Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Rozehnalův právník si stěžuje u soudu

Obhájce právníka šéfa Novy Aleše Rozehnala podal ústavní stížnost kvůli stíhání svého klienta. Žádá, aby soud přezkoumal, zda byl vzat do vazby oprávněně. "Pokud by někdo rozhodl, že vazební důvody nejsou, byla by právním důsledkem povinnost vrátit kauci," tvrdí obhájce Josef Monsport. Rozehnal, obviněný z pokusu o poškozování věřitele, byl ve čtvrtek po téměř třech měsících propuštěn z vazby na desetimilionovou kauci.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

tomas holek

Smrt zlodejum
Rozehnal me nezajima. Potreti mi vykradli auto ! To mne zajima. Proc maji trpet slusni lidi a ne zlodeji. Proc mam platit dane, pojistky atd ? Zlodeji se nam smeji - kradez do 5000 neni trestny cin a kdyz zlodeje chyti tak dostane tak smesny trest, ze do toho jde priste zase. KRAST SE VYDIVLACI. Spolecnost bude ve slepe ulicce dokud se zlociny nebudou opravdu trestat. Za kradez - useknuti ruky - vsem zlocincum od 10ti let. Budu volit pouze tu stranu, ktere slibi obnoveni trestu smrti a useknuti ruky za kradez. DIVokud toto nebude mit nikdo ve volebnim programu tak se na volby vyseru.
 
 
 
0/0
31.1.2002 19:52

Jan Voska

Re: Smrt zlodejum
to ses měl  odstěhovat do Afghánistánu,tam by se ti líbilo.
0/0
31.1.2002 23:27

Rony

Re: Smrt zlodejum
No jó další potrefená husa, kdyby nebylo té krádeže auta  byl by klid po pěšině a každý kdo  by něco takového říkal by byl k smíchu, mne se to přece netýká. To platí pro nás všechny, nebuďme lhostejní.
0/0
1.2.2002 22:02

čehůn

kdo za to může
Ještě, že ho nechali ve vazbě. Určitě může za to, že dnes byly místně mlhy a náledí, před několika dny zase vánice a mrazy. Ještě tady máme tu petici v Rakousku a kdo ví co ještě. A Železný, to je to samé, dluhy ODA - kdo je určitě způsobil? Jistě víme kdo, slušňáci v ODA určitě ne. Škoda, že nemáme hranice a inkvizici. Machalo, natáhni je na žebřík, nasaď španělskou botu, vždyť oni se přiznají i k čarodějnictví.
0/0
22.1.2002 15:35

Karel

Re: kdo za to může
Čehůne Tvé myšlení mě fascinuje. Prostě perly ducha. Vzhledem k tomu, že máme k dispozici podobné informace z tisku a TV (možná máš lepší zdroj, tak se poděl o ně a nenechávej mě ve tmě).
Závěry mez. arbitráží, expertízy o smlouvách podepsaných v rozmezí 2 let stejným perem a inkoustem a na stejném papíru (díky ním došlo k převodu majetku), že p. Železný bude platit (ale musím přitom druhou stranu ještě testovat - proč je testoval ? má platit a ne testovat)  prostě jsou pro Tebe asi pouze nepodstatné informace. Nebo je to určitě spiknutí celého vesmíru proti Železnému a jeho věrným, ODS a podobně myslícím jako jsi Ty. Nejsi hloupý pouze považuji Tvůj způsob uvažování za produkt toho tzv. "hrdého" čecháčctví o které mluví pan Klaus (hodně v souvislosti se vstupem do EU). V mých představách def. asi takto :
Chytře využívat úmyslně nedokonale nastavená pravidla; nenechat se chytit, a když mě chytí, už tak začít křičet, jak se všechno spiklo proti mne, jaké to štvanice pořádají na chudáka, jaká zlá obvinění a otázky mi dávají; ať nás řve co nejvíce, protože pak bude většina zmatena (viz inzeráty "neznámých" ochranců p. Železného, kteří dají meloun - jen tak) a to jde - prostě mlžit, řvát, mžit - normální vypráskanost.
Ne všichni tyto hodnoty sdílejí.  A taky proč by se měl nechat američan okrást? Přece jenom jejich země má jinou představu o dodržování pravidel.   Vyvrať mi to frajere.
0/0
1.2.2002 17:04

