Začínající country zpěvačka Katie Quackenbush několikrát vystřelila na...

Začínající country zpěvačka Katie Quackenbush několikrát vystřelila na bezdomovce, který ji požádal, aby přeparkovala své porsche. V pondělí 11. srpna byla obviněna z pokusu o vraždu. | foto: AP

Rušíte mě ve spánku, odjeďte, žádal bezdomovec ženu. Ta po něm vystřelila

Obvinění z pokusu o vraždu čelí šestadvacetiletá žena, která na sklonku srpna dvakrát vystřelila na bezdomovce v americkém Nashvillu. Žena si ve svém autě pouštěla hudbu, která prý bezdomovce rušila ve spánku. Když ji požádal, aby si přeparkovala, použila proti němu zbraň a ujela.
Reklama

Šestadvacetiletá Katie Quackenbushová si podle amerického serveru New York Post s kamarádkou 26. srpna kolem třetí ráno povídala ve svém SUV značky Porsche, když k nim přišel čtyřiapadesátiletý Gerald Melton. Ten spal na nedalekém chodníku, než ho vzbudily výfukové plyny a hlasitá hudba.

Poté, co ženu požádal, aby s vozem odjela, se mezi oběma strhla ostrá hádka. Muž bez domova se o chvíli později vrátil na místo, kde původně spal, Quackenbushová však z vozu vystoupila a na Meltona vypálila dvě rány ze své zbraně. Poté i s kamarádkou odjely.

Podle Huffington Post Meltona zasáhla do břicha a ten nyní leží s těžkými zraněními v nemocnici. Nashvillská policie Quackenbushovou v pondělí obvinila z pokusu o vraždu, po zaplacení kauce 25 tisíc dolarů ji však pustila z vazby.

Ženin otec, právník Jesse Quackenbush tvrdí, že se celá situace odehrála úplně jinak, než jak popsala policie. Jeho dcera podle něj jednala v sebeobraně poté, co ji Melton nepřestával obtěžovat a oběma ženám „z plných plic“ vyhrožoval, že je zabije. Vystřelila pouze varovné výstřely a bezdomovce zasáhnout nechtěla, cituje ho server The Daily Beast

„Co tady máme, je šestadvacetiletá žena, jejíž život je na mezinárodní úrovni zničený kvůli nemyslícímu blbci a křupanským policajtům z Nashvillu, kteří si pospíšili s rozsudkem před tím, než dokončili vyšetřování,“ uvedl Quackenbush s tím, že měla řidička při střelbě „v obou případech zavřené oči“.

Reklama

Matku pětiletého syna, která se do Nashvillu přistěhovala kvůli kariéře country zpěvačky, však policie kvůli násilnému chování v minulosti už dvakrát vyšetřovala.

Reklama
Reklama
Reklama