Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Šéf Novy už nejedná za držitele licence

Šéf Novy Vladimír Železný už není jednatelem společnosti CET 21, která vlastní licenci k vysílání. "Je to pouze dočasně kvůli právní opatrnosti," sdělil iDNES šéf MEF Holdingu Jiří Šmejc. Právě Šmejc Železného post převzal. MEF Holding zprostředkoval zaplacení přibližně 650 milionů korun, které šéf Novy dlužil americké společnosti CME. Peníze zajistila další skupina napojená na Novu PPF. "Pan Železný zůstává na postu generálního ředitele," ujistil Šmejc.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Pupis

NOVA ??
Hele lidi, co je to NOVA ?? Kdo je to Železný ??  Nevim vo čem je řeč ......  a sem z toho smutnej .... :-((
0/0
24.9.2002 6:44

Z

Zajimave je, ze na www.cnts.cz stale jeste bezi pocitadlo, kolik jim Zelezny prave dluzi...
0/0
20.9.2002 3:00

Lahef

Dallas
dycky sem si myslel, taková válka se dá vidět je v seriálu, no takový to jak si dou po krku a tak. Seriál pana ředitele sice není v Prime-Time a možná ani nemá tak pěknou sledovanost jako středoamerická krmná směs z odpoledního vysílání, ale nutno přiznat, že takovo zápletku by od smrti mistra televizní zábavy pana Dietla od naší raně komerční společnosti NIKDO nečekal. Zaza je určitě něčí dobrej kamarád. Jinak není možný, aby se takovej vůl udržel tak dlouho. No, a taky sem měl rád pana Vávru. Ten sice neměl takový uši ....
 
0/0
19.9.2002 20:37

Kacer

Jste zavistiva verbez, cumte na verejnopravni !!!
Gumy vmazane
0/0
19.9.2002 19:19

Inkvizitor

Názorů můžeme být různých,
ovšem že pan ředitel senilní je nepochybné. Jak jinak by se mu mohla líbit taková kravina jako zajíc Zaza. Tohle musela vymyslet hodně vymaštěná hlava !!!
0/0
19.9.2002 10:33

Krut'as

Nesem vam noviny poslouchejte, vy z ceske kotliny rozjimejte!!!
   
Pri poslednim zasedani EU, ktere projdnavalo prijeti novych clenu unie bylo rozhodnuto nasledujici: Prijeti CR do EU za predpokladu splneni poslednich nekolika podminek.
1) Zmena nazvu CR na CZVTEEaPMS. CiganskoZlodejskVietnamskoTunelarskeEmiratyEvropske a Protektorat MoravskoSlesky.
2) Nastoleni krale Vaclava Jedineho Jesitu Prvniho "Klause" Velikeho a kralovny Miluse Zemanovny Prvni na CZVTEEaPMS trun. Kralovne bude po ukonceni starovekeho ceremonialu "Objimani Stromu na Vysocine", provedena operace zmeny pohlavi. Jen tak, lze zajistit potrebnou stabilitu Emiratu, pred jejich prijetim do EU. Ze spolu umi kralovat a domluvit se, dokazali behem poslednich 4 let.
3) Zruseni hlavniho mesta Prahy a prestehovani sidla vlady do obce Hrdlorezy a prejmenovani Prahy na Magorov. Brnane aspon prestanou zavidet Magorovu status hlavniho mesta a lepe bude vystizena dana situace!
4) Prestehovani Velke ceny CR a BVV do Magorova, Magorovsti aspon prestanou zavidet Brnanum suche z nosu a bude klid! Aby ale Magorovsti neprisli o vsechno suche, bude toto 1x tydne dodavano do Magorova a spravedlive rozdelovano Magorovskym.
5)Zmena statni vlajky CSSR za novou vlajku CZVTEEaMSP. Velky zluty kosoctverec s tunelem uprostred a rudou zari na jeho konci. Vse predesle uvedene vyjadrujici zbabelost obcanu vytunelovane diry a jejich vysnenou budoucnost. 6) Povinne nenavideni USA, obcany CZVTEEaMSP. 7) Povinne nenavideni Madaru, Rakusaku, Nemcu, Polaku a vzduchoprazdna na vychod od  hranic MoravskoSleskeho Protektoratu. (At' nas ti Slovaci nesejou!) 8) Zavedeni povinneho 5x denniho modleni se k Velkemu Allhovi s modlitbami predrikavanymi samym Sadamem Husajnem v pripade nemoci nahradi Velky Jusaff Araffat. 9) Odkloneni toku Vltavy od pramene smerem na jih, aby jiz nemohla ohrozovat Metro v obci Magorov. 10) Emiraty za vydatne a neunavne pomoci EU dohoni 21 stoleti, ze sveho stredovekeho Status Quo. Po splneni techto podminek nema EU namitek, proti prijeti Emiratu do EU
0/0
19.9.2002 5:06