LN

Pokomunisticka justice jaka parodie!
Za komousu slouzili jim a nyni se snazi zase slouzit, verbes zasrana. Jeste je najmenovali na dozivoti s poradnymi platy, ksindl!!
0/0
28.12.2001 17:54

Luděk

Nestané vyšetřování
Obvinění bylo zrušeno.O.K., ale kdo může v současné době naprostě přesně sdělit že Rozehnal páchal trestnou činnost, není to jen první vlaštovka v případě kreditní karty, kterou Machala neustál?Je to opravdu elitní vyšetřovatel který nestraně vyšetřuje daný případ?Nevím,nemám potřebné informace a jsem pouze analytik, ale pokud dáme zveřejnované informace dohromady vychází z toho jen předvolební boj za účelem odstranění, nebo znemožnění ODS.Opravdu jsem nestraník a snažím se být neutrální, ale tyto praktiky mě zavání divokým východem
0/0
12.12.2001 1:17

holiday

Machala fabuluje
přál bych všem, co si myslí, že je vyšetřování férové, v jejich vlastním případě stejného vylízance za vyšetřovatele jako je Machala.....
0/0
12.12.2001 0:04

Mirda

trocha hysterie neuškodí
Tak to přeci jen trošku funguje. Nesmyslné obvinění pana Rozehnala bylo státním zástupcem zrušeno. To je pozitivní zjištnění. Negativním zjištěním zůstává, že se tento člověk více než dva roky aktivně podílel na trestné činnosti pana Železného bez jakékoliv reakce ze strany orgánů činných v trestním řízení. Snaha zhojit tuto skutečnost sdělováním nesmyslných obvinění nemůže vést k úspěchu, čehož dokladem je zrušení tohoto účelového obvinění. Kdyby orgány činné v trestním řízení konaly tak jak měly, nemuselo k tomu dojít.
0/0
11.12.2001 19:07

tomas

Re: trocha hysterie neuškodí
Promiňte mohl by jste mi říct, kdy a kdy rozhodl provomocně soud že p. Železný páchal trestnou činnost Dr. Rozehnal mu napomáhal a jaký je trest? Děkuji. P.S. jste opravdu hysterik
0/0
11.12.2001 22:28

Phickus

Re: Re: trocha hysterie neuškodí
Napriklad v zaverech obou mezinarodnich arbitrazi bylo udjane uvedeno, ze v fungujicim pravnim state by jedenani p. Zelezneho bylo jednanim zlocinnym ... ale to nekteri jedinci (vlady, rady ...) vazne neberou. Tyhle debentni kecy, ze dokud nejsi odsouzen, tak se nic nedeje uz me pekne s...(stvou). Slysime to dnes a denne od nasich zarucene nezkorumpovanych politiku.
0/0
11.12.2001 23:10

radegast

Re: Re: trocha hysterie neuškodí
Vy hoši, neustále se odvolávající na pravomocné odsouzení a neodsouzení ve zcela specifických a kuriózních podmínkách "kapitalismu" po česku začínáte být legrační. Kolik je dnes v ČR pravomocně odsouzeno podvodníků a zlodějů ve velkém? Kolik je například pravomocně odsouzeno vedoucích představitelů zkrachovalých kampeliček? Ty z toho budeš dovozovat, že v kampeličkách bylo vše v naprostém pořádku. Vůbec nejlepší je, když si jacísi "zastánci svobody podnikání" v čele s Klausem hrají na "pravičáky". DIVřitom jde jen o normální socany s nátěrem pravicových keců a zlobované hrobaře kapitalismu. Mezinárodní arbitráž mj.jasně konstatovala, že Železný se dopustil jednání, které by v každém fungujícím právnímu systému bylo považováno za závažný trestný čin. Ne tak v Česku, tam je všechno jinak. V Česku Železný je úspěšný podnikatel a ODS je pravicová strana.
0/0
1.2.2002 9:26

Vendelín

Re: Re: Re: trocha hysterie neuškodí
Poradil bys mi prosím, kde je možno na internetu (nebo jinde) nalézt výsledek, ke kterému dospěla mezinárodní arbitráž.
0/0
2.2.2002 9:51

