Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Bruthans žaluje i z vězení

O vystěhování nájemnice z bytu v ulici Novákových v Praze 8 Libni se její domácí Zdeněk Bruthans snaží i z vězení. Obvodní soud pro Prahu 8 však jeho žalobu zamítl a rozhodl, že nájemnice Bedřiška Simonová byt užívá oprávněně. Letos v létě byl Bruthans za objednání vraždy jiné nepohodlné nájemnice - Reginy Kučerové - poslán na 15 roků do nejpřísnějšího žaláře spolu s dalšími dvěma muži, kteří akci provedli.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Marie Nedošínská

regulované nájemné
Bude dobře, až ministr vlády a někteří poslanci a senátoři řeknou: "Nepotřebuji být dotován formou regulovaného nájemného a tuto výhodu, která mi náhodou spadla do klína předávám lidem, kteří ji potřebují." Pokud tuto větu podpoří spravedlivým zákonem o nájemném, ve kterém budou státem dotováni jenom ti potřební, a ne ti výše vypsaní, ve kterém bude přiznán zisk i pronajímateli za poskytování bytů a služeb, ve kterém bude v nájemném zohledněna i modernizace domu, ..... bude dobře.
0/0
5.10.2001 21:57

tomáš

symbolické nájemné
To je všechno z toho že určití "vyvolení" mohou bydlet už od bolševika za symbolické nájemné a zatím žádná vláda s tím nic neuďelala.
0/0
5.10.2001 12:00

Josef Novák

Nejen pan Bruthans...
... se snaží nevybíravými metodami vystěhovat své nájemníky. Bruthans potřeboval byt pro své podnikání, v dnešní době se ovšem vystěhovávají nájemníci i proto, že vysoký papaláš potřebuje byt pro svého kočího, tedy řidiče (viz http://www.mesec.cz/?text=203&oblast=16). A je zřejmě jen otázkou času, kdy i v tomto případě dojde k fyzické likvidaci nájemníků.
0/0
5.10.2001 7:52

Najdete na iDNES.cz