Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Autoškoly předložili šest požadavků

Zástupci Asociace autoškol ČR při prvním jednání se zástupci ministerstva dopravy předložili šest hlavních požadavků. Ani jedna strana zatím žádný projednala. Podle poslance Františka Vnoučka, předsedy podvýboru pro dopravu, který na schůzku dohlížel, jednání vytvářejí podmínky pro další změny v zákoně o autoškolách. Poslanci by se jím měli zabývat brzy. Členové asociace minulý týden spolu s dovozci aut blokovali ministerstvo dopravy.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

hanačka

korektoři
Chyběli jste ve škole, když se probírala shoda podmětu s přísudkem. Pokud š k o l y, pak ovšem p ř e d l o ž i l y !!!
0/0
13.9.2001 12:16

Tomáš Dohnal

autoškoly nejsou jednotné
Autoškoly samozřejmě nejsou jednotné. V souladu s naší národní mentalitou. Češi jsou jednotní jen když jim je nejhůře. Když jsem stál v březnu před ministerstvem s hrstkou těch,kteří pochopili včas,šel kolem pan Volkán a díval se jak se kolegům daří. A nechápal proč tlučeme na dveře, které jsou otevřené ... Nyní jsem tam byl zase, je nám o něco hůř ale dosud asi ne tak špatně abychom byli jednotní.Nebýt dovozců,bylo nás tam opět málo ! Je mi líto všech, kteří dosud nepochopili, že lepší živobytí získají jen v rovné konkurenci za jasných podmínek, ne tím, že budou dělat podtrhy jeden na druhého. A ti kteří nahrávají tomu prolhanému nafoukanci z Husákova paláce asi dobře vědí proč to dělají. A pokud ne, tak musejí být hodně mdlého rozumu. Je snad normální, že se jezdí po ukončení výcviku a riskuje jen proto, že znění zákona je pitomé ? Je normální, že po třičtvrtě roku nikdo neví co je doplňková zkouška na motocyklu. A ať si z různých důvodů chcete namlouvat, že testy nám nevadí, tak mně nevadí že si na nich někdo asi pomohl ke slušným penězům, ale vadí mi že jsou to zmetky,které prověří zda je zkoušený schopen se učit paragrafy, které jsou určitě náročnější než ta staré, které ostatně také za moc nestály. Testy by měli donutit i méně inteligentního uchazeče aby se naučil vše co bude při pohybu v provozu potřebovat. Ne aby hledal cestu k úspěchu po svém ... A víte co je nejsmutnější ? Až bude nejhůř a potáhneme za jeden provaz tak nás už možná nebude o mnoho víc než těch co se zúčastninli blokády.
0/0
12.9.2001 0:36

Ladislav Mušuka

PROČ SE MUSÍ VŽDY OBJEVIT NĚJAKÝ KARIERISTA -BLBEC !!!!!!!!!!!!!
chtěl bych vidět těch šedesát autoškol , kteří spolupracují s člověkem takové minulosti !!!! Lidičky mějte rozum !!! Budete platit příspěvky ,a až se pán Bajgar nabaží ,tak se na Vás vy.... !!!! Jde mu jenom o prachy a o moc ! Doufám , že zvítězí opět zdraví rozum a nikdo s lidma tohoto typu nebude spolupracovat !!! Musím se zastát osoby pana Lišky . Ano nevlastní autoškolu , ale nebít jeho zájem o autoškoly ,tak dnes by možná existovali pouze autoškoly pana Bajgara a spol . Autoškoláci ruku na srdce : UDĚLAL PRO VÁS NĚKDO VÍC NNEŽ AAČR v zastoupení pna Lišky ??? Bajgare vrať se do hrobu !!!!!!
0/0
11.9.2001 19:06

Jablonec

Jsou jednotné
Autoškoly jsou jednotné ! Najde se však několik blbců, kteří potvrzují pravidlo. Viz. pan Bajgar - kariéra, prachy, machrovina, to je jeho. Je to obyčejnej podvodník, který se chce na autoškolách přiživovat a být důležitý. To že chtěl s Kotálem a jim podobným prodat autoškoly je pravda. Podařilo se ho vyrazit, ale on je opravdu neprůstřelnej, nebo je to magor. Já zažít takovou ostudu jako on tak zalezu a nevylezu !!!
0/0
11.9.2001 15:56

ekosoft

To snad není pravda !!!!!!
Bajgare ty snad nedáš pokoj nikdy. Zkurvil jsi co jsi mohl, vyrazili tě již ze dvou autoškoláckých sdružení a teď když AA konečně zařídila demokratickou komisi, tak se tam chceš zase narvat aby jsi hájil svoje zájmy a byl důležitej ? Větší sprosťárnu jsem neviděl. Schling je proti tobě beránek, ty jsi nezničitelnej. Já doufám že se do komise nedostanete, protože by to byl vrchol sprosťáctví. Seber si svejch údajnejch 60 autoškol a jděte dělat někam dýchánky a nekecej do věcí, kterým nerozumíš !!!!
0/0
11.9.2001 15:42

blbec

naruby
Jestli je Bajgar demokrat,tak na dopravě je pořádek.
0/0
11.9.2001 15:20

blbec

naruby
Pokud bajgar hovoří o demokracii jeto jako poslouchat Šlinga.
0/0
11.9.2001 15:18

AA CR

TO UŽ TADY BYLO,něco nového.
Pan Bajger byl presidentem ve Sdružení autoškol,ve Federaci autoškol a opět touží po funkci.Před 5 roky "prodal" české autoškoly DEKŘE a panu Hollovi,který je dnes náhodou nám.ministra dopravy.Podklady k zákonu v roce 1999 na MDS jménem Federace autoškol předával právě pan Holl z pověření pana Bajgara.Pan president asi naslouchá svým přátelům na MDS a nyní,když Asociace autoškol dostala možnost veřejně poukázat na nedostatky na ministerstvu a veřejnost měla a má možnost sama posoudit situaci na ministerstvu dopravy,se pan Bajgar bude usilovně snažit přesvědčit,že vše co viděli a slyšeli je vlastně v naprostém pořádku. Pokud tvrdí,že vše je v pořádku i v testech ať si každý odpoví sám. Asociace autoškol ČR má 600 členů a vznikla právě proto,aby české autoškoly zůstaly nezávislé a aby nemusely platit desátky,tak jako je tomu u stanic technických kontrol a aby právě tak nedopadly.A opět pan Bajgar se bude asi všemožně činit,aby české autoškoly zbavil svobody.Pokud někdo o mých slovech pochybuje,poskytnu důkazy mých tvrzení. Osobně se domnívám,že tomuto pánovi jde nyní spíš o servilní zalíbení se vrchnosti. Vše o čem se nyní jedná a bude jednat se všichni dozví a nikdo z nás si nedovolí pošlapat naše autoškoly. Mimochodem,pane presidente Bajgare,kde skončily příspěvky členů Federace? Za Asociaci autoškol ČR Bedřich Liška
0/0
11.9.2001 15:08

Josef Svejk

jak u Lipan ...
.. to je ale hezka tradice , vzdy kdyz o neco jde , pak se zjisti , ze proti sobe stoji zase Cesi.
0/0
11.9.2001 15:00

Najdete na iDNES.cz