Luděk

úvaha
Vážení POZOR mám problém!Kamarád byl u mě na návštěvě s 3letou dcerou a jelikož se počůrala sundal ji kalhotky a dal je na topení uschnout.Při odchodu na ně zapoměl, protože ji dal náhradní.Mám je doma a mám strach!Volal jsem kamarádovi,aby si pro ty kalhotky přišel,Bohužel je na dovolený a vrátí se až za týden.Já jdu na operaci do nemocnice a mám strach, že i když jsem zcela bezúhoný, bude NÁHODOU u mě doma provedena domovní prohlídka a kalhotky u mě najdou.V tomto případě mě asi obviní s pohlavního zneužívání dětí, nařídějí léčbu, řeknou že jsem úchyl a bůhví co ještě.MÁM VÁŽNĚ STRACH. Proč?Že to je nesmysl? NENÍ! Když může někdo někoho obvinit z neoprávněného držení platební karty jako u Rozehnala, když si ji uněj zapoměl kamarád tak je asi už všechno možné.Nění to kocourkov?
0/0
10.12.2001 14:10

Luděk

úvaha
Vážení POZOR mám problém!Kamarád byl u mě na návštěvě s 3letou dcerou a jelikož se počůrala sundal ji kalhotky a dal je na topení uschnout.Při odchodu na ně zapoměl, protože ji dal náhradní.Mám je doma a mám strach!Volal jsem kamarádovi,aby si pro ty kalhotky přišel,Bohužel je na dovolený a vrátí se až za týden.Já jdu na operaci do nemocnice a mám strach, že i když jsem zcela bezúhoný, bude NÁHODOU u mě doma provedena domovní prohlídka a kalhotky u mě najdou.V tomto případě mě asi obviní s pohlavního zneužívání dětí, nařídějí léčbu, řeknou že jsem úchyl a bůhví co ještě.MÁM VÁŽNĚ STRACH. Proč?Že to je nesmysl? NENÍ! Když může někdo někoho obvinit z neoprávněného držení platební karty jako u Rozehnala, když si ji uněj zapoměl kamarád tak je asi už všechno možné.Nění to kocourkov?
0/0
10.12.2001 14:10

Marty

Re: úvaha
UCHYLAKU!!! Do vezeni s Vami!
0/0
31.1.2002 18:31

Mirda

Zkusme fakta
Všechny obhájce a zastánce pana Železného prosím o odpověď na následující otázky : 1. Proč pan Železný neuhradil 1 mld. Kč společnosti CME podle pravomocného a vykonatelného arbitrážního výroku ? 2. Proč se pan Železný v roce 1999 zbavil veškerého majetku ? 3. Proč se pan Železný rozvedl a zbylý majetek v SJM převedl na svou manželku ? 4. Proč pan Železný uhradil směnkou 1 mld. Kč nadaci ASTONA za situace, kdy již prokazatelně dlužil CME 1 mld. Kč ? 5. Proč bylo v obou arbitrážních řízeních (jak Amsterdam i Stockholm) konstatováno, že Česká republika porušila své mezinárodní závazky tím, že neochránila investice zahraničního subjektu do televize NOVA ? 6.Proč pan Železný neplnil své daňové povinnosti a neuhradil své daňové nedoplatky ? 7. Proč pan Železný neplnil a neuhradil své celní povinnsti 8. Proč pan Železný nepřiznal své příjmy od CME ve výši cca 1 mld. za prodej akcií ? 9. Proč OSD tak podporuje pana Železného a snaží se celý případ zpolitizovat 10. Proč televize NOVA a deník super otevřeně podporuje ODS ? Pokud jste mi schopni poskytnout rozumné odpovědi na výše uvedené otázky, potom jsem připravem přijmou Vaše tvrzení o neobyčejně schopném člověku a závisti ostatních osob. V opačném případě mi nezbývá než trvat na svém přesvědčení, že pan Železný není důvěryhodná osoba a počínal si přinejmenším velice nestandardním způsobem.
0/0
4.12.2001 18:30

Ferenc

Re: Zkusme fakta
Konečně někdo trefil hřebíček na hlavičku. To co Vovka předvádí je vrchol arogance, myslí si že je nepostižitelný pro svoje konexe.
0/0
5.12.2001 13:45

Phickus

Re: Zkusme fakta
Dodejme 11. Proc byly tolerovny neustale a zasadni upravy puvodniho projekyu Novy? Licence pro vysilani Novy byla ziskana podvodem - takze se nelze divit, ze lide kolem Novy podvadeji dal. Jenom nechapu, kde berou nasi "voleni zastupci" tu drzost je v tom jeste podporovat.
0/0
11.12.2001 23:15

