájmy by měla sledovat soukromá televize a její ředidel, když né vlastní? NOVA není veřejnoprávní subjekt, to je čistě soukromá firma a tak se taky chová. Ať se Vám to líbí nebo ne, ta TV nabízí programovou skladbu, která většinu tohoto národa oslovuje. Proč si to myslím? Né proto, že nám pan Železný ukazuje koláče sledovanosti, ale proto, že má neustále dostatek peněz z reklam, které nás sice štvou, ale tu televizi dobře živí a firmám se vyplácí reklamovat na NOVĚ, protože na ni kouká většina národa. Nevím jestli je pan Železný gauner, jak píšete, ale dokázal se oblopit lidmi, kteří umí nacházet kličky a mezery v naší legislativě. To sice můžeme považovat za nemorální, leč není to trestné. S pozdravem ing. Ježek
0/0
16.11.2001 7:33

hunter

Re: Re: železný
Na TV Nova se přece dívat nemusíš. Jo a to že si potrpíš na titulu před svým jménem i tady v anonymním diskusním klubu to taky o něčem svědčí. Ty ho určitě máš napsán i na svém WC. :-)))))))))))
0/0
16.11.2001 7:56

Bobek

POLITYCKY TLAK
MUSEL TO BYT NEUVERITELNEJ POLITICKEJ TLAK NA JEHO PROPUSTENI. ZHAVILI SE NEJSPISE TY NEJVISSI TELEFONI LINKY. MALO LIDI TOTIZ VI, ZE NA BARRANDOVE SE DNES NATACEL SILVESTR NOVY CCA 200 TECH SPROFANOVANEJCH NARODNICH UMELCU (BYLI TAM SNAD VSICHNI CO JSOU HVEZDAMI NA NOVE - GOTT,HULKA,BOHDALOVA, BILA,MACHALKOVA,VONDRACKOVA,CZAKOVA, NO PROSTE DAVOVA ZAVERECNA SCENA S PULNOCNIM PRIPITKEM A ZELEZNYM V CELE!!!! (TO C JE S HACKEM :)) ZAVERECNA SCENA ZA STRASNE PENEZ, NEDOKAZU SI PREDSTAVIT ZE BY TA CELA SOU BYLA BEZ ZELEZNEHO KTERY UPROSTRED DAVU DRZI SKLENKU SAMPANSKEHO A ZPIVA. VSICHNI UMELCI BYLI DOMLUVENI DLOUHO PREDEM, PRUMERNE HVEZDY MELI CCA 20 000,- TAKZE TO NESLO ODVOLAT A TLAK NA PROPUSTENI ZELEZNEHO, KTERY ROVNOU Z CELY JEL NA PLAC,BYL ASI OBROVSKY - JE SMUTNE ZE TO V TEHLE REPUBLICE TAKHLE FUNGUJE, --- JEN JE JESTE ZAJIMAVE JAK MEDIA KDE JE ZAINTERESOVANY ZELEZNY O JEHO KAUZE INFORMUJI JEN VELMI SKROME :) ---
0/0
16.11.2001 0:04

Bobek

Re: POLITYCKY TLAK
... JO JESTE BY BYLA SRANDA KDYBY BYL ZAVRENEJ NA TOHO SILVESTRA A V TE SOU BY SI PRIPIJEL S TELEVIZNIMI DIVAKY (MUSELY BY TEN SILVESTR ASI PROSTRIHAT ABY TAMYNA NEJ NEBYL ZABER)... NO ALESPON ZE JE NECO VESELEHO ... :(
0/0
16.11.2001 0:09

vendelín

Re: POLITYCKY TLAK
HELE BOBKU, TY JSI ASI TAK BLBEJ, JAK MÁLO UMÍŠ PRAVOPIS!!! A TO TVOJE "O D H A L E N Í", TAK TO JE VRCHOL! NA ÚŘADU PRO VYŠETŘOVÁNÍ TĚ JISTĚ ČEKÁ ZÁŘNÁ KARIERA, TEDY ALESPOŇ DOKUD TAM BUDOU TAKOVÍ HOLMESOVÉ, JAKO JE MACHALA.
0/0
16.11.2001 9:33

Bobek

Re: Re: POLITYCKY TLAK
chach - vendelinku, presne tak - jak malo umaim pravopis tak malo jsem blbej - ... alespon se nauc logicky napsat co tvuj mozecek vypotil, kdyz chces nekoho napada.
0/0
16.11.2001 9:41

