Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Antisemito, vítali Solanu Izraelci

Desítky Izraelců slovně napadly vysokého představitele Evropské unie Javiera Solanu. Při návštěvě místa posledního palestinského sebevražedného pumového útoku v Jeruzalémě ho vítali výkřiky: Antisemito nebo Vrať se do Durbanu. Reagovali tak na kritiku Izraele na konferenci OSN proti rasismu v jihoafrickém Durbanu. "Smrt Arabům! Arabové chtějí naši kůži!" volali.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Jurka

Příspěvek zrušen
(Příspěvek zrušen)
0/0
6.9.2001 12:14

petrs

Haló, iDNES, je tam někdo?
Jak je možné, že zde necháváte takovéto příspěvky? Myslím, že tím spolu s jejich autory naplňujete skutkovou podstatu trestného činu.
0/0
8.9.2001 22:49

Petr Marek

Re: Haló, iDNES, je tam někdo?
Už jsem si toho všiml,že iDnes podporuje arabské teroristy tím,že nechává prostor pro příspěvky jejich přátel. Vážení z iDnes pokud si myslíte,že Vaším přístupem dosáhnete toho co se nepovedlo Vašim německým majitelům za druhé světové války,tak jste na omylu.Váši nenávist k židům,každý normální člověk poznal.Styďte se.
0/0
10.9.2001 9:46

Jaroslav Kábele, iDNES

Re: Re: Haló, iDNES, je tam někdo?
Vážený pane Marku, myslím, že byste měl také vážit slova. To, že tady nějaký rasista nechal zvratky svých názorů, je samozřejmě naše chyba. Ale vymýšlet si takové obvinění jako Vy také není příliš čisté. Podstata je jen a pouze v tom, že někdy nestíháme všechny výplody xenofobů, nacistů i obyčejných sprosťáků vymazat. Takže budu raději, když nás místo vymýšlení si podobných obvinění na rasistické příspěvky upozorníte na adresu hotline@idnes.cz Děkuji. Jaroslav Kábele, šéf zpravodajství iDNES
0/0
10.9.2001 10:16

petrs

Re: Re: Re: Haló, iDNES, je tam někdo?
I když nesouhlasím s názorem pana Marka, myslím, že je vaší povinností jako provozovatele serveru rasistické a xenofobní příspěvky odstraňovat. Je jich sice na iDNES skutečně hodně, ale ne zase tolik, aby se to nedalo stihnout. Píší je většinou psychopati a od skutečných názorů do diskuze jsou poměrně snadno odlišitelné. Někdy by mohl být problém je mazat, pokud vyvolají následnou diskuzi, ale myslím, že s takovými "názory" nemá ani smysl polemizovat, nejsou tak jejich autory míněny. Tím pochopitelně nemám na mysli a priori každý příspěvek, který je propalestinský nebo protiizraelský, ale to je snad jasné.
0/0
10.9.2001 14:23

Najdete na iDNES.cz