Radek

Zkusme fakta
Vážený pane, na většinu Vašich otázek lze odpovědět velice jednoduše. Ty činy které zde popisujete jsou na hranici morálky, nikoli zákona. Už několikrát jsem k tomuto tématu uváděl, že je to hra s výkladem zákonů a práva. Jedno srovnání závěrem. Stát se chystá rozdělit moloch zvaný České dráhy a udělá to tak, že ziskovou část oddluží, zprivatizuje a dluhy nechá v podniku se státní účastí, tedy na bedrech daňových poplatní. Nezdá se Vám to velice podobné s tím že se rozvedete, převedete majetek a sám pak vystupujete jako "nemajetný".
0/0
23.1.2002 8:00

potomek

Re: Zkusme fakta
Me se zda , ze cely cesky stat je na hranicich moralky, se svymi 10 deseti milony obyvatel. !!!!!
0/0
31.1.2002 18:25

Rony

Re: Zkusme fakta
S tím co napsal Radek nelze nesouhlasit. Stejně mám pocit, že všechno je ale úplně jinak a že by dneska někdo jednal jinak  co se týče morálky z toho mraku asi  bohužel pršet nebude.  Je to jako když zloděj křičí chyťte zloděje, je to odjakživa dobrá finta.  Prostě zákon a morálku dodržovat  někdo asi dodržovat musí a jiný zase ne.  Jak řekl  klasik (Klausík) o peníze jde až v první řadě.  Železný má asi smůlu, že se trochu moc rozjel, úspěch se stále ještě  u nás neodpouští,  a leze do zelí někomu jinému ,rozjíždí televizi JOJ na Slovensku , chce začít v Bulharsku a kdo ví kde ještě. Prostě nepříjemná lapálie, kdyby tady nebyl  a ještě se tak drze nebránil , nebojí se nikomu neleze kamsi, to chce rychle utnout, nebo se to  v tom Česku rozmůže a sebevědomé Čechy nenechající si moc do všeho kecat, to je pro zahraniční  dravý kapitál, n e ž á d o u c í  !                                           
0/0
1.2.2002 22:48

Daniel

Železný, televize a politika
Pana Železného osobně neznám,avšak jeho televizi TV Nova, která vysílá asi pro 2/3 pivního,tedy "hloupého" národa Čechů, Moravanů a Slezanů laciné komerční "trháky" převážně americké provenience mi známá je...Je ovšem zarážející,že tato televize vznikla z americký pěněz,jak sám pan ředitel Železný v jednom pořadu "Volejte řediteli",který byl vysílán v období na počátku fungování TV Nova a ukazoval "hloupému" národu,která třetina stolu ve studiu je z českých, a která je z amerických peněz...Skladba TV novin v tomto období, se značně lišila od skladby TV novin na Nově dnes. Uplynula nějaká doba a najednou z pánů Václava Klause a Vladimíra Železného se stávají kamarádi, na rozdíl od doby kolem listopadu 1997, kdy pan Klaus "zuřil", a s TV Nova se hodlal soudit o 100 milionů Kč kvůli uveřejněné zprávě o kontě ODS a vile ve Švýcarsku. Ptám se jak se mohli z těchto soků stát kamarádi,kteří se navzájem podrží když bude nejhůře??? Jednoduše. Prostě podle starého přísloví něco za něco, nebo zadarmo ani kuře nehrabe...Klaus podrží Železného teď, Železný Klause třeba před volbami. Vždyť TV Nova oslovuje 2/3 národa. Já přeji oběma pánům úspěch, ale nejsem si jist jestli oni přejí úspěch druhým...Skutečnosti i chování těchto pánů ukazuje na propojení ekonomiky s politikou, neboť v "naší malé zahrádce" jako je ČR to prostě jinak nejde a asi ani v budoucnu jinak nepůjde. Úplatky ve státních orgánech, ministerstvech, lobování poslaců v Parlamentu i Senátu.Máme tady ještě "hnědého nosa" místopředsedu Parlamentu ČR Ivana Langera, který se dobře ukrývá v Parlamentu ČR se svou poslaneckou imunitou, a se svou podvodnickou minulostí... Možná by dnes, nebýt významným stranickým funkcionářem a ústavním činitelem, seděl taky někde za katrem, něboť řada jeho dřívějších kamarádů měla nebo má problémy se zákonem. Přestože vystudoval medicínu, před jméno si píše titul MUDr., nikdy za dobu 10 let co je v politice jak regionání tak celostátní se nezastal ani jediným slovem lékařů, kromě toho,že se k lékařům hlásí např. v pořadu Kotel na TV Nova. Kděžto jako úplný laik v oboru ekonomie a televizního průmyslu se zastává věřejně pana Železného a jeho TV Nova. Chytře se přitom opírá o všechny podnikatele v ČR. Jako stínový ministr vnitra se vměšuje do vyšetřování případu Železný. Mohl by se třeba věřejně vyjádřit k některému "ze svých případů" jako třeba Golfový klub Olomouc a 15 milionů z 1.Družstevní záložny na činnost golfového klubu, kamarádů z Pozemních staveb Olomouc (v likvidaci), nabytí podílu v 1.olomoucké zdravotní společnosti, kauza Železniční poliklinika Olomouc, Duty Free Shopy v česko-rakouském pohraničí, Kilimandžáro v Africe a řadě jiných "svých" kauz. Místo toho se aktivně zajímá jako člen výboru Parlamentu ČR pro kontrolu a bezpečnost tajných služeb v ČR o činnost BIS, kde má také řadu kamarádů, a co je nejdůležitější má přístup k informacím tajným i jiným...Nesdělí je třeba panu Železnému...Když je to přece kamarád jeho "chlebodárce" pana Klause??? Možná ano, možná ne... S pozdravem Jaroslav Nakládal, Olomouc
0/0
4.12.2001 15:41