kox

Re: Nesem vam noviny poslouchejte, vy z ceske kotliny rozjimejte!!!
 Tedy, to musel být porod, toto zplodit.
Krůtí ass je .
0/0
19.9.2002 9:47

Jereme

Otravit tu Ruskou krysu
Copak vy jeste verite tem Rusum, po tom vsem co udelali, !Jak znicili vasi republiku !
0/0
19.9.2002 3:35

petr

podvodnicka skupina PPF
to je super na co vsechno ta PPF a tajemny pan Kellner nema? chudaci  akcionari fondu PPF ty asi valej oci.
jinak vsechni kdo jsou pojisteni u "holanske" skupiny CESKE POJISTOVNY preji klidny spanek. tam tech 90 mld rezerv co ma ve sprave nejamatestejsi spravce aktiv na svete PPF burzovni taky dlouho nezustane.
 
0/0
18.9.2002 22:09

Venca

Proč platí naivkům?
Nechápu, proč CME zaplatili. Vždyť to bylo jejich riziko podnikání, že šli do podmínek železného. Je to americký podvod...
0/0
18.9.2002 17:02

bill

Re: Proč platí naivkům?
Myslím, že nemáš pravdu, byl to podraz na CME. Klasická mafie v českém vydání.
0/0
20.9.2002 7:21

Kaueu

Přepadnu deset opancéřovanejch dodávek Citibank. Pak požádám nějakej ten holding, aby za mne tu miliardu zaplatil. Pak budu ještě požadovat vlastní TV pořad, abych moh lidem vysvětlit, že jsem andílek, že jsem čistej jak padlej sníh a 20 milionů dolarů odškodného za újmu, kterou mi způsobila banka tím, že jsem se musel stresovat, jak dopadne moje loupež. Předem díky, že se najde nějakej vůl, kterej mi tohle všechno umožní jaok PPF Železnému. Chci bejt totiž taky jako Vladimír. Jenom mě mrzí, že za mě nebude moct daňovej poplatník zaplatit nějakou tu arbitráž.
0/0
18.9.2002 17:01

antiželezník

To je absolutní vrchol. Myslím, že jako zločinec patří V.Ž. do guinessovy knihy rekordů. Ukradne miliardu, někdo cizí to za něj zaplatí a ještě je to vážený občan a budoucí senátor. Paráda, Vláďo. Jen tak dál. Jenom doufám, že se ti někdy do pazourů nedostanu já. To bych si rovnou hodil mašli.
0/0
18.9.2002 16:58

Deveroux

Máme rádi Zazu.
Vážený pane řediteli.
 
Píšu Vám tento dopis nejen za sebe, ale za celou naši vesnici Zadní Hůrka, která má v současnosti už 19 obyvatel. Všichni sledujeme Váš pořad Volejte řediteli v hostinci U chcíplé vrány a velice se nám líbí. Máme rádi vašeho králíka Zazu a psa Nováka a čteme Váš časopis Ano, který donedávna odebírala paní Nováková Jarmila, jenž bohužel před 2 týdny tragicky zesnula při sledování Esmeraldy. Pan Jařab, náš pošťák je členem klubu Planeta Nova a nedávno jste ho mohl vidět v pořadu Novoty. Nesetkali jste se někdy? Možná, že znáte i paní Součkovou, ona Vás zná. Taková malá, dlouhovlasá. Už víte? Chceme Vám poděkovat za Vaše pořady a držíme Vám palce. Mějte se hezky a pozdravujte králíčka Zazu.
Máme Vás moc rádi.
 