Petr

vase noviny nejsou aktualni
Je to fun sama fotka jak ho zaviraj ale jak ho poustej ani prd..tyhle noviny zacinaj bejt nuda ....kdyz nemate aktualni veci tak proc tam jeste visi ta stara fotka co uz neni vubec aktualni???
0/0
15.11.2001 23:49

Milan

A je to
Konečně budu dobře spát, měl jsem hrozný strach, že s v našem Absurdistánu něco změnilo... Ukradni 10000 a budes bručet až zčernáš, ukradni 1000000000 a budeš skoro denně ve vlastní televizi.
0/0
15.11.2001 23:13

combat

Dneska se bude u Železných slavit
Starýho demagoga pustily,mladýho znásilnovače postily.Hold dukát je dukát.......
0/0
15.11.2001 21:48

Kacer Donald

Re: Dneska se bude u Železných slavit
Pošli adresu stavíme se u nich na tom mejdle a dáme jim do držky.
0/0
15.11.2001 22:29

jiří mašek

Ještě že tak!
Ještě že už je VOLOĎA venku! Už jsem myslel, že je "SPRAVEDLNOST" slepá. Naštěstí i nadále platí, že spravedlnost jde vstříc penězům. A tak to má být! VIVAT NOVA!
0/0
15.11.2001 20:58

Radek V.

Kvalita poradu TV NOVA
V pravni problematice se neorientuji, vyjadrim se jen k velkemu uspechu TV Nova. Souhlasim, ze V.Zelezny udelal televizi, na kterou cumi hodne lidi. Lidi se na to koukaj ze stejnyho duvodu, jako kdyz si fetak musi vzit svoji davku. Je to jako droga, chvilkova rozkos ze sledovani "Esmeraldy, Kotle, Volejte magorovi" je zaplacena vymyvanim mozku. Driv jsem se na Novu obcas koukal, ale ted se povazuji za dokonale vyleceneho "novako-narkomana". Pokud bude pan Zelezny zavren, pral bych mu na jeho cele televizor, video a kazety se zaznamy nejoblibenejsich poradu TV Nova. Do mesice by se z nej stal blabolajici debilek.
0/0
15.11.2001 20:23

Herbi

Re: Kvalita poradu TV NOVA
Senzační napad,věřím tomu že nemá tušení jak úžastný seriály pouští,to bych mu fakt přál.
0/0
18.11.2001 17:12

jouda

hh
v
0/0
15.11.2001 19:53

abdulrahman

uz je venku ta svině
do prdele to se nemělo stát
0/0
15.11.2001 18:48

jouda

Re: uz je venku ta svině
Co je, co ti udělal, znásilnil ti babičku, proč ta zášť?
0/0
15.11.2001 19:56

abdulrahman

Re: Re: uz je venku ta svině
ne mojí ne ale tvojí tak proto
0/0
15.11.2001 20:16

Milan

Re: Re: uz je venku ta svině
No Jouda je taky asi jeden z tech podvodniku ze?Tobe jsou asi podvody vlastni co?Drive se rikalo co Cech to muzikant a dnes co Cech to podvodnik.
0/0
15.11.2001 20:22

Honza

Pro volice 4K=3K?
Vy blbci aby ta licence mela hodnotu o ktere kecate tak musel Zelezny udelat televizi na kterou cumi 99% naroda a potom to ma teprve hodnotu a ze kopl toho investora do zadku, proc ne? Vydelal mu dost penez za ty roky!! Zato Verejnopravni jen nase penize mrha!!!
0/0
15.11.2001 17:17

BUFFALO

Re: Pro volice 4K=3K?
ty blbe aby mohl udelat televizi na kterou cumi 99% naroda, tak potreboval do zacatku slusny prachy, protoze mel maximalne holou prdel. A ze kopl investora do zadku ? ty vole no ty si komik, tam nejde ze mu videlal dost penez, tam de o to ze porusil tim kopnutim do zadku smlouvu, kterou mel dale plnit a tu smlouvu podepisoval, kdyz prave od toho investora bral ty prachy a tenkrat proti ni nic nemel, a najednou se mu prestala libit, lol, zavrit ho.
0/0
15.11.2001 17:24

CUBA

Re: Pro volice 4K=3K?
Ahoj chytráku stačí se podívat kolik se za takovou licenci zaplatilo třeba v Maďarsku. Nebo se mrkni při jakých nákladech dosahovala nova jakých zisků. To by pak byl srovnatelně úspěšným podnikatelem i nadprůměrný foxteriér, stačí koupit bayWatch a Esmeraldu. Železného šikovnost spočívala v tom, že ten prostor na trhu dokázal získat. A když už se o hodnotě licence pochybuje, tak proč se nedělala dražba? Za to aby někdo mohl lidem ládovat Esmeraldu do hlavy se normálně platí.
0/0
15.11.2001 17:29