tomas holek

Re: Železný, televize a politika
Jaroslave Nakladale jsi KRETEN. P ivní, tedy "hloupy" národ Čechů, Moravanů a Slezanů ?? Jak to muzes napsat ? Plati, ze narody, ktere piji pivo jsou narody vyspelejsi, kdezdo narody, ktere pivi tvrdy alkohol, vodku jsou zaostalejsi. DIVotreti mi vykradli auto. Mohl bych napsat, ze jsme narod zlodeju, ale neni to pravda. Jsme narod, ktere se neumi zlocincum branit. Za kradez useknuti prstu resp. ruky. Za vradu smrt. Spolecnost, ktera slusne obcany nebrani proti zlocincum neni humanisticka spolecnost, ale je to spolecnost pseudohumanisticka a prozlocinecka.
0/0
31.1.2002 20:02

Vojta

komedie
Všechno je to trapná komedie viz.Mach- 5 let za 1,8 mil.kč,Šrejbr- 5,5 roku za 12mil.kč,Stehlík-nic atd.Je to prostě trapná fraška o tom jak za vlády ČSSD se naše rádoby policie dokáže vypořádat s těmi,kterým to co udělali, nebo neudělali dopomohla ODS a vlastně i my všichni!!! Bohužel je to tak a nějaké keci nebo laciné pivní úvahy nemají smysl!
0/0
4.12.2001 14:22

Vojta

komedie
Všechno je to trapná komedie viz.Mach- 5 let za 1,8 mil.kč,Šrejbr- 5,5 roku za 12mil.kč,Stehlík-nic atd.Je to prostě trapná fraška o tom jak za vlády ČSSD se naše rádoby policie dokáže vypořádat s těmi,kterým to co udělali, nebo neudělali dopomohla ODS a vlastně i my všichni!!! Bohužel je to tak a nějaké keci nebo laciné pivní uvahy nemají smysl!
0/0
4.12.2001 14:22

J.P.X.

Zelezny
Zda je Zelezny vinen ci nevinen ze spáchání trestného cinu, to ukaze az soud. Ale jiz dnes je jiste, ze na zaklade mezinarodni arbitraze ma zaplatit priblizne miliardu Kc. Pokud vim, sam Zelezny rekl ("Volejte rediteli"), ze miliardu zaplati ("ne hned, kdo ma miliardu pod polstarem, bude to tri tydny trvat nez penize sezenu" - tak nejak to rekl). Teprve pak se objevili ruzne smenky (ktere mely existovat uz davno) a Zelezny se zacal vytacet. Zkratka: podle meho nazoru je Zelezny podvodnik a v normalnim pravnim prostredi by se svymi "podnikatelskymi" aktivitami nemel sanci. Zelezny, Stehlik, Soudek, Zubik, Chvalovsky, Gottvald(Drnovice), všechno jedna banda ... Tak tak, kdo s cim zachazi, tim take schazi ....
0/0
4.12.2001 13:52