Věrní diváci vesnice Zadní Hůrka v zastoupení Diákona Deverouxe
 
0/0
18.9.2002 16:36

Bob

Vovko, jsi jednička
Fakt nebude asi mnoho z chatařů na iDnes, kteří by uznali, že jsi těm pitomcům vypálil rybník. Nechci hodnotit, kdo za to může, ale vzhledem k tomu, že hraješ proti VELKÉMU ŽIDOVI uznávám ještě jednou. JSI NEJLEPŠÍ
0/0
18.9.2002 16:03

hiker

Re: Vovko, jsi jednička
bobe, ty hlavičko malá hloupá, když za tebe někdo vyplázne 650 mil. Kč, tak ty si fakt myslíš, že je to zadarmo? že jsi někomu vypálil rybník? že jsi vyhrál? ne, to je jenom elegantní PRCKůV KONEC. a dobře mu tak. hiker
0/0
18.9.2002 16:55

u-l-78

Někdo má a holt někdo nemá, a on má.. teda v hlavě
0/0
18.9.2002 15:53

Sněhurka

Zloděj Železný
Kdy už konečně spadne klec? Jak dlouho bude ohlupovat diváky v sobotu v poledne? Jak může slintat ty jeho kecy, když má máslo na hlavě? Kam se poděl všechen majetek? Přepsal to na Rozehnala, Šmuclerovou a spol.? Přece se to vše dá dohledat. Američané mají jistě lepší advokáty a nenechají se dlouho tahat za nos. Železný si dělá legraci ze všech, teď se snaží získat Klause, když o něm včera prohlásil v Německu, že by to byl dobrý prezident. U Havla byl hned, když ho Američané vykopli, Zeman mu už moc nepomůže, tak to zkouší u Klause. Už se jen těším až se všechno provalí. Vávra nebyl taky svatoušek, ale na Železného nemá. Copak jde vydělat normální prací miliardy? A za pár let? Je to Žid a Židem zůstane. Rodina se mu rozpadla a je to pro ostudu, tak co z toho má, že tolik hrabe a pohybuje se na hranici zákona? Zkouší, co všechno český národ vydrží a jeho justice. Teď, když všechno rozepsal na jiné lidi, tak jsem zvědavá, jak půjde zabavit jeho majetek. Má strašně dlouhé prsty a ví moc věcí na vlivné lidi, proto mu vše prochází. Nejlepší je, jak si hraje na počestného občana a káže dobrou chuť k sobotnímu obědu. V jeho kůži bych nechtěla být ani za všechny peníze světa. Co z toho života má - jenom ten mamon? Uvidíme co nám další měsíce ukážou. Kdy už někdo promluví a řekne co je to za syčáka........
0/0
12.7.2001 12:04

ind

Re: Zloděj Železný
bledá závist a zášť z tebe stříká.vydělat milardy prací lze. hned po židech doporučuji vzít na paškál cyklisty. hrozně cákaj bláto a můžou porazit chodce.
0/0
18.9.2002 16:49

nhug

Re: Zloděj Železný
BRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVO
0/0
18.9.2002 23:45

Peta Fiala

I love Zelezny :-))
Co bych Vam mel k Zeleznymu rikat - nejraci bych ho nakopal do kouli.
0/0
7.7.2001 19:38

vladi

Re: I love Zelezny :-))
Peto,jsi to ty,ktery znas Marusku Faturovou,Evku Sabolovou a spol? Mimochodem, k tvemu vyjadreni neni moc co dodat...
0/0
12.7.2001 7:15

Marek Dobrkovský,Pardubice

Spravedlnost
0/0
6.7.2001 10:23

bobo

to je pecka
Snad dojde i na pana ředitele,ale ještě nás bude oblbovat asi dost dlouho.Ale je to docela sranda jak se kroutí a vytáčí.
0/0
5.7.2001 22:06

realista

Re: to je pecka
a komu se to nelíbí, ať Železnému prdel políbí.     
0/0
18.9.2002 18:20

