Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

ČT Brno špatně hospodařila

Pokud se veřejnost minulý týden spokojila s prohlášením ředitele ČT Brno Zdeňka Drahoše, že podle předběžných výsledků takzvaného forenzního auditu České televize je ve studiu vše v pořádku, bude pravděpodobně překvapena. Původní závěry auditorů zdaleka nevyznívají pro brněnské studio tak pozitivně, jak uváděl Drahoš.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Lucián

Cipísek
Je neuvěřitelné, jak se někdo navzdory všemu a všem, tvrdošíjně a zarytě dokáže bít o svou židli. O ničem jiném to už v podstatě není. A je úplně jedno, jestli něco Drahoš provedl, kolik viny leží na jeho bedrech... Kdyby to byl normální člověk, tak by vycítil, že jsou všichni proti němu a našel si jinou práci. Ale on to neudělá, musí sám sobě stále něco dokazovat. Má na to právo, ale je to komedie. Vedle Rumcajse a Cipíska další národní hrdina... Taškařice k popukání.
0/0
19.6.2001 20:58

Juras

Re: Cipísek
Bez ohledu na osobu pana Drahoše (nevím, nakolik je dlouhodobá kampaň proti němu pravdivá a zda je čistý zpola nebo úplně či vůbec) - podle Vás, člověk, proti němuž jsou všichni, by měl ustoupit bez ohledu na to, jestli má pravdu. Tedy mistr Jan Hus se zachoval špatně, Dr. Beneš v Mnichově dobře. Antikomunističtí aktivisté se chovali špatně stejně jako se teď chovají špatně kožené lebky a anarchisté. Nemohu s Vámi souhlasit. Když má člověk pravdu a snaží se ji hájit proti všem, i když vidí, že si tím spíše škodí, je hoden více obdivu než zapomnění.
0/0
9.7.2001 7:47

karel pošta

drahoš
Nemyslíte, pane doktore, že by bylo už na čase odejít?! Karel
0/0
19.6.2001 9:28

doktor

Re: drahoš
Já už to víckrát neudělám. Už budu hodný, ani nebudu jezdit do znojemského Moulin rouge. Odpusťte mi, mýlil jsem se v lidech, podvedli mne, darebáci. Vždyť já jsem čistý jako studánka!
0/0
19.6.2001 10:15

Karel

špatně?
No a co jste čekali? Víte kolik stojí střelivo? Ještěže nás sponzorovala jedna firma přes automobily, ale ani to nebylo zadarmo, museli jsme kvůli nim například do Afriky. Byl to docela fajn výlet, ale to je jiný příběh. Kilometry záznamu jsme natočili i na koridorech.
0/0
18.6.2001 22:26

Najdete na iDNES.cz