Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Jehovisté udolali ministerstvo po 15 letech

Náboženská společnost Svědkové Jehovovi po letech soudů vyhrála odvolací řízení ve sporu s ministerstvem spravedlnosti. Po něm sdružení požadovalo náhradu za tisíce balíků zničeného kancelářského papíru. Papír, který zabavila policie v roce 1986 později rehabilitovaným členům církve, totiž ve sklepě tehdejší prokuratury poničila vlhkost a hlodavci. Případem se ještě bude zabývat Nejvyšší soud.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

ivan

st.správa
článek je spíše pro zasmání nad naší státní správy...
 
0/0
24.7.2003 1:25

Pilot

Vzkaz pro casina
Několik případů z mého okolí mě přesvědčuje o tom, že Svědci Jehovovi umějí manipulovat s lidmi, vemlouvat se jim a chytat je na lep. Neříkám, že jsou všichni špatní, ale jejich jednání není jednáním na rovinu.
0/0
19.6.2001 18:47

Rocky

svědci
Pokud se tato udalost stala pred 15 lety,at jim skodu zaplati komunisti.Stejne patri tyto dva spolky do jednoho pytle!!
0/0
19.6.2001 17:58

Bobby

Svědkové Jehovovy
Nemám tuto sektu rád, a měla být už dávno zakázána. Co je to za spolek individuí ????? ...a ještě vyhrajou soud. FUJ. Lidi kteří se nechaj zbandat (většinou)trojicí příslušníků sekty jsou většinou v těžký depresi a nemaj soudnost.... Copak je to normální - žádný transfuze !!!! (zraněné děti ať si asi vykrvácej pokud maj za rodiče tyhlety.....) Žádné vánoce a co jsem se setkal v okolí, tak manželka známého (ano bohužel měl takové "štěstí") chtěla věnovat sektě auto, které ji pořídil, aby nemusela chodit pěšky. Naštěstí ji v tom zabránil - a mimo jiné je dnes s touto osobou rozvedený. (Stala se členkou až po svatbě...) No rozhodně bych jim nedal ani rezatej hřebík....
0/0
19.6.2001 15:24

casino

vzkaz pro Bobbyho
Vážený pane, jsem rád, že takových lidí jako jste Vy není víc. Asi nevíte, že demokracie se projevuje především tak, jak se chová většina k menšinám, jak náboženským tak i jiným. Když se Vám na nich něco nelíbí a myslíte si, že je to proti zákonům naší země tak to dejte k soudu! Jinak bych Vám doporučoval prostudovat si materiály a dokumenty, které se týkají toho, jak se svědkové Jehovovi chovali pod fašistickým a komunistickým režimem. Možná, že budete ohromen.
0/0
19.6.2001 16:20

Hanns

Re: vzkaz pro Bobbyho
Pane cassino - nebudete se divit, vy to víte: takových čtenářů jako je buddy je nás většina. Řekl pouze pravdu. Zneužíváte osamocených lidí a lidí v těžké životní situaci. Přitahuje vás to jako mršina hyeny. Jste mi lhostejní - ale spíš vlastně odporní. Neznám nikoho, kdo by vaši sektu pochválil nebo o ní mohl říci něco pozitivního. To vaše obtěžování na ulici nebo přímo v bytech - labilní jedinci z vás mají strach. A vaše věta o zákonech této republiky každého soudného občana rozchechtá. Podívejte se zde na komentář, kdy malou holčičku pokousal nějaký pejsek v obličeji. Skončí to jako přestupek. Vy to dobře víte, že vaše "činnost" vám lehce projde a zneužíváte toho.
0/0
19.6.2001 16:48

Hanns

Re: vzkaz pro Bobbyho
0/0
19.6.2001 16:53

demokrat

Re: vzkaz jehovistu
Pane Jehovisto, nepoučujte Bobyho o demokracii. Společnost Svědků Jehovových vystupuje v rouše beránčím dle známého hesla "když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají", avšak vcelku jde o zcela nedemokratickou a vnitřne tuhou a despoticky vedenou společnost, která svým cílům podřizuje všechno. Manipulace s lidmi je jim nadevše a proto lež a přetvářka je jednou z hlavních metod, kterou běžně užívají. Do svých řad vtahují hlava-nehlava, mozky vymývají a kdo z již zachycených by chtěl užívat vlastní názor, se zlou by se potázal. Souhlasím s názorem, že by s komunisty měli být vřazeno do jednoho pytle a ze slušné lidské společnosti bez milosti vyčleněni. Demokrat.
0/0
21.6.2001 7:03

Libor Straka

Re: Svědkové Jehovovy
Plnně s autorem příspěvku souhlasím. Už přes deset let přesvědčuji člena mé rodiny aby od této sekty odešel. Je to marný boj!
0/0
20.6.2001 15:49

Najdete na iDNES.cz