Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Zelení

Zelení všech zemí světa jsou nenapravitelní. Rakušané zas plánují blokády našich hranic kvůli Temelínu. Osobně si myslím, že Temelín je zbytečná a drahá hračka. Nemůžu však pochopit lidi, kteří v době ohrožení naší civilizace neschovají své malicherné bojíčky hluboko do skříně.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Karel

Je Temelín žabomyší válka jak naznačujete pane Komárku?
Já myslím, že není. Myslím, že spojujete nespojitelné - válku a Temelín. Zřejmě v duchu hesla, že kdo chce psa bít, hůl si vždy najde využívate válečného konfliktu argumentačně proti někomu, kdo s ním nemá nic společného. Temelín je i naše věc a já kupř. to cítím tak, že Rakušané bojují i za nás - mají to k Temelínu daleko asi jako já ze severovýchodních Čech. Je mi líto, že tuto problematiku u nás zajímá tak žalostně málo lidí - většině je to fuk a tak bez dlouhého bádání a zkoumání prostě "věří odborníkům".
0/0
25.10.2001 23:16

Morel Iljič

Komárek a Brezina jako jedna rodina:-)
Pane Komárku gratuluji k dalšímu zajímavému názoru. Což takhle opravdu zastavit všechna občanská práva a zavést cenzuru, jak navrhuje jeden z diskutujících? Skutečně Vám připadá, že jenom proto, američané bombardují Kábul a každý čekají na svůj příděl antraxu musíme povinně vystavit ČEZu bianco šek?! Prosím vysvětlete čtenářům, jak spolu tyto témata souvisejí! Což takhle začít s podporou Grégrovy další malé atomovky v Blahutovicích na Novojičínsku?! Vždyť je válka tak žádný problém! Nebo aby tak Lachnitovi kámoši postavili z vládní garancí 17 miliard překladiště u Studénky a zase se schovali za "válku" amerického lidu. Jestliže tady jenom velmi málo lidem záleží na čisté hlavě a nechají si na ni ČEZem srát, pak to ještě nemusí být nutně důvod, aby to dělala celá evropa. To, že nám všem deset let ČEZ nemluví pravdu a bezostyšně lže do očí prostě nezakryje žádný konflikt, byť by se to některým českým zkorumpovaným fízláckým novinářům jakkoli hodilo!
0/0
20.10.2001 21:25

jouda

Re: Komárek a Brezina jako jedna rodina:-)
I ty ekologu. Bez CEZu bys sem nemohl napsat tenhle nenavistnej blabol. Rozsvit si CEZem v hlave.
0/0
25.10.2001 17:29

Erik Uxa

Re: Re: Komárek a Brezina jako jedna rodina:-)
Jsi hloupy, priteli, velice hloupy. Jsi jouda, klasickej jouda. CEZ je neuveritelne prolhany subjekt, problem je, ze je monopolem.
0/0
27.10.2001 15:49

OPTIM

Oni teď nemůžou
Pane Komárku, oni teď nemůžou přestat, protože právě dostali další dotaci na boj proti Temelínu. A zřejmě ani v Rakousku nejde převádět plánované peníze z letošního roku do příštího.Byla by přece škoda, kdyby jim kvůli nějaké pitomé válečné atmosféře tyto peníze propadly. Nebo ne?
0/0
18.10.2001 7:38

Vašek Sklenář

Nekonečné protesty.....
Proč se všechna tato hnutí neangažovala takto viditelně už za bolševika? Odpověď je snadná A) asi to každému bylo jedno. Tak proč jim to vadí teď?
0/0
17.10.2001 16:50

Erik Uxa

Re: Nekonečné protesty.....
Jsou dve reseni, bud jsi byvaly STB a vis presne co zajimalo vladu v Rakousku pred revoluci 89 nebo jenom placas kraviny, abys ukazal, ze jsi chytrej. NU?
0/0
27.10.2001 15:51

Ivo Horák

aneb Více moci teroristům?
A neměli bychom rovnou pozastavit politická a občanská práva? Nebo zavést cenzuru? (Taky se to za válek dělávalo.)
0/0
17.10.2001 8:44

-

Re: aneb Více moci teroristům?
Třeba na to dojde, když pitomci budou dělat pitomosti.
0/0
17.10.2001 16:10

Najdete na iDNES.cz