Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Do ulic vyšly i hlídky republikánů

Dění v ostravských ulicích začaly vpodvečer kromě Romů monitorovat i občanské hlídky mladých republikánů. "Dohlížíme na to, aby Romové neporušovali zákon. Pokud se tak stane, zakročíme, pachatele zadržíme a předáme policii," řekl Martin Kleinedler z Republikánské mládeže Karviná. Pravicoví extrémisté vytvořili tři až čtyřčlenné hlídky.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

N.O.A.

N.O.A.
Také Vás štve cikánské etnikum?Dám Vám radu jak se ho zbavit!!!V POMĚRU 50 na 50 dejte naftu a petrolej do uzavřene láhve a přidejte k tomu kousek polysterenů,získate tak lepkavý napalm a vhoďte ho do cikánského brlohu. S POZDRAVEM ĆISTEJ A BEZPEĆI V ULICICH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0/0
6.8.2001 9:41

Pozorovatel pozorovatelů

Dospívání
To krásné bouřlivé dospívání... "tnf" je nejspíš mladý adolescent, který potřebuje svoji náhle objevenou genialitu vykřičet do světa, protože v každodenním životě je možná odstrčený a neuznávaný. Mladíče, věnujte se raději tomu, co vašemu věku přisluší. A přejme mu do dalšího života jen to nejlepší...
0/0
4.8.2001 10:33

tnf

Re: Dospívání
musím uznat, že moje bouřlivé mládí z mých příspěvků přímo čiší. i pivo je cítit. nicméně moje genialita není náhle objevená, to je fakt. přesto Vám ale děkuji za pěkné přání.
0/0
4.8.2001 16:24

tnf

hajzlové holohlaví!!!!!
tagle: moje představa o situaci v Ostravě se odvíjí dle idnes. Cikáni řekli, že budou porušení zákona hlásit policii, republikáni řekli, že původce trestného činu zadrží a předají policii. Nejsem vzděláním právník, proto nemůžu říct, jak se popsaný trestný čin nazývá. Mohlo by to být cosi jako bránění v pohybu, napadení nebo vydírání. Faktem je, že nikdo nemá právo někoho "zadržet" - to smí jen policie. K mému IQ: v oficiálním Mensa testu jsem dosáhl 153 bodů, což je hodnota na hranici geniality. A jelikož průměrné IQ českého národa činí cca 100 bodů, cítím se zcela nad věcí. Můj písemný projev Vám může být u prdele. Pokud vás ale zajímá, mým oblíbeným spisovatelem je Charles Bukowski, který se stal mou velkou inspirací i v mojí vlastní literární tvorbě. Ministr školství: je blbec. 4rodney: you're a fucked asshole 4Osrava: slovo Romové znají Pravidla českého pravopisu minimálně od roku 1998 (starší ani mladší vydání doma nemám, sorry) 4marv: to máš teda recht, po deseti pivech si podám ruku i s Klausem 4karber: viď? 4Kahan: no, podle dvojího odeslání Tvého příspěvku se Američanům ani nedivím. 4Petr: děkuji za ocenění mého vskutku vybraného slohu, nicméně tě zklamu, nejsem cikán, dokonce ani Rom. Napsal jsem jen svůj názor. viz IQ 153 4Berija: tak ty jsi teda fakt magor
0/0
4.8.2001 1:00

Lavrentij Pavlovič Berija

Re: hajzlové holohlaví!!!!!
Ty jsi opravdový ubožák, ohánět se nějakým IQ, to už jsi jako bývalý předseda Mensy Fikáček. Pouhou náhodou se ti podařilo něco vyplnit a už ti to stouplo do hlavy. Ve skutečnosti jsi handicapovaný člověk, protože skutečná inteligence se skládá z více složek, z nichž ovšem ty ostatní ti evidentně chybí. Mentálně postižený chudák. Měli by tě zavřít do ústavu a nechal tě luštit ty rébusy, protože do společnosti nepatříš a na víc nemáš. Tou chloubou o IQ jsi se sám usvědčil, protože skuteční inteligenti si to nechávají pro sebe, vědomi si toho, jak jednostranné je to kritérium. Komplexnější rozbor osobnosti, předpokládám, jsi neabsolvoval. A ani nedoporučuji, protože tvé IQ by to nepřežilo. Génie!
0/0
4.8.2001 9:01

