Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Kolik stojí tělo Terezy Pergnerové

Půvabná mladá dáma a čerstvá maminka Tereza Pergnerová pózovala fotografovi a netajila opravdu absolutně nic. Její 'šílenci' očekávají obrázky na pultech trafik každým dnem. Podívají se na nahá prsa svého idolu a také na její nohy patřičně od sebe vzdálené. Podívají se na fotografie, kde rozhodně nejde o krásu a umění. O pouhý a očividný kšeft.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Aštar Šeran

Neposkvrňujte své ruce zbraněmi, ale otevřte svá srdce lásce !
 
Vážený pane inženýre,
Také vás velmi zdravím a omlouvám se za to, že jsem vám poslal sdělení pozpátku. Nejdříve mělo být sdělení z roku 1966, které už jsem vám poslala, pro úplnost opakuji:
”Všem lidem zemí českých, tehdy Československa:
Československo nesmí nikdy zvednout zbraně k boji, mezi sebou ani s jinými, žijí zde lidé vysoce duševně vyspělí, kdyby ti bojovali – nesl by následky celý svět. Toto bude platit, dokud budou Čechy Čechami a svět světem.”
Za tímto sdělením by následovala sdělení z roku 1980 atd., ty už jsem vám poslala také.
 
Moc vám děkuji a srdečně zdravím, Jarmila.
 
0/0
18.4.2003 14:54

Ašnar ˇˇSukin

Vis, jak ulovit krokodyla? > (Urcite ne, ja ti to reknu!) > > Potrebujes na to: rybarskej prut, aritmeticky > tabulky, maso na gril, > jablko, > dve pletaci jehlice a prirucku na lov jelenu. > A jak to udelas... > Prijdes k rece, kde predpokladas vyskyt krokodyla > a nahodis prut. > Jenze na prut krokodyla nechytis, takze zacnes grilovat > maso, abys ho prilákal. > Ale nez je maso ugrilovany, tak to chvili trva a aby sis zkratil to > cekani, > tak si sednes k tomu prutu, chytas ryby a ctes si aritmeticky tabulky. > Jenze > aritmeticky tabulky jsou strasne nudny cteni, takze usnes. Mezitim se > ugriluje to maso, krokodylho uciti a vyleze z vody. Tam uvidi Tebe, jak > spis > a chce te sezrat, jenze taky uvidi ty aritmeticky tabulky, tak si je > zacne > cist. Ale aritmeticky tabulky jsou hrozne nudny cteni, takze usne. A kdo > driv usne, tak se driv vzbudi. Ty se teda vzbudis, uvidis vedle sebe > spiciho > krokodyla, hrozne se vydesis a vezmes jednu pletaci jehlici a bodnes mu > ji > do oka. Jenze pletaci jehlici krokodyla nezabijes, takze ten krokodyl se > akorat vzbudi, nasere se a zace te honit. A ty jak zdrhas, upustis to > jablko. No a jablko nepada daleko od stromu, tak na ten strom vylezes, > pockas si, az te krokodyl dozene a kdyz se za tebou na ten strom zacne > sapat, tak mu bodnes do druhyho oka druhou pletaci jehlici. > > A krokodyl se dvema jehlicema v ocich vypada skoro jako jelen, takze > dal > postupujes podle prirucky na lov jelenu.
0/0
18.4.2003 14:16