Snehulak

Re: Pro volice 4K=3K?
Tak takovou blbost slysim prvne... To je jako kdyby jsi rekl ze ti maji dat v kramu kastrol zdarma, protoze dokavad se v nem nic nevari, tak nema zadnou cenu..
0/0
15.11.2001 17:41

bobo

Re: Pro volice 4K=3K?
Tohle jsou přesně ty zlodějský keci,kdo nekrade okrádá.....,Honzo ty budeš asi pěknej loupežník a ještě vulgární.Peníze jsou majetek a ten se musí chránit před zlodějnou jakou pan IRONMEN předvedl.Kdo to nechápe ,tak by mněl začít podnikat,nebo žít na Ukrajině.Tady to snad bude jednou trestné.Doporučuji ti půjčit někomu na podnikání,jestli tě okrade podobnym způsobem,tak budeš řvát,že je zloděj a budeš sprostej jak dlaždíč.Ale tohle pochopíš ,až jednou příjdeš o svoje peníze.Máš ?Tak je pujč.Levejch firem je tady díky tak primitivním názorům mraky.Vol ODS jim se ty zákony,co ty zlodějny podporujou taky líbí.
0/0
15.11.2001 22:10

cnc

test
test
0/0
15.11.2001 17:13

Honza

Re: test
VOLE!!!
0/0
15.11.2001 17:15

Mirda

Jiný úhel pohledu- ke které části patříte ?
Máte peněz jako šlupek a rozhodnete se vybudovat televizi v rovníkové Africe. Jelikož jste málo černej tak vám jejich vláda nedá licenci a vy se musíte domluvit s místním šamanem, že pro vás bude dělat. On pro Vás dělá, ale po čase se na vás vykašle, poruší veškeré možné smlouvy a Vaši televizi, resp. prachy vám ukradne. Místní úřady se vás nezastanou, jelikož i pro ně jste málo černej. Běžíte tedy k celoafrickému kongresu, a ten řekne, že Vás šaman okrad a má vám vrátit Vaše prachy. Ale šaman nic, jen se Vám chechtá a sám sobě si vystaví směnku a tvrdí, že tím dluh zaniknul. Nakonec však i místní orgány pod tlakem uznají že to šaman trošku přepísknul a došlápnou si na něj. V tu chvíli se místní černouškové rozdělí na dva tábory. Jedni tvrdí, že si to šaman zaslouží, druzí tvrdí, že je to nejlepší šaman v zemi. Otázka zní, co si pomyslíte o státu rovníkové afriky, resp.ochraně Vašich práv v takové zemi ? Co si pomyslíte o zastáncích šamana ? Z příspěvků některých diskutujících mi připadá, že ztratili zbytky soudnosti.
0/0
15.11.2001 16:29

Honza

Re: Jiný úhel pohledu- ke které části patříte ?
Ty blbe aby ta licence mela hodnotu o ktere kecas tak musel udelat televizi na kterou cumi 99% naroda a potom to ma teprve hodnotu a ze kopl toho investora do zadku, proc ne? Vydelal mu dost penez za ty roky!!
0/0
15.11.2001 17:13

BUFFALO

Re: Re: Jiný úhel pohledu- ke které části patříte ?
ty blbe aby mohl udelat televizi na kterou cumi 99% naroda, tak potreboval do zacatku slusny prachy, protoze mel maximalne holou prdel. A ze kopl investora do zadku ? ty vole no ty si komik, tam nejde ze mu videlal dost penez, tam de o to ze porusil tim kopnutim do zadku smlouvu, kterou mel dale plnit a tu smlouvu podepisoval, kdyz prave od toho investora bral ty prachy a tenkrat proti ni nic nemel, a najednou se mu prestala libit, lol, zavrit ho.
0/0
15.11.2001 17:24

Mirda

Re: Re: Jiný úhel pohledu- ke které části patříte ?
Milý honzo, myslím je zřejmé ke kteřé části černoušků v rovníkové africe patříš. Nic proti tomu, ale zkus si představit, že si za své peníze stavíš chýši, a pak přijde stavitel, který ji stavěl pro tebe a řekne, že je jeho. A stát mu dá za pravdu. Pak bys asi tvrdil, že ten stát stojí za prd a stavitel je sketa. Pokud bys však i za této situace tvrdil, že postup stavitele a státu je správný, pak bys mohl dělat vůdce místní smečce hyen.
0/0
15.11.2001 18:06

Najdete na iDNES.cz