Muskatove vino

On Rusacik neplatit ?
Jak to, vzdyt prece mame takove Klaunovy "kapitany prumyslu". Nu, cto delat, ucil Lenin. Tak dlouho se chosi se dzbanem, az se ucho utrhne. Oni ti americani nejsou tak zcela blbi. Asi meli tech techtle mechtle uz dost. Zazracna Nova, tedy dekteri jeji hosi si privydelavali do vlastni kapsicky na reklamach. Film se koupil s tim, ze nebude mit reklamy. Pak samo tam nacpali reklamy a rozdil sel do vlastni kapsy. Ktdo to vi... Hosi, budete si muset vic a vic zvykat na to, ze vam ta ceska vychcanost uz dal neprojde a bude nasledovat vykop primo do zadnice.
0/0
5.7.2001 10:14

pedagog

Učitel národa
Náhodou jsem viděl "Volejte řediteli". Jedno shlédnutí stačilo a nabyl jsem jistoty: Jan Ámos Komenský ne, ale Vladimír Železný je ten pravý a vševědoucí učitel národa!
0/0
4.7.2001 21:04

Dobias Jar.

zelezny neplati
Je typicke pro tento Absurdistan ,ze se mali lumpove zaviraji ale velci jsou oslavovani a zastavaji vysoke posty. V podstate se da rici ze "vrana vrane oci nevyklove" Jen me udivuje jeho nehorazna drzost,ja mit takovou manzelku i kdyz ted uz byvalou (snaha provesti neprihlasene zbozi pres hranici) a takoveho aplegra ktery znasilnuje) tak se vystehuji z republiky a budu se snazit abych byl co nejmene na ocich.Ale tento pan ma jeste odvahu v televizi lidem kazat o moralce.Asi ma z ostudy kabat.
0/0
4.7.2001 19:49

esmeralda

nešahjte nám na pana ředitele
Co si to všichni dovolujete. Nechte našeho vůdce žít. Pouze on má sledovanost 120%. A ty nádherné pořady - Penalta, kolotoč, počasíčko, krásné seriály. Co na tom, že dluží nějakým zpropadeným američanům pár doláčů. Vždyť jsme v Čechách - tudíž kdo nekrade tak okrádá rodinu. P.S. Pro koho vlastně krade Železný, když se "úspěšně" rozvedl, jeden syn si vydělává lepením pytliků na Ruzyni (proč - vždyť je nevinej, ta holka mu to dala darem) a druhý syn se za fotra stydí: AŤ ŽIJE KLUB NOVÁKů
0/0
4.7.2001 14:29

Ano -

Re: nešahjte nám na pana ředitele
máte pravdu, ale zapomněl jste na petra rychlého - také génius! P.S.: asi krade už jenom ze sportu.
0/0
4.7.2001 14:32

Josef Romer

A co ČNTS ?
Proč nesplácí svůj dluh vůči panu Železnému také ČNTS ? Dluží mu spoustu peněz. Ať si ČNTS zamete před vlastním prahem i s Vávrou.
0/0
4.7.2001 14:10

PR Vztah k veřejnosti

Re: A co ČNTS ?
Nejste z PR? Jinak si Váš příspěvek nemohu vysvětlit :)
0/0
4.7.2001 16:56

Trlikacy

Ste na něj fšichni hnusný
Proč by měl platit?
0/0
4.7.2001 14:01

František Dobrota

Nezaplatí
Tento typ lidí se svého těžce nakradeného majetku nikdy nevzdá a všechny metry jsou na ně krátké.
0/0
4.7.2001 13:37

JV. Viden

Re: Nezaplatí
Frantisku Dobroto, cesky stat se taky nechce nakradeneho majetku vzdat , ale to uz se zase opakuji , neni-li pravda.
0/0
5.7.2001 8:26

JV. Viden

Re: Nezaplatí
Frantisku Dobroto, cesky stat se taky nechce nakradeneho majetku vzdat , ale to uz se zase opakuji , neni-li pravda.
0/0
5.7.2001 8:26

Najdete na iDNES.cz