Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Primátor odpovídal čtenářům iDNES

Veliký zájem projevili čtenáři iDNES o on-line rozhovor s primátorem města Brna Petrem Duchoněm. Ten na jejich dotazy odpovídal s uvážením a důkladně. Vzhledem k omezeným časovým možnostem však nestihl zodpovědět úplně všechny položené otázky. Některé z těch zodpovězených se týkala aktuálních problémů ve městě: oprava náměstí Svobody či chystaná rekonstrukce křižovatky Bauerova - Hlinky v Brně-Pisárkách.Odpovědi Petra Duchoně si můžete přečíst ZDE.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

56xjf

Nezná Honzu Hrabálka?
Přečetl jsem si on-line rozhovor a utvrdil jsem se v tom, že p.Duchoň je arogantní suchar. Odmítá odpovědět na zcela nevinnou otázku, jestli zná Honzu Hrabálka.
0/0
1.11.2001 15:30

Šafránková

Reduta
Kdy se plánuje oprava Reduty?
0/0
1.11.2001 13:33

Ladislav Dvořáček

1.Přeložení hlavního nádraží ČD 2. Vybudování podzemní tramvaje
Prosím o odpověď na dvě otázky: 1. V jakém stádiu je plán přesunu hlavního nádraží ČD 2. Před nějakou dobou se hovořilo o vybudování rychlé podzemní tramvaje. V současné době toto téma utichlo. Je pravděpodobné, že se tato akce uskuteční? Děkuji za odpověď
0/0
29.10.2001 15:06

Libor Zeman

Oprava pisárecké křižovtky
Dobrý den pane primátore. Mám doslova strach z chystané generální opravy křižovatky Bauerova-Hlinky v Pisárkách. Bydlím na Veslařské, pracuji na BVV, další zájmy mám v Žabovřeskách, touto křižovatkou tedy projíždím autem několikrát denně. Vzhledem k tomu, že informace v tisku jsou rozporuplné, zajímalo by mne, jak bude vyřešena několikaletá oprava po stránce provozu mezi Jundrovem (Veslařskou) a BVV a také jak se změny dopravy dotknou obyvavel již tolik let zkoušené Veslařské ulice. S poděkováním Libor Zeman
0/0
26.10.2001 13:57

56xjf

Je to hadr
Brněnský primátor působí nadutě a arogantně. Viděl jsem ho jednou v televizi. Hrůza. Stál vedle pana profesora a pokyvoval hlavou. Je nemastný, neslaný, submisivní. Naprosto mu chybí charisma.
0/0
26.10.2001 13:27

Milan Tříska

Re: Je to hadr
Tak to tedy nesouhlasím. Pan primátor je osobním kontaktu, je-li v hlavní roli, pro nezasvěcené až neuvěřitelně přesvědčivý a charismatický, za roky v úřadě se významně vyškolil. Jako politik je nesmírně obratný, viz jeho přizvání soc.dem na brněnskou radnici loni létě. Od té doby má klid, všechno je v pořádku, ať už to je cokoliv. Právě zásluhou pana primátora a jeho politické superobratnosti skončila v Brně veškerá politika. Otázka je, jestli to je dobře.A ptát se ho jako soukromá osoba, to je zbytečné.
0/0
26.10.2001 19:00

Šafránková

Re: Je to hadr
Domnívám se, že by bylo lepší, kdyby svoje případné výtky čtenář specifikoval.Skutečnost, že někdo působí nadutě není příliš objektivní.Já bych byla ráda, kdyby se občané města mohli otevřeně k řadě rozhodnutí Rady vyjádřit, aby byly zásadní věci prokonzultovány s občany (aby to bylo občanům , kteří se chtějí angažovat, umožněno).
0/0
1.11.2001 13:38

56xjf

Re: Re: Je to hadr
Podíváte-li se na jeho politickou kariéru, zjistíte, že v ODS byl prakticky neznámou osobností, přesto byl zvolen prmátorem. Brněnská ODS je zanedbatelná skupina v rámci celého státu. Zasahoval do práce médií, konkrétně ČT Brno - viz předchozí články. Pod jeho vedením Brno realizovalo řadu problematických staveb (nutno objektivně říci, že jeho podíl na rozhodování nebyl rozhodující). No a jestli jste ho viděla, jak se snažil prorazit skupinku demonstrantů před dveřmi radnice (vysílal ČT), došla byste k názoru, že se zcela znemožnil svým chováním k lidem s jiným názorem.
0/0
1.11.2001 15:24

Najdete na iDNES.cz