Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Zpátky, premiére

"Chtěl bych zcela jasně říci, že vláda, která toleruje zloděje, se objektivně touto tolerancí sama stává vládou zlodějů. (...) A vláda, která toleruje podvodníky, se stává objektivně vládou podvodníků." Tak psaly všechny české noviny 22. října 1997, citujíce slova tehdejšího předsedy parlamentu Miloše Zemana. "Jeho (Zemanova) vláda boj s korupcí ale prohrála, jak svědčí údaje Transparency International i korupční chování ministrů, nejmladším Březinou počínaje a nejstarším Grégrem konče," píše přesně o čtyři roky později Petr Holub, šéfredaktor týdeníku Respekt.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Volšovin

Jedno se ale Zemanovi nedá upřít, je s ním sranda!
Vzpomeňme na suchopárné komunistické aparátčíky. I když s Miloušem Jakešem jsme se ke konci taky nasmáli.
0/0
25.10.2001 14:14

evžen

"Zlaté časy cenzury a diktatury", vzdychá Miloš
Nadutec, pseudodemokrat, který se řídí heslem "Co je dovoleno Jovovi, není dovoleno volovi!" A přitom si vduchu říká "Zlaté časy cenzury a diktatury, to bych s nimi teprve zatočil a dělal si co chci!" A ač patřím mezi kritiky 4koalice vidím, že oposmlouva je vlastně uzákonění vlády dvou stran na věčné časy. Tak co se vlastně v chování politiků po listopadu 89 změnilo? Kabáty!
0/0
25.10.2001 12:36

kamo

Petr Holub chytil velkou rybu!
100% souhlasím s tímto článkem. Petrovi Holubovi navíc děkuji za jeho článek v Respektu, asi ani on nečekal, že se na takový laciný a nemastný neslaný "červík", jakým byl jeho velmi mírný článek, chytí tak veliká ryba a ne jen jedna, ale celé hejno. To je neuvěřitelné. Doufám, že si občané na tak nečekané rybí hostině při volbách pochutnají a ze současné vládní garnitury nezůstane ani kostička. Závěrem jen: Nač bojovat proti hlupákovi, když se zničí sám a ještě se přitom zasmějem. Myslím, že soud bude hodně legrační a zasmějí se při něm všichni jeho účastnici včetně soudce, který kauzu dostane na stůl. Premiér s celou vládou mi hodně zlepšili mou podzimní depresivní náladu :)))) Díky!!!
0/0
25.10.2001 10:10

Milan

souhlas
Souhlasím a tiše žasnu, kam až jsou schopní sebou okouzlení politici dojít. Ostatně i prof.Klaus doporučoval číst Super a Blesk a ne Respekt a Literárky - v této věci (i v jiných) si tito mužové, kteří nesmiřitelně předstírají odlišnou ideovou orientaci a před volbami proti sobě bouřlivě mobilizují, podivuhodně rozumějí!
0/0
24.10.2001 23:44

Ivo Horák

Loutkové představení
Domnívám se, že na svých bulvárních nechutnostech a lžích by neměl vydělávat Super. Měl by za ně naopak zaplatit. Postihy by asi patřily také Blesku nebo i Reflexu (takto zatím uzavřený případ ministra Březiny). V případě Respektu je však žaloba ministrů špatným krokem. Vyjádření týdeníku je zjevně názorem a jako takové je chráněno svobodou slova. Několika z ministrů Zemanovy vlády si přes nějakou tu výhradu vážím a opravdu se jim divím, proč se účastní hloupého vystoupení, které vypadá navíc jako loutkové.
0/0
24.10.2001 16:06

plk

Do pismenka souhlasim.
Vyborny komentar, pane Kambersky.
0/0
24.10.2001 15:02

Najdete na iDNES.cz