Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Šestiletý chlapec kradl pro strýce

Ke dvěma krádežím v restauracíh donutil jednatřicetiletý muž malého šestiletého chlapce, se kterým společně v pátek putovali po ostravských lokálech. Kolem třetí hodiny ukradl chlapec číšnikovu peněženku v baru Dílo v centru Ostravy. O dvě hodiny později se pak pokusil okrást vrchního v kasínu v Mariánských Horách. Tam je ale obsluha odhalila.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Ostrava

vysvětlení pro méně chápavé Hansy a jemu podobné
Je zcela zřejmé, že pozavedení trestní odpovědností rodičů by se černé ulice značně vyjasnily a vybělily. Hansi, co se týká vulgárních nadávek člověku, kterého jsi nikdy neviděl, zkus jít bydlet do Ostravy - Vítkovic mezi cikány alespoň na jeden měsíc. Nepochybně zjistíš že: 1. Rom v cikánštině znamená člověk, gadža v téže řeči označuje bílého, který má ovšem pro cikána hodnotu menší než prase. 2. Absolutní rasismus cikánů je v tom, že bílí jsou dobří jen na to, aby na cikány pracovali, platili jim sociální a jiné dávky a mohli být cikány kdykoliv beztrestně okrádání a pokud v sobě najdou tu drzost se cikánům bránit, tak i olupováni. Pokud máš zájem, dohodnu ti na městském úřadě Ostrava - Vítkovice bezplatnou stáž mezi tímto etnikem, které se po mnoha staletí nedokázalo přizpůsobit většině a které se díky množení se v malé skupině jen mezi sebou geneticky degeneruje. Jak jistě víš z biologie 6té, nebo 7mé třídy, kterou jsi nepochybně absolvoval, k udržení zdravého genetického potenciálu je nutná minimální velikost stáda. Platí to i u člověka, i když se u něho o stádu nehovoří. Předpokládám, že jsi pochopil, co jsem tady napsal. Věřím, že po absolvování nezbytné praxe, tj. pobytu v současném prostředí pochopíš, že rasismus cikánů je plně srovnatelný s otrokářstvím 18tého století (ostatně sexuální otrokyně a obchod s nimi dělají převážně cikáni).
0/0
18.9.2001 8:36

georrge

Re:stejne jako s tebe
Hans ty vole co to blabolis
0/0
18.9.2001 1:30

56xjf

flek
Flek je ostravský výraz pro peněženku?
0/0
17.9.2001 15:51

hans

stejně jako z tebe vyrostla pitka, EVO
0/0
17.9.2001 13:34

Eva

Stejně z něho vyroste spratek
Je mi moc líto, že v tomto příspěvku není napsáno, jestli ten šestiletý chlapec nebo jeho strýc byli světlé nebo tmavé pleti. Jsem na 90% přesvědčená (jelikož bydlím také v Ostravě), že tmavé. Pak ovšem nechápu, proč se barva pleti nebo národnost (např. romská) může uvádět v jiných příspěvcích, např. v tomto: 10:03 - Slzný plyn nastříkal devatenáctiletý násilník z Ostravy do očí devětatřicetiletému Romovi v Ostravě-Přívoze. Přitom mu hrubě nadával. Krátce na to ho zadrželi strážníci ostravské městské policie.
0/0
17.9.2001 11:26

Marcel Vit

Re: Stejně z něho vyroste spratek
SOUHLAS!!!!!!!!!!!
0/0
17.9.2001 18:05

Ostrava

kriminalita dětí
Jediné řešení kriminality dětí je vztahnout odpovědnost rodičů za dítě i do trestně právní roviny a v případě trestného činu spáchaného dětmi zavřít rodiče. K trestu za čin spáchaný dítětem ještě přičíst trest za ohrožování výchovy.
0/0
17.9.2001 11:11

Najdete na iDNES.cz