Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Policisté dali dýchnout hostům v baru

Baru u Modrého stromu ve Zlíně hrozí zánik. Náhodní hosté, ale i ti zcela pravidelní s tím nesouhlasí a připojují svoje podpisy pod petici, která by tomu měla zabránit. Před nedávnem však byli někteří z nich nuceni podrobit se nepříjemné kontrole ze strany policie.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Manželé Věra a Stanislav

Modrý bar
Díky za poslední příspěvky - Modrý bar by měl být opravdu zrušen. Vždyť pan Lupač je mladý, šikovný člověk, který se určitě uživí i jinak. A nebo proč se nezajímá o jiné prostory v okolí Zlína, kde by nebyl bar či hospoda na obtíž celému okolí? Pane oprimátore a celé zlínské zastupitelstvo - prosíme Vás - nedopusťte, aby byl bar zase v provozu podle petice,kterou Vám předali! To, že nejsou stížnosti jak tvrdí pan Lupač, není pravda, stížnosti jsou stále, určitě by to státní policie potvrdila. Bohužel, lidé mají strach se představit jménem, protože odezva od barových hostů je okamžitá.
0/0
5.9.2001 14:08

Petr

Arogance, ale ne moci
Kdyby se pan Lupač alespoň pokusil řešit situaci svého podniku tak, aby mohl existovat v blízkosti lidí, kteří (kupodivu) chtějí v noci spát, byla by situace úplně jiná. Díky své aroganci si vysloužil spravedlivý trest. Dovedu si podnik tohoto typu představit úplně na jiném místě, např. v opuštěných budovách Svitu, kde široko daleko nebydlí ani živáček. Tam by si mohli všichni dělat celou noc co by chtěli. V obytné čtvrti je situace poněkud jiná...
0/0
5.9.2001 13:57

Jarda

Bar u Modrého stromu
Reakce na článek Policisté dali dýchnout hostům v baru - a dobře udělali! Přečtěte si prosím, i vyjádření "druhé strany", tzn. obyvatel, ne jenom hostů a pana majitele, který údajně zkrachuje. Tento podnik je umístěn naprosto nevhodně. Opilí hosté se totiž nikdy nedají přesvědčit, aby se chovali ohleduplně k okolí. Provoz tohoto baru totiž nebyl jen do O4.00 hodin jak bylo uvedeno, ale velmi často byl "nonstop". Většinou z pátků na soboty nebo ze sobot na neděle. To, co jsou hosté uvedené hospody schopni dělat, si normální člověk neumí ani představit.Poblité, očůrané, pokálené okolí, je zcela běžné. Válení se pod balkony, v keřích, řvaní, hrubé výrazy, které se nedají ani vypsat, hrubé urážky lidem, když je v noci okřikli, házení bláta do oken - to byla běžná praxe těchto "hostů". Proto děkujeme zástupcům města, kteří nás podpořili tím, že schválili provozní dobu tak, jak je. Ale i nyní mnohdy, bohužel, není dodržována! Přijeďte si to zkontrolovat! Tím, že provozovatel ztlumí světla a zatáhne závěsy nikoho "neoblafne". Jsme přesvědčeni, že když bude "nedejbože" provozní doba baru upravena zpět podle požadavku opilců a drogově závislých (toto konstatování je podloženo odhozenými použitými injekčními stříkačkami u vedlejších kontejnerů), dostaneme se opět do problémů, které se zdlouhavě řešily a byli bychom tam, kde nikdo nechceme být. Ani my obyvatelé, ale jistě také státní či městská policie, kterým by opět přibylo stížností, ale především nočních výjezdů.
0/0
5.9.2001 13:26

Karel

Je to naprosto legální
Doporučuji nastěhovat se do blízkosti takového bohulibého podniku, asi byste mluvili jinak a dovolávali se práva na noční klid - co zas dělá ta debilní policie. Ovšem jako titulek to opravdu zní - dýchat do balónku v hospodě, zatímco "deset ožralců nenechalo vyspat stovky obyvatel" to opravdu není téma pro českého novináře. Podnikatelé u nás často trpí mesiášským komplexem, chovají se zcela bezohledně ke svému okolí a když se někdo ozve, označí to za závist a bránění poctivému podnikání. Vzácný případ, kdy se radnice nebojí a postupuje v navzdory medializaci v zájmu občanů.
0/0
5.9.2001 10:01

Dal

Razie v hostinci
Jsem v schocku cist takovou zpravu. Kdo ridi Zlinskou policii, Jindra, Jakes nebo Mamula? To je horsi nez za komousu.
0/0
5.9.2001 3:47

Ruda 2

Re: Razie v hostinci
Víš o tom hovno, tak radši mlč, to že něco novináři překroutí vůbec neznamená, že to pak odpovídá realitě, ta byvá většinou někde úplně jinde.
0/0
5.9.2001 8:25

petr

Re: Re: Razie v hostinci
Ale no tak nám o té skvělé zakázce pro policii něco pověz ... Tys je taky sponzoroval ? ;-)
0/0
5.9.2001 9:17

Najdete na iDNES.cz