z daleka

zjisteni
Mocenske slozky ve state si s obyvatelstvem a volici hraji hru na kocku a mys. Spravne bych to ale nezval na gaunery a naivky. Zatim co naivky placaji nesmysly, sedi po hospodach , z nationalistickych dojmu nepripousti moznozt pochybeni ve state, gauneri nehrubsim zpusobem zproneveruji majetky, buduji struktury na ovladani mysi (naivky) a vytvari politicke svazky na udrzeni moci. Naprava v nedohlednu, niceni perspektivity budouci generace ocividna. Blahopreji !!!!
0/0
4.12.2001 13:29

Pepa z Depa

Re: zjisteni
Nejhorší je, že máte pravdu. Ještě horší je, když si člověk uvědomí,jak málo lidí tuto skutečnost vidí. Pokud to co je tady na internetu je průřez naší společností, pak tedy nás potěš Bůh za tu úroveň.
0/0
11.12.2001 20:45

Marty

Re: zjisteni
No jo. A az to vsechno ovladnou, tak nas zotrocej (uz ted je zde defakto na financich zalozene otroctvi (=lide jsou nuceni pracovat za mzdy, ktere jsou tak akorat na jidlo)) a zavedou nam tady peknej feudalismus, jako driv. To proti cemu se lidstvo dveste let zmahalo tu bude zpet ani nemrknem a co pak?
0/0
31.1.2002 18:37

DBaron

Penize Zelezneho
Zelezny pemize ziskal tim, se sehnal investory. Jake dohody mel s investorem, zda vydrbal on, nebo naopak investor vydrbal s Zeleznym, zda je pouzil a nevratil (zda je nevratil ci zda je mel vratit) to vse je v rizeni soudu. Zelezny tvrdi A ukrivdeny Vavra a CME tvrdi B. Dokud toto soud nerozresi, neni zlodej. Ten spor je tak slozity, ze do nej zrejme nikdo, mimo zucastnene, nevidi. Tot je zatim vse v setreni. Mozna udelal podfuk a zneuzil smlouvu, kterou CME postavila ve svuj neprospech, mozna se stal nepohodlnym, protoze nesel vsem na ruku. Dokud jej nekdo neodsoudi, je nevinen.
0/0
8.11.2001 16:29

Jindřich

Re: Penize
Pokud např. neproclil dovezenéobrazy je to zloděj. Ono prý pokušení dělá zloděje. A vystoupit z rozjetého rychlíku nedokáže každý. Je tam kde je. Ještě jim s tím pomůže na Slovensku ..... ti už asi nebyli dlouho u mezinárodní arbitráže. Bravo!
0/0
8.11.2001 16:38

xxl

Re: Penize Zelezneho
ty jsi nenapravitelnej pako. Vic slov nemam.
0/0
8.11.2001 16:41

Bart

Re: Penize Zelezneho
Jsi trochu pozadu, kdo s kym vydrbal uz vyresila arbitraz, a ta je pravomocna, nynejsi obvineni jsou mimojine o tom, ze se Vovka ne a ne arbitrazi podridit a vymysli ruzne klicky a astrony a jine podivne zazracne smlouvy. Navic zcela prokazatelne a bezpochyby neplatil dane, pasoval obrazy a podobne. Maslo na hlave ma a dobre to vi, kdyby byl " cistej " neprevadel by majetek na kdekoho a v klidu by celil obvinenim a prokazal nevinu. A neobvinuj me prosim ze zavisti, ja uspech apenize nikomu nezavidim, ani tem co je ziskali nepoctive, je veci jejich svedomi, jak se s tim srovnaji.
0/0
9.11.2001 8:43