Aštar Šeran

Vesmírní lidé o prostituci a erotice
58. Jejich názor na prostituci a erotiku. Poučení. < align=justify>“Člověk, hlavně žena, měla by o sebe především dbát, a to zde na Zemi je tak hrubým přečinem, že za prostředky, kterým říkáte peníze, dělají to nejhorší. Ale my je pozorujeme ve městech i na cestách, jak takové krásné mladé ženy se zahazují, a tímto se zneuctí, a jak. Toto je to nejhorší, co může civilizovaná společnost udělat, takto se zneuctít před více lidmi. Žena a hlavně matka má o sebe dbát, má si zachovat cudnost. Stvořitel náš jim všem dal ten nejkrásnější úkol, a to je mateřství. Ale kolik žen, ba skoro všechny, jen některá se drží toho úkolu a pečuje o to, co má. Zde na Zemi, to je opravdu hrozné. Nemyslete si, že je nikdo nevidí, ale vidí, a to jsme my z Vesmíru. A co děti, ty takto učíte tímto příkladem, že máte plné noviny nesmyslů a vaše sdělovací prostředky jsou toho plné. Měli byste se stydět za toto chování vůbec. U nás vše, co tu děláte, je nejhorším přečinem, a proto pak tu máte plno nemocí, matky se diví, proč mají nemocné děti, a to proto, že porušujete tento řád, což jsem uvedl, a tak vám radím. Na prvním místě má být láska, úcta k životu samotnému, milovat jeden druhého a hlavně mít toto vědomí, stačí jen vědomí, že vše nám je půjčené od našeho Stvořitele, a pečovat o vše živé . Potom až byste to dělali podle těchto rad, co vám dáváme, tak by se vše pomalu urovnalo, sice dlouho by to trvalo, ale vaši potomci by nemuseli tolik zkusit jako nyní. Neboť nejvzácnějším darem je život sám, který nám byl dán, a my si vážíme tohoto života vůbec, a člověk, to je přece dokonalá bytost ve Stvoření vůbec, a tak to bereme, a proto máme takové schopnosti, což vy obdivujete. A proč ? Protože my ctíme tento zákon Stvoření a žijeme, pracujeme pro blaho celého našeho společenství lidí, a to nejen na naší planetě Erře , ale jiní, co sem přilétají tak jednají (negativní bytosti – pozn. zpracovatele) , a chceme vám jen pomoci, to je náš úkol, co jsme si vytknuli, ale musíte k němu i vy přistoupit, a musíte tento zákon přijmout, jak jsem uvedl. < align=justify>Ptaah . < align=justify>
0/0
18.4.2003 14:09

Eva

a proč jen ženské tělo ?
Pánové, zamyslete se, za kolik byste vy prodali fotky svého nahého a patřičně naaranžovaného těla ? Kde je pro vás hranice, za kterou byste už nešli ? Vůbec by vám takové fotografování nebylo trapné ? Oni i prostituti na hlavním nádraží to dělají za prachy, že ? 60tiiletý Luděk nemusí na toto odpovídat, chápu, že časopisy typu Leo ve svém věku jaksi potřebuje.
0/0
2.4.2003 16:50

zzz

Naložit Terezu do letadla a shodit na Bagdád !
, Saddám se na ni podívá, zemře hrůzou a bude po válce!
0/0
22.3.2003 1:23

zzz

NTaložit Terezu
, Saddám se na ni podívá, zemře hrůzou a bude po válce!
0/0
22.3.2003 1:12

Honza

111
Viděl jsem ty fotky a líbily se mi, některý obzvlášť. Jenom mně mrzelo, že tam nebyla patrná přirozenost a byla to spíš reklama pro maskérku. Ale i tak to bylo dobrý. Hodně se spekulovalo o honoráři. Jak se časem ukázalo, žádný nemůže být dost velký, aby zachránil zfetovanou trosku.
0/0
22.3.2003 0:52

Jitka

Tereza
Kolik takových lidí spadlo do drog. Tereza má smůlu, že je mediálně známá. Je pravda, že kdyby nebyla, tak by ji do LEA nikdo nefotil. Moc se všechno rozebírá a slovíčkaří. Je to její život a co dělá... to dělá. Aspoň má bulvár o čem psát a ostatně mi taky.
0/0
14.3.2003 8:11

*****

**
0/0
14.3.2003 8:08

Devilz

Trochu mimo
Celý článek je tak trochu out of date. Leo s Terezou už mi doma pokryla pěkná vrstva prachu ... :-). A jen pro zajímavost, je pěkné, že jedna z jejích vlastností je cudnost, ale před tím než se dostala do televize sem ji občas zahlídl v klubu Silvie a tam při práci moc zahalená nebyla.
0/0
14.3.2003 7:52