Lavrentij Pavlovič Berija

Extremistické romské hlídky
Zajímavé - cikánský hlídky jsou hlídky, zatímco bílé hlídky jsou extremisté... není to naopak? Proboha, kdyby nebylo těch nedokonalých skinů, tak by nás tady ti cikáni už dávno převálcovali! Vždyť jediné, čeho se ještě bojí, jsou právě skini! Nikdo jiný je už na uzdě neudrží! Nevadí mi, že jsou tmavý, ale to, jak se chovaj. Kupodivu, Vietnamci, Ukrajinci apod. jsou taky "kolorovaní", ale skoro žádné problémy s nimi nejsou. Rozhodně nekřičí "rasismus" a "dej, dej". Dyť i ti Vietnamci, jsou tady cca 30 let, se dokonale se adaptovali, zatímco cikáni jsou tady tisíc let, a co z toho? Není pro to nějaké genetické vysvětlení? :-)))
0/0
3.8.2001 21:04

Jiří Havelka

Cenzura
Jak je vidět tak se cenzuruje pouze útok na cigoše, pokud cigoš háže bláto na bílý je to O.K.
0/0
3.8.2001 14:58

Ostrava

Hlídky
Současné cikánské hlídky pouze zveřejnily svou činnost, kterou provozují už od nepaměti: hlídají, aby jejich kumpány nikdo nepřistihnul při krádežích. Úmyslně píšu cikán dle pravidel českého pravopisu. Rom je slovo z cikánštiny, kde znamená člověk, bílé pak cikáni rasisticky označují slovem gadža, což má význam slova prase.
0/0
3.8.2001 8:36

Marie

Hlídky
Pracuji v Ostravě - Přívoze a žádné hlídky jsem neviděla :-)
0/0
3.8.2001 6:55

jarda

Nekonečno
A tak jedny hlídky budou hlídat rómské hlídky a pak vzniknou jiné hlídky, které budou hlídat ty předešlé atd. atd. A pak se všichni někde poperou a bude konečně co vysílat v televizi a budou sem jezdit komise a budeme slyšet ze všech stran o tom jak se takhle nedostaneme do EU a jací jsme všichni rasisti...
0/0
3.8.2001 6:50

Dafindo

Takze fasisticke hlidky patroluji po Ostrave?
Uz na ulicich chybi jen ANTIFA, pak to bude kompletni. Pak se vsichni nakonec vzajemne podrezou a bude klid asi, ne? Byl bych nerad, kdyby to v Cesku za chvilu vypadalo jak v Jeruzaleme nebo v Dublinu...
0/0
2.8.2001 23:46

José

hlídky s hlídkama
pro samý hlídky nebude venku k hnutí
0/0
2.8.2001 23:40

marv

HOSPA
Nebylo by lepsi se na to vysrat a jit v klidu do hospody ...... :-)
0/0
2.8.2001 22:36

tnf

hajzlové holohlaví!!!!!!!!!!!!!!!!!§
někoho zadržet může jenom policie a ne každej zkurvenej čůrákm kterýmu něco přelítne přes nos (pěstí například...) romský hlídky sou OK, podle idnes budou jenom předávat problémy k řešení policii a ještě pro skinheady, republikány a podobnou havěť: ste banda zkurvenejch sráčů, odpad lidstva, i průměrný Američan má větší IQ než vy, velbloudí mrdky!
0/0
2.8.2001 22:23

