Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Budu platit výpalné

  15:54aktualizováno  15:54
Z televize jsem se dozvěděl, že někteří uživatelé internetu dostali ke svému zděšení od Českého telecomu účty v řádech desetitisíců korun. Při svém surfování byli, aniž by to věděli, přepojeni na tzv. barevné linky, u nichž je sazba za jednotku času mnohonásobně vyšší.
Reakce Českého telecomu, který z těchto peněz dostává  50%, mi připomíná podvodníka, který se ještě podvedenému vysměje, že se nechal okrást. Jelikož skoro celá moje rodina aktivně užívá internet, rozhodl jsem se okamžitě reagovat a nechat zablokovat nebezpečná čísla. Zjistil jsem, že je to jednoduché, ale musím jednorázově zaplatit za úkon aktivující tuto "službu" a každý měsíc platit výpalné, aby mě Český telecom ochránil a nenechal ožebračit, jelikož v dnešní éře exekutorů mohu klidně skončit, ne vlastní vinou, pod mostem.
Vzhledem k tomu, že většina uživatelů v dohledné době učiní  stejný krok jako já, radil bych firmám, která provozují tato čísla a chtějí ještě něco vydělat, aby přešli na sazby řekněme 100 000 Kč/vteřinu. Jak jsem viděl v televizi, tak i přizvaný advokát  prohlásil, že ty peníze se budou  muset Českému telecomu (spolupachateli) stejně zaplatit. Z tohoto pohledu mají provozovatelé barevných linek Bahamy jisté.
Přemýšlím, že za pravicové vlády bylo drancováno hospodářství naší republiky a zdá se, že za vlády levice půjde o kůži každému jednotlivci. Pokud v tomto do očí bijícím podvodu nezasáhnou naši politici, mám právo se domnívat, že mohu žádat o politický azyl v západní Evropě.Teroristou v tomto případě je polostátní monopolní moloch, kontrolovaný vládou.
Autor:


Hlavní zprávy

NejčtenějšíDalší z rubriky

Zákaz alkoholu ve Sněmovně už neplatí. „Poslanci jsou dospělí lidé“

Panák pálenky

Při schůzích Sněmovny se opět může ve všech restauračních zařízeních v budovách dolní komory podávat alkohol. Předseda...

Na zdravotnické škole v Brně vládne strach, potvrdila také inspekce

Atmosféru na Střední zdravotnické škole v brněnské Jaselské ulici kritizuje...

Klima nedůvěry a strachu. Tak označuje atmosféru na Střední zdravotnické škole v brněnské Jaselské ulici část ze šesti...

Čínský zákaz dovozu odpadů je příležitost pro recyklaci, tvrdí šéf odpadářů

Nákladní loď společnosti CMA CGM.

Od začátku roku přestala Čína dovážet ze světa čtyřiadvacet druhů odpadu. Rozhodnutí dopadá i na Česko, které má...

Najdete na iDNES.cz