Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Supersvinstvo

Novinářství je do jisté míry byznys, do jisté míry veřejná činnost. Když byznysmen dá na trh vadný lék, je nucen ho stáhnout a platit milionové odškodné. Patrně bude i souzen a odsouzen k trestu vězení.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

ledig1

Když máš pěkný kozy, tak je ukaž!!
když má Buzková tak pěkný kozy, proč by je neukázala! Já se na ně rád kouknu!!
0/0
30.8.2001 3:12

samko

Co je dovoleno bohovi není dovoleno ....
Pane Komárku máte pravdu. Je jen trochu úsměvné, že řadu podobných zmetků, i když z jiné oblasti, jste v MF DNES vytvořil nebo obhajoval s poukazem na svobodu novináře. Holt těžko se hledá to absolutní kritérium.
0/0
24.8.2001 14:29

Ivo Horák

Běda kdyby vydělávali stejně nehorázně na vás
Jak známo, na některých plážích je "úbor", v němž se objevila P. Buzková, převládajícím, příp. i výlučným. Focení lidí bez jejich svolení na takovém místě a prodávání jejich obrázků nezasluhuje omluv.
0/0
24.8.2001 13:47

D-key.com

Kdy vás to přestane bavit?
By mne jenom zajímalo,jestli s nějkými dalšími fotkami jiné další celebrity(pokud se vyskytne a to se zajisté vyskytne,protože novinář nikdy nespí)v honbě za senzací se bude dělat takový humbuk.Je vidět že tento národ se asi dost nudí.Doporučuji Petře od této doby chodit na pláže zásadně nahoře bez a novinářská senzace skončí.
0/0
24.8.2001 12:40

pavel sip

nejpopulárnější chat
Koukám, že chat o prsou se přemístil jinam. Stejně ten předchozí už byl nepřehledný.
0/0
24.8.2001 12:22

Petra Henelius

Pásla kozy
Chtěla bych vyjádřit své pohoršení nad tím, že významná představilka našeho státu vystrkuje své zcela nehezké, přebujelé a povislé poprsí na veřejné pláži V Chorvatsku. Neslyšela snad o jednodílných plavkách nebo o dvou dílech opalovaček? V případě, že chtěla své "vnady" ukazovat,má na samozřejmě právo, ale měla svou dovolenou trávit v těžko dostupné oblasti hotelu vyšší kategorie ve vzdálenější zemi, tento typ dovolené si může jak ze svého tak i z platu manžela (šéf Delloite and Touche) dovolit. K poznámce pí. Osvaldové si dovoluji podotknout, že fotky nahých mužů politiků nebyly zveřejněny, protože netrpí komplexem exhibicionismu, jako zmíněná Buzková. S pozdravem Petra Henelius
0/0
24.8.2001 11:35

Mirek

Re: Pásla kozy
Jseš docela trapná a závistivá.
0/0
24.8.2001 11:47

Midnight Knight

Re: Pásla kozy
Rozhořčení nad čím,milá dámo..?.;-)Pokud se domníváte,že Buzková poškodila pověst českých prsou,rozešlete po Chorvatsku letáky s vašimi..:-))) Je to zlé s naším národem,když mu vadí nahota..Není pak divu,že klesá porodnost..
0/0
24.8.2001 16:25

eiji

Vážený pane Komárku...
...zřejmě Vám ušlo, že (alespoň papírově) žijeme v demokracii. A svobodu slova a tisku najdete v Listině. Pokud Super chce něco takového tisknout a dělá to, je to možná neetické (nevím, jakými etickými pravidly se Super řídí), ale NENÍ to nezákonné! Když se Vám to nelíbí, nekupujte to. A chtěl bych vyjádřit obdiv paní Buzkové, a jakým nadhledem a klidem tu situaci zvládá.
0/0
24.8.2001 10:59

Pan Volšovin

Superblbost pana Komárka
Paní Buzková se svlékla na veřejné pláži. Vědomě nesla riziko, že ji řada lidí uvidí a někdo možná vyfotí. Rozhořčení pana Komárka by bylo na místě pouze v případě, že by ji paparazzi pronikl domů do koupelny.
0/0
24.8.2001 10:08

zebin

k smíchu
kdyby paní Buzkovou vyfotili v obchodě s keramikou, nikomu by to nevadilo, když ji vyfotí normálně neoblečenou na pláži, tak se mluví o supersvinstvu.
0/0
24.8.2001 9:31

Pavel Budil

Strach o pozici ?
Že by se mfd začala bát Super ? Nebo je to jen neadekvátně vyjádřené zklamání z toho, že tyto snímky nezískali reportéři našeho (dosud) největšího bulváru ?
0/0
23.8.2001 20:05

Najdete na iDNES.cz