DJ Bluebird

Re: Penize Zelezneho
teda Barone, v podstatě jsou tři možnosti, buď to vůbec nechápeš, nebo to nechceš chápat, anebo seš za ty příspěvky placený. Až doposud nikdo z představitelů justice ( a o ty jde především - Justice nebo stát vs. Železný a ty ostatní hlasy kolem jsou jen křoví) nikdy neřekl že Železný je zloděj lump a podvodník. Oni jen řekli my podezíráme p. Železného a p. Rozehnala z toho a toho a toto podezření vyšetřujeme. A v té chvíli rozjel p.Železný a jeho příznivci těžkou mediální kampaň proti vyšetřovatelům a zaintersovaným osobám za vydatné pomoci páně Langerů a Klausů. Pročpak asi? Že by si pánové Železný a Rozehnal nebyli až tak jistí svou právní bezúhonností? Jestli opravdu nic neudělali tak se to určitě prokáže a jsou nadále bezúhonní a naopak jestli kradli, loupili a vraždili, tak půjdou do šatlavy. A pan Klaus s panem Langerem by mi mohli vysvětlit podle kteréhože zákona u nás nesmí být podezřelý vyšetřován policií když je toto tak pobouřilo!
0/0
31.1.2002 17:26

DJ Bluebird

Re: Penize Zelezneho
teda Barone, v podstatě jsou tři možnosti, buď to vůbec nechápeš, nebo to nechceš chápat, anebo seš za ty příspěvky placený. Až doposud nikdo z představitelů justice ( a o ty jde především - Justice nebo stát vs. Železný a ty ostatní hlasy kolem jsou jen křoví) nikdy neřekl že Železný je zloděj lump a podvodník. Oni jen řekli my podezíráme p. Železného a p. Rozehnala z toho a toho a toto podezření vyšetřujeme. A v té chvíli rozjel p.Železný a jeho příznivci těžkou mediální kampaň proti vyšetřovatelům a zaintersovaným osobám za vydatné pomoci páně Langerů a Klausů. Pročpak asi? Že by si pánové Železný a Rozehnal nebyli až tak jistí svou právní bezúhonností? Jestli opravdu nic neudělali tak se to určitě prokáže a jsou nadále bezúhonní a naopak jestli kradli, loupili a vraždili, tak půjdou do šatlavy. A pan Klaus s panem Langerem by mi mohli vysvětlit podle kteréhože zákona u nás nesmí být podezřelý vyšetřován policií když je toto tak pobouřilo!
0/0
31.1.2002 17:26

Vendelín

Zrušit
JE TŔEBA OKAMŹITÉ ZRUŚIT N O V U ! ! ! PAK VE VOLBÁCH VOLIT 4 K, DÁT PANU PREZIDENTOVI VÝJIMKU, ABY MOHL ZUSTAT JEŠTĚ JEDNO VOLEBNÍ OBDOBÍ NAŠÍM PANEM PREZIDENTEM A VŠECHNY, KDO S TÍM NESOUHLASÍ POZAVÍRAT NEBO ROVNOU POPRAVIT.JENOM PAK BUDE DOSTATEK PROSTORU PRO DEMOKRACII A SVOBODU.
0/0
8.11.2001 16:18

Vladimír

Re: čest práci, soudruhu!
0/0
8.11.2001 16:41

aa000

Re: Zrušit
si upad
0/0
8.11.2001 16:58

AN

Re: Zrušit
Ty vymazany lidsky hovado!
0/0
8.11.2001 17:32

Vendelín-1

Re: Zrušit
cožpak nechápeš, Vendelínův příspěvek je i r o n i c k ý. je to odpověď všem Sněhulákům...
0/0
8.11.2001 18:16

plk

Re: Re: Zrušit
Ano, to ze Vendelinuv prispevek je ironickej, chape snad kazdej. A to, ze je naprosto kretenskej, vidi asi taky leckdo. Je mi uprimne lito, kterym nevadi to, ze budou ze svych dani diky uspesne spolupraci pana Zelezneho s panem Stepankem (a dalsimi zastupci ODS a CSSD v RRTV) platit ze svych dani to, ze republika prohrala arbitraz ohledne Vovkova tunelu, a jeste si (samozrejme) maji nechat vyplachovat hlavu oposmluvni propagandou ze vsech TV kanalu (uz nejen Zelezneho Nova a Nova 2 - "Prima" - ale brzo taky Kindernayova nova Galaxie, ci jak se bude jmenovat, a balvinovska CT). Je mi lito lidi, kteri nechapou dulezitost plurality medii. A vubec nechapu jedince, ktery nese*e, jak jim trio Zelezny-Klaus-Zeman vetra penezenky.
0/0
8.11.2001 19:26