Hair

Re: hajzlové holohlaví!!!!!!!!!!!!!!!!!§
Vážený pane. Naučtě se psát v jazyce J.A. Komenského a neprzněte můj mateřský jazyk. K IQ průměrného obyvatele USA se nemohu vyjadřovat, faktem však zůstává, že dle Vašeho vyjadřování máte problémy s písemným projeven, jestli tomu tak není, Vaše IQ bude v pásmu debility. Ministr školství by měl vyslat školní inspekci na školu kde jste získal vzdělání, patrně neodvedli svoji práci dobře.
0/0
3.8.2001 8:30

karber

Re: hajzlové holohlaví!!!!!!!!!!!!!!!!!§
"Nádherné" vyjádření myšlenek.
0/0
3.8.2001 8:30

Kahan

Re: hajzlové holohlaví!!!!!!!!!!!!!!!!!§
Slovo RÓM se začalo používat proč???, když téměř všude ve světě je pouze cigán cigánem a nijak jinak a ti slušní se za něj nestydí. To bude těma co jsou hajzlové a chtějí se jen předvádět a krást si říkají Rómové?? Jen mi řekněte kde ve světě se používá slovo Róm pro cigány??. Použil bych stejný zákony i na cigány (rómy) a pak by se děly teprve věci. Jen se koukněte na ně 90% jich dělat ani nechce a jen řvou na úřadech jak jim ubližují a pak jezdí v MERCEDESECH. Jo IQ Američana je asi zajímavé, protože průměrní Američané si myslí, že v Evropě nic nemáme a lezem po stromech. A kde je ČESKÁ REPUBLIKA ani netuší. Hlavně že si myslí, že u nich je vše NEJ NEJ NEJ a oni jsou NEJ NEJ NEJ.
0/0
3.8.2001 9:02

pudlik

Re: Re: hajzlové holohlaví!!!!!!!!!!!!!!!!!§
milý kahane, slovo rom je tady od doby, co je u vesla Havel. I ti amíci znají gipsy, Němci v množném čísle jako Zigauner s přehláskou nad a. Ale docela to zní dobře i bez přehlásky.
0/0
3.8.2001 14:12

Kahan

Re: hajzlové holohlaví!!!!!!!!!!!!!!!!!§
Slovo RÓM se začalo používat proč???, když téměř všude ve světě je pouze cigán cigánem a nijak jinak a ti slušní se za něj nestydí. To bude těma co jsou hajzlové a chtějí se jen předvádět a krást si říkají Rómové?? Jen mi řekněte kde ve světě se používá slovo Róm pro cigány??. Použil bych stejný zákony i na cigány (rómy) a pak by se děly teprve věci. Jen se koukněte na ně 90% jich dělat ani nechce a jen řvou na úřadech jak jim ubližují a pak jezdí v MERCEDESECH. Jo IQ Američana je asi zajímavé, protože průměrní Američané si myslí, že v Evropě nic nemáme a lezem po stromech. A kde je ČESKÁ REPUBLIKA ani netuší. Hlavně že si myslí, že u nich je vše NEJ NEJ NEJ a oni jsou NEJ NEJ NEJ. Karel Hanzl Tachov
0/0
3.8.2001 9:03

Petr

Re: hajzlové holohlaví!!!!!!!!!!!!!!!!!§
Konečně se ozval inteligentní cigán, jak vybraná slova,jak krásna čeština. Ještě že je máme, nepouštějme cigány na západ oni se nám nevrátí a český národ bude kulturně ochuzen.
0/0
3.8.2001 11:11

rodney

Re: hajzlové holohlaví!!!!!!!!!!!!!!!!!§
ty ubozaku!!! vubec se divim ze to redakce vytiskla ale asi museli, jinak by jsi rval do celeho sveta discriminace a rasismus.You are a piece of dirty garbage!have a nice day.
0/0
3.8.2001 18:28

karber

Re: hajzlové holohlaví!!!!!!!!!!!!!!!!!§
Jasná reakce cigána ze zvláštní školy i když údajně z Ameriky.Američané mohou být spokojeni.
0/0
9.8.2001 6:43

apokalypsa

Tak to ma byt..
Super ! Aspon je videt ze "cikanske hlidky" je jen parodie.
0/0
2.8.2001 21:21

Najdete na iDNES.cz