ZAN

Pro Ditu Pechackovou
Ani se neda spocitat,kolik holek uz pro Leo a podobne casopisy roztahlo nohy.Nevim,proc by zrovna Tereza nemohla?Vypada to,jako bys ji ty roztahly nohy zavidela.
0/0
14.3.2003 1:15

Dodo

Re: Pro Ditu Pechackovou
Spíš ty tři milióny
0/0
14.3.2003 2:29

Ani zadarmo

Koho ještě zajímá tahle zfetovaná troska ?
0/0
12.3.2003 19:34

Včelka Mája

Které tele
tohle po těch letech zase vytáhlo ze smetiště?
0/0
12.3.2003 17:52

Ani zadarmo

Re: Které tele
Bylo to tele jménem Ivan
Ivan, 12.03.2003 14:37
0/0
12.3.2003 19:35

Neon

Tereza Pergnerová na Hrad!
Lepší Tereza omámená pervitinem než Vašek opilý mocí!
0/0
12.3.2003 17:38

Petr Klusák

Tereza v Leu
Docela by mě zajímala reakce těch, kteří kritizují svobodné rozhodnutí TP pózovat pro Leo, kdyby jim někdo z tohoto časopisu učinil stejnou nabídku. Zajisté by si zhnuseně odplivli a tuto odmítli.
0/0
12.6.2001 12:13

Petr

Kolik stojí tělo Terezy Pegnerové
Terezo, kašli na blboučké maralisty, a maoralistky, které nemají co ukazovat. Jestli máš co ukázat a nestydíš se to okazovat - a najdeš někoho, kdo je ochotný za to zaplatit, tak se nenech odradit. Z 10 let už tu šanci mít nebudeš,
0/0
10.6.2001 23:13

Petr

Re: Kolik stojí tělo Terezy Pegnerové
Jemi mi skoro 60 a celý aktivní život jsem prožil v totalitě, kdy mi říkali, co nesmím, co si můžu myslet a co nesmím (toho bylo hodně). Dneska naštěstí můžeme co chceme. Katko, nenech se odradit a dělej, co se Ti líbí. A když Tio za to zaplatí, a líbí se Ti to, ukazovat své tělo, a navíc máš to štěstí, že se Tvoje tělo líbí... tak ať Leo platí. Nenech se odradit těma, co na to nemají. Luděk.
0/0
10.6.2001 23:35

Jerry

Re: Re: Kolik stojí tělo Terezy Pegnerové
Vážený pane, docela se divím, že ve Vašem věku máte takový názor. Totiž ten, že dnes můžeme, co chceme. Mnoho rodin s dětmi by Vám asi řeklo, že vzhledem ke stále vyšším nákladům toho příliš moc nemohou. Oblíbené téma je "cestování". Dřív se nemohlo kvůli komunistům, dnes kvůli penězům. A ti, co žijí za mizerné platy asi těžko uspokojí nějaká nahá baba. (A ponechávám stranou, jestli je důstojné člověka se ukazovat se vším všudy všem - to záleží na nátuře dotyčné-dotyčného.) A taky nevím, co jste celý život dělal, že Vám přišel tak omezený, já nepropaguji minulý režim, ale nežila jsem v nějakých zákazech a myslela jsem si, co jsem chtěla a ten kus života byl docela pěkný a politika mi ho ovlivňovala opravdu jen okrajově.
0/0
21.8.2001 11:40

Vladimír Novák

Re: Re: Re: Kolik stojí tělo Terezy Pegnerové
Povězte mi, prosím, jak Váš příspěvek souvisí s příspěvkem předešlým? To je vážně dost off topic.
0/0
16.9.2002 18:38

Ivan

Re: Re: Re: Kolik stojí tělo Terezy Pegnerové
To jsou kecy na pozvracení. Meleme pátý přes devátý. S váma zpátky do doby politických vražd, zákazů všeho druhu a působení nezměrného lidského neštěstí.
0/0
12.3.2003 14:37

šneček

Re: Kolik stojí tělo Terezy Pegnerové
za 10 let, tady už nebude, se ufetuje a je škoda takového těla
0/0
21.8.2001 9:26

Karel

Terezo děkuji!
Krásné.
0/0
30.5.2001 14:42

Najdete na iDNES.cz