Vendelín-1

Re: Re: Re: Zrušit
Tak si vem spacák a běž do velína
0/0
9.11.2001 8:55

DBaron

Zelezny a spol.
Nekolikrat jsem se zde Zelezneho zastaval. Porad mam totiz pocit, ze pokud existuje duvodne podzreni, je treba provadet akci okamzite a razantne. Neverim tomu, ze pri prevodech vseho, co dneska ma mit Zelezny a Rozehnal na krku, si to neosetri tak, aby to nebylo v pravni rovine. Dneska se honi voda, podezira se kdekdo a prisuzuje se Zeleznemu vse, cim NOVA vadi. Kdyz toto pominu, je to humbuk zamereny a peclive pripraveny proti Zeleznemu a to hlavne proto, ze uspesnym se u nas nepreje. Fischer neni drzitel licence a neni tolik na ocich, presto verim, ze pokud na nej nekdo rozjede podobnou kampan, tak ho vsichni budou odsuzovat stejne. Bez dukazu. Urcite by kontrola odhalila drobnosti, protoze neni v silach nikoho, mit vse pod kontrolou. Zelezny urcite neni padly na hlavu. CSSD honi vodu a akorat to skonci obrovskou ostudou, az Rozehnala budou zbavovat obvineni. To neni populista Stehlik, to je pravnik, ktery jiste zna dusledky vseho, co dela. Presto vsechno si vazim jak Zelezneho, tak Fischera a vsech lidi, kteri nepodnikaji za darovane penize, ale budovali neco, co je stalo vic, nez znami pri privatizaci a darovana fabrika, kterou nekdo polozi, protoze rizeni podniku mu nic nerika.
0/0
8.11.2001 16:10

ZD

Re: Zelezny a spol.
Jestliže Železný nepodniká za peníze darované (od Američanů), pak tedy asi za kradené (Američanům). Nebo je snad měl při vstupu do podnikání??
0/0
8.11.2001 16:17

JJ

Re: Zelezny a spol.
Ty seš nějakej chytrej, nejseš Ty náhodou posranej?! Nezlob se, ale tohle co tady tvrdíš, je naopak na vodě postavená obrana Železného. Pokud arbitrážní soud rozhodl, že Nova udělala podraz, pak je to pravomocné rozhodnutí postavené na pevných faktech a důkazech a vzhledem k tomu, že Železný byl v jejím čele a byť je za v tom měl prsty kdokoli jiný, pak rozhodně je za to zodpovědný Železný a také s ním bude dle toho de-jure jednáno. Jestli o tom nevěděl, pak je to jeho chyba, ale neznalost "rulez" neomlouvá. Sorry, ale jsi mimo!
0/0
8.11.2001 16:48

xxl

Re: Zelezny a spol.
Barone, ty jsi pako, to uz jsem napsal. jenom par poznamek - Fischer zacal podnikat v Nemecku a vytvoril jeden velky kolos. Bez investoru, ktere by podvedl. Z tech penez si financuje cestovku tady. Pan Zelezny zacal podnikat tak, ze na rozjezd televize mu pujcili Americane. Je pravdou, ze i oni maji maslo na hlave (ruzne smlouvy o smlovach), ale to jej neopravnuje, aby neplnil sve zavazky k nim a ku statu. Kdyz je pan Zelezny tak cisty a neposkrvneny, proc nema zadny majetek? Proce nechal vsechno prevest na Rozehnala, manzelku a spriznene firmy? Zelezny je dobry manager, ale tzv. cesky podnikatelsky manager (asi jako nove Kindernay). Za cizi, mlzeni, podvody,.... Zadny rozdil mezi Stehlikem a Zeletnym nevidim.
0/0
8.11.2001 16:48

Pebur

nebohemu bulikovi
Ty seš taky nějakej nedoceněnej a ukřivděnej hošánek co?Asi ses měl líp učit abys mohl něco dokázat ty janečku.
0/0
8.11.2001 15:33

Vladimír

pebur - psycholog diletant !
0/0
8.11.2001 16:45

bulik

parta grazlu
Zelezny, Junek, Kozeny, Saudek .... proste parta grazlu .... at si kazdy rika co chce, a nejaka pravnicka "buzna" co si hraje se slovickama me nemuze rozhazet. Howgh
0/0
8.11.2001 15:30

Najdete na iDNES.cz