Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

H-Systém: Soud našel vady

Jen co se případ zkrachovalého H-Systému, v němž přes tisíc lidí utopilo své životní úspory, dostal po několika letech vyšetřování k soudu, objevily se vážné překážky, které ohrožují samotný proces. U soudu má čelit obžalobě šest představitelů H-Systému včetně autora projektu "dostupného bydlení" Petra Smetky. Nejenže soudci Kamilu Kydalkovi zabere studování statisícistránkového spisu zhruba rok, ale už nyní je zřejmé, že pak případ nejspíš vrátí vyšetřovateli k "dopracování".

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Martina Horejšová

H-SYSTÉM
Přeju krásný den všem klientům H-systému, kteří ještě stále doufají, že dostanou alespoň nejaké peníze zpět. Po tolika letech se stále ve prospěch klientů nic neděje. Říká se že naděje umírá poslední ale mám pocit, že už má namále. Naše rodina se po sedmiletém bydlení s rodiči a po pronájmech rozhodla znovu pokusit štěstí. V dnešní době nám firma dostavuje byt v řadovém domku, mají sice zpoždění, ale věřte mi že skoro každý týden jezdíme na kontrolu,zda se staví. Zadlužili jsme se na dvacet let,ale jinak to nešlo. Při představě co bychom měli z peněz, které jsme vložili do H-Systému a ty úroky mě popadá vztek a všem viníkům bych přála ne vězení, ale těžké práce v dolech nebo ve fabrikách. Myslím ale opravdovou dřinu bez košilí a kravat, aby si ty peníze alespoň z miniaturní části odpracovali. Martina Horejšová Praha
0/0
14.11.2001 12:41

Vojta Kopský jr. (Praha)

Jó btw:
kápnul jsem dnes na tzv. novinářské zásady dua Slon-Kubík. Zmiňovány jsou v souvislosti s OLOVEM. Jedna z nich "neříkat všechno" má obzvláště volnou definici. Aby bylo jasno. Jsem si vědom že Slonková-Kubík jsou fakt dost dobrý. Ale nezávislý nejsou. I kdyby si to stokrát chtěli myslet. Ale co. Sebeklam je ve skutečnosti to hlavní, co odlišuje člověka od zvířete..........resp. to je ta dolní hranice.
0/0
27.9.2001 16:38

Vojta Kopský jr. (Praha)

Asi jako si američani můžou za tragédii WTC !
a docela by bodlo kdyby se do nadpisu nedalo napsat víc než se pak zobrazí. jó a taky kdyby se daly dělat odstavce. a vůbec nejlepší by bylo, kdybyste si koupili stejný systém fóra jako mají na "ŽIVĚ". I když to potřebujem na to abysme vám mohli nadávat. a pak snad už jenom jednu pistáciovou zmrzlinu se strouhanejma oříškama.
0/0
26.9.2001 13:23

Vojta Kopský jr. (Praha)

Takže LETADLO - ergo - klienti si za to můžou sami? Asi jako WTC !
Nerad dělám analogii s americkou tragedií, protože si přitom tak trochu připadám jako ta hyena Profesorissimus Klaus co se neštítil použít to pro svý fašistický výpady proti oponentům všeho druhu (včetně těch co "zpochybňují úspěchy"). Ovšem o LETADLECH tu iDNES začali zase Slonková a Kubík. Je to jasná zakázka ze strany Komerční Banky. Krásně se tím totiž mlží okolo její viny na začátku celé kausy. V dopravácké branži sice zůstaneme, nicméně nejedná se o LETADLO (natožpak s vědomím klientů), nýbrž o TUNEL a skoro bych řekl PODVODNÍ TUNEL. Průšvih H-Systému se odvíjí od okamžiku, kdy KB vysolila milionové úvěry na pofidérní záruky zjevným podvodníkům (kterých je zhruba dvakrát tolik co obžalovaných) v několika firmách a pak ještě dovolila, aby tyto úvěry byly na H-Systém převedeny a to v některých případech i v rozporu s úvěrovou smlouvou. Autoři to vědí, jenže....Koho chleba jíš, toho píseň zpívej.
0/0
26.9.2001 13:19

karber

Zlodějiny.
Nejlepší je ukrást velký balík a zloděj v ČR má klid.
0/0
26.9.2001 9:04

Najdete na iDNES.cz