Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Policie udělala zátah v erotickém podniku

Zlínští kriminalisté po zátahu v erotickém podniku v Otrokovicích zatkli muže a ženu. Vyšetřovatel je pak obvinil z kuplířství, protože umožňovali dívkám provozovat prostituci v jejich podniku a pak od nich dostávali určitou část ze zisku.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Duda

Policie udělala zátah v erotickém podniku.
Zajímavé je, že některé podniky fungují 5 a více let a jiné jsou zavřeny za půl roku.Bude to asi konkurenční boj.Někteří policisté spolupracují s konkurencí? Nevěstky lásky nevlastní živnostenské listy,pobírají socialní podpory,jsou na mateřské dovolené a hlavně neplatí daně v době,kdy je státní pokladna tak nutně potřebuje.Přesto jsou povolány jako svědci,aby svědčily proti řádně podnikajícím.Je zde řešena otázka společenské nebezpečnosti?Jsou tedy nebezpečnější majitelé barů a penzionů,nebo prostitutky,které se tím pádem přesunou do soukromích bytů,kde kontrola státním orgánem není možná,kde ve vedlejší místnosti pobývají prostitučtiny děti a v sousedním bytě platí nájem řádní občané? Znamená to,že pozavíráním erotických podniků vymizí prostituce ze světa? Ve vyspělých státech trvalo léta dostat tuto činnost pod jednu střechu.U nás jde ale všechno jinak.Jako návštěvník těchto podniků mám nyní srach vstoupit do takového zařízení,přesto že poskytují záruku čistoty,zdraví a bezpečí s porovnáním s pouličními známostmi poskytujícími sex.Záruka,že nebudu uspán,okraden či nakažen, není žádná.Bylo by načase zákon o prostituci přepracovat.Věřím, že bych nebyl sám,kdo by to ocenil.
0/0
14.10.2001 12:39

Jiří

Ženy
Proč o tom vůbec diskutujete,hodí se ženský na něco jiného?
0/0
14.9.2001 8:18

JV

Proč se s prostitutkami špatně zachází?
Protože existuje paragraf 204 TZ kuplířství. Je pravdou, že mnoho prostitutek je vykořisťováno, mláceno, jsou zavírány do sklepa, jsou jim zabaveny doklady atd. Ale je to důvod pro zákaz kuplířství? Analogie: můj zaměstnavatel se o mě stará dobře, mám hodinovou pauzu na oběd, sedím v teplé kanceláři, mám slušný plat a kdybych se cítil odírán, mohu odejít ke konkurenci, která má každý den v novinách inzeráty a LEGÁLNĚ konkuruje mojí firmě. Co by ale můj zaměstnavatel udělal, kdyby najednou bylo zaměstnávání v mojí profesi nelegální a mému zaměstnavateli by hrozil žalář? Logicky by se bál odhalení, zabavil by mi doklady, zamkl by mě do sklepa a pravidleně zmlátil, abych měl strach! Poučení si udělejte sami ... Všechni samozvaní ochránci žen svým bojem proti prostituci a zavíráním za kuplířství jen postavení prostitutek zhoršují a pošlapávají lidská práva. Každý má mít právo činit si se svým tělem, co uzná za vhodné - třeba je prodávat.
0/0
13.9.2001 17:30

Quadros

Re: Proč se s prostitutkami špatně zachází?
Máte naprostou pravdu. Koneckonců jsou prositutky často jediné ženy, se kterými se lze věcně domluvit. Nadto by zcela určitě legalizací prostituce poklesla poptávka po těchto službách.
0/0
14.9.2001 12:20

1062@seznam.cz

platily málo?
za kuplířství by se musely zavřít všechny erotické kluby v republice.Jak to že se zavíraj jen některé ? zřejmě majitelé správně nemažou policii.Mirek
0/0
13.9.2001 16:53

Najdete na iDNES.cz