Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Válka ve velíně

Chystá se nové kolo televizní války? Obě strany zbrojí. Ředitel Balvín a redaktoři publicistiky se výhružně procházejí podél ostnatého drátu, který dělí jejich palposty. Před více než půl rokem povstali redaktoři proti řediteli Hodačovi, kterého jmenovala televizní rada ovládaná opozičněsmluvními stranami. Jejich vzpouru podpořily statisícové demonstrace. Jiřímu Hodačovi se nepodařilo prosadit svou verzi: zaměstnanci se bouří, neboť se bojí o svá koryta.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

roz

Pane Komárek kecáte!
Váš článek je tendenční od začátku až do konce ve prospěch uchvatitelů z velína. Doporučuji, sežeňte si spacák a běžte na Kavčí hory. Jinak vám ty vaše kamarádíčky z ČT vyhází i když podle vás je většina obyvatel ČR podporuje. Užijte si to, příslušník menšiny
0/0
30.7.2001 20:14

Juras

Re: Pane Komárek kecáte!
Jak je vidět, pan Komárek neprohlédne a neprohlédne, dokolečka bude opakovat podpásové argumenty. Tak většina podpořila redaktory? Bravo. I kdyby to byla pravda, je to klasický bolševický argument, jímž lze ospravedlnit cokoliv včetně nejhoršího zvěrstva. Ale ona to pravda není. To si jen pan Komárek vycucal z prstu. No a klasický argument o neobjektivním vysílání České televize (ne pirátské rebelovize, že ano) s přehlížením manipulativního vysílání rebelů s reciproční neobjektivitou, navíc bez nasazených sabotérů Garfishů (nevím už, jak se ten špión, který se propůjčil k tak hnusné akci, jmenoval, ať mě omluví za zkomoleninu) - to je pravá ukázka hnusu, pomluv a nactiutrhání, jakých jsme se dočkali v průběhu ledna přehršle. Pan Komárek se může směle zařadit vedle Smoljaka a Kocába, kteří prokazatelně lhali (Kocáb vlastně jen polopravdoval) a pomlouvali pana Hodače. Viděl jsem to ve vysílání rebelů - jestli jsem se stal obětí další rebelské manipulace a pouze na mne příspěvky zapůsobily jinak než byly myšleny, oběma pánům se omlouvám a doporučuji žalovat ČT.
0/0
31.7.2001 22:01

Jožka Novák

Juro Poláku, žvaníte!
Zdá se spíše, že Jura Polák neprohlédne a neprohlédne, pořád bude opakovat ty své směšné hlouposti, prostě zaslepenec je zaslepenec. A lhář, samozřejmě. Lhář křičí, chyťte lháře, tak mi připadá ten divný patron Jura Polák. Já jsem asi na rozdíl od něho viděl směšné vysílání Bobovize, která si hrála na televizi i počínání fanatičky Bobošíkové, zvané Bobina. Naproti tomu jsem viděl také vysílání tzv. vzbouřenců, kteří se přes všechny problémy snažili vysílat objektivně a dávali prostor i neuvěřitelným blábolům paní Dědečkové, i dalších manipulátorů, jako je například pan Polák. To já tvrdí, že pan Polák je obyčejný bolševik, jehož hlavním cílem je obhajovat počínání své partaje, ať už dělá cokoliv. Myslím, že by se měl stydět. Ale samozřejmě si může blábolit jinak, co chce, odkope se sám, stejně tak jemu podobní, jako Stalin, Hitler, Kim Čong Il a další. Jan Novák
0/0
13.8.2001 23:37

Juras

Re: Juro Poláku, žvaníte!
:-) Nevím, je-li to k smíchu či k pláči, v každém případě existují i lidé s takovýmito "názory", o nichž myslí, že jsou jejich vlastní a ne naučené. Od svých idolů přebírá veškerou neslušnost včetně urážek lidí, s nimiž nesouhlasí. Naštěstí největších křiklounů nebývá mnoho, jsem optimista.
0/0
14.8.2001 13:04

Najdete na